Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36161 - 36180 Napsat příspěvek

Lone Ranger

Tak ja som na opačnej strane jak Mildík. Mal som z toho pocit, jak keby to niekto na začiatku koncipoval ako Rkovú poctu starým westernom a Poslednému Samurajovi, no v polovici si povedali, že to nepredajú a tak to prerobia na Pirátov Z Karibiku v púšti tak, že na začiatok a na koniec dajú veľkolepú scénu a osekajú to do pg-13. AKokoľvek tých posledných 20 je geniálnych a snaží sa vzbudiť lepší dojem z toho filmu než by si si inak odniesol, tie 2 hodiny nudy v strede boli proste príliš bolestivých. Chceli by to 80-minútový directors cut :D
4/10
605714
Tak ja som na opačnej strane jak Mildík. Mal som z toho pocit, jak keby to niekto na začiatku koncipoval ako Rkovú poctu starým westernom a Poslednému Samurajovi, no v polovici si povedali, že to nepredajú a tak to prerobia na Pirátov Z Karibiku v púšti tak, že na začiatok a na koniec dajú veľkolepú scénu a osekajú to do pg-13. AKokoľvek tých posledných 20 je geniálnych a snaží sa vzbudiť lepší dojem z toho filmu než by si si inak odniesol, tie 2 hodiny nudy v strede boli proste príliš bolestivých. Chceli by to 80-minútový directors cut *:D* 4/10
Lone Ranger
0 0
reagovat

Mildik

Nezaplatili, prodelali opravdu hodne penez. Pokud te zajimaji i prachy na reklamu, prosmejdi web boxoffice.com Uvadeji to vcetne reklamy. Obcas si to pravdepodobne vycucaj z prsu, ale jindy ke to zajimavy cteni. Viz Conjuring, kde skoro vsude operujou s rozpoctem 19mega, ale boxoffice tvrdi, ze s US reklamou to bylo 50mega. U filmu s rozpoctem do 50ti mega se na naklady s reklamou casto dostanes tak, ze rozpocet vynasobis dvema. Bejvaj to hrozny palky. Uz sem o tom kdysi psal obsahleji ale v Brne je ted hezky a nechce se mi to hledat :D
605710
Nezaplatili, prodelali opravdu hodne penez. Pokud te zajimaji i prachy na reklamu, prosmejdi web boxoffice.com Uvadeji to vcetne reklamy. Obcas si to pravdepodobne vycucaj z prsu, ale jindy ke to zajimavy cteni. Viz Conjuring, kde skoro vsude operujou s rozpoctem 19mega, ale boxoffice tvrdi, ze s US reklamou to bylo 50mega. U filmu s rozpoctem do 50ti mega se na naklady s reklamou casto dostanes tak, ze rozpocet vynasobis dvema. Bejvaj to hrozny palky. Uz sem o tom kdysi psal obsahleji ale v Brne je ted hezky a nechce se mi to hledat *:D*
Mildik
0 0
reagovat
Tak jestli jsem to spravne pochopil, tak ty filmy se stezi zaplatili... No dobra sranda... Jinak v tom Production budget jsem zapocitane i reklamy?
605709
Tak jestli jsem to spravne pochopil, tak ty filmy se stezi zaplatili... No dobra sranda... Jinak v tom Production budget jsem zapocitane i reklamy?
0 0
reagovat
V patek do kin konecne zavita The Counselor.. jen doufam ze z toho nebudu stejne vyjevenej jak Bardem koukajici do rozkroku Cameron Diaz na tyhle fotce :)
605707
V patek do kin konecne zavita [b]The Counselor[/b].. jen doufam ze z toho nebudu stejne vyjevenej jak Bardem koukajici do rozkroku Cameron Diaz na [link="http://www.ign.com/articles/2013/10/17/the-counselor-features-the-years-most-outrageous-sex-scene"]tyhle fotce[/link] *:)*
0 0
reagovat

Mildík

Tak si občas přečti nějakej Civalův report. Bejvá to poučný čtení a moc času ti to nezabere. ;) Třeba tady a tady.
605705
Tak si občas přečti nějakej Civalův report. Bejvá to poučný čtení a moc času ti to nezabere. *;)* Třeba [link="http://www.moviezone.cz/clanek/24331-ja-padouch-2-rozdrtil-osameleho-jezdce/"]tady[/link] a [link="http://www.moviezone.cz/clanek/23351-singerova-fantasy-zklamala-jack-a-obri-prusvih/"]tady[/link].
Mildík
0 0
reagovat

Mildík

link link etc.
605701
http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=loneranger.htm http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=jackthegiantkiller.htm etc.
Mildík
0 0
reagovat

Memphis

Ok, neví někdo, jak obstáli Singerovi obři? :D

Sorry chlapi, ale tohle jde mimo mě a hledat relevantní zdroje - nevím kde.

Pokud má někdo čísla (kolik film, kolik reklama, kolik depp), kolik to vydělalo atd... Budu rád... Stačí čísla.

Ale i tak díky, zajímalo mě především to pokračování :+
605699
Ok, neví někdo, jak obstáli Singerovi obři? *:D* Sorry chlapi, ale tohle jde mimo mě a hledat relevantní zdroje - nevím kde. Pokud má někdo čísla (kolik film, kolik reklama, kolik depp), kolik to vydělalo atd... Budu rád... Stačí čísla. Ale i tak díky, zajímalo mě především to pokračování *:+*
Memphis
0 0
reagovat
No tak to je hned za rohem :D
605692
No tak to je hned za rohem *:D*
0 0
reagovat
The Lone Ranger finančně obstál podobně dobře jako Singerovi Obři a pokračování by mělo mít premiéru zhruba rok po dvojce Johna Cartera.
605691
The Lone Ranger finančně obstál podobně dobře jako Singerovi Obři a pokračování by mělo mít premiéru zhruba rok po dvojce Johna Cartera.
0 0
reagovat

Lone Ranger

Moc nechápu to všeobecné zklamání, dostal jsem přesně, co jsem očekával. Očekával jsem piráty na divokém západě a přesně to jsem dostal naservírováno na zlatém podnose. Scénář naprosto vedlejší, šlo spíše o jednotlivé scény. Parádní pop-cornovka, která nezklamala.

7/10

A pokud někdo ví, jak si film obstál finančně a jestli se chystá další pokračování, díky za info. 8)
605688
Moc nechápu to všeobecné zklamání, dostal jsem přesně, co jsem očekával. Očekával jsem piráty na divokém západě a přesně to jsem dostal naservírováno na zlatém podnose. Scénář naprosto vedlejší, šlo spíše o jednotlivé scény. Parádní pop-cornovka, která nezklamala. 7/10 A pokud někdo ví, jak si film obstál finančně a jestli se chystá další pokračování, díky za info. *8)*
Lone Ranger
0 0
reagovat

Despicable Me

Totální pecka, jeden z nejlepsich animaku, co jsem kdy videl. Rezal jsem se skoro pri kazde scene s miniony a vubec se za to nestydim :D

8/10 a premyslim i nad 9/10 8)
605685
Totální pecka, jeden z nejlepsich animaku, co jsem kdy videl. Rezal jsem se skoro pri kazde scene s miniony a vubec se za to nestydim *:D* 8/10 a premyslim i nad 9/10 *8)*
Despicable Me
0 0
reagovat
slovenský festivalový hit, konečne v distribúcii

link
605674
slovenský festivalový hit, konečne v distribúcii http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MxRyqdKeKMY
0 0
reagovat

TedGeorge

Ten byl jak od Fuxofta.
605673
Ten byl jak od Fuxofta.
TedGeorge
0 0
reagovat
Kladivo na čarodějnice má kdyžtak půjčený Thor...
605672
Kladivo na čarodějnice má kdyžtak půjčený Thor...
0 0
reagovat
spalovača som videl, kladivo je kúpené a zabalené už asi 3 roky - nejak si na to neviem nájsť náladu :)
605670
spalovača som videl, kladivo je kúpené a zabalené už asi 3 roky - nejak si na to neviem nájsť náladu :)
0 0
reagovat

pepo

Dej si ještě Kladivo na čarodějnice a Spalovače mrtvol. ;)
605669
Dej si ještě Kladivo na čarodějnice a Spalovače mrtvol. *;)*
pepo
0 0
reagovat

Vyšší princip

Tak som si zase trošku dopĺňal staré resty. A najlepší český film ever! 10/10
605665
Tak som si zase trošku dopĺňal staré resty. A najlepší český film ever! 10/10
Vyšší princip
0 0
reagovat

xxendxx

no vidíš, mňa zas viac bavila tá prvá polka, než to začalo byť klišovitejšie a klišovitejšie
605662
no vidíš, mňa zas viac bavila tá prvá polka, než to začalo byť klišovitejšie a klišovitejšie
xxendxx
0 0
reagovat

Before Sunrise

po vic nez deseti letech nadesla spravna chvile na "nejakou romantarnu" a tak jsem sahnul po tomhle (1/ uz si to vubec nepamatuju, 2/krasne se da navazat dalsima dvema dily ktery jsem jeste nevidel). Linklater mi nic nerika, Skola rocku byla takova neurazejici, scanner darkly byl divnej WTFilm a tak jsem, i pres hype a deravou pamet nic necekal. Takhle nejak si predstavuju "romantak" od Smitha, kdyby navazal na Clerks 1 s normalnima hercema a ne tak infantilne. Julie Derpy je absolutne k sezrani a mladej Hawke je sympatickej. Zacatek byl celkem nuda, ale od projizdky na ruskym kole jsem jim to sezral i s navijakem. Sice to bylo misty az moc ukecany a barman byl tezce mimo, ale jinak je to presne ten film, kterej bych si dal hned znovu/dalsi dil. Nikdo tam nemusi delat tajtrdliky jako Tom Hanks nebo Hugh Grant ve vetsine jejich romcomu, kdery z duse nesnasim. Puvodne jsem chtel dat repete Blue Valentine, ale to se na romantickej vecer precijen moc nehodi...

9/10 (a cekam, ze po dalsim skouknuti to na tu desitku uzraje)
605658
po vic nez deseti letech nadesla spravna chvile na "nejakou romantarnu" a tak jsem sahnul po tomhle (1/ uz si to vubec nepamatuju, 2/krasne se da navazat dalsima dvema dily ktery jsem jeste nevidel). Linklater mi nic nerika, Skola rocku byla takova neurazejici, scanner darkly byl divnej WTFilm a tak jsem, i pres hype a deravou pamet nic necekal. Takhle nejak si predstavuju "romantak" od Smitha, kdyby navazal na Clerks 1 s normalnima hercema a ne tak infantilne. Julie Derpy je absolutne k sezrani a mladej Hawke je sympatickej. Zacatek byl celkem nuda, ale od projizdky na ruskym kole jsem jim to sezral i s navijakem. Sice to bylo misty az moc ukecany a barman byl tezce mimo, ale jinak je to presne ten film, kterej bych si dal hned znovu/dalsi dil. Nikdo tam nemusi delat tajtrdliky jako Tom Hanks nebo Hugh Grant ve vetsine jejich romcomu, kdery z duse nesnasim. Puvodne jsem chtel dat repete Blue Valentine, ale to se na romantickej vecer precijen moc nehodi... 9/10 (a cekam, ze po dalsim skouknuti to na tu desitku uzraje)
Before Sunrise
0 0
reagovat

Stuck in Love

Peckaaaaaaaaaaaa

Lily Collins :o:o:+
605649
Peckaaaaaaaaaaaa Lily Collins *:o**:o**:+*
Stuck in Love
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se