Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36101 - 36120 Napsat příspěvek
bohužel/bohudík ano. :)
606010
bohužel/bohudík ano. *:)*
0 0
reagovat

Tony

Poprvé?
606001
Poprvé?
Tony
0 0
reagovat

Nelítostný souboj

Něco neskutečný, po těch skoro 3 hodinách brada dole. :o:+
606000
Něco neskutečný, po těch skoro 3 hodinách brada dole. *:o**:+*
Nelítostný souboj
0 0
reagovat

Warcraft

Tak jestli Ragnar nebude hrát Rhonina, tak už nevím... :D
605984
Tak jestli Ragnar nebude hrát Rhonina, tak už nevím... *:D*
Warcraft
0 0
reagovat
Takže typickej Greengrass...:D:+
605980
Takže typickej Greengrass...*:D**:+*
0 0
reagovat

Kapitán Philips

No ja som prekvapeny aky skvely film som videl. A to som este vcera nevedel, ze sa take nieco vobec pripravuje. Strasne dobre je to natocne. Tak uveritelne, na hrane dokumentu alebo co (brutalne zrnity digital v tmavych scenach, zaujimava volba)....neviem k comu by som to prirovnal. Ale po Rivaloch dalsi film, ktory sa zakonite musi pacit kazdemu.
605979
No ja som prekvapeny aky skvely film som videl. A to som este vcera nevedel, ze sa take nieco vobec pripravuje. Strasne dobre je to natocne. Tak uveritelne, na hrane dokumentu alebo co (brutalne zrnity digital v tmavych scenach, zaujimava volba)....neviem k comu by som to prirovnal. Ale po Rivaloch dalsi film, ktory sa zakonite musi pacit kazdemu.
Kapitán Philips
0 0
reagovat

kubqo

:D:o:+ To vypadá hrozně dobře. Normálně jsem se začal těšit. A to jsem o tom do teď nevěděl...
605972
*:D**:o**:+* To vypadá hrozně dobře. Normálně jsem se začal těšit. A to jsem o tom do teď nevěděl...
kubqo
0 0
reagovat
od Counselora jsem bohuzel cekal vic.. Diaz na kapote highlight filmu haha
605968
od [b]Counselora[/b] jsem bohuzel cekal vic.. Diaz na kapote highlight filmu haha
0 0
reagovat
zaujímavý animák, ktorý by nemusel ublížiť dospelému mozgu?
Mr.Peabody and Sherman
605967
zaujímavý animák, ktorý by nemusel ublížiť dospelému mozgu? [link="http://www.youtube.com/watch?v=hy6oD7BZw50&hd=1"]Mr.Peabody and Sherman[/link]
0 0
reagovat
To hodnocení Dobrého ročníku je asi největší fail co jsem na rottenech viděl.
605961
To hodnocení Dobrého ročníku je asi největší fail co jsem na rottenech viděl.
0 0
reagovat
A nebo Dobrýho ročníku. I když znepokojivé to hodnocení je. :-
605960
A nebo Dobrýho ročníku. I když znepokojivé to hodnocení je. *:-*
0 0
reagovat
Mne sa stačí pozrieť na hodnotenie Kráľovstva nebeského :)
605959
Mne sa stačí pozrieť na hodnotenie Kráľovstva nebeského :)
0 0
reagovat
Ja rotteny vôbec nemusím, ale Counselor má o polovicu horšie skore ako Jackass: Bad Grandma, podobne to vyzerá aj na metacritic. Žeby Ridley už senilnel?
605958
Ja rotteny vôbec nemusím, ale Counselor má o polovicu horšie skore ako Jackass: Bad Grandma, podobne to vyzerá aj na metacritic. Žeby Ridley už senilnel?
0 0
reagovat

Macejko

Proběhlo včera v kecárně. A proč zmizel tvůj kometář u Ender's Game? :D

Joker
Já tak radikální nejsem, pořád se těším, ale po tom, co jsem vystřízlivěl z Into Darkness, to moje nadšení kapku zchladilo. Nicméně pořád se utěšuju, že jim přes rameno kouká Lucas a rozdává pohlavky.

Malá útěcha, já vim. :D
605951
Proběhlo včera v kecárně. A proč zmizel tvůj kometář u Ender's Game? *:D* [b]Joker[/b] Já tak radikální nejsem, pořád se těším, ale po tom, co jsem vystřízlivěl z Into Darkness, to moje nadšení kapku zchladilo. Nicméně pořád se utěšuju, že jim přes rameno kouká Lucas a rozdává pohlavky. Malá útěcha, já vim. *:D*
Macejko
0 0
reagovat
Upřímně... co dobrého Kasdan napsal za posledních deset let? Pavučinu snů a Souboj titánů? A souhlas s Memphisem. Nakonec na to nastoupí i lidi z Lostu, tím jsem si jistej. Abrams prý Arndtův scénář hodil do koše někdy v červenci a od té doby se píše úplně jinej s jinýma postavama. Budu se opakovat, ale když Disney vybral JJ, tak jsem o EVII ztratil veškerej zájem.
605950
Upřímně... co dobrého Kasdan napsal za posledních deset let? Pavučinu snů a Souboj titánů? A souhlas s Memphisem. Nakonec na to nastoupí i lidi z Lostu, tím jsem si jistej. Abrams prý Arndtův scénář hodil do koše někdy v červenci a od té doby se píše úplně jinej s jinýma postavama. Budu se opakovat, ale když Disney vybral JJ, tak jsem o EVII ztratil veškerej zájem.
0 0
reagovat
One finger to rule them all: link :D
605949
One finger to rule them all: http://9gag.com/gag/a09Rxoz *:D*
0 0
reagovat

Memphis

No právě ten Oscar a to, za co ho dostal mě docela děsili...
605942
No právě ten Oscar a to, za co ho dostal mě docela děsili...
Memphis
0 0
reagovat

verbst

A JJ ke Kasdanovi... Nevim, jestli je to dobře, že jediná mladá krev a jedinej oscarovej scénárista z nich byl odejit. Totální Abramizace může začít.
605941
A JJ ke Kasdanovi... Nevim, jestli je to dobře, že jediná mladá krev a jedinej oscarovej scénárista z nich byl odejit. Totální Abramizace může začít.
verbst
0 0
reagovat

Anime

A Ninja Scroll! Jediný anime, který jsem kdy byl schopnej dokoukat od začátku do konce na jeden zátah. Tenhle styl je mi opravdu hodně proti srsti, tudíž ten Ninja Scroll je asi vážně něco extra :)
605940
A Ninja Scroll! Jediný anime, který jsem kdy byl schopnej dokoukat od začátku do konce na jeden zátah. Tenhle styl je mi opravdu hodně proti srsti, tudíž ten Ninja Scroll je asi vážně něco extra :)
Anime
0 0
reagovat

Star Wars

Arndt pryč a místo něj Kasdan? Kurva jó!
605939
Arndt pryč a místo něj Kasdan? Kurva jó!
Star Wars
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se