Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35921 - 35940 Napsat příspěvek

JohnyD

Já to nedokoukal, hrozná nuda(Drinking Buddies).
606836
Já to nedokoukal, hrozná nuda(Drinking Buddies).
JohnyD
0 0
reagovat

TedGeorge

V rámci svojho žánra a cieľovky možno, ale ja už ho v živote nechcem vidieť :D

Inak sa chystám na ďalší film s A. Kendrick - Drinking Buddies a niečo mi tvrdí, že si to užijem viac ako Pitch, aj keď tie filmy so sebou nemajú nič spoločné okerm Kendrick. Podelí sa niekto o pocity, čo od toho čakať?
606835
V rámci svojho žánra a cieľovky možno, ale ja už ho v živote nechcem vidieť *:D* Inak sa chystám na ďalší film s A. Kendrick - Drinking Buddies a niečo mi tvrdí, že si to užijem viac ako Pitch, aj keď tie filmy so sebou nemajú nič spoločné okerm Kendrick. Podelí sa niekto o pocity, čo od toho čakať?
TedGeorge
0 0
reagovat

JohnyD

Ten film je jeden z nejlepších minulého roku... :))
606833
Ten film je jeden z nejlepších minulého roku... *:))*
JohnyD
0 0
reagovat

Sarger

Áno, to je ono. Dík :+
606830
Áno, to je ono. Dík *:+*
Sarger
0 0
reagovat

JohnyD

Asi je to Drumline.
606829
Asi je to Drumline.
JohnyD
0 0
reagovat

Pitch Perfect

Američania ma neprestanú stále udivovať, do akých strelených krúžkov môžu ich študenti stúpiť a aké majú celonárodné súťaže a som zvedavý, čo nás čaká nabudúce. Po množstve tanečných filmov, ktoré sú asi divácky vďačnejšie a tešia sa lepšej marketingovej péči tu teraz máme film o asociálke (v podaní roztomilej Anny Kendrick), ktorá sa nechce s nikým kamaráťiť a chce sa stať slávnou DJkou a na strednej je iba z trucu resp. povinnosti a stúpi do ďalšieho trhlého bratstva + klasické klišé v teen filmoch. Film dodal presne to, čo trailer sľuboval, takže
človek by sa nemal rozčulovať na druhej strane ideme podľa zabehnutej šablóny a skáčeme z miesta na miesto, aby sme stihli za tie skoro dve hodinky všetko stihnúť a vypočuli si všetky vypalovačky z MTV za poslednú dobu, ale aj hitov dávno minulých. Osobne som sa tešil na A. Kendrick, ku ktorej chovám určité sympatie od Up In The Air, ale najlepšou postavou pre mňa je Fat Amy (Rebel Wilson, ktorú sme videli všetci asi v poslednom Bayovom fláku Pot a Krv). Vtípky v jej podaní neboli trápne a vyslovene som si ich užíval a ak budú tvorcovia potrebovať postavu s jej ladnými krivkami, dúfam, že siahnu skôr po nej ako po Melisse McCarthy. Stále si myslím, že keby v tomto fime nehrala Kendrick, tak by po ňom
nikto neštekol a skončil by v zabudnutí, takto si človek užil pár podarených vtípkov a skvelého hlasu Kendrick (myslím, že nebude vôbec prekvapivé, ak sa objaví o pár rokov v nejakom Ačkovom muzikále). Ak budem však chcieť nabudúce vidieť spievajúcu Kendrick vystačím si s jej Cups link pokračovanie, ktoré sa chystá na rok 2015 má necháva chladným a už sa nenechám oblbnúť, pretože človek bez znalosti scénara asi vie, akým smerom sa to bude uberať. Inak aby som to nejako nehanil stále je to lepšie ako akýkoľvek diel Glee, ktorý som mal možnosť z času na čas vidieť
ak si odmyslíte tie trápne puking jokes + pomrknutie na The Breakfast Club potešilo. 6/10.

PS: Neviete ako sa volal film o jednom bubeníkovi z pochodovej kapely, ktorá hrávala pred zápasmi univerrzitných futbalových tímmov a tiež medzi sebou súperili. Videl som to raz v TV, iba koniec a bolo to celkom fajn, jediné čo viem, je že hlavnú úlohu hral nejaký neznámy afroameričan.
606824
Američania ma neprestanú stále udivovať, do akých strelených krúžkov môžu ich študenti stúpiť a aké majú celonárodné súťaže a som zvedavý, čo nás čaká nabudúce. Po množstve tanečných filmov, ktoré sú asi divácky vďačnejšie a tešia sa lepšej marketingovej péči tu teraz máme film o asociálke (v podaní roztomilej Anny Kendrick), ktorá sa nechce s nikým kamaráťiť a chce sa stať slávnou DJkou a na strednej je iba z trucu resp. povinnosti a stúpi do ďalšieho trhlého bratstva + klasické klišé v teen filmoch. Film dodal presne to, čo trailer sľuboval, takže človek by sa nemal rozčulovať na druhej strane ideme podľa zabehnutej šablóny a skáčeme z miesta na miesto, aby sme stihli za tie skoro dve hodinky všetko stihnúť a vypočuli si všetky vypalovačky z MTV za poslednú dobu, ale aj hitov dávno minulých. Osobne som sa tešil na A. Kendrick, ku ktorej chovám určité sympatie od Up In The Air, ale najlepšou postavou pre mňa je Fat Amy (Rebel Wilson, ktorú sme videli všetci asi v poslednom Bayovom fláku Pot a Krv). Vtípky v jej podaní neboli trápne a vyslovene som si ich užíval a ak budú tvorcovia potrebovať postavu s jej ladnými krivkami, dúfam, že siahnu skôr po nej ako po Melisse McCarthy. Stále si myslím, že keby v tomto fime nehrala Kendrick, tak by po ňom nikto neštekol a skončil by v zabudnutí, takto si človek užil pár podarených vtípkov a skvelého hlasu Kendrick (myslím, že nebude vôbec prekvapivé, ak sa objaví o pár rokov v nejakom Ačkovom muzikále). Ak budem však chcieť nabudúce vidieť spievajúcu Kendrick vystačím si s jej Cups http://www.youtube.com/watch?v=cmSbXsFE3l8 pokračovanie, ktoré sa chystá na rok 2015 má necháva chladným a už sa nenechám oblbnúť, pretože človek bez znalosti scénara asi vie, akým smerom sa to bude uberať. Inak aby som to nejako nehanil stále je to lepšie ako akýkoľvek diel Glee, ktorý som mal možnosť z času na čas vidieť ak si odmyslíte tie trápne puking jokes + pomrknutie na The Breakfast Club potešilo. 6/10. PS: Neviete ako sa volal film o jednom bubeníkovi z pochodovej kapely, ktorá hrávala pred zápasmi univerrzitných futbalových tímmov a tiež medzi sebou súperili. Videl som to raz v TV, iba koniec a bolo to celkom fajn, jediné čo viem, je že hlavnú úlohu hral nejaký neznámy afroameričan.
Pitch Perfect
0 0
reagovat

KarelR

To je fakt, dostával docela zabrat. :D
606817
To je fakt, dostával docela zabrat. *:D*
KarelR
0 0
reagovat

Valentine Road (2013)

Velmi komplexní dokument od HBO se silným tématem, jenž se snaží vyslechnout všechny strany smutného případu, který byl ve Spojených státech silně medializován (čtrnáctiletý kluk při vyučování zavraždil svého spolužáka den poté, co ten spolužák mu vyznal lásku). Hodně to vypovídá nejen o americké společnosti, ale i o lidech jako takových. 9/10
606816
Velmi komplexní dokument od HBO se silným tématem, jenž se snaží vyslechnout všechny strany smutného případu, který byl ve Spojených státech silně medializován (čtrnáctiletý kluk při vyučování zavraždil svého spolužáka den poté, co ten spolužák mu vyznal lásku). Hodně to vypovídá nejen o americké společnosti, ale i o lidech jako takových. 9/10
Valentine Road (2013)
0 0
reagovat

pytlik

Jenom by teda mohli něco udělat s tím hučícím projektorem... :)
606815
Jenom by teda mohli něco udělat s tím hučícím projektorem... :)
pytlik
0 0
reagovat

Frankenstein(Danny Boyle)

Tak jsem dnes měl tu čest vidět záznam v Oku a velká spokojenost. :+ A Cumberbatch byl úchvatnej. :o
606814
Tak jsem dnes měl tu čest vidět záznam v Oku a velká spokojenost. *:+* A Cumberbatch byl úchvatnej. *:o*
Frankenstein(Danny Boyle)
0 0
reagovat
Od F. Lawrenca som si sľuboval dosť, ale tiež je to pre mňa prekvapivé, uvidíme čo prinesie Civalova?! recenze a či tomu šancu v kine dám :D
606802
Od F. Lawrenca som si sľuboval dosť, ale tiež je to pre mňa prekvapivé, uvidíme čo prinesie Civalova?! recenze a či tomu šancu v kine dám *:D*
0 0
reagovat
Nadšený bych úplně neřek... Ale zas takový překvapení to neni, i jednička má na rottenech 84%.
606801
Nadšený bych úplně neřek... Ale zas takový překvapení to neni, i jednička má na rottenech 84%.
0 0
reagovat
Vcelku nadšené reakce na nové Hunger Games. :o
606799
Vcelku nadšené reakce na nové Hunger Games. *:o*
0 0
reagovat

animáky

Despicable Me 2
O takomto niečom som hovoril, keď som dávnejšie písal o Asterixovi. Výborné využívané výhody animovaného filmu,srší to nápadmi, strašne vtipní minioni (i keď chápem, že nie každému to sadne, deťom ale určite) a príliš sa nezadrháva nad morálnymi hodnotami a pod. 8/10

The Croods
Absolútne fenomenálny úvod s "poľovačkou", no so stúpajúcou stopážou sa to stále viac a viac zabŕda do nemastného neslaného animovaného priemeru. 7/10

Monsters University
Je smutné, keď jeden z najslabších animákov roka je ten od Pixaru. O to viac mi je to ľúto, vzhľadom na výborný koniec a jeho posolstvo: že nemôžeš byť kýmkoľvek chceš, musíš sa podriadiť svojim schopnostiam . 6/10

Na Planes odvahu nemám a do Meatballs 2 veľa nádejí nevkladám.
606759
[b]Despicable Me 2[/b] O takomto niečom som hovoril, keď som dávnejšie písal o Asterixovi. Výborné využívané výhody animovaného filmu,srší to nápadmi, strašne vtipní minioni (i keď chápem, že nie každému to sadne, deťom ale určite) a príliš sa nezadrháva nad morálnymi hodnotami a pod. 8/10 [b]The Croods[/b] Absolútne fenomenálny úvod s "poľovačkou", no so stúpajúcou stopážou sa to stále viac a viac zabŕda do nemastného neslaného animovaného priemeru. 7/10 [b]Monsters University[/b] Je smutné, keď jeden z najslabších animákov roka je ten od Pixaru. O to viac mi je to ľúto, vzhľadom na výborný koniec a jeho posolstvo: [spoiler]že nemôžeš byť kýmkoľvek chceš, musíš sa podriadiť svojim schopnostiam [/spoiler]. 6/10 Na Planes odvahu nemám a do Meatballs 2 veľa nádejí nevkladám.
animáky
0 0
reagovat
Že to bude podle dvojky, je skvělá zpráva. :) A ještě lepší zpráva je tedy to "red and blue". Takže jsem fakt zvědav.
606746
Že to bude podle dvojky, je skvělá zpráva. :) A ještě lepší zpráva je tedy to "red and blue". Takže jsem fakt zvědav.
0 0
reagovat

xxendxx

:+:+:+:+:+
606738
*:+**:+**:+**:+**:+*
xxendxx
0 0
reagovat

Mildik

The movie will be an "origin story," according to director Duncan Jones, and will explore conflict from the perspectives of both humans and orcs. In other words, this is Warcraft, not World of Warcraft. Anduin Lothar, who led the Alliance in Warcraft 2: Tides of Darkness, will be the hero for the humans, while Durotan, father of Thrall, will be the hero for the orcs. Jones said at the panel that the story would be "about both sides," and described the tone as "red and blue" instead of good and evil.
606737
The movie will be an "origin story," according to director Duncan Jones, and will explore conflict from the perspectives of both humans and orcs. In other words, this is Warcraft, not World of Warcraft. Anduin Lothar, who led the Alliance in Warcraft 2: Tides of Darkness, will be the hero for the humans, while Durotan, father of Thrall, will be the hero for the orcs. Jones said at the panel that the story would be "about both sides," and described the tone as "red and blue" instead of good and evil.
Mildik
0 0
reagovat

koncepty

Copak je to druhý? Dalaran?
606735
Copak je to druhý? Dalaran?
koncepty
0 0
reagovat

xxendxx

link

Zaplať bohu za to... Když se řekne Warcarft, tak si každý představí Orky a lidi... Problém je, co dnešní mládež, ta to už nepamatuje...

Ale jestli opravdu do toho šli takhle, tak klobouk dolů, protože to chce mít koule osekat to takhle...
606734
[link="http://s2.quickmeme.com/img/7f/7fa6b0be9d5614e6e8aa57089f47c718ec462a462188bb1b058a1456cfd02d12.jpg"]link[/link] Zaplať bohu za to... Když se řekne Warcarft, tak si každý představí Orky a lidi... Problém je, co dnešní mládež, ta to už nepamatuje... Ale jestli opravdu do toho šli takhle, tak klobouk dolů, protože to chce mít koule osekat to takhle...
xxendxx
0 0
reagovat
daleko dulezitejsi je, ze se potvrdilo to, ze to bude pribeh z doby strategii, o orcich a lidech. zadny pandy, draenyove a podobny pokemoni...
606733
daleko dulezitejsi je, ze se potvrdilo to, ze to bude pribeh z doby strategii, o orcich a lidech. zadny pandy, draenyove a podobny pokemoni...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se