Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35821 - 35840 Napsat příspěvek
Nevlítnu, protože mě ta fotka taky pobavila. :D
607291
Nevlítnu, protože mě ta fotka taky pobavila. *:D*
0 0
reagovat

Memphis

Neblbni, ještě na tebe vlítne nekritickej Disk... :D8)
607290
Neblbni, ještě na tebe vlítne nekritickej Disk... *:D**8)*
Memphis
0 0
reagovat

xxendxx

O vydrýskovi říkáš?
607289
O [link="http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/50/d2/c5/50d2c54385f1ffc5c78dadd3c15afd72.jpg"]vydrýskovi[/link] říkáš?
xxendxx
0 0
reagovat
ten kun je jedinej, kdo tam "hraje"... je to zabavny asi jako vecernicek o vydryskovi
607287
ten kun je jedinej, kdo tam "hraje"... je to zabavny asi jako vecernicek o vydryskovi
0 0
reagovat

verbst

Nudný film? Kde? Vždyť první hodina perfektně buduje atmosféru a další epizodické vyprávění taky neztrácí napětí. A ten koník předvedl perfektní herecký výkon. Technická preciznost je samozřejmostí, hudba Johna Williamse tradičně nezklame... Ano, ten film je svým způsobem anachronismus. Ale proč ne? Spielberg vždy dokázal jít s dobou, stále má pověst vizionáře, jehož tři sci-fi snímky minulého desetiletí stojí za zamyšlení... Proč by si tedy jednou za čas nenatočil snímek jak vystřižený z 50. a 60. let?
607271
Nudný film? Kde? Vždyť první hodina perfektně buduje atmosféru a další epizodické vyprávění taky neztrácí napětí. A ten koník předvedl perfektní herecký výkon. Technická preciznost je samozřejmostí, hudba Johna Williamse tradičně nezklame... Ano, ten film je svým způsobem anachronismus. Ale proč ne? Spielberg vždy dokázal jít s dobou, stále má pověst vizionáře, jehož tři sci-fi snímky minulého desetiletí stojí za zamyšlení... Proč by si tedy jednou za čas nenatočil snímek jak vystřižený z 50. a 60. let?
verbst
0 0
reagovat
Hlavně je těžce o ničem. Nudnější film aby člověk pohledal. O to víc zamrzí, že je to Spielberg...
607269
Hlavně je těžce o ničem. Nudnější film aby člověk pohledal. O to víc zamrzí, že je to Spielberg...
0 0
reagovat

Válečný kůň (2011)

Pořád jde o nádherný snímek s překrásnou kamerou. Spielberg v něm úžasným způsobem vzdal poctu klasickému Technicoloru. Ten film je tak těžce podceněný...
607267
Pořád jde o nádherný snímek s překrásnou kamerou. Spielberg v něm úžasným způsobem vzdal poctu klasickému Technicoloru. Ten film je tak těžce podceněný...
Válečný kůň (2011)
0 0
reagovat

The Family

Besson nezklamal, krásných 6-7/10*
Je pěkný vidět nepitvořícího se De Nira v žánru/v herecké poloze, kterej/která mu sedí nejlíp. Jednoduše bych si sním ještě dokázal představit nějakej trochu vážnější mafiózo film, snad to Scorsese ještě stihne dohoukat 8)
607265
Besson nezklamal, krásných 6-7/10* Je pěkný vidět nepitvořícího se De Nira v žánru/v herecké poloze, kterej/která mu sedí nejlíp. Jednoduše bych si sním ještě dokázal představit nějakej trochu vážnější mafiózo film, snad to Scorsese ještě stihne dohoukat *8)*
The Family
0 0
reagovat
Disk to opäť zabil ako obvykle :D
607259
Disk to opäť zabil ako obvykle *:D*
0 0
reagovat
i tak se jí ale zlatá malina nevyhne...
607246
i tak se jí ale zlatá malina nevyhne...
0 0
reagovat

departed

Pche, ta na tom byla to nejlepší.
607245
Pche, ta na tom byla to nejlepší.
departed
0 0
reagovat
mě to docela sedlo. teda až na annu kendrick. hrozná.
607243
mě to docela sedlo. teda až na annu kendrick. hrozná.
0 0
reagovat

verbst

Je to šialená nuda až do konca :)
607242
Je to šialená nuda až do konca *:)*
verbst
0 0
reagovat

Drinking Buddies

Po pláži jsem to vypnul, má smysl se někdy vrátit, nebo to bude taková šílená nuda až do konce?
607238
Po pláži jsem to vypnul, má smysl se někdy vrátit, nebo to bude taková šílená nuda až do konce?
Drinking Buddies
0 0
reagovat

Danielle

a než se naděješ tak už to nebudou jen telefonáty ...
607236
a než se naděješ tak už to nebudou jen telefonáty ...
Danielle
0 0
reagovat
:D
607234
*:D*
0 0
reagovat

Danielle

Tento krásný vztah s Karlem ti přeju. :)
607231
Tento krásný vztah s Karlem ti přeju. *:)*
Danielle
0 0
reagovat
Aháááá, takže Karel a Hlad? :D
607229
Aháááá, takže Karel a Hlad? *:D*
0 0
reagovat
:D:D:D:+
607226
*:D**:D**:D**:+*
0 0
reagovat
Víte co, zatím je to nejlepší vztah na dálku, co jsem kdy zažila... Před každým dalším prvním rande mi volá Hlad, aby mi řekl, co do toho Karlovi vlezlo.... :)
607224
Víte co, zatím je to nejlepší vztah na dálku, co jsem kdy zažila... Před každým dalším prvním rande mi volá Hlad, aby mi řekl, co do toho Karlovi vlezlo.... :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se