Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35701 - 35720 Napsat příspěvek
Tak to snad bylo jasné. Jednak z nějakého lidského hlediska se to dalo očekávat a jednak je potřeba pravděpodobně nějako upravit scénář, protože ať chceme nebo ne, práce jako práce a musí se pokračovat...

Mnohem více by mě zajímalo následné oznámení jak to bude dál...
607855
Tak to snad bylo jasné. Jednak z nějakého lidského hlediska se to dalo očekávat a jednak je potřeba pravděpodobně nějako upravit scénář, protože ať chceme nebo ne, práce jako práce a musí se pokračovat... Mnohem více by mě zajímalo následné oznámení jak to bude dál...
0 0
reagovat
POzastavili... velkej rozdil. Proste se ceka na rewrite. Zív, next...
607854
POzastavili... velkej rozdil. Proste se ceka na rewrite. Zív, next...
0 0
reagovat
Tak zastavili Fast & Furious 7
607853
Tak zastavili Fast & Furious 7
0 0
reagovat
Veronica Mars release date is 14 March 2014....weeeeiiiiiii a na krátku ukážku sa môžete pozrieť tu link Marska a jej humor mi chýba a asi do premiéry nakúkam seriál.

607850
Veronica Mars release date is 14 March 2014....weeeeiiiiiii a na krátku ukážku sa môžete pozrieť tu http://insidemovies.ew.com/2013/12/04/veronica-mars-movie-release-date/. Marska a jej humor mi chýba a asi do premiéry nakúkam seriál.
0 0
reagovat
tak uvidíme no, ale dle mého je to celkem přijatelná volba :)
607848
tak uvidíme no, ale dle mého je to celkem přijatelná volba *:)*
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

Pecka, zpráva dne, ani jsme nedoufal. :+
607846
Pecka, zpráva dne, ani jsme nedoufal. *:+*
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat
Gal Gadot je Wonder Woman... Takže z pokračování Muže z oceli je poloviční Justice League...
607845
Gal Gadot je Wonder Woman... Takže z pokračování Muže z oceli je poloviční Justice League...
0 0
reagovat
paradoxne nejtragictejsi jsou tam veci, kdery jsem chtel nejvi... Perlman, Charlie z Its always sunny, Hunnham. jinak to ale po druhym odkoukani radim vejs nez Man Of Steel.
607834
paradoxne nejtragictejsi jsou tam veci, kdery jsem chtel nejvi... Perlman, Charlie z Its always sunny, Hunnham. jinak to ale po druhym odkoukani radim vejs nez Man Of Steel.
0 0
reagovat

Spazz

+2
607833
+2
Spazz
0 0
reagovat

Spazz

+1

Jsem na tom stejně, některý ty momenty tam působí až groteskně.
607829
+1 Jsem na tom stejně, některý ty momenty tam působí až groteskně.
Spazz
0 0
reagovat

Pacific Rim

Z nudy jsem si to pustil v nadeji, ze jsem tomu mozna poprve trochu ukrivdil, ale ne..... vetsi tragedii jsem v ackove produkci fakt nevidel...
607828
Z nudy jsem si to pustil v nadeji, ze jsem tomu mozna poprve trochu ukrivdil, ale ne..... vetsi tragedii jsem v ackove produkci fakt nevidel...
Pacific Rim
0 0
reagovat

JohnyD

Na tomhle mě vždycky rozesměje, že to snad třetí rok v řadě dali filmu, kterej viděli jako úplně poslední. Holt je těžký si pamatovat pecky z jara ?)
607804
Na tomhle mě vždycky rozesměje, že to snad třetí rok v řadě dali filmu, kterej viděli jako úplně poslední. Holt je těžký si pamatovat pecky z jara *?)*
JohnyD
0 0
reagovat

Paprika (2006)

Paprika byla fajn, ale musel bych ji vidět ještě jednou a hlavně v lepším čase, protože ke konci jsem začínal mít problémy s udržením otevřených očí. V tomto se zavedením ČT artu Česká televize nezměnila, zajímavé filmy stále vysílá těsně před půlnocí. :-
607802
Paprika byla fajn, ale musel bych ji vidět ještě jednou a hlavně v lepším čase, protože ke konci jsem začínal mít problémy s udržením otevřených očí. V tomto se zavedením ČT artu Česká televize nezměnila, zajímavé filmy stále vysílá těsně před půlnocí. *:-*
Paprika (2006)
0 0
reagovat
Vůbec zajímavě rozházený ty ceny, McQueen, Redford, Leto...
607801
Vůbec zajímavě rozházený ty ceny, McQueen, Redford, Leto...
0 0
reagovat

New York Film Critics Awards

...jasne ovládlo American Hustle a Jenifer vyhrala Best Supporting Actress, neviem sa toho filmu už dočkať :+ Cate Blanchett mi zase pripomenula, že som nevidel ešte tohto ročnú Allenovku a dám si ju v dohľadnej dobe. link
607800
...jasne ovládlo American Hustle a Jenifer vyhrala Best Supporting Actress, neviem sa toho filmu už dočkať *:+* Cate Blanchett mi zase pripomenula, že som nevidel ešte tohto ročnú Allenovku a dám si ju v dohľadnej dobe. http://www.indiewire.com/article/new-york-film-critics-circle-award-winners-as-they-come-in
New York Film Critics Awards
0 0
reagovat

Hobbit 2

Pokud by mel nekdo zajem o kupu spoileru z druheho Hobbita, proctete si tuhle diskuzi na imdb... Dva typci, co to videli na vcerejsi premiere odpovidaji na dotazy... jeden z nich mimochodem ukazal fotku listku, takze je to legit...
607793
Pokud by mel nekdo zajem o kupu spoileru z druheho Hobbita, proctete si [link="http://www.imdb.com/title/tt1170358/board/thread/222905157?p=1"]tuhle[/link] diskuzi na imdb... Dva typci, co to videli na vcerejsi premiere odpovidaji na dotazy... jeden z nich mimochodem ukazal fotku listku, takze je to legit...
Hobbit 2
0 0
reagovat

TedGeorge

607791
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-tlS86Ku69Q#t=88
TedGeorge
0 0
reagovat
Amy Adams má takový nepříjemně napuchlí obličej. :-
607790
Amy Adams má takový nepříjemně napuchlí obličej. *:-*
0 0
reagovat
Amy Adams byla kočka, je kočka a bude kočka. Není co řešit.
607789
Amy Adams byla kočka, je kočka a bude kočka. Není co řešit.
0 0
reagovat
add Amy Adams není ošklivá, ale na solárko by sem tam zajít mohla. nejde o úplnej sejrák, ale bronzovější barva by jí slušela.
607788
add Amy Adams není ošklivá, ale na solárko by sem tam zajít mohla. nejde o úplnej sejrák, ale bronzovější barva by jí slušela.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se