Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35521 - 35540 Napsat příspěvek

The Way Way Back

Všem co doporučovali děkuju. Lepší film na neděli si snad ani nejde představit.:+ A Sam Rockwell samozřejmě geniální. :D
608794
Všem co doporučovali děkuju. Lepší film na neděli si snad ani nejde představit.*:+* A Sam Rockwell samozřejmě geniální. *:D*
The Way Way Back
0 0
reagovat

Mildík

Ten konec, který je ve filmu, je ten nejlepší. Directo's cut konec je už trochu moc přitáhlej za vlasy a hlavně v rámci celého filmu tam moc nepasuje.

A jak říká HAL, nejlepší alternativní konec je v Propasti. :+
608777
Ten konec, který je ve filmu, je ten nejlepší. Directo's cut konec je už trochu moc přitáhlej za vlasy a hlavně v rámci celého filmu tam moc nepasuje. A jak říká HAL, nejlepší alternativní konec je v Propasti. *:+*
Mildík
0 0
reagovat

SteKi

"Divným" koncom? Come again? Takže nezmyselná, rádoby heroická samovražda je lepšia ako vrátenie upírky svojmu druhovi a zároveň PREŽITIE SPOLU S LIEKOM, o ktorý celý čas išlo?
608768
"Divným" koncom? Come again? Takže [spoiler]nezmyselná, rádoby heroická samovražda[/spoiler] je lepšia ako [spoiler]vrátenie upírky svojmu druhovi a zároveň PREŽITIE SPOLU S LIEKOM, o ktorý celý čas išlo?[/spoiler]
SteKi
0 0
reagovat

SteKi

Tak u I am Legend je ten alternativni konec v duchu predlohy... castecne.... a mam pocit, ze kdyz vylezl, tak naopak lidi prave vetsinou rvali, ze ho meli poslat do kin misto toho "debilniho/nelogickeho/nesmyslneho ...."
608761
Tak u I am Legend je ten alternativni konec v duchu predlohy... castecne.... a mam pocit, ze kdyz vylezl, tak naopak lidi prave vetsinou rvali, ze ho meli poslat do kin misto toho "debilniho/nelogickeho/nesmyslneho ...."
SteKi
0 0
reagovat
Directors Cut Cameronovy Propasti - ten alternativní konec z toho dělá rázem úplně jiný a mnohem komplexnější film :+
608759
Directors Cut Cameronovy [b]Propast[/b]i - ten alternativní konec z toho dělá rázem úplně jiný a mnohem komplexnější film *:+*
0 0
reagovat
Mna prekvapili len dva alternativne konce. A to ze Blade Trinity mal v kine iny koniec ako som potom videl v telke. Ale tam ma prekvapil len fakt, ze boli proste tie konce ine, nie ze by bol lepsi alebo horsi.
A potom I am Legend. Tu ma prekvapilo, ze by niekto skutocne uvazoval nad takym divnym koncom akym rozhodne ten alternativny je...
608753
Mna prekvapili len dva alternativne konce. A to ze Blade Trinity mal v kine iny koniec ako som potom videl v telke. Ale tam ma prekvapil len fakt, ze boli proste tie konce ine, nie ze by bol lepsi alebo horsi. A potom I am Legend. Tu ma prekvapilo, ze by niekto skutocne uvazoval nad takym divnym koncom akym rozhodne ten alternativny je...
0 0
reagovat

Mildik

momentálně si nevzpomínám, ale Se7en mělo mít ještě temnější vyvrcholení, než jsem viděli a to by mě právě zajímalo.
608750
momentálně si nevzpomínám, ale Se7en mělo mít ještě temnější vyvrcholení, než jsem viděli a to by mě právě zajímalo.
Mildik
0 0
reagovat

Butterfly effect

Ten film jsem viděl už poněkolikáté a pořád pecka. Opravdu jeden z nejlepších filmů o cestování čase, jaké jsem viděl. Jen pokud by chtěl člověk rejpat, tak tam nalezne pár nesrovnalostí / nedokonalostí atd...

Jinak proč toto píši. Docela by mě zajímalo jak se stavíte k alternativním koncům. Tento film má natočené celkem 4... 3 jsou si podobné, ale čtvrtý (Director's cut pokud se nepletu) je úplně jiný... Pokud má v tomto nakoukáno, zajímalo by mě jaký preferujete. Mě ten Director's příjde parádní a jako zakončení perfektní, ale ani ten klasický není špatný (takový happy end)

Jinak má někdo zkušenosti s alternativním zakončením filmů? Kde vás taková změna zakončení zaskočila, překvapila atd? (Já jsem tehdy koukal jako puk, dyž na DVD sem měl jiný konec než v kině - SAW 3)
608744
Ten film jsem viděl už poněkolikáté a pořád pecka. Opravdu jeden z nejlepších filmů o cestování čase, jaké jsem viděl. Jen pokud by chtěl člověk rejpat, tak tam nalezne pár nesrovnalostí / nedokonalostí atd... Jinak proč toto píši. Docela by mě zajímalo jak se stavíte k alternativním koncům. Tento film má natočené celkem 4... 3 jsou si podobné, ale čtvrtý (Director's cut pokud se nepletu) je úplně jiný... Pokud má v tomto nakoukáno, zajímalo by mě jaký preferujete. Mě ten Director's příjde parádní a jako zakončení perfektní, ale ani ten klasický není špatný (takový happy end) Jinak má někdo zkušenosti s alternativním zakončením filmů? Kde vás taková změna zakončení zaskočila, překvapila atd? (Já jsem tehdy koukal jako puk, dyž na DVD sem měl jiný konec než v kině - SAW 3)
Butterfly effect
0 0
reagovat

Cesta do pravěku (1955)

Vždycky jsem si myslel, že je to jenom legenda, ale teď vidím, že je to pravda. Američané Zemanu Cestu do pravěku skutečně přizpůsobili svému naturelu a celý úvod a závěr kompletně přetočili. Důkaz zde.
608722
Vždycky jsem si myslel, že je to jenom legenda, ale teď vidím, že je to pravda. Američané Zemanu Cestu do pravěku skutečně přizpůsobili svému naturelu a celý úvod a závěr kompletně přetočili. Důkaz [link="http://www.youtube.com/watch?v=BohZrtpVVsU&feature=share"]zde[/link].
Cesta do pravěku (1955)
0 0
reagovat

Upstream Color

Ľudia aké to je? Lebo ten popisok na csfd ani keby bol nafetovaným napísaný.
608707
Ľudia aké to je? Lebo ten popisok na csfd ani keby bol nafetovaným napísaný.
Upstream Color
0 0
reagovat

popik

Možná teď střelím žánrově vedle, ale Silverhawks se s tímhle nemůžou měřit link :D
608706
Možná teď střelím žánrově vedle, ale Silverhawks se s tímhle nemůžou měřit http://www.youtube.com/watch?v=CjaTkPYzK00 *:D*
popik
0 0
reagovat
link tohle byla pecka jak blázen. :+
608705
http://www.youtube.com/watch?v=mzAQu23t19A tohle byla pecka jak blázen. *:+*
0 0
reagovat

Vardant

přesně !! macross tam má i nějaký další spinoffi seriály takže paráda, přes vánoce bude na co koukat :-)))
moc děkuju
608704
přesně !! macross tam má i nějaký další spinoffi seriály takže paráda, přes vánoce bude na co koukat :-))) moc děkuju
Vardant
0 0
reagovat
Něco jako link např.? Nebo link tohle?
608702
Něco jako http://en.wikipedia.org/wiki/Macross_Frontier např.? Nebo http://www.csfd.cz/film/238016-tengen-toppa-gurren-lagann/ tohle?
0 0
reagovat
Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles? :D :D :D

Animace hrozná, ale když jsem na to před lety koukal, přišlo mi to docela zábavný. Dějově rozhodně lepší než sračkoidní pokračování původního filmu.
608701
[link="http://www.csfd.cz/film/72929-roughnecks-the-starship-troopers-chronicles/"]Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles[/link]? *:D* *:D* *:D* Animace hrozná, ale když jsem na to před lety koukal, přišlo mi to docela zábavný. Dějově rozhodně lepší než sračkoidní pokračování původního filmu.
0 0
reagovat
vyloženě nový věci ve stylu dobrodruhů z vesmíru (link animovaný star wars :-) pokud vůbec něco takovýho existuje
608700
vyloženě nový věci ve stylu dobrodruhů z vesmíru (http://www.csfd.cz/film/103825-dobrodruzi-z-vesmiru/). animovaný star wars :-) pokud vůbec něco takovýho existuje
0 0
reagovat
Asi nějak nechápu, to hledáš něco co už si zahlíd a chceš si osvětlit co to bylo nebo chceš doporučit něco, co by tomu odpovídalo?
608699
Asi nějak nechápu, to hledáš něco co už si zahlíd a chceš si osvětlit co to bylo nebo chceš doporučit něco, co by tomu odpovídalo?
0 0
reagovat

doporučení

Zdar,

hledám scifi/fantasy serial / film animovanej, kde se děj odehrává spíše na cizích planetách, popř. jsou hodně futuristický, podobně jako jsou např. dobrodruzi z vesmíru ale dospělejší , narazil jsem při hledání na evangelion. můžete mě doporučit něco dalšího ? csfd database nic moc :-
608698
Zdar, hledám scifi/fantasy serial / film animovanej, kde se děj odehrává spíše na cizích planetách, popř. jsou hodně futuristický, podobně jako jsou např. dobrodruzi z vesmíru ale dospělejší , narazil jsem při hledání na evangelion. můžete mě doporučit něco dalšího ? csfd database nic moc *:-*
doporučení
0 0
reagovat

Clerks

meh.
608696
meh.
Clerks
0 0
reagovat

Fruitvale Station

Tak toto je zvláštny kúsok. V prvom rade absolútne nechápem porotcovkú cenu za naj film Sundance (minimálne v prítomnosti Spectacular Now), tú divácku samozrejme áno, ale čo už.
Každopádne, po filmárskej stránke výborná réžia i herci. ťažko niečo tomu vytknúť. Problém ale je, že to je (i napriek tome, že to je podľa skutočných udalostí) jedno veľké klišé. Filmov s podobným príbehom vychádza za rok niekoľko (černoch, ktorý sa dal na legálny život a práve vtedy mu do života zasiahne rasová "nepríjemnosť"). Prakticky celé prvé 2 tretiny filmu sú scéna po scéne presne také, aké by ste ich očakávali. Dokonca si trúfam povedať, že nejeden užívateľ MZ, keby si pred filmom spísal aké typy scén v akom poradí budú, tak by minimálne 50% bezproblémov trafil. A je to škoda, lebo i napriek predvídateľnosti záveru, dokáže vyvolať nepríjemné zimomriavky.
Napriek tomu by som radšej si odporúčal prečítať nejaký článok o tom (prípadne si pozrieť posledných cca 20 minút) a nestrácať čas s týmto traktátom na rasizmus.
5/10
608676
Tak toto je zvláštny kúsok. V prvom rade absolútne nechápem porotcovkú cenu za naj film Sundance (minimálne v prítomnosti Spectacular Now), tú divácku samozrejme áno, ale čo už. Každopádne, po filmárskej stránke výborná réžia i herci. ťažko niečo tomu vytknúť. Problém ale je, že to je (i napriek tome, že to je podľa skutočných udalostí) jedno veľké klišé. Filmov s podobným príbehom vychádza za rok niekoľko (černoch, ktorý sa dal na legálny život a práve vtedy mu do života zasiahne rasová "nepríjemnosť"). Prakticky celé prvé 2 tretiny filmu sú scéna po scéne presne také, aké by ste ich očakávali. Dokonca si trúfam povedať, že nejeden užívateľ MZ, keby si pred filmom spísal aké typy scén v akom poradí budú, tak by minimálne 50% bezproblémov trafil. A je to škoda, lebo i napriek predvídateľnosti záveru, dokáže vyvolať nepríjemné zimomriavky. Napriek tomu by som radšej si odporúčal prečítať nejaký článok o tom (prípadne si pozrieť posledných cca 20 minút) a nestrácať čas s týmto traktátom na rasizmus. 5/10
Fruitvale Station
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se