Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3521 - 3540 Napsat příspěvek
reaguje na: MKMZ
Vidis to nadseni v absolutnim poctu palecku nahoru? Proste to prestan delat vsude. Nikdo o to nestoji. Fakt nikdo. 
889071
Vidis to nadseni v absolutnim poctu palecku nahoru? Proste to prestan delat vsude. Nikdo o to nestoji. Fakt nikdo. 
889068
12 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad

Deadpool & Wolverine

Takže tahle, jo? 

————
SPOILER
————

BTS video z natáčení.

————
SPOILER
————

:D
889068
Takže tahle, jo?  ———— SPOILER ———— [spoiler]BTS[/spoiler] [url=https://gemoo.com/tools/upload-video/share/590752042863009792?codeId=v6gmmmQpj9Noy&card=590752038379298816]video[/url] z natáčení. ———— SPOILER ———— *:D*
Deadpool & Wolverine
888995
1 -31
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: do_Od
Ja prave cetl, ze to odhalil jeden maly web (Word of Reel, v posledni dobe nekolikrat zabodovali), ktery pak byl kontaktovan Netflixem, ze tam jsou nepresnosti, domluvili hovor za par hodin k vysvetleni a... Misto toho na Deadline naskocil clanek. Podle treba Sneidera je to takova ta klasika, kdy nechteji dat verejne top talentu L, tak se to udela takhle. McKay navici v tom hned oznami projekt, ke kterymu ani neni nalepen zadny talent, nic. Podobne priklady jsou, kdyz Mindhunter nebyl ofiko cancelled, jen nechali vyprset smlouvy. Nebo kdyz Cavill vyletel od DC, tak se hned vzapeti oznamil Warhammer. Rok pozdeji a nebyla k tomu ani jedna dalsi novinka. :))
889014
Ja prave cetl, ze to odhalil jeden maly web (Word of Reel, v posledni dobe nekolikrat zabodovali), ktery pak byl kontaktovan Netflixem, ze tam jsou nepresnosti, domluvili hovor za par hodin k vysvetleni a... Misto toho na Deadline naskocil clanek. Podle treba Sneidera je to takova ta klasika, kdy nechteji dat verejne top talentu L, tak se to udela takhle. McKay navici v tom hned oznami projekt, ke kterymu ani neni nalepen zadny talent, nic. Podobne priklady jsou, kdyz Mindhunter nebyl ofiko cancelled, jen nechali vyprset smlouvy. Nebo kdyz Cavill vyletel od DC, tak se hned vzapeti oznamil Warhammer. Rok pozdeji a nebyla k tomu ani jedna dalsi novinka. :))
889012
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Nevím, do jaké míry je tohle rozhodnutí Netflixu, on totiž McKay okamžitě oznámil, že pro ně natočí nový drama o klimatu, které ho jako aktivistu dost zajímá. Já to zahlídl podaný tak, že projekt opustil, a Netflix bez něj nechtěl pokračovat, takže to zařízli. Další věc je, že jim kvůli stávkám možná neseděly kalendáře a nechtěli na to tak dlouho čekat.

A je to škoda, protože Downey jako retired cop a Pattinson jako sériový vrah, který se dá na politiku, aby zmírnil zákony potírající vraždy, to byl výbornej námět.
889012
Nevím, do jaké míry je tohle rozhodnutí Netflixu, on totiž McKay okamžitě oznámil, že pro ně natočí nový drama o klimatu, které ho jako aktivistu dost zajímá. Já to zahlídl podaný tak, že projekt opustil, a Netflix bez něj nechtěl pokračovat, takže to zařízli. Další věc je, že jim kvůli stávkám možná neseděly kalendáře a nechtěli na to tak dlouho čekat. A je to škoda, protože Downey jako retired cop a Pattinson jako sériový vrah, který se dá na politiku, aby zmírnil zákony potírající vraždy, to byl výbornej námět.
889008
9 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Zrovna jemu to stopnout? To se divím ... chjo :-
889009
Zrovna jemu to stopnout? To se divím ... chjo *:-*
889008
1 0
reagovat
Netflix dal stopku novemu filmu od McKaye. S Downeym, Pattinsonem a Adams. Udajne kvuli rozpoctu - dle nekterych 150, jinde 175. Letos uz stopli za podobny peniz i tu vec od Meyers. Tyhle rozpocty uz patrne setri jen pro Reynoldse, protoze nabizi 175 za akcni komedii s nim a Tatumem jako jeho brachou. A to od reziseru Ztraceneho mesta. :o:o
889008
Netflix dal stopku novemu filmu od McKaye. S Downeym, Pattinsonem a Adams. Udajne kvuli rozpoctu - dle nekterych 150, jinde 175. Letos uz stopli za podobny peniz i tu vec od Meyers. Tyhle rozpocty uz patrne setri jen pro Reynoldse, protoze nabizi 175 za akcni komedii s nim a Tatumem jako jeho brachou. A to od reziseru Ztraceneho mesta. *:o**:o*
4 0
reagují: do_Od, esmo
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Nechtěl by to do_Od nějak souběžně přehodnotit? 
889002
Nechtěl by to do_Od nějak souběžně přehodnotit? 
888995
5 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Já nevím, jestli máš něco s hlavou, vysadil jsi prášky nebo máš jiný problém, ale právě teď jsem kolegu do_oda ukecal, aby ti nedával ban za to, že posíláš tyhle věci bez spoilerů. A je jedno, jestli sem, nebo do jiné diskuse. 

Ber to jako poslední varování, při dalším jakémkoliv linku, který není označený jako spoiler a kde není opravdu velmi výrazně schované cokoliv, co by se za spoiler mohlo považovat, letíš. 

Nebaví mě to s tebou řešit. 
888995
Já nevím, jestli máš něco s hlavou, vysadil jsi prášky nebo máš jiný problém, ale právě teď jsem kolegu do_oda ukecal, aby ti nedával ban za to, že posíláš tyhle věci bez spoilerů. A je jedno, jestli sem, nebo do jiné diskuse.  Ber to jako poslední varování, při dalším jakémkoliv linku, který není označený jako spoiler a kde není opravdu velmi výrazně schované cokoliv, co by se za spoiler mohlo považovat, letíš.  Nebaví mě to s tebou řešit. 
888989
17 0
reagují: MKMZ, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Oukej, je to teda v profilovce filmu.
888989
Oukej, je to teda v [url=https://film.moviezone.cz/deadpool-3/diskuze]profilovce filmu[/url].
888906
1 -9
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Přichází Satan!

Další filmový rest za mnou. Na tuhle hororovou klasiku jsem se hodně těšil, a jsem rád, že jsem jí konečně viděl. Přichází Satan! skvěle funguje i po letech a je to perfektně natočené a zahrané. Režisér Richard Donner výborně pracuje s atmosférou, moc hezky buduje napětí a pomalinku nám poodkrývá děsivou skutečnost. Hodně se mi líbilo, jakým způsobem Donner film pojal. Film sám osobě je hodně svižný, střídají se lokace a nespoléhá se na klasické lekačky. Žádné laciné strašení nebo tak. Tady má zlo jinou podobu, a o to je to děsivější. Donner dokáže výborně stupňuje napětí a vytváří nepříjemnou atmosféru, kterou korunuje skvěle natočenými momenty - scéna s paviány, scéna na hřbitově (tady jsem měl hodně nepříjemné mrazení v zádech), případně celé finále. Velkou zásluhu na tom má vynikající hudba od Jerryho Goldsmitha. Gregory Peck to zahrál velmi dobře a jeho civilní výkon se mi dost líbil. Lee Remick podala velmi uvěřitelný výkon, zvláště ve druhé půlce filmu, kdy se začne hroutit. David Warner má vděčnou roli a zahrál jí přesně. Harvey Stephens je správně děsivý a jeho pohled je nepříjemný a znepokojivý, ale když chce, tak se umí tvářit jako nejhodnější dítě na světě. Přichází Satan! je parádní hororová klasika, která se mi dost líbila. 8/10
888961
Další filmový rest za mnou. Na tuhle hororovou klasiku jsem se hodně těšil, a jsem rád, že jsem jí konečně viděl. Přichází Satan! skvěle funguje i po letech a je to perfektně natočené a zahrané. Režisér Richard Donner výborně pracuje s atmosférou, moc hezky buduje napětí a pomalinku nám poodkrývá děsivou skutečnost. Hodně se mi líbilo, jakým způsobem Donner film pojal. Film sám osobě je hodně svižný, střídají se lokace a nespoléhá se na klasické lekačky. Žádné laciné strašení nebo tak. Tady má zlo jinou podobu, a o to je to děsivější. Donner dokáže výborně stupňuje napětí a vytváří nepříjemnou atmosféru, kterou korunuje skvěle natočenými momenty - scéna s paviány, scéna na hřbitově (tady jsem měl hodně nepříjemné mrazení v zádech), případně celé finále. Velkou zásluhu na tom má vynikající hudba od Jerryho Goldsmitha. Gregory Peck to zahrál velmi dobře a jeho civilní výkon se mi dost líbil. Lee Remick podala velmi uvěřitelný výkon, zvláště ve druhé půlce filmu, kdy se začne hroutit. David Warner má vděčnou roli a zahrál jí přesně. Harvey Stephens je správně děsivý a jeho pohled je nepříjemný a znepokojivý, ale když chce, tak se umí tvářit jako nejhodnější dítě na světě. Přichází Satan! je parádní hororová klasika, která se mi dost líbila. [b]8/10[/b]
Přichází Satan!
8 0
reagovat
Zabijáci rozkvetlého měsíce jsou online.

A nový film Alexandera Paynea The Holdovers je taky venku.
888957
Zabijáci rozkvetlého měsíce jsou online. A nový film Alexandera Paynea The Holdovers je taky venku.
8 0
reagovat

Chuť melounů

Dlouho jsem neviděl něco pořádně ujeté a tenhle film mi to splnil. Ne že bych se nějak moc bavil, ale hudební vsuvky byly super, viz scéna s deštníky. :D
888954
Dlouho jsem neviděl něco pořádně ujeté a tenhle film mi to splnil. Ne že bych se nějak moc bavil, ale hudební vsuvky byly super, viz [spoiler]scéna s deštníky. [/spoiler]*:D*
Chuť melounů
0 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
To už tam bude velká lvice tedaaa dospělá slečna.
888953
To už tam bude velká lvice tedaaa dospělá slečna.
888875
1 0
reagovat

Červená, bílá a královsky modrá (2023)

Ten film je zkrátka skvělý a musím říct, že jsem si to napodruhé užíval ještě lépe. Tyto feel-good zamilované romance plné vášnivé a křehké lásky dvou hezkých mladíků jsou pro mě důležité, protože sledovat pouze smutná dramata by bylo příliš traumatizující. Jsem za podobné pohádky vděčný. Ústřední pár je mega nádherný a sympatický (hlavně Nicholas Galitzine) a Stephen Fry si svůj omezený prostor krade pro sebe.
888936
Ten film je zkrátka skvělý a musím říct, že jsem si to napodruhé užíval ještě lépe. Tyto feel-good zamilované romance plné vášnivé a křehké lásky dvou hezkých mladíků jsou pro mě důležité, protože sledovat pouze smutná dramata by bylo příliš traumatizující. Jsem za podobné pohádky vděčný. Ústřední pár je mega nádherný a sympatický (hlavně Nicholas Galitzine) a Stephen Fry si svůj omezený prostor krade pro sebe.
Červená, bílá a královsky modrá (2023)
0 -1
reagovat

Godzilla -1 7/10

Nejlepsi film roku? Leda ve snu. 
Nejlepsi Godzilla? Leda z Japonska (ale na to sem jich tolik nevidel, abych to posoudil)
Nejlepsi scena s Godzillou? Samozrejme!

Nejsem si jisty jestli to za 3 kila vstupneho stoji kvuli jedne, dost mozna nejlepsi scene roku, stoji. Na to je to stale moc Japonske a to to rika clovek co na stredni frcel ruzne Japonske bizary a anime. To jak na to bude reagovat neznale a nenachystane publikum (klicova je hned uvodni zminka o 70ti letem vyroci) jsem se presvedcil na vlastni kuzi, kdy v posledni dost cheesy (ale v kontextu naprosto v pohode) scene se ctvrtka kina smala.
888929
Nejlepsi film roku? Leda ve snu.  Nejlepsi Godzilla? Leda z Japonska (ale na to sem jich tolik nevidel, abych to posoudil) Nejlepsi scena s Godzillou? Samozrejme! Nejsem si jisty jestli to za 3 kila vstupneho stoji kvuli jedne, dost mozna nejlepsi scene roku, stoji. Na to je to stale moc Japonske a to to rika clovek co na stredni frcel ruzne Japonske bizary a anime. To jak na to bude reagovat neznale a nenachystane publikum (klicova je hned uvodni zminka o 70ti letem vyroci) jsem se presvedcil na vlastni kuzi, kdy v posledni dost cheesy (ale v kontextu naprosto v pohode) scene se ctvrtka kina smala.
Godzilla -1 7/10
3 -1
reagovat
reaguje na: MKMZ
Nebudeš sem zase házet tyhle věci s linky a spoilery, když jsme tě o to všichni několikrát slušně a pak i dost neslušně žádali, že ne? Rád bych to ukončil už v zárodku. 
888906
Nebudeš sem zase házet tyhle věci s linky a spoilery, když jsme tě o to všichni několikrát slušně a pak i dost neslušně žádali, že ne? Rád bych to ukončil už v zárodku. 
888902
20 0
reagují: MKMZ
reagovat
reaguje na: DarkSith
To bude dobrá šílenost. Ale tak trochu mám pocit, že tímhle kompenzují ten nesmyslný a nesplnitelný hype, co byl k MoM... Upravená limuzína Red Skulla a dortíková dodávka z Moon Knighta:D
888902
To bude dobrá šílenost. Ale tak trochu mám pocit, že tímhle kompenzují ten nesmyslný a nesplnitelný hype, co byl k MoM... [url=https://pbs.twimg.com/media/GAhQsJQXsAAJdg6?format=jpg&name=small]Upravená limuzína[/url] [spoiler]Red Skulla[/spoiler] a [url=https://pbs.twimg.com/media/GAhQsJPXEAEKpW1?format=jpg&name=small]dortíková dodávka[/url] z [spoiler]Moon Knighta[/spoiler]? *:D*
888875
1 -4
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Anatomie pádu

Napínavý a perfektně zahraný film. Na konto tohoto filmu jsem slyšel samou chválu. Takže bylo jasné, že se o jeho kvalitách rozhodnu sám přesvědčit. A pověsti nelhaly. Anatomie pádu je velmi dobrý film. Režisérka Justine Triet natočila hodně silný film, který moc dobře funguje a diváka přiková k sedačce. Největší síla filmu je ve výborných dialozích a ve skvělých hereckých výkonech. Film stojí na scénáři a přesných dialogových výměnách, které jsou parádně přednášené. Hodně moc se mi líbilo, že film udržuje diváka v nejistotě a společně s dalšími postavami postupně zjišťujeme, co se nejspíše stalo a co k tomu mohlo asi vést. Osobně se mi líbilo to, že film neodpoví na všechny otázky a spoustu věcí nechá na nás, a abychom se sami rozhodli, co je pravda a co není. Samotný film jsem si hodně užil, hlavně druhou půlku u soudu, která je dramatičtější a napínavější. Jediný problém, který jsem při sledování filmu vnímal je to, že je to filmařsky až moc "obyčejné". Místy mi to připadalo, jako kdybych sledoval divadlo, a při tom se režisérka klidně mohla více odvázat, zkusit agresivní střih, kamerové jízdy atd. Nechápejte mě špatně, film se mi hodně líbil, ale dovedu si představit, že by mohl být po filmařské stránce zajímavější. Anatomie pádu je velmi dobrý dramatický film a pokud budete mít možnost, tak se na něj koukněte. 8/10
888879
Napínavý a perfektně zahraný film. Na konto tohoto filmu jsem slyšel samou chválu. Takže bylo jasné, že se o jeho kvalitách rozhodnu sám přesvědčit. A pověsti nelhaly. Anatomie pádu je velmi dobrý film. Režisérka Justine Triet natočila hodně silný film, který moc dobře funguje a diváka přiková k sedačce. Největší síla filmu je ve výborných dialozích a ve skvělých hereckých výkonech. Film stojí na scénáři a přesných dialogových výměnách, které jsou parádně přednášené. Hodně moc se mi líbilo, že film udržuje diváka v nejistotě a společně s dalšími postavami postupně zjišťujeme, co se nejspíše stalo a co k tomu mohlo asi vést. Osobně se mi líbilo to, že film neodpoví na všechny otázky a spoustu věcí nechá na nás, a abychom se sami rozhodli, co je pravda a co není. Samotný film jsem si hodně užil, hlavně druhou půlku u soudu, která je dramatičtější a napínavější. Jediný problém, který jsem při sledování filmu vnímal je to, že je to filmařsky až moc "obyčejné". Místy mi to připadalo, jako kdybych sledoval divadlo, a při tom se režisérka klidně mohla více odvázat, zkusit agresivní střih, kamerové jízdy atd. Nechápejte mě špatně, film se mi hodně líbil, ale dovedu si představit, že by mohl být po filmařské stránce zajímavější. Anatomie pádu je velmi dobrý dramatický film a pokud budete mít možnost, tak se na něj koukněte. [b]8/10[/b]
Anatomie pádu
3 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Teď jsem se dočetl, že se má vrátit také Dafne Kren jako X-23. To je tevrve skvělá zpráva. 8)
888875
Teď jsem se dočetl, že se má vrátit také [spoiler]Dafne Kren jako X-23.[/spoiler] To je tevrve skvělá zpráva. *8)*
888850
6 0
reagují: Demonic8, MKMZ
reagovat

Deadpool & Wolverine

Do multiversního kotle potvrzených postav spadl i Sabertooth. Už před stávkami se spekulovalo o Lievu Schreiberovi, ale na fotkách z obnoveného natáčení to vypadá jako Tyler Mane.
888850
Do multiversního kotle potvrzených postav spadl i [spoiler]Sabertooth[/spoiler]. Už před stávkami se spekulovalo o [spoiler]Lievu Schreiberovi[/spoiler], ale na [url=https://i2-prod.dailystar.co.uk/incoming/article31589162.ece/ALTERNATES/s1200e/1_PAY-EXCLUSIVE-Premium-Exclusive-SPOILER-Wolverine-Decapitates-His-Nemesis-Sabretooth-In-A-Dramatic-Ac.jpg]fotkách[/url] z obnoveného natáčení to vypadá jako [spoiler]Tyler Mane[/spoiler].
Deadpool & Wolverine
1 -1
reagují: DarkSith
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se