Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35341 - 35360 Napsat příspěvek

popik

S tím běž do prdele už :-D někdo by takovou blbost mohl vzít vážně!
609389
S tím běž do prdele už :-D někdo by takovou blbost mohl vzít vážně!
popik
0 0
reagovat

Tony

:D :D :D
609386
*:D* *:D* *:D*
Tony
0 0
reagovat
Idris Elba
609385
Idris Elba
0 0
reagovat

popik

Pistolník Roland? Fassbender! 8)
609384
Pistolník Roland? Fassbender! *8)*
popik
0 0
reagovat

Mildík

Jo, s tím samozřejmě souhlas, ale myslel jsem, že tahle verze vůbec v plánu nebyla. Stejně alfou a omegou toho projektu je dle mého jméno režiséra a potažmo pistolníka. Dovedu si představit povedenej seriál, povedenou filmovou sérii, ale ta ideální představa stejně zůstane v hlavě.
609383
Jo, s tím samozřejmě souhlas, ale myslel jsem, že tahle verze vůbec v plánu nebyla. Stejně alfou a omegou toho projektu je dle mého jméno režiséra a potažmo pistolníka. Dovedu si představit povedenej seriál, povedenou filmovou sérii, ale ta ideální představa stejně zůstane v hlavě.
Mildík
0 0
reagovat

Bachy

Ono by to možná šlo, ale rozhodně ne stylem, že bude jeden film na 4 knížky... Tak to podle mě bylo plánováno a ať se na mě nikdo nezlobí, ale toto fakt ne...
609380
Ono by to možná šlo, ale rozhodně ne stylem, že bude jeden film na 4 knížky... Tak to podle mě bylo plánováno a ať se na mě nikdo nezlobí, ale toto fakt ne...
Bachy
0 0
reagovat
Vždycky, když se říká, že se to nedá, tak přijde někdo, kdo všem vytře zrak. Tady by to nebylo jiný. Mám přečtenou drtivou většinu Kingovek a asi by se mi adaptace nelíbila, ale přesto si dovedu představit, že z toho "fajn" série vznikne.
609377
Vždycky, když se říká, že se to nedá, tak přijde někdo, kdo všem vytře zrak. Tady by to nebylo jiný. Mám přečtenou drtivou většinu Kingovek a asi by se mi adaptace nelíbila, ale přesto si dovedu představit, že z toho "fajn" série vznikne.
0 0
reagovat
Podla mna nesfilmovatelna latka. Nemaju sancu vo filmoch obsiahnut ani 25% z toho co je v knihach. A tym nemyslim len seriu Temna veza ale napr take Srdce v Atlantide .... to sa proste neda! :))
609370
Podla mna nesfilmovatelna latka. Nemaju sancu vo filmoch obsiahnut ani 25% z toho co je v knihach. A tym nemyslim len seriu Temna veza ale napr take Srdce v Atlantide .... to sa proste neda! *:))*
0 0
reagovat
Pšššššt, tohle ani nevytahuj... Je to adaptace, která prostě nemá býti zfilmována, takže ticho po pěšině je dobré znamení... (A mimochodem mám dojem že z těch plánů prostě sešlo :+ )
609344
Pšššššt, tohle ani nevytahuj... Je to adaptace, která prostě nemá býti zfilmována, takže ticho po pěšině je dobré znamení... (A mimochodem mám dojem že z těch plánů prostě sešlo *:+* )
0 0
reagovat

popik

Nějaký novinky ohledně Kingovi "filmové" Temné věže? Já jen, že teď poslouchám audiobook The Gunslinger, tak jestli se to nějak pohlo? :o
609343
Nějaký novinky ohledně Kingovi "filmové" Temné věže? Já jen, že teď poslouchám audiobook The Gunslinger, tak jestli se to nějak pohlo? *:o*
popik
0 0
reagovat
Ne, nebyl... link :D
609330
Ne, nebyl... http://en.wikipedia.org/wiki/Black_president_in_popular_culture_(United_States)#Movies_and_television *:D*
0 0
reagovat
A první černošský prezident byl stejně David Palmer.
609329
A první černošský prezident byl stejně David Palmer.
0 0
reagovat
Hele a fakt konec, odteď jakejkoliv post na tohle téma mažu.

Lásky čas je samozřejmě uberpecka, Curtis rulez again :)
609326
Hele a fakt konec, odteď jakejkoliv post na tohle téma mažu. Lásky čas je samozřejmě uberpecka, Curtis rulez again :)
0 0
reagovat

Mildík

:+:+:+:+:+
609322
*:+**:+**:+**:+**:+*
Mildík
0 0
reagovat

popicek

Hele seš docela mimo... á asi chápu, co se snažíš naznačit (problematika rasismu naruby), ale zrovna v těhlech případech jsi mimo...

Můžeš si myslet, že Obamovi to pomohlo vyhrát volby, ale stejně tak jak říkáš, že mu hromada dali lidi hlas proto, že je černoch, tak stejně tak mu hromada lidí ten hlas nedala jenom proto, že je černoch. Ono to není jenom jedno-stranná mince. Co se týče sportů atd, tak to taky není tak jak myslíš... Kolik máš dneska černochů v NHL? Na druhou stranu se podívej na NBA... prostě nikdo netlačí na pilu, prostě je to tak nějako přirozený výběr schopností a předpokladů, kam se kdo hodí... To, že se občas černoch objeví v NHL je stejné, jako máš bělochy v NBA... nedělal bych z toho žádnou vědu...
609321
Hele seš docela mimo... á asi chápu, co se snažíš naznačit (problematika rasismu naruby), ale zrovna v těhlech případech jsi mimo... Můžeš si myslet, že Obamovi to pomohlo vyhrát volby, ale stejně tak jak říkáš, že mu hromada dali lidi hlas proto, že je černoch, tak stejně tak mu hromada lidí ten hlas nedala jenom proto, že je černoch. Ono to není jenom jedno-stranná mince. Co se týče sportů atd, tak to taky není tak jak myslíš... Kolik máš dneska černochů v NHL? Na druhou stranu se podívej na NBA... prostě nikdo netlačí na pilu, prostě je to tak nějako přirozený výběr schopností a předpokladů, kam se kdo hodí... To, že se občas černoch objeví v NHL je stejné, jako máš bělochy v NBA... nedělal bych z toho žádnou vědu...
popicek
0 0
reagovat

popik

to Gonzi:
Já ale přece nikde netvrdím, že mi to vadí. Já jen tvrdím, že dnešní tzv "rasismus naruby" je tak strašně moc postavenej na hlavu, že může např. pomoct Obamovi vyhrát volby, kdy si tací jako Loki, prostě běžní "pepíci" řeknou, proč volit bílého prezidenta, když kandiduje i černý, ten je přeci více "wow", cool a vůbec...uděláme dojem na svět, uděláme dojem na své okolí, že jsme rasově snášenlivý. Nepochybuju o tom, že je Obama schopnej člověk, na druhou stranu taky nepochybuju o tom, že mu barva kůže dopomohla vyhrát volby. Protože pro dnešního američana přeci "první černošský prezident" mnohem líp než další noname běloch.
Stejně jako černý hokejista, lyžař, běžkař, kdy jsou většinou takoví hráči do těchto sportů spíš protlačeni některými jako výše zmiňovaný uživatel MZ, kteří se na sebe snaží jen upozornit. Jednoho dne třeba uvidíme černýho slalomáře, ale nesmí se tlačit na pilu.
609314
to Gonzi: Já ale přece nikde netvrdím, že mi to vadí. Já jen tvrdím, že dnešní tzv "rasismus naruby" je tak strašně moc postavenej na hlavu, že může např. pomoct Obamovi vyhrát volby, kdy si tací jako Loki, prostě běžní "pepíci" řeknou, proč volit bílého prezidenta, když kandiduje i černý, ten je přeci více "wow", cool a vůbec...uděláme dojem na svět, uděláme dojem na své okolí, že jsme rasově snášenlivý. Nepochybuju o tom, že je Obama schopnej člověk, na druhou stranu taky nepochybuju o tom, že mu barva kůže dopomohla vyhrát volby. Protože pro dnešního američana přeci "první černošský prezident" mnohem líp než další noname běloch. Stejně jako černý hokejista, lyžař, běžkař, kdy jsou většinou takoví hráči do těchto sportů spíš protlačeni některými jako výše zmiňovaný uživatel MZ, kteří se na sebe snaží jen upozornit. Jednoho dne třeba uvidíme černýho slalomáře, ale nesmí se tlačit na pilu.
popik
0 0
reagovat

About Time

yep, užíval jsem si to hodně.
Popík: černý hokejista či prezident je přesně to, kde to může vadit jen rasistovi (narozdíl od Bonda kde to lidem vadí kvůli odklonu od předlohy - což je stejně validní, jakoby měl Bond být mimozemšťan, nebo ženská)
609304
yep, užíval jsem si to hodně. [b]Popík[/b]: černý hokejista či prezident je přesně to, kde to může vadit jen rasistovi (narozdíl od Bonda kde to lidem vadí kvůli odklonu od předlohy - což je stejně validní, jakoby měl Bond být mimozemšťan, nebo ženská)
About Time
0 0
reagovat

Lásky čas /About time (2013)

So british, much Rachel McAdams, such ginger, WOW! 9/10
609301
So british, much Rachel McAdams, such ginger, WOW! 9/10
Lásky čas /About time (2013)
0 0
reagovat
Dostat motorku od Kirka tak nejak zelozivotny vrchol, alebo nie? :D
609299
Dostat motorku od Kirka tak nejak zelozivotny vrchol, alebo nie? *:D*
0 0
reagovat

TedGeorge

Yep. Očividně to je vrchol jeho dvacetiletý herecký kariéry... :D
609298
Yep. Očividně to je vrchol jeho dvacetiletý herecký kariéry... *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se