Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35321 - 35340 Napsat příspěvek
Ma nekdo nejake blizsi informace o Americke distribuci Haggisova Third Person? Celkem se na to tesim, ale krome promitani na festivalu v zari o tom nejsou skoro zadne zpravy.
609515
Ma nekdo nejake blizsi informace o Americke distribuci Haggisova [b]Third Person[/b]? Celkem se na to tesim, ale krome promitani na festivalu v zari o tom nejsou skoro zadne zpravy.
0 0
reagovat

chalani

ona stala za hriech v kazdom filme aj v don jonovi, kde povedala dokopy dve vety :D
609498
ona stala za hriech v kazdom filme aj v don jonovi, kde povedala dokopy dve vety :D
chalani
0 0
reagovat

kubqo

Na Starship Troppers mám jen ty nejlepší vzpomínky a hned ta první kdy jsem ho mohl vidět v kině je ta nejlepší. To bylo ještě v dobách kdy vytáčený připojení znemožňovalo běžnému náchodskému lidu přečíst si recenzi paní Spáčilové na Idnesu a tak se chodilo skoro na vše. A když to bylo z US tak to prostě "bylo" kvalitní. Kino Vesmír bylo na premierovou promítačku nacpáno po okraj. S dvěma kamarády jsme seděli v sedmý nebo osmý řadě a před náma maminka s asi dvanáctiletou dcerkou. Ze začátku se jim to strašlivě líbilo, Beverly Hills 90210 hadr a dokonce si i špitali jak to s ústřední trojičkou dopadne. Takže pro nás strašná pruda...ovšem kolem 30-40 minuty přijde twist s meteoritem v Buenos Aires, chlapík s hláškou "Zabili i mýho psa" a za ním pohled na psa prošpikovanýho trubkama. To už byla maminka trochu na rozpacích, ale vydrželi statečně do příletu na domovskou planetu brouků. Masakru výsadku už se nedočkali. No abych to zkrátil po 129 minutách filmu zbylo v kině jen pár hloučků báječně se bavících diváků, zbytek neprošel sítem páně Verhoevena. Hodně jich odešlo po té co se na scéně objevil Plameňák a Mozek, pak to šlo ráz na ráz.
609479
Na Starship Troppers mám jen ty nejlepší vzpomínky a hned ta první kdy jsem ho mohl vidět v kině je ta nejlepší. To bylo ještě v dobách kdy vytáčený připojení znemožňovalo běžnému náchodskému lidu přečíst si recenzi paní Spáčilové na Idnesu a tak se chodilo skoro na vše. A když to bylo z US tak to prostě "bylo" kvalitní. Kino Vesmír bylo na premierovou promítačku nacpáno po okraj. S dvěma kamarády jsme seděli v sedmý nebo osmý řadě a před náma maminka s asi dvanáctiletou dcerkou. Ze začátku se jim to strašlivě líbilo, Beverly Hills 90210 hadr a dokonce si i špitali jak to s ústřední trojičkou dopadne. Takže pro nás strašná pruda...ovšem kolem 30-40 minuty přijde twist s meteoritem v Buenos Aires, chlapík s hláškou "Zabili i mýho psa" a za ním pohled na psa prošpikovanýho trubkama. To už byla maminka trochu na rozpacích, ale vydrželi statečně do příletu na domovskou planetu brouků. Masakru výsadku už se nedočkali. No abych to zkrátil po 129 minutách filmu zbylo v kině jen pár hloučků báječně se bavících diváků, zbytek neprošel sítem páně Verhoevena. Hodně jich odešlo po té co se na scéně objevil Plameňák a Mozek, pak to šlo ráz na ráz.
kubqo
0 0
reagovat
Brie Larson stála za hřích už v Sovím houkání.
609473
Brie Larson stála za hřích už v Sovím houkání.
0 0
reagovat
Brie Larson stála za hřích už ve Scottu Pilgrimovi, just sayin'.

Při tom hodnocení na IMDb a RT mě překvapuje, že o filmu slyším až dneska... Dávám do pořadníku hned za Američana. :D
609471
Brie Larson stála za hřích už ve Scottu Pilgrimovi, just sayin'. Při tom hodnocení na IMDb a RT mě překvapuje, že o filmu slyším až dneska... Dávám do pořadníku hned za Američana. *:D*
0 0
reagovat

studo

Chystám se na to, ty reakce jsou zatím opravdu fantastický. Brie Larson stála za hřích už v Jump Street tak sem na ní zvědavej...
609468
Chystám se na to, ty reakce jsou zatím opravdu fantastický. Brie Larson stála za hřích už v Jump Street tak sem na ní zvědavej...
studo
0 0
reagovat

Short Term 12

Fucking emocional roller coaster 10/10.
609467
Fucking emocional roller coaster 10/10.
Short Term 12
0 0
reagovat

kubqova chata

Tak nakoniec sa viac chľastalo a sexovalo než som očakával :D takže na filmy vôbec nedošlo :D Skončili sme len pri Starship Troopers o tretej ráno. Ale predstavovať túto pecku ľuďom, ktorí ju doteraz nevideli bol boží pocit. A tak nejak sme sa aj zamysleli, že sa ani nepamätáme žeby odvtedy niekto natočil scifi blockbuster kde by sa trhali končatiny a vysávali mozgy. Inak bežal už len Jimmy Carr popri varení :)
609435
Tak nakoniec sa viac chľastalo a sexovalo než som očakával *:D* takže na filmy vôbec nedošlo :D Skončili sme len pri Starship Troopers o tretej ráno. Ale predstavovať túto pecku ľuďom, ktorí ju doteraz nevideli bol boží pocit. A tak nejak sme sa aj zamysleli, že sa ani nepamätáme žeby odvtedy niekto natočil scifi blockbuster kde by sa trhali končatiny a vysávali mozgy. Inak bežal už len Jimmy Carr popri varení *:)*
kubqova chata
0 0
reagovat
El Cuerpo mi námětem malinko připomnělo toto. Mimochodem obrovská pecka, rozhodně doporučuju nejen asiafilům.
609426
El Cuerpo mi námětem malinko připomnělo [link="http://www.csfd.cz/film/185942-geomi-sup/"]toto[/link]. Mimochodem obrovská pecka, rozhodně doporučuju nejen asiafilům.
0 0
reagovat

Ted

:+
Díkes, horory já rád a obzvláště španělské... El Cuerpo určitě prubnu 8)
609425
*:+* Díkes, horory já rád a obzvláště španělské... El Cuerpo určitě prubnu *8)*
Ted
0 0
reagovat

Tedovo hororové okénko

Ok, sliboval sem to už v hijacked diskuzi k očekávanejm kino premiérám tohoto roku, ale až teď jsem se k tomu dokopal. Posledních pár měsíců jsem se stal velmi častým návštěvníkem profilu JASMa na CSFD a rád se nechávám inspirovat na půlnoční notebooko-premiéry ne zrovna známých hororů. Za posledních pár měsíců jsem jich viděl už desítky a vždycky po několika se rozepíšu. Pokud vás to zajímá, tak čtěte dál. Pokud vás to nezajímá nebo máte starosti s ovcema na salaši, pokračujte o dům dál. Ok, jdeme na to...

El Cuerpo (2012)
Spíš detektivka stříhnutá hororovejma situacema. Ale jaká detektivka. V komentářích na CSFD se to hemží spoilerama. Já vám jenom řeknu, že je to jeden z těch filmů, kde závěrečná pointa převrátí vše předcházející a vyrazí vám dech. Ano, těch možnejch řešení není tolik a pokud si jich před sebe před sebe 5 položíte, tak jedno z nich to bude. Ale rozhodně se to nehádá lehko a na konci budete mít na tváři širokej úsměv. A o co vlastně jde? Z márnice v noci vyběhne k smrti vystrašenej noční hlídač a srazí ho auto. Přežije a policie začne vyšetřovat, co se vlastně stalo. Následně zjistí, že z márnice zmizelo tělo jedné ženy...
8/10

Naboer (2005)
Ano, skandinávci horory prostě umí. A nemluvím teď jenom o mém milovaném Fritt Viltu. Naboer je psycho jak prase. S na první pohled obyčejným klukem se rozejde holka. Z práce si nesoucí mizernou náladu jede výtahem do svýho bejváku když jeho zrak ulpí na zadečku holky, co vystupuje na stejném patře jako on. Holka ho osloví, že potřebuje odsunout něco těžkýho doma a on jí následuje do jejího hnízdečka. Ukáže se, že má spolubydlící a WTF může začít. Nechci prozrazovat moc, ale když antagonista začne (má důvod) jednu z "hrdinek" a pak jí její krví masíruje prsa načež jí tvrdě osouloží, tak jsem byl (protože jsem normální) znechucen a chtěl to vypnout. Ale ty WTF dialogy mě zaujali, já to dokoukal a dočkal se pointy nečekané, ale ne příliš smysl dávající. Ale jo, zajímavý, jenom takový psycho moc nemusím...
6/10

Seventh Moon (2008)
Jeden ze strůjců (odmítám napsat autorů) Blair Witch Eduardo Sanchéz natočil pravděpodobně nejtemnější horor všech dob. Těšíte se? Tak se zas tak moc netěšte. Ten horor je totiž natočenej v totální tmě a tak trochu se bojím že to, že dost často nic není vidět není účel, ale prostej amatérismus filmaře. Ano, brightness na 100 procent a stejně budete mžourat. A o co jde? První půlhodina je naprosto fantastická. Nevím přesně jak tenhle hororovej subžánr popsat, tak raději začnu u příběhu. Amy Smart se zabouchla do Číňana. Odjela za ním do Číny a tam si ho vzala.

Prvních pár minut je jejich procházka městem a ožírání se. Následně nasednou se svým průvodcem do auta a odjíždí na venkov. A setmí se. A... a dál už to musíte vidět sami. První půlhodina je podle mě naprosto fantastická. Nechci vám moc spoilerovat co přesně se posere, ale něco se posere, je tma a chvíli se fakt bát budete. Po té půlhodině se bohužel něco brutálně zlomí, přehodíme žánry, děsivé už to není, pointa je debilní a víte jak. Ale za tu první půlhodinu tu sedmičku dám...
7/10

I Will Follow You Into Dark (2013)
O tom už sem něco psal, takže v rychlosti. Mischa Barton je smutná holka. Umřela jí matka, na začátku filmu jí umře otec a ona nemá moc důvd žít. Trpí a nesocializuje se. Následně potká atraktivního týpka. Ten jí sbalí tak, že jí srazí na ulcici. Mischa za ním začne docházet domů. Byldí ve starým baráku u kterýho se občas zastaví exkurze lidí, co hledají duchy. Dělají si z toho srandu, ale pak...

Tady je přesně opačnej problém jak u Seventh Moon. První hodinu se v tom filmu nestane vůbec nic. Je to naprosto ubíjející přehlídka ztrápené Mischy Barton, která se snaží vyhrabat z nejhoršího a neumí hrát. Po té hodině, kdy už to většina lidí vypne se film přepne do duchařiny a ono to funguje ! Ano, je to příliš pozdě a příliš pozdě, ale kvůli fungující atmosféře a jakš takě fungujícímu chuťovýmu ocasu musím dát
5-6/10 (Ale nekoukejte na to)

All the boys love Mandy Lane (2006)
A vy jí budete milovat taky. Amber Heard je naprosto neuvěřitelná kočka. To všichni víme, ale představte si jí před sedmi lety. Jesus Fucking Christ. V tom filmu by klidně mohli souložit krysy a tlusté černošky, ale stejně by ste na to koukali. Je to klasickej příad hororu, kdy banda mladejch nesympatickejch lidí vyjede do divočiny do nějaký chaty (domu) a něco (někdo) je začne terorizovat. Film je průmer, nějaké té pointy se taky dočkáte, ale to hlavní je tady tentokrát opravdu ta Amber. Budete tu slintat a nepůjde tomu zabránit. Nueskutečná kočka to tentokrát vytáhla o jeden bod nahoru.
6/10

Ok, zatím stačí, v zásobě mám ještě další libůstky, třeba si to někdo přečtete a třeba se tu našel někdo kdo už nějakej za zmiňovanejch filmů viděl...

Díky za pozornost :)
609423
Ok, sliboval sem to už v hijacked diskuzi k očekávanejm kino premiérám tohoto roku, ale až teď jsem se k tomu dokopal. Posledních pár měsíců jsem se stal velmi častým návštěvníkem profilu JASMa na CSFD a rád se nechávám inspirovat na půlnoční notebooko-premiéry ne zrovna známých hororů. Za posledních pár měsíců jsem jich viděl už desítky a vždycky po několika se rozepíšu. Pokud vás to zajímá, tak čtěte dál. Pokud vás to nezajímá nebo máte starosti s ovcema na salaši, pokračujte o dům dál. Ok, jdeme na to... [b]El Cuerpo (2012)[/b] Spíš detektivka stříhnutá hororovejma situacema. Ale jaká detektivka. V komentářích na CSFD se to hemží spoilerama. Já vám jenom řeknu, že je to jeden z těch filmů, kde závěrečná pointa převrátí vše předcházející a vyrazí vám dech. Ano, těch možnejch řešení není tolik a pokud si jich před sebe před sebe 5 položíte, tak jedno z nich to bude. Ale rozhodně se to nehádá lehko a na konci budete mít na tváři širokej úsměv. A o co vlastně jde? Z márnice v noci vyběhne k smrti vystrašenej noční hlídač a srazí ho auto. Přežije a policie začne vyšetřovat, co se vlastně stalo. Následně zjistí, že z márnice zmizelo tělo jedné ženy... [b]8/10[/b] [b]Naboer (2005)[/b] Ano, skandinávci horory prostě umí. A nemluvím teď jenom o mém milovaném Fritt Viltu. Naboer je psycho jak prase. S na první pohled obyčejným klukem se rozejde holka. Z práce si nesoucí mizernou náladu jede výtahem do svýho bejváku když jeho zrak ulpí na zadečku holky, co vystupuje na stejném patře jako on. Holka ho osloví, že potřebuje odsunout něco těžkýho doma a on jí následuje do jejího hnízdečka. Ukáže se, že má spolubydlící a WTF může začít. Nechci prozrazovat moc, ale když antagonista začne (má důvod) jednu z "hrdinek" a pak jí její krví masíruje prsa načež jí tvrdě osouloží, tak jsem byl (protože jsem normální) znechucen a chtěl to vypnout. Ale ty WTF dialogy mě zaujali, já to dokoukal a dočkal se pointy nečekané, ale ne příliš smysl dávající. Ale jo, zajímavý, jenom takový psycho moc nemusím... [b]6/10[/b] [b]Seventh Moon (2008)[/b] Jeden ze strůjců (odmítám napsat autorů) Blair Witch Eduardo Sanchéz natočil pravděpodobně nejtemnější horor všech dob. Těšíte se? Tak se zas tak moc netěšte. Ten horor je totiž natočenej v totální tmě a tak trochu se bojím že to, že dost často nic není vidět není účel, ale prostej amatérismus filmaře. Ano, brightness na 100 procent a stejně budete mžourat. A o co jde? První půlhodina je naprosto fantastická. Nevím přesně jak tenhle hororovej subžánr popsat, tak raději začnu u příběhu. Amy Smart se zabouchla do Číňana. Odjela za ním do Číny a tam si ho vzala. Prvních pár minut je jejich procházka městem a ožírání se. Následně nasednou se svým průvodcem do auta a odjíždí na venkov. A setmí se. A... a dál už to musíte vidět sami. První půlhodina je podle mě naprosto fantastická. Nechci vám moc spoilerovat co přesně se posere, ale něco se posere, je tma a chvíli se fakt bát budete. Po té půlhodině se bohužel něco brutálně zlomí, přehodíme žánry, děsivé už to není, pointa je debilní a víte jak. Ale za tu první půlhodinu tu sedmičku dám... [b]7/10[/b] [b]I Will Follow You Into Dark (2013)[/b] O tom už sem něco psal, takže v rychlosti. Mischa Barton je smutná holka. Umřela jí matka, na začátku filmu jí umře otec a ona nemá moc důvd žít. Trpí a nesocializuje se. Následně potká atraktivního týpka. Ten jí sbalí tak, že jí srazí na ulcici. Mischa za ním začne docházet domů. Byldí ve starým baráku u kterýho se občas zastaví exkurze lidí, co hledají duchy. Dělají si z toho srandu, ale pak... Tady je přesně opačnej problém jak u Seventh Moon. První hodinu se v tom filmu nestane vůbec nic. Je to naprosto ubíjející přehlídka ztrápené Mischy Barton, která se snaží vyhrabat z nejhoršího a neumí hrát. Po té hodině, kdy už to většina lidí vypne se film přepne do duchařiny a ono to funguje ! Ano, je to příliš pozdě a příliš pozdě, ale kvůli fungující atmosféře a jakš takě fungujícímu chuťovýmu ocasu musím dát [b]5-6/10[/b] (Ale nekoukejte na to) [b]All the boys love Mandy Lane (2006)[/b] A vy jí budete milovat taky. Amber Heard je naprosto neuvěřitelná kočka. To všichni víme, ale představte si jí před sedmi lety. Jesus Fucking Christ. V tom filmu by klidně mohli souložit krysy a tlusté černošky, ale stejně by ste na to koukali. Je to klasickej příad hororu, kdy banda mladejch nesympatickejch lidí vyjede do divočiny do nějaký chaty (domu) a něco (někdo) je začne terorizovat. Film je průmer, nějaké té pointy se taky dočkáte, ale to hlavní je tady tentokrát opravdu ta Amber. Budete tu slintat a nepůjde tomu zabránit. Nueskutečná kočka to tentokrát vytáhla o jeden bod nahoru. [b]6/10[/b] Ok, zatím stačí, v zásobě mám ještě další libůstky, třeba si to někdo přečtete a třeba se tu našel někdo kdo už nějakej za zmiňovanejch filmů viděl... Díky za pozornost :)
Tedovo hororové okénko
0 0
reagovat
Tak v tom to bude. Z tohohle já rád jen Tolkiena.
609416
Tak v tom to bude. Z tohohle já rád jen Tolkiena.
0 0
reagovat
A nejradší mám Tolkiena a Star Wars ?)8)
609402
A nejradší mám Tolkiena a Star Wars *?)**8)*
0 0
reagovat
Sci-fi a Fantasy. V podstatě cokoliv. Klidně i nějakej politickej thriller, četl jsem i tu Hugh Laurieho, Julesa Vernea, Pillars of the Earth... Všehožrout.
609401
Sci-fi a Fantasy. V podstatě cokoliv. Klidně i nějakej politickej thriller, četl jsem i tu Hugh Laurieho, Julesa Vernea, Pillars of the Earth... Všehožrout.
0 0
reagovat
A co čteš normálně? Nebo třeba jaký knížky máš nejradši?
609400
A co čteš normálně? Nebo třeba jaký knížky máš nejradši?
0 0
reagovat
Míle a Shawshank jsou ultimátní filmy, takže jsem se o ty knížky ani nepokoušel.

Přičemž s Osvícenejma je úplně naopak...
609398
Míle a Shawshank jsou ultimátní filmy, takže jsem se o ty knížky ani nepokoušel. Přičemž s Osvícenejma je úplně naopak...
0 0
reagovat
Misery, Stůj při mně, Nadaný žák - perfektní filmy. :)
609397
Misery, Stůj při mně, Nadaný žák - perfektní filmy. *:)*
0 0
reagovat
Řbitov, Dlouhý pochod, Cujo, Nespavost, Svědectví jsou shity, který jsem nedokázal ani dočíst - ke zbytku jsem se pak logicky ani nedostal.
609396
Řbitov, Dlouhý pochod, Cujo, Nespavost, Svědectví jsou shity, který jsem nedokázal ani dočíst - ke zbytku jsem se pak logicky ani nedostal.
0 0
reagovat
:D Míle, Shawshank, Věž, Řbitov, Dlouhý pochod, Cujo, Nespavost, Svědectví....Sice už pár let Kinga nečtu nebo se jen sem tam vrátím, protože už jsem prostě čtenářsky jinde a přežral jsem se ho, ale vytáhnout zrovna Talisman a rozdávat definitivy. Možná jsi přeceňovanej.
609393
*:D* Míle, Shawshank, Věž, Řbitov, Dlouhý pochod, Cujo, Nespavost, Svědectví....Sice už pár let Kinga nečtu nebo se jen sem tam vrátím, protože už jsem prostě čtenářsky jinde a přežral jsem se ho, ale vytáhnout zrovna Talisman a rozdávat definitivy. Možná jsi přeceňovanej.
0 0
reagovat
Hlavně je King přeceňovanej. Osvícení, Christina, Talisman a ... hotovo.
609392
Hlavně je King přeceňovanej. Osvícení, Christina, Talisman a ... hotovo.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se