Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35261 - 35280 Napsat příspěvek
On i ten google stačí...
609985
On i ten google stačí...
0 0
reagovat

Mildík

Logicky když někdo něco takovýho napíše tak šup na www.comingsoon.net a hned víš, ne?
609982
Logicky když někdo něco takovýho napíše tak šup na www.comingsoon.net a hned víš, ne?
Mildík
0 0
reagovat
No super, a já teď vím kulový :D
609977
No super, a já teď vím kulový *:D*
0 0
reagovat

Memphis

Tak jsem to smazal no :)
609974
Tak jsem to smazal no *:)*
Memphis
0 0
reagovat

Clavius

Dej to do spoiler tagu... :D
609973
Dej to do spoiler tagu... *:D*
Clavius
0 0
reagovat
What the fuck? :D
609970
What the fuck? *:D*
0 0
reagovat

verbst

totální castingová bomba !!!:+:o8)
609969
totální castingová bomba !!!*:+**:o**8)*
verbst
0 0
reagovat

Ant-Man

Novinku, novinku, novinku!!! :))
609967
Novinku, novinku, novinku!!! *:))*
Ant-Man
0 0
reagovat

departed

screeneri už vyšli takmer na všetko...
609923
screeneri už vyšli takmer na všetko...
departed
0 0
reagovat
Tak tak, ten koniec je uplne zdrcujuci, ked tam taha pomaly za tu klucku od dveri, tak je to skoro az k nevydrzaniu.
609903
Tak tak, ten koniec je uplne zdrcujuci, ked tam taha pomaly za tu klucku od dveri, tak je to skoro az k nevydrzaniu.
0 0
reagovat

Ted

Vlastně ani nevím, v plánu se mi to válelo dlouho. Nějak se mi vykouřilo z hlavy, že to Eastwood i režíroval, ale jak říkám, fakt nesnáším Meryl Streep, tak jsem se do toho dvakrát nehrnul.
Každopádně mne to fakt ke konci rozštípalo na třísky a hodilo do krbu. To vědomí, že se do sebe po 4 dnech 2 lidi zamilovali tak, že je to trápilo po zbytek života. Bože ta scéna v dešti, kdy Eastwood stojí vedle auta a pak to po tom, ach jo...

No nic ještě mám před sebou z podobného ranku Vzpomínky na Afriku. To nemůže dopadnout špatně. Proč? Protože Pollack+Redford, když jsem od nich viděl film naposledy, tak si ho od té doby pouštím tak jednou měsíčně.
609902
Vlastně ani nevím, v plánu se mi to válelo dlouho. Nějak se mi vykouřilo z hlavy, že to Eastwood i režíroval, ale jak říkám, fakt nesnáším Meryl Streep, tak jsem se do toho dvakrát nehrnul. Každopádně mne to fakt ke konci rozštípalo na třísky a hodilo do krbu. [spoiler]To vědomí, že se do sebe po 4 dnech 2 lidi zamilovali tak, že je to trápilo po zbytek života. Bože ta scéna v dešti, kdy Eastwood stojí vedle auta a pak to po tom, ach jo...[/spoiler] No nic ještě mám před sebou z podobného ranku Vzpomínky na Afriku. To nemůže dopadnout špatně. Proč? Protože Pollack+Redford, když jsem od nich viděl film naposledy, tak si ho od té doby pouštím tak jednou měsíčně.
Ted
0 0
reagovat

popik

to departed: okej a přiberu k tomu aj tvoji starou :D
609875
to departed: okej a přiberu k tomu aj tvoji starou *:D*
popik
0 0
reagovat

popik

Tak si vyliž, poPíčku ;)
609871
Tak si vyliž, poPíčku *;)*
popik
0 0
reagovat

Tony

A že tak pozdě? Ten film miluju a taky mě pokaždý zničí.
609863
A že tak pozdě? Ten film miluju a taky mě pokaždý zničí.
Tony
0 0
reagovat

Madisonské mosty / The bridges of Madison country (1995)

Naprosto mne to rozbilo. Nejdrsnější z filmových drsňáků má na svědomí jednu z nejdojemnějších romanťáren vůbec. Jsem naprosto emociálně vyždímanej a to nesnášim Meryl Streep. Jsem tvrdej chlap, nebrečim, ale asi se mi potí oči nebo co. Plná palba 10/10
609862
Naprosto mne to rozbilo. Nejdrsnější z filmových drsňáků má na svědomí jednu z nejdojemnějších romanťáren vůbec. Jsem naprosto emociálně vyždímanej a to nesnášim Meryl Streep. Jsem tvrdej chlap, nebrečim, ale asi se mi potí oči nebo co. Plná palba 10/10
Madisonské mosty / The bridges of Madison country (1995)
0 0
reagovat

popik

Kdybych ti to řekl, musel bych tě zabít ;)
609861
Kdybych ti to řekl, musel bych tě zabít *;)*
popik
0 0
reagovat
Jak ses k tomu dostal tak brzo?!
609860
Jak ses k tomu dostal tak brzo?!
0 0
reagovat

popik

Twelve Years a Slave
Naprosto famózní film! :+ 9/10* Fassbender ultimátní! 8)
609859
Twelve Years a Slave Naprosto famózní film! *:+* 9/10* Fassbender ultimátní! *8)*
popik
0 0
reagovat
same here 8)
609845
same here *8)*
0 0
reagovat
Taky. Skoro začínám věřit že jako půlhodinový sestřih závodů a bouraček to bude docela koukatelné.
609843
Taky. Skoro začínám věřit že jako půlhodinový sestřih závodů a bouraček to bude docela koukatelné.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se