Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35221 - 35240 Napsat příspěvek
Son of Batman :+
Tohle by mi stačilo do konce života. Hraný bych ani nepotřeboval. :))


(ehm, nadsázka...)
610362
[link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=113759"]Son of Batman[/link] *:+* Tohle by mi stačilo do konce života. Hraný bych ani nepotřeboval. *:))* (ehm, nadsázka...)
0 0
reagovat

popik

Hunger Games: Catching Fire
Film si nezaslouží ani to, abych si k němu našel příslušnou recenzi a tam svůj názor napsal. Naprosto stejná nudná břečka jako minule. Nebýt slečny Jennifer "Boner" Lawrence, tak to ani nedokoukám.
610354
Hunger Games: Catching Fire Film si nezaslouží ani to, abych si k němu našel příslušnou recenzi a tam svůj názor napsal. Naprosto stejná nudná břečka jako minule. Nebýt slečny Jennifer "Boner" Lawrence, tak to ani nedokoukám.
popik
0 0
reagovat
VCB all the way. Ale Match Point je taky dobrej.
610327
VCB all the way. Ale Match Point je taky dobrej.
0 0
reagovat

verbst

+1
610323
+1
verbst
0 0
reagovat
Mě se nejvíc z evropskýho Woodyho líbil Match Point.
610318
Mě se nejvíc z evropskýho Woodyho líbil Match Point.
0 0
reagovat
Já se k tomu asi postupně prokoušu od nejnovějších. Jsou to takový pohodovky, který člověku zpříjemní večer. I když nedávno jsem se snažil po adoracích nakoukat jeho nejslavnější starší kousky a prostě jsem to nedal.
610316
Já se k tomu asi postupně prokoušu od nejnovějších. Jsou to takový pohodovky, který člověku zpříjemní večer. I když nedávno jsem se snažil po adoracích nakoukat jeho nejslavnější starší kousky a prostě jsem to nedal.
0 0
reagovat

TonyClifton

Mne osobne sa z toho európskeho turné páčila najviac Barcelona viac ako adorovaný Paríž. Na druhej strane sú to také slabšie odvary, ktoré neurazia a na jeden večer s flaškou červeného ťa to neurazí.

Inak Woody je najlepší, keď točí v USA a najlepšie snímky sú z jeho milovaného New Yorku :)
610315
Mne osobne sa z toho európskeho turné páčila najviac Barcelona viac ako adorovaný Paríž. Na druhej strane sú to také slabšie odvary, ktoré neurazia a na jeden večer s flaškou červeného ťa to neurazí. Inak Woody je najlepší, keď točí v USA a najlepšie snímky sú z jeho milovaného New Yorku *:)*
TonyClifton
0 0
reagovat

Do Říma s láskou / To Rome with Love (2012)

Woodyho Allena jsem nikdy dvakrát nemusel, nikdy mi nepřišel moc vtipnej nebo osobitej tak, aby mi to bylo sympatický. Pár filmů jsem kdysi dal v rámci nějakých filmových klubů na ČT2 a nesmím zapomenout na geniální Match Point - Hra osudu. Ale po výtečných Jasmininých slzách a hlavně Půlnoci v Paříži jsem se rozhodl mu dát další šanci a docela dobré to bylo. :) Nemá to takový přesah jako výše zmíněné snímky, ale je to takové milé nic. Což nemusí být nutně na škodu. Celý je to takový krásný, pohodový, zasněný, nicneříkající a herci si tu pohodu evidentně užívali. Allen na tom malém prostoru solidně hláškoval a Baldwin to odehrával s grácií jako kdyby si mezi skleničkou single maltky odskočil odříkat pár vět ůřed kameru. Docela uvažuju, že dám šanci i dalším allenovkám. 6/10
610313
Woodyho Allena jsem nikdy dvakrát nemusel, nikdy mi nepřišel moc vtipnej nebo osobitej tak, aby mi to bylo sympatický. Pár filmů jsem kdysi dal v rámci nějakých filmových klubů na ČT2 a nesmím zapomenout na geniální Match Point - Hra osudu. Ale po výtečných Jasmininých slzách a hlavně Půlnoci v Paříži jsem se rozhodl mu dát další šanci a docela dobré to bylo. *:)* Nemá to takový přesah jako výše zmíněné snímky, ale je to takové milé nic. Což nemusí být nutně na škodu. Celý je to takový krásný, pohodový, zasněný, nicneříkající a herci si tu pohodu evidentně užívali. Allen na tom malém prostoru solidně hláškoval a Baldwin to odehrával s grácií jako kdyby si mezi skleničkou single maltky odskočil odříkat pár vět ůřed kameru. Docela uvažuju, že dám šanci i dalším allenovkám. 6/10
Do Říma s láskou / To Rome with Love (2012)
0 0
reagovat

Getaway

Slušné guilty pleasure. Počínajúc hercami, kamerou až po podarené praktické efekty. Škoda, že to kritici tak strhali, lebo to je dosť podobné tanečným filmom či muzikálom. Akýkoľvek príbe sa obetuje pre závodenie, a to tvorí dobrých 80% filmu. I samotní herci sú mimo auta všehovšudy max 5 minút. Hawke i Gomez sú hrubo nesympatický (mimo jedného moomentu keď majú dobrú hlášku) a príbeh blbý. Ale hlavné mäso filmu, a to unikanie/závodenie/demolácia vďaka zvláštnym kamerám a (ne)použitiu filtrov vyzerá docela fajn a hlavne vidno, že sa 99% filmu išlo na praktické efekty a reálne stunty.
610311
Slušné guilty pleasure. Počínajúc hercami, kamerou až po podarené praktické efekty. Škoda, že to kritici tak strhali, lebo to je dosť podobné tanečným filmom či muzikálom. Akýkoľvek príbe sa obetuje pre závodenie, a to tvorí dobrých 80% filmu. I samotní herci sú mimo auta všehovšudy max 5 minút. Hawke i Gomez sú hrubo nesympatický (mimo jedného moomentu keď majú dobrú hlášku) a príbeh blbý. Ale hlavné mäso filmu, a to unikanie/závodenie/demolácia vďaka zvláštnym kamerám a (ne)použitiu filtrov vyzerá docela fajn a hlavne vidno, že sa 99% filmu išlo na praktické efekty a reálne stunty.
Getaway
0 0
reagovat

Macejko

Elba by se na Winstona Smithe logicky nehodil, ne barvou pleti, ale celkově postavou. Ale když už bych ho tam měl někam dát, tak by mohl být luxusní O'Brien. Hromotluk na to je dost. :)
610302
Elba by se na Winstona Smithe logicky nehodil, ne barvou pleti, ale celkově postavou. Ale když už bych ho tam měl někam dát, tak by mohl být luxusní O'Brien. Hromotluk na to je dost. *:)*
Macejko
0 0
reagovat

popik

:D
610300
*:D*
popik
0 0
reagovat

TonyClifton

Ale Idris Elba by ti problém nerobil 8)
610299
Ale Idris Elba by ti problém nerobil *8)*
TonyClifton
0 0
reagovat
proc, ne sak na to chodit nemusite, Shakespeare znasilnili taky tisickrat a nikomu uz to ani neprijde.
610298
proc, ne sak na to chodit nemusite, Shakespeare znasilnili taky tisickrat a nikomu uz to ani neprijde.
0 0
reagovat

pytlik

Tak to je samozřejmě nepříjemné. :-
610297
Tak to je samozřejmě nepříjemné. *:-*
pytlik
0 0
reagovat
Je to jedna z nejgeniálnější a nejnadčasovějších knih co znám, tohle si nezaslouží...
610296
Je to jedna z nejgeniálnější a nejnadčasovějších knih co znám, tohle si nezaslouží...
0 0
reagovat

SpikeBtVS

Já myslim, že ani tak nejde o Kristen, mimo Twillight je to sympatická herečka. Ale průser bude že z toho udělaj teenage shit. :-
610295
Já myslim, že ani tak nejde o Kristen, mimo Twillight je to sympatická herečka. Ale průser bude že z toho udělaj teenage shit. *:-*
SpikeBtVS
0 0
reagovat

TonyClifton

Třeba to zase tak špatné nebude ve Sněhurce a lovci byla v pohodě.
610294
Třeba to zase tak špatné nebude ve Sněhurce a lovci byla v pohodě.
TonyClifton
0 0
reagovat
Ano, je smutny ze zrovna z tohodle udelaji popicek popik.
610292
Ano, je smutny ze zrovna z tohodle udelaji popicek popik.
0 0
reagovat
link Určitá část mne právě zemřela...
610291
http://www.theverge.com/2014/1/16/5314690/kristen-stewart-to-star-in-romantic-remake-of-1984 Určitá část mne právě zemřela...
0 0
reagovat

pytlik

Díkec :+
Já jen, že jsem to tady nenašel a gůglovat se mi to nechtělo... :)
610288
[b]Díkec[/b] *:+* Já jen, že jsem to tady nenašel a gůglovat se mi to nechtělo... *:)*
pytlik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se