Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35181 - 35200 Napsat příspěvek

TrDLo

THX za zmínku, sem rád, že se ti to líbilo. Zajímavý je, že jsem napsal pár odstavců tady a hned se mi pár hororovejch fandů ozvalo s tipama na další lahůdky. Skoro ve stejnou dobu to byl třeba PetaBlack a Rob Roy s doporučením na The Battery. To bude asi dnešní půlnoční program na dobrou noc. I na CSFD už se lidi ozývaj. Je fajn vidět, že taková hororářská squadra tu fakt existuje a vítá další členy do svých "šiků". Už teď mám v poštách dobře 10 tipů na další hororový lahůdky a za to je třeba poděkovat :+
610695
THX za zmínku, sem rád, že se ti to líbilo. Zajímavý je, že jsem napsal pár odstavců tady a hned se mi pár hororovejch fandů ozvalo s tipama na další lahůdky. Skoro ve stejnou dobu to byl třeba PetaBlack a Rob Roy s doporučením na The Battery. To bude asi dnešní půlnoční program na dobrou noc. I na CSFD už se lidi ozývaj. Je fajn vidět, že taková hororářská squadra tu fakt existuje a vítá další členy do svých "šiků". Už teď mám v poštách dobře 10 tipů na další hororový lahůdky a za to je třeba poděkovat *:+*
TrDLo
0 0
reagovat

TedGeorge

Díky za dřívější zmínku skvělé jednohubky La Cara oculta. Byl to velice osvěžující zážitek, je fajn se jednou za čas nechat provést zápletkou, o které člověk opravdu vůbec nic netuší, a kde různé zvraty skutečně fungují.

:+

Pro ostatní jen zopakuju co už bylo řečeno, že v případě zájmu je lepší zavřít oči a nezjišťovat si o filmu vůbec, ale vůbec nic. Žádné csfd, nic - on je spoilerující opravdu i třeba alternativní anglický název nebo některé plakáty.
610694
Díky za dřívější zmínku skvělé jednohubky La Cara oculta. Byl to velice osvěžující zážitek, je fajn se jednou za čas nechat provést zápletkou, o které člověk opravdu vůbec nic netuší, a kde různé zvraty skutečně fungují. *:+* Pro ostatní jen zopakuju co už bylo řečeno, že v případě zájmu je lepší zavřít oči a nezjišťovat si o filmu vůbec, ale vůbec nic. Žádné csfd, nic - on je spoilerující opravdu i třeba alternativní anglický název nebo některé plakáty.
TedGeorge
0 0
reagovat

Big Bad Wolves

Izraelský film, ktorý neni o politických problémov aneb atmosférická pecka.
Až som bol prekvapený ako režisérsky vyspelý ten film. Má síce občas podobný problém ako cz/sk filmy, a teda kostrbaté dialógy, ale všetkým ostatným si to vynahradzuje. Najmä hercami. o tomto filme kebyže sa s niektorým z nich stretnem na ulici tak si asi pustím do gatí. Parádne sa to hrá s divákovou psychikou a koniec je mindfuck. No a tá jemná dávka fakt čierneho humoru je len čerešnička na torte
A oplatí sa to už vidieť len kvôli scéne, kde vykresľujú prípad vo forme rozprávky, tá je geniálna.
8/10
610689
Izraelský film, ktorý neni o politických problémov aneb atmosférická pecka. Až som bol prekvapený ako režisérsky vyspelý ten film. Má síce občas podobný problém ako cz/sk filmy, a teda kostrbaté dialógy, ale všetkým ostatným si to vynahradzuje. Najmä hercami. o tomto filme kebyže sa s niektorým z nich stretnem na ulici tak si asi pustím do gatí. Parádne sa to hrá s divákovou psychikou a koniec je mindfuck. No a tá jemná dávka fakt čierneho humoru je len čerešnička na torte A oplatí sa to už vidieť len kvôli scéne, kde vykresľujú prípad vo forme rozprávky, tá je geniálna. 8/10
Big Bad Wolves
0 0
reagovat

duro

Bohužel jsem se taky koukal. :D Moravec to moderoval jako kdyby dostal scénář 15 minut před začátkem přenosu a bylo neskutečně trapný, jak si přihříval svojí polívčičku narážkama na OVM. A nejlepší byla ta, jak něco vyhlašovala. Ohradila se, že jí blbě přečetli jméno a pak sama blbě přečetla toho vyhlašovanýho. :D
610687
Bohužel jsem se taky koukal. *:D* Moravec to moderoval jako kdyby dostal scénář 15 minut před začátkem přenosu a bylo neskutečně trapný, jak si přihříval svojí polívčičku narážkama na OVM. A nejlepší byla ta, jak něco vyhlašovala. Ohradila se, že jí blbě přečetli jméno a pak sama blbě přečetla toho vyhlašovanýho. *:D*
duro
0 0
reagovat

Ceny české filmové kritiky...

A človek má zrazu dojem, že Český lev je skvelá show...
610680
A človek má zrazu dojem, že Český lev je skvelá show...
Ceny české filmové kritiky...
0 0
reagovat
Ted :+ Já tu nad tím opatrně onanoval nedávno.
610675
Ted *:+* Já tu nad tím opatrně onanoval nedávno.
0 0
reagovat

How I Live Now (2013)

Nic si o tom nezjišťujte a prostě na to mrkněte. Na tenhle film Kevina McDonalda se zapomnělo hodně neprávem. Pecka za 9/10 s výbornou Saoirse.
610671
Nic si o tom nezjišťujte a prostě na to mrkněte. Na tenhle film Kevina McDonalda se zapomnělo hodně neprávem. Pecka za 9/10 s výbornou Saoirse.
How I Live Now (2013)
0 0
reagovat

Her

Film loňského roku? No, dobrý den.
610655
Film loňského roku? No, dobrý den.
Her
0 0
reagovat
Díky tomu filmu jsem se zamiloval do Evan Rachel Wood. Pro mne do té doby neznámá herečka, a teď je z toho platonická láska.
610600
Díky tomu filmu jsem se zamiloval do Evan Rachel Wood. Pro mne do té doby neznámá herečka, a teď je z toho platonická láska.
0 0
reagovat

TonyClifton

Moja najobľúbenejšia Allenovka a oddychovka, ktorú Woody v poslednej dobe natočil. Čo monológ to perla :D:+
610599
Moja najobľúbenejšia Allenovka a oddychovka, ktorú Woody v poslednej dobe natočil. Čo monológ to perla *:D**:+*
TonyClifton
0 0
reagovat

Užívej si co to jde / Whatever works 2009

Další allenovka a jenom poznamenám, že Larry David je bůh!!!!!! Mám chuť se začít chovat ke svýmu retardovanýmu okolí stejně. :D Jeden dialog za všechny
Vy jste udeřil šachovnicí mýho syna do hlavy při hodině šachu?
Ten idiot je váš syn? Udělejte mi laskavost a už ke mne takovýho kreténa neposílejte, takovýho dutohlava nemůžu učit jak hrát šachy :D
8/10
610598
Další allenovka a jenom poznamenám, že Larry David je bůh!!!!!! Mám chuť se začít chovat ke svýmu retardovanýmu okolí stejně. *:D* Jeden dialog za všechny Vy jste udeřil šachovnicí mýho syna do hlavy při hodině šachu? Ten idiot je váš syn? Udělejte mi laskavost a už ke mne takovýho kreténa neposílejte, takovýho dutohlava nemůžu učit jak hrát šachy *:D* 8/10
Užívej si co to jde / Whatever works 2009
0 0
reagovat
Jednicka je trochu jina, v mensim meritku a odehrava se na horach, ale ja se u ni slusne bavil. Zalezi pokud mas rad prave ty poklesle filmy a pokud se ti libil Hansel & Gretel - Witch Hunters od stejneho rezisera.
610597
Jednicka je trochu jina, v mensim meritku a odehrava se na horach, ale ja se u ni slusne bavil. Zalezi pokud mas rad prave ty poklesle filmy a pokud se ti libil Hansel & Gretel - Witch Hunters od stejneho rezisera.
0 0
reagovat

Dead Snow trailer

To je tak geniálne! Je aj jednička taká jak ten trailer, lebo som ju nevidel ale toto vyzerá sľubne.
610588
To je tak geniálne! Je aj jednička taká jak ten trailer, lebo som ju nevidel ale toto vyzerá sľubne.
Dead Snow trailer
0 0
reagovat
Ale bude ;)
610539
Ale bude *;)*
0 0
reagovat
Tarantinov scenár pre "The Hateful Eight" unikol do širších hollywoodskych kruhov, Quentin sa nasral a nebude to točiť :-:(
610538
Tarantinov scenár pre "The Hateful Eight" unikol do širších hollywoodskych kruhov, Quentin sa nasral a nebude to točiť *:-**:(*
0 0
reagovat

Tony vs. Woody Allen

Asi se ze mne stává na starý kolena hipster, ale tohodle brýlatého podivína jsem si poslední dobou poměrně oblíbil. Moje poslední zářezy jsou Vicky Christina Barcelona a Poznáš muže svých snů a strašně mi to sedlo. Hodně pohodově strávený 3 hodiny. :+ Líbí se mi, jak to tancuje na hraně osudovosti, ale poměrně umně to uhýbá tradičním hollywoodským klišé a sbíhání linek v nějakou hlubší pointu.
610535
Asi se ze mne stává na starý kolena hipster, ale tohodle brýlatého podivína jsem si poslední dobou poměrně oblíbil. Moje poslední zářezy jsou Vicky Christina Barcelona a Poznáš muže svých snů a strašně mi to sedlo. Hodně pohodově strávený 3 hodiny. *:+* Líbí se mi, jak to tancuje na hraně osudovosti, ale poměrně umně to uhýbá tradičním hollywoodským klišé a sbíhání linek v nějakou hlubší pointu.
Tony vs. Woody Allen
0 0
reagovat
Transformers a Guardians. Zbytek je mi jedno.
Ale jo, je toho nějak málo.
610534
Transformers a Guardians. Zbytek je mi jedno. Ale jo, je toho nějak málo.
0 0
reagovat
málo!
610532
málo!
0 0
reagovat
Super Bowl XLVIII film ads; Par 'Transformers 4', Sony 'Spider-Man 2', Dis 'Capt America' + 'Guardians Of Galaxy', Lgate 'Draft Day'.

Snad to je pravda!
610529
Super Bowl XLVIII film ads; Par 'Transformers 4', Sony 'Spider-Man 2', Dis 'Capt America' + 'Guardians Of Galaxy', Lgate 'Draft Day'. Snad to je pravda!
0 0
reagovat

Dead Snow

Tak trailer na Dead Snow 2. No je to jine nez jsem cekal, ale vypada to na velikou zabavu. :-D
610525
Tak trailer na Dead Snow 2. No je to jine nez jsem cekal, ale vypada to na velikou zabavu. :-D
Dead Snow
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se