Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35001 - 35020 Napsat příspěvek

Horory nombre cinco

Uběhl další týden, já viděl po nocích plno hororů a je na čase to zase hodit do jednoho postu abych tu zbytečně moc nespamoval. Hlavně první "pán na holení" mi udělal velkou radost, další ale jsou hned v závěsu. Takže pokud se do hororů také pouštíte, čtěte dál. Tá králičí nora vede sakra hluboko a těch skvělejch kousků tam venku je požehnané množství...

The Battery (2012) link
Po mém komentáři k "pohodovému" hororu Innkeepers se fakticky ve stejnou dobu ozvali PetaBlack a Rob Roy s doporučením The Battery. A já jim za to děkuju, protože jsem si to neskutečně užil. Ano, slovo pohoda, tak málo používáné u hororů, tu zase bude hrát prim. Dva relativně sympatičtí ex baseball pro luckeři co přežili zombie apokalypsu si to štrádujou lesy Nové Anglie a užívají si kempování a prokrastinaci v nádherném prostředí lesů, rybníků a chatek. Zombíci nepředstavují až takovej problém. Jsou pomalí a v malých počtech skoro neškodní. Lekačky tu fakticky nejsou a fakt se hraje na neskutečně pohodovou notu až do chvíle kdy to ve vysílačce zachrastí... Co ještě dodat? Velké doporučení všem, i lidem co horory jako takové nevyhlédávají. Tohle není horor jako takovej. Těžko to žánrově nějak zařadit. Jo, a strašně vás pobaví konec s autem, kde by se takovej Cuaron mohl učit jak dlouhý záběry je možný do filmun narvat. Palec nahoru a 9/10
9/10

Storm Warning (2007) link
Další výborná věc. Šerif Longmire a horolezkyně z Purpurových řek jsou povedený páreček z města, co se jednou rozhodnou provětrat auto, dojet do přístavu, sednout do té nejmenší loďky co tam najdou a vyjet si zarybařit. Longmire podcení počasí a než si uvědomí co se děje jsou desítky kilometrů v prdeli na zdánlivě opuštěné souši. Viděli jste Wolf Creek? Austrálie už podruhé vyprodukovala výbornej horor založenej na tom, že normální lidi se ocitnou na nemilost nenormálních lidí. Už od začátku to má výbornou deštivou atmosféru a zajímavou hudbu. V okamžiku kdy se naši hrdinové ocitnou v zajetí, tak sem se trochu začal bát. Ani ne tak o jejich osud (člověk tak trochu očekává, že se jim začnou dít nepěkné věci, ale šlo mi o to jak). Nejsem zrovna největší fanda hororů, kde spoutané bezmocné oběti zažívají šílený teror u kterého řvou a divák je nucen to sledovat. Kvůli tomu sem mimochodem nedokoukal Last House on the left. Tam ta smrt dcery byla na mě už trochu moc. Tady se to naštestí dostatečně brzo zlomí a naše oběti se ukážou ne až tak bezmocné. Pokud máte rádi MacGyvera, tak ten film budete milovat. Další palec nahoru a doporučení všem.
8/10

Ravenous (1999) link
Cože? Ted doteď neviděl výborný Dravce? Jop, tenhle rest jsem napravil až před pár dny a jsem spokojen. Tak já teda začnu vyjménovávat proč. 1. Snad až nepravděpodobná dvojice Damon Albarn a Michael Nyman složila výbornou hudbu. 2. Odehrává se to v zimě, je tam plno sněhu, bude vám zima a atmosféra funguje skvěle. Ano, zimní horory to u mě vždy měli lehčí. 3. Robert Carlyle tu hraje naprosto neskutečně 4. Nebudete mít šanci odhadnout, kam se příběh bude za dalších deset ubírat. V průběhu filmu jsou dobře čtyři twisty a z toho snad dva čekat fakt nebudete. Takže spokojenost, rest dohnán. Pokud jste to snad doteď taky neviděli, tak koukejte "kupovat". Když už vás nenálakali předchozí odstavce, tak by snad mohlo to, že se to natáčelo vedle Durovy salaše.

El Habitante incierto (2004) link
Pozval jsem takhle v noci na návětěvu mého notebooku Nezvaného hosta a za to pozvání jsem rád. Španělský horory mám čím dál raději a tohle byla parádní zamotaná věc. Trochu divný architekt v letech Kristových se rozchází s přítelkyní. Ta si k němu přichází pro poslední krabice a on to nebere moc sportovně. S depresí ulehá po náročném dni když se dole ozve zvonek. Ano, někdo si potřebuje zatelefonovat... No, nečekal sem to. Španělé zase naservírovali neskutečně atmosferický a značně úchylný snímek, který se v půlce zlomí a začne připravovat hodně neobvyklou a složitou pointu, kterou možná napoprvé komplet nedáte. Ze začátku se budete bát (lekačky budou), v půlce začnete hádat, ke konci se v tom budete topit a při titulkách vám to docvakne. Snad. Lepších 7.
7/10
611847
Uběhl další týden, já viděl po nocích plno hororů a je na čase to zase hodit do jednoho postu abych tu zbytečně moc nespamoval. Hlavně první "pán na holení" mi udělal velkou radost, další ale jsou hned v závěsu. Takže pokud se do hororů také pouštíte, čtěte dál. Tá králičí nora vede sakra hluboko a těch skvělejch kousků tam venku je požehnané množství... [b]The Battery (2012)[/b] http://www.csfd.cz/film/337533-battery-the/ Po mém komentáři k "pohodovému" hororu Innkeepers se fakticky ve stejnou dobu ozvali PetaBlack a Rob Roy s doporučením The Battery. A já jim za to děkuju, protože jsem si to neskutečně užil. Ano, slovo pohoda, tak málo používáné u hororů, tu zase bude hrát prim. Dva relativně sympatičtí ex baseball pro luckeři co přežili zombie apokalypsu si to štrádujou lesy Nové Anglie a užívají si kempování a prokrastinaci v nádherném prostředí lesů, rybníků a chatek. Zombíci nepředstavují až takovej problém. Jsou pomalí a v malých počtech skoro neškodní. Lekačky tu fakticky nejsou a fakt se hraje na neskutečně pohodovou notu až do chvíle kdy to ve vysílačce zachrastí... Co ještě dodat? Velké doporučení všem, i lidem co horory jako takové nevyhlédávají. Tohle není horor jako takovej. Těžko to žánrově nějak zařadit. Jo, a strašně vás pobaví konec s autem, kde by se takovej Cuaron mohl učit jak dlouhý záběry je možný do filmun narvat. Palec nahoru a 9/10 9/10 [b]Storm Warning (2007)[/b] http://www.csfd.cz/film/226499-storm-warning/ Další výborná věc. Šerif Longmire a horolezkyně z Purpurových řek jsou povedený páreček z města, co se jednou rozhodnou provětrat auto, dojet do přístavu, sednout do té nejmenší loďky co tam najdou a vyjet si zarybařit. Longmire podcení počasí a než si uvědomí co se děje jsou desítky kilometrů v prdeli na zdánlivě opuštěné souši. Viděli jste Wolf Creek? Austrálie už podruhé vyprodukovala výbornej horor založenej na tom, že normální lidi se ocitnou na nemilost nenormálních lidí. Už od začátku to má výbornou deštivou atmosféru a zajímavou hudbu. V okamžiku kdy se naši hrdinové ocitnou v zajetí, tak sem se trochu začal bát. Ani ne tak o jejich osud (člověk tak trochu očekává, že se jim začnou dít nepěkné věci, ale šlo mi o to jak). Nejsem zrovna největší fanda hororů, kde spoutané bezmocné oběti zažívají šílený teror u kterého řvou a divák je nucen to sledovat. Kvůli tomu sem mimochodem nedokoukal Last House on the left. Tam ta smrt dcery byla na mě už trochu moc. Tady se to naštestí dostatečně brzo zlomí a naše oběti se ukážou ne až tak bezmocné. Pokud máte rádi MacGyvera, tak ten film budete milovat. Další palec nahoru a doporučení všem. 8/10 [b]Ravenous (1999)[/b] http://www.csfd.cz/film/18349-dravci/ Cože? Ted doteď neviděl výborný Dravce? Jop, tenhle rest jsem napravil až před pár dny a jsem spokojen. Tak já teda začnu vyjménovávat proč. 1. Snad až nepravděpodobná dvojice Damon Albarn a Michael Nyman složila výbornou hudbu. 2. Odehrává se to v zimě, je tam plno sněhu, bude vám zima a atmosféra funguje skvěle. Ano, zimní horory to u mě vždy měli lehčí. 3. Robert Carlyle tu hraje naprosto neskutečně 4. Nebudete mít šanci odhadnout, kam se příběh bude za dalších deset ubírat. V průběhu filmu jsou dobře čtyři twisty a z toho snad dva čekat fakt nebudete. Takže spokojenost, rest dohnán. Pokud jste to snad doteď taky neviděli, tak koukejte "kupovat". Když už vás nenálakali předchozí odstavce, tak by snad mohlo to, že se to natáčelo vedle Durovy salaše. [b]El Habitante incierto (2004)[/b] http://www.csfd.cz/film/266080-habitante-incierto-el/ Pozval jsem takhle v noci na návětěvu mého notebooku Nezvaného hosta a za to pozvání jsem rád. Španělský horory mám čím dál raději a tohle byla parádní zamotaná věc. Trochu divný architekt v letech Kristových se rozchází s přítelkyní. Ta si k němu přichází pro poslední krabice a on to nebere moc sportovně. S depresí ulehá po náročném dni když se dole ozve zvonek. Ano, někdo si potřebuje zatelefonovat... No, nečekal sem to. Španělé zase naservírovali neskutečně atmosferický a značně úchylný snímek, který se v půlce zlomí a začne připravovat hodně neobvyklou a složitou pointu, kterou možná napoprvé komplet nedáte. Ze začátku se budete bát (lekačky budou), v půlce začnete hádat, ke konci se v tom budete topit a při titulkách vám to docvakne. Snad. Lepších 7. 7/10
Horory nombre cinco
0 0
reagovat

xxendxx

Aaron Taylor-Johnson byl jedním z původně zamýšlených herců a je docela škoda, že to nevyšlo, protože Colin Farrell vážně není můj typ. :))
611768
Aaron Taylor-Johnson byl jedním z původně zamýšlených herců a je docela škoda, že to nevyšlo, protože Colin Farrell vážně není můj typ. *:))*
xxendxx
0 0
reagovat

scroochy

Doufám že ještě hodně - z trailerů na toho prvního kdosi sestříhal 20ti minutovou zkrácenou verzi filmu, takže jsem ušetřil za kino :D
611767
Doufám že ještě hodně - z trailerů na toho prvního kdosi sestříhal 20ti minutovou zkrácenou verzi filmu, takže jsem ušetřil za kino *:D*
scroochy
0 0
reagovat
To tam teda nejsou, milý Tony. Jenže já jsem milovník mysteriózních romantických příběhů a ten film mě jednoduše strhl.
611765
To tam teda nejsou, milý Tony. Jenže já jsem milovník mysteriózních romantických příběhů a ten film mě jednoduše strhl.
0 0
reagovat
... nebo tam hraje Aaron Taylor-Johnson
611764
... nebo tam hraje Aaron Taylor-Johnson
0 0
reagovat
:D
611763
*:D*
0 0
reagovat
To je vypovídající tak o tom, že tam budou chlapi minimálně do pul těla.
611762
To je vypovídající tak o tom, že tam budou chlapi minimálně do pul těla.
0 0
reagovat

Carlito

Jsem de facto jediný, komu se Zimní příběh upřímně líbil. To je, myslím, mnohem víc vypovídající. :D
611761
Jsem de facto jediný, komu se Zimní příběh upřímně líbil. To je, myslím, mnohem víc vypovídající. *:D*
Carlito
0 0
reagovat
Fuka dává Zimnímu příběhu 30 %. Nevím, jestli to mám brát jako plus nebo jako mínus :D
611760
Fuka dává Zimnímu příběhu 30 %. Nevím, jestli to mám brát jako plus nebo jako mínus *:D*
0 0
reagovat
Kolik těch trailerů Spider-Man bude mít? ?)
611759
Kolik těch trailerů Spider-Man bude mít? *?)*
0 0
reagovat
spiderman už ukázal, že do kina sa oplatí, 22 JS tak isto. UKAZTE UZ GOTG !!!!
611748
spiderman už ukázal, že do kina sa oplatí, 22 JS tak isto. UKAZTE UZ GOTG !!!!
0 0
reagovat
Blíží se nové trailery na Spider-Mana, Guardians of the Galaxy a 22 Jump Street. :+
611746
Blíží se nové trailery na Spider-Mana, Guardians of the Galaxy a 22 Jump Street. *:+*
0 0
reagovat

Knights of Badassdom

Uff, tak toto prišlo ako hodne trpké sklamanie. Čakal som teda ujetú komédiu no a dostal som fakt špatný horor. Nie že by vtipy neboli dobré, oni len proste neboli. No a hororová časť sa skladá z úmyslne brakovo natočených R-kových záberov. Mám taký pocit, že by to stačilo dať do ruky nejakému schopnejšiemu režisérovi (viz. Machete), a dokázal by z toho vytrieskať o 2 levely viac. Ostatne s hereckým obsadením problém vôbec nebol.

3/10

P.S.: a nezachraňuje to ani +3 zadok Summer Glau
611722
Uff, tak toto prišlo ako hodne trpké sklamanie. Čakal som teda ujetú komédiu no a dostal som fakt špatný horor. Nie že by vtipy neboli dobré, oni len proste neboli. No a hororová časť sa skladá z úmyslne brakovo natočených R-kových záberov. Mám taký pocit, že by to stačilo dať do ruky nejakému schopnejšiemu režisérovi (viz. Machete), a dokázal by z toho vytrieskať o 2 levely viac. Ostatne s hereckým obsadením problém vôbec nebol. 3/10 P.S.: a nezachraňuje to ani +3 zadok Summer Glau
Knights of Badassdom
0 0
reagovat

V for Vendeta

Podle mě to trpí obrovským nevyužitým potenciálem. Není to vyloženě marné, ale ani pecka a z velmi podobného soudku si kdykoli vyberu mnohem radši Equilibrium.
611720
Podle mě to trpí obrovským nevyužitým potenciálem. Není to vyloženě marné, ale ani pecka a z velmi podobného soudku si kdykoli vyberu mnohem radši Equilibrium.
V for Vendeta
0 0
reagovat
Neznabozi.
Vendeta je pořád jeden z nejlepších komiksových filmů.
611716
Neznabozi. Vendeta je pořád jeden z nejlepších komiksových filmů.
0 0
reagovat

V for Vendeta

Jsem rád, že nejsem jediný komu to přišlo jako neskutečná nuda. Svého času jsem na to do kina vytáhl kamaráda, že to bude super a kdesi cosi a nakonec jsem u toho sám usínal, až mi to přišlo blbé :D
611715
Jsem rád, že nejsem jediný komu to přišlo jako neskutečná nuda. Svého času jsem na to do kina vytáhl kamaráda, že to bude super a kdesi cosi a nakonec jsem u toho sám usínal, až mi to přišlo blbé *:D*
V for Vendeta
0 0
reagovat

Bottle Rocket

Po té vaší výživné debatě o filmech Wese Andersona jsem si řekl, že už na nějakej jeho film konečně kouknu (jelikož jsem od něj ještě nikdy nic neviděl) a rozhodl jsem se, že to vezmu hezky chronologicky. A protože mě tahle lehce ujetá, ale zábavná jednohubka bavila, tak to vypadá, že si jeho další filmy sjedu v nejbližší době. Skvělí Wilsonové, pár dobrej scén ("Tell Anthony I love him." :D) a chytlavej doprovodnej soundtrack. Tahle kombinace mi stačila, abych si film užil a těšil se na rejžovo další počiny. :+
611711
Po té vaší výživné debatě o filmech Wese Andersona jsem si řekl, že už na nějakej jeho film konečně kouknu (jelikož jsem od něj ještě nikdy nic neviděl) a rozhodl jsem se, že to vezmu hezky chronologicky. A protože mě tahle lehce ujetá, ale zábavná jednohubka bavila, tak to vypadá, že si jeho další filmy sjedu v nejbližší době. Skvělí Wilsonové, pár dobrej scén ("Tell Anthony I love him." *:D*) a chytlavej doprovodnej soundtrack. Tahle kombinace mi stačila, abych si film užil a těšil se na rejžovo další počiny. *:+*
Bottle Rocket
0 0
reagovat

Clavius

Myšleno "koukatelný" a ne new age pi*oviny...
611707
Myšleno "koukatelný" a ne new age pi*oviny...
Clavius
0 0
reagovat

ad Wachowskis

Kde jsou časy, kdy točili "normální" filmy. To jako Matrix? Mně teda ani jeden film od Wachowských nepříjde normální a díky bohu za to.
611706
Kde jsou časy, kdy točili "normální" filmy. To jako Matrix? Mně teda ani jeden film od Wachowských nepříjde normální a díky bohu za to.
ad Wachowskis
0 0
reagovat

verbst

:D:+
611704
*:D**:+*
verbst
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se