Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 34861 - 34880 Napsat příspěvek

Frozen

Niečo tak sterilné a nudné som už dlho nevidel...4/10
613110
Niečo tak sterilné a nudné som už dlho nevidel...4/10
Frozen
0 0
reagovat
u zadnyho jeho filmu sem nemel potrebu videt to vicekrat, az na north by northwest, kterej sem uz videl min 3x. je to zabavny a pompezni jeho ostatni filmy mi prijdou na jedno brdo.
613103
u zadnyho jeho filmu sem nemel potrebu videt to vicekrat, az na north by northwest, kterej sem uz videl min 3x. je to zabavny a pompezni jeho ostatni filmy mi prijdou na jedno brdo.
0 0
reagovat
Souhlas. North by Northwest je dnes již jen nepříliš zábavná hříčka, která nejlepším Hitchcockům nesahá ani po kotníky.
613102
Souhlas. North by Northwest je dnes již jen nepříliš zábavná hříčka, která nejlepším Hitchcockům nesahá ani po kotníky.
0 0
reagovat

GuidoA

Já bych mu dal klidně 5/10. Vždycky jsem to dělalil na Hitche komorního a Hitche rozmáchlého. A ten komorní - Okno do dvora, Psycho mi vždycky přišel milionkrát zajímavější.
613091
Já bych mu dal klidně 5/10. Vždycky jsem to dělalil na Hitche komorního a Hitche rozmáchlého. A ten komorní - Okno do dvora, Psycho mi vždycky přišel milionkrát zajímavější.
GuidoA
0 0
reagovat

Tony

Myslím, že si se nesplet. U mě to mělo taky náběh snad i na plný počet, ale byl jsem nucen to vidět na dvakrát a ta druhá polovina (resp. druhá část od "jisté" události) mi přišla paradoxně slabší. Každopádně parádní, neexhibující Bale. :+
613064
Myslím, že si se nesplet. U mě to mělo taky náběh snad i na plný počet, ale byl jsem nucen to vidět na dvakrát a ta druhá polovina (resp. druhá část od "jisté" události) mi přišla paradoxně slabší. Každopádně parádní, neexhibující Bale. *:+*
Tony
0 0
reagovat
nejlepsi hitchuv film za 7/10 proboha to snad ne.
613063
nejlepsi hitchuv film za 7/10 proboha to snad ne.
0 0
reagovat
Takže posledné dni som strávil v spoločnosti pána Hitchcocka a po Vertigu som si prihodil North by Northwest a Strangers on a Train.

Strangers on Train
Neviem prečo som si doposiaľ myslel, že je to príbeh o dvoch mužoch, ktorí sa náhodou stretnú v jednom vlaku a vo vlaku sa dohodnú, že zabijú osoby, ktorých sa chcú zbaviť bez toho aby mali obaja alibi a akýkoľvek motív (existuje nejaký taký film, alebo mixujem dva filmy dohromady Murder on the Orient Express od Lumeta a Hitchcocka dokopy? =D). Film mi potvrdil, že bláznom vo vlaku je treba sa vyhnúť a odsadnúť si a venovať im max. jeden úsmev. Walker vládne a jeho Bruno je veľmi zaujímava a výživná evil alebo retard postava, pripočítajte si k tomu práve filmové napätie a film vás nemôže sklamať. Škoda toho konca, ktorý bol pre mňa až over the top a celý snímok zráža o stupienok nižšie. Ale zaslúžených 8/10.

North by Northwest
Cary Grant je sympaťák a vtipálek, Eve Maria Saint je naozaj svätica, ktorá by stála za hriech. Inak ten film je vcelku jedno veľké wtf, najmä scéna s práškovacím lietadlom, väčšinu filmov by som asi vypol v polovici a snažil sa zabudnúť, ale títo dvaja rozohrali takú bláznivú hru, že som to musel dopozerať. Príbeh je priehľadný od začiatku, takže vás naozaj nič neprekvapí, takže sa usadťe a vychutnávajte si krásy Evy a cool hlášky Caryho Granta. Vlakom cestujem často aj na slečny sa usmievam neustále, ale nikdy som nedotiahol viac ako na prvú metu a nikdy som nedostal proposition od nejakej slečny ísť do jej kupé, asi budem musieť zastreliť nejakého vysokého politika a možno sa to zmení =D 7/10

V obidvoch prípadoch sa mi páčilo ako Hitchcock dokáže bežného človeka dostať do takých prúserov easily, najhoršie na tom je to, že sa môžeme stať Rogerom Thornhillom alebo Guy Hainesom aj my pretože stačí málo, alebo vysloviť slová, ktoré nemyslíme vôbec vážne a celý domček z karát sa na vás rýchlo zosype.
613044
Takže posledné dni som strávil v spoločnosti pána Hitchcocka a po Vertigu som si prihodil North by Northwest a Strangers on a Train. [b]Strangers on Train[/b] Neviem prečo som si doposiaľ myslel, že je to príbeh o dvoch mužoch, ktorí sa náhodou stretnú v jednom vlaku a vo vlaku sa dohodnú, že zabijú osoby, ktorých sa chcú zbaviť bez toho aby mali obaja alibi a akýkoľvek motív (existuje nejaký taký film, alebo mixujem dva filmy dohromady Murder on the Orient Express od Lumeta a Hitchcocka dokopy? =D). Film mi potvrdil, že bláznom vo vlaku je treba sa vyhnúť a odsadnúť si a venovať im max. jeden úsmev. Walker vládne a jeho Bruno je veľmi zaujímava a výživná evil alebo retard postava, pripočítajte si k tomu práve filmové napätie a film vás nemôže sklamať. Škoda toho konca, ktorý bol pre mňa až over the top a celý snímok zráža o stupienok nižšie. Ale zaslúžených 8/10. [b]North by Northwest[/b] Cary Grant je sympaťák a vtipálek, Eve Maria Saint je naozaj svätica, ktorá by stála za hriech. Inak ten film je vcelku jedno veľké wtf, najmä scéna s práškovacím lietadlom, väčšinu filmov by som asi vypol v polovici a snažil sa zabudnúť, ale títo dvaja rozohrali takú bláznivú hru, že som to musel dopozerať. Príbeh je priehľadný od začiatku, takže vás naozaj nič neprekvapí, takže sa usadťe a vychutnávajte si krásy Evy a cool hlášky Caryho Granta. Vlakom cestujem často aj na slečny sa usmievam neustále, ale nikdy som nedotiahol viac ako na prvú metu a nikdy som nedostal proposition od nejakej slečny ísť do jej kupé, asi budem musieť zastreliť nejakého vysokého politika a možno sa to zmení =D 7/10 V obidvoch prípadoch sa mi páčilo ako Hitchcock dokáže bežného človeka dostať do takých prúserov easily, najhoršie na tom je to, že sa môžeme stať Rogerom Thornhillom alebo Guy Hainesom aj my pretože stačí málo, alebo vysloviť slová, ktoré nemyslíme vôbec vážne a celý domček z karát sa na vás rýchlo zosype.
0 0
reagovat

Out of the Furnace

Asi si to budu muset dát ještě jednou, jestli jsem se nesplet, protože mi to připadalo napoprvé fakt neskutečný. :o 9/10
613035
Asi si to budu muset dát ještě jednou, jestli jsem se nesplet, protože mi to připadalo napoprvé fakt neskutečný. *:o* 9/10
Out of the Furnace
0 0
reagovat

Mildik

to bych na nej koukal kazdej den, abych si pripadal jako by mi bylo furt 25 :D
613027
to bych na nej koukal kazdej den, abych si pripadal jako by mi bylo furt 25 :D
Mildik
0 0
reagovat

Mildík

:+
613025
*:+*
Mildík
0 0
reagovat

LEGO Movie

Jak jsem již někde četl, tak nejhorší na tom filmu je, že když skočí závěrečné titulky, tak si uvědomíte, že je vám pořád 25 :(((
613023
Jak jsem již někde četl, tak nejhorší na tom filmu je, že když skočí závěrečné titulky, tak si uvědomíte, že je vám pořád 25 :(((
LEGO Movie
0 0
reagovat

Grand Piano (2013)

Kdyby tenhle námět natočil Alfred Hitchcock, tak věřím tomu, že si o tom dneska vykládáme jako o naprosté klasice. Režisér Eugenio Mira má očividně "Freda" a spol slušně nakoukanýho, ale to prostě nestačí. Jsou tam sice super momenty, ale v některých okamžicích film až příliš drhne. 7/10 8)
612988
Kdyby tenhle námět natočil Alfred Hitchcock, tak věřím tomu, že si o tom dneska vykládáme jako o naprosté klasice. Režisér Eugenio Mira má očividně "Freda" a spol slušně nakoukanýho, ale to prostě nestačí. Jsou tam sice super momenty, ale v některých okamžicích film až příliš drhne. 7/10 *8)*
Grand Piano (2013)
0 0
reagovat

Watchmen

612975
[link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=115514"]Snyder vrací úder.[/link]
Watchmen
0 0
reagovat

okkac

mno čekal jsem že to bude nějaký výplach a ani se to nechystám vidět - spíše si jen najdu tu scénu, abych mohl v klidu spát. :D
612963
mno čekal jsem že to bude nějaký výplach a ani se to nechystám vidět - spíše si jen najdu tu scénu, abych mohl v klidu spát. *:D*
okkac
0 0
reagovat
I jedna hvězdička je lepší, než odpad! :D
612962
I jedna hvězdička je lepší, než odpad! *:D*
0 0
reagovat
No jako hodnoceni...ehm link
612948
No jako hodnoceni...ehm http://www.csfd.cz/film/21092-na-pokraji-smrti/
0 0
reagovat
díky za tipy, half past dead vypadá nadějně, až prověřím, tak dám vědět :+
612947
díky za tipy, half past dead vypadá nadějně, až prověřím, tak dám vědět *:+*
0 0
reagovat

Gonzi

To mi zni jako posledni Seagalovka, co byla u nas v kinech. Na pokraji smrt - Half Past Dead link ALe uz si ji pomatuji jen velmi matne. Nicmene vrtulnik tam je a strileni do veznu taky :-D
612945
To mi zni jako posledni Seagalovka, co byla u nas v kinech. Na pokraji smrt - Half Past Dead https://www.youtube.com/watch?v=1sREjKlFFTI ALe uz si ji pomatuji jen velmi matne. Nicmene vrtulnik tam je a strileni do veznu taky :-D
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

Tuším že Team America...
612938
Tuším že Team America...
Gonzi
0 0
reagovat

jméno filmu

Jeden známý mi o víkendu popisoval velmi dobře znějící akční scénu a já prostě netuším v čem by to mohlo být - tedy mě to žere:
Vrtulník, snad zaparkovaný do budovy věznice (asi strop a spíš na bok), někdo k němu dojde a střílí z jeho kulometu do vězňů... Vzhlledem k tomu, že jsem nenašel nic googlením, hoďte jakýkoli film, kde někdo z vrtulníku střílí indoors.
612936
Jeden známý mi o víkendu popisoval velmi dobře znějící akční scénu a já prostě netuším v čem by to mohlo být - tedy mě to žere: Vrtulník, snad zaparkovaný do budovy věznice (asi strop a spíš na bok), někdo k němu dojde a střílí z jeho kulometu do vězňů... Vzhlledem k tomu, že jsem nenašel nic googlením, hoďte jakýkoli film, kde někdo z vrtulníku střílí indoors.
jméno filmu
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se