Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 34841 - 34860 Napsat příspěvek

Bachy

Jo, to je boží věc.Já tu natáhlost chápal jako podařenou součást budování atmosféry. Dokonce mi výjimečně nevadil ani několikanásobnej konec.
613203
Jo, to je boží věc.Já tu natáhlost chápal jako podařenou součást budování atmosféry. Dokonce mi výjimečně nevadil ani několikanásobnej konec.
Bachy
0 0
reagovat

Bachy

To mne zas prišlo ako western bez prestrelky s dementnými diaógmi , nulovým napätím a nevhodným castingom. A to všetko a hodinu dlhšie než by malo.
613202
To mne zas prišlo ako western bez prestrelky s dementnými diaógmi , nulovým napätím a nevhodným castingom. A to všetko a hodinu dlhšie než by malo.
Bachy
0 0
reagovat

Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

Vizuálně jsem možná zajímavější film neviděl. A kdyby se mi prostřední část netáhla, tak to tu adoruji horem dolem a volám o absolutoriu. 9/10
613198
Vizuálně jsem možná zajímavější film neviděl. A kdyby se mi prostřední část netáhla, tak to tu adoruji horem dolem a volám o absolutoriu. [b]9/10[/b]
Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
0 0
reagovat

MarvinP

Já jsem si taky všimnul, že bych většinou mohl jen přihodit podpis :) Já mám v poslední době navíc i averzi na Damona. Nepamatuji se, kde by mě od True Grit bavil buď on nebo film, kde hraje. Neviděl jsem Liberace.
613197
Já jsem si taky všimnul, že bych většinou mohl jen přihodit podpis *:)* Já mám v poslední době navíc i averzi na Damona. Nepamatuji se, kde by mě od True Grit bavil buď on nebo film, kde hraje. Neviděl jsem Liberace.
MarvinP
0 0
reagovat

Správci osudu / Adjustment Bureau

Taky jsem musel googlovat o čem se to točí... a hodně meh, P.K.Dick se przní pravidelně, ale tady v tomhle to bylo ještě horší než je obvyklé. 6/10 a víc ani ťuk.
613186
Taky jsem musel googlovat o čem se to točí... a hodně meh, P.K.Dick se przní pravidelně, ale tady v tomhle to bylo ještě horší než je obvyklé. 6/10 a víc ani ťuk.
Správci osudu / Adjustment Bureau
0 0
reagovat

Bachy

vždycky čtu Tvý příspěvky se zpožděním, ale skoro vždycky mi mluvíš z duše. Je spousta filmů co považuju za přeceňovaný, ale většinou rozumím tomu, proč je jejich fanoušci adorujou. U Správců osudu namám ani tušení, odkud se to bere...
613185
vždycky čtu Tvý příspěvky se zpožděním, ale skoro vždycky mi mluvíš z duše. Je spousta filmů co považuju za přeceňovaný, ale většinou rozumím tomu, proč je jejich fanoušci adorujou. U Správců osudu namám ani tušení, odkud se to bere...
Bachy
0 0
reagovat

Before sunset

Tak tohle bylo o necem jinem jak vcelku nudna jednicka, ktere se ale nedalo uprit urcite kouzlo. Dialogy stale zajimave, ale v zaveru se to hodne dostane pod kuzi a ma to suprovy konec korespondujici se zacatkem... super 8/10.
613170
Tak tohle bylo o necem jinem jak vcelku nudna jednicka, ktere se ale nedalo uprit urcite kouzlo. Dialogy stale zajimave, ale v zaveru se to hodne dostane pod kuzi a ma to suprovy konec korespondujici se zacatkem... super 8/10.
Before sunset
0 0
reagovat
tyhle vase MZ manyry psat filmy v cestine... musel sem si to gůglnout, abych vedel o cem je rec :D
613169
tyhle vase MZ manyry psat filmy v cestine... musel sem si to gůglnout, abych vedel o cem je rec :D
0 0
reagovat
Nejspíš je správně obojí. :D
613162
Nejspíš je správně obojí. *:D*
0 0
reagovat

Tony

Dneska s tebou nesouhlasím fakticky s ničím. Buď málo piješ, nebo moc piju.
613161
Dneska s tebou nesouhlasím fakticky s ničím. Buď málo piješ, nebo moc piju.
Tony
0 0
reagovat
Správci osudu. Jedna epizoda Fringe nafouknutá do celovečeráku s větším rozpočtem. Což je samozřejmě děsně skvělý. :+
613158
Správci osudu. Jedna epizoda Fringe nafouknutá do celovečeráku s větším rozpočtem. Což je samozřejmě děsně skvělý. *:+*
0 0
reagovat
Správci osudu jsou parádní :+
613156
Správci osudu jsou parádní *:+*
0 0
reagovat
Správcovia Osudu sú výtečná jednohubka s výborným castingom, tiež som bol schopný po pozretí tomu napáliť 10/10 ale je mi jasné že to časom trošku uzreje
613149
Správcovia Osudu sú výtečná jednohubka s výborným castingom, tiež som bol schopný po pozretí tomu napáliť 10/10 ale je mi jasné že to časom trošku uzreje
0 0
reagovat
Nééé...vždyť je to strašně nemastný neslaný nic:))
613142
Nééé...vždyť je to strašně nemastný neslaný nic*:))*
0 0
reagovat

pytlik

Ten film je výborný, ale skúšal som ho pustiť partii a nezvládli ten "politický" začiatok a tým to skončilo...hlavne baby.
613140
Ten film je výborný, ale skúšal som ho pustiť partii a nezvládli ten "politický" začiatok a tým to skončilo...hlavne baby.
pytlik
0 0
reagovat

Správci osudu

Tak jsem se k tomu po letech konečně dostal a je to super. :D Dal bych tak 9/10 což je asi trochu moc, ale prostě mi to v momentální náladě strašně sedlo a potěšilo. :+ Bluntka a Damon skvělí. 8)
613138
Tak jsem se k tomu po letech konečně dostal a je to super. *:D* Dal bych tak 9/10 což je asi trochu moc, ale prostě mi to v momentální náladě strašně sedlo a potěšilo. *:+* Bluntka a Damon skvělí. *8)*
Správci osudu
0 0
reagovat

Orfeova píseň (2013)

Orfeova píseň je slovenský studentský film, který je povedeným zpracováním Sandmana.
(takovou větu nemůže člověk napsat zrovna každý den)

Název si sice půjčuje odjinud, ale je to zpracování příběhu Fear of Falling. Někdo by mohl mít problém se zasazením sandmanovské povídky na Slovensko, ale funguje to výborně a především - povedlo se zachytit to hlavní, totiž náladu předlohy. Navíc je to dobře zvládnutá filmařina s fajn herci a podkreslující hudbou i obstojnými triky. Měl bych i pár výtek, ale jsou to spíš drobnosti, tak je tady nechci vypichovat.

Příznivcům Gaimanova komiksu vřele doporučuju.
Pokud se někdo předlohy-neznalý chce se Sandmanem seznámit, přece jen by měl nejdřív sáhnout po knihách.
613132
Orfeova píseň je slovenský studentský film, který je [b]povedeným[/b] zpracováním Sandmana. (takovou větu nemůže člověk napsat zrovna každý den) Název si sice půjčuje odjinud, ale je to zpracování příběhu Fear of Falling. Někdo by mohl mít problém se zasazením sandmanovské povídky na Slovensko, ale funguje to výborně a především - povedlo se zachytit to hlavní, totiž náladu předlohy. Navíc je to dobře zvládnutá filmařina s fajn herci a podkreslující hudbou i obstojnými triky. Měl bych i pár výtek, ale jsou to spíš drobnosti, tak je tady nechci vypichovat. Příznivcům Gaimanova komiksu vřele doporučuju. Pokud se někdo předlohy-neznalý chce se Sandmanem seznámit, přece jen by měl nejdřív sáhnout po knihách.
Orfeova píseň (2013)
0 0
reagovat
Mně osobně už vytáčí i ten song. Takovej hrozně vygenerovanej. Prostě disney song. Jenže letos to bylo hodně slabý. I to Happy mi přijde takový bez náboje (zlatý Despicable Me z jedničky).
Jak je nějak extra neprožívám, tak Ordinary Love od U2 si z ostatníma nominovanejma vytírá prcku.
613116
Mně osobně už vytáčí i ten song. Takovej hrozně vygenerovanej. Prostě disney song. Jenže letos to bylo hodně slabý. I to Happy mi přijde takový bez náboje (zlatý Despicable Me z jedničky). Jak je nějak extra neprožívám, tak Ordinary Love od U2 si z ostatníma nominovanejma vytírá prcku.
0 0
reagovat

verbst

Asi tak... je to pekné a sem tam sa vyskytne vtipný moment, ale čo z toho? Mohlo to byť lepšie...

Po tomto viem, že toho oscara mal dostať Miyazakiho The Wind Rises a nie táto sterilita.
613114
Asi tak... je to pekné a sem tam sa vyskytne vtipný moment, ale čo z toho? Mohlo to byť lepšie... Po tomto viem, že toho oscara mal dostať Miyazakiho The Wind Rises a nie táto sterilita.
verbst
0 0
reagovat

Sarger

To je slovo do pranice! Osobně jsem to ještě neviděl, ale čekám od toho přesně to, co jsi napsal... :D8)
613113
To je slovo do pranice! Osobně jsem to ještě neviděl, ale čekám od toho přesně to, co jsi napsal... *:D**8)*
Sarger
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se