Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 34821 - 34840 Napsat příspěvek
Teaser na Rockova Hercula by mel byt za dva tydny venku :)
613364
Teaser na Rockova Hercula by mel byt za dva tydny venku :)
0 0
reagovat

popik

to SteKi: neviděl, zétra to testnu :+ ...pro dnešek jsem nakonec zvolil Smrtihlav, protože jsem to už hóóóódně dlouho neviděl a mám chuť na pořádnou depku 8)
613325
to SteKi: neviděl, zétra to testnu *:+* ...pro dnešek jsem nakonec zvolil Smrtihlav, protože jsem to už hóóóódně dlouho neviděl a mám chuť na pořádnou depku *8)*
popik
0 0
reagovat

popik

videl si film Identita? zanrovo asi nie moc pribuzne, ale podla mna patri do kategorie zapadlych filmov.
613324
videl si film Identita? zanrovo asi nie moc pribuzne, ale podla mna patri do kategorie zapadlych filmov.
popik
0 0
reagovat

popik

Brazil jsem neviděl, ale ta Gilliamovská pošahanost mě v dost filmech míjela a tohle vypadá hodně ujetě. Kdyby to bylo podobný 12 Opicím tak v pohodě, ale tohle bude spíš typ filmu jako Strach a hnus v Las Vegas, který vyloženě nesnáším.
613323
Brazil jsem neviděl, ale ta Gilliamovská pošahanost mě v dost filmech míjela a tohle vypadá hodně ujetě. Kdyby to bylo podobný 12 Opicím tak v pohodě, ale tohle bude spíš typ filmu jako Strach a hnus v Las Vegas, který vyloženě nesnáším.
popik
0 0
reagovat

Tony, verbst

tak zlé recenzie to dotáva len preto, že je to remake
613322
tak zlé recenzie to dotáva len preto, že je to remake
Tony, verbst
0 0
reagovat

popik

Smrtihlav, Gattaca, Brazil.
613320
Smrtihlav, Gattaca, Brazil.
popik
0 0
reagovat

popik

Nějaké doporučení podobně laděných a zapadlých filmů jako je "Třinácté patro"? ?)
613318
Nějaké doporučení podobně laděných a zapadlých filmů jako je "Třinácté patro"? *?)*
popik
0 0
reagovat
Zrovna včera jsem to viděl. A spíš než kvůli Vaugnovi, tak právě kvůli Prattovi (já vím, stačí mi málo). Ten film VŮBEC nebyl tak špatnej, jak to vypadalo. Místama docela i milej. A Vaughn mi přišlo, že hrál úplně něco jinýho, než normálně.
7 - 8/10
613316
Zrovna včera jsem to viděl. A spíš než kvůli Vaugnovi, tak právě kvůli Prattovi (já vím, stačí mi málo). Ten film VŮBEC nebyl tak špatnej, jak to vypadalo. Místama docela i milej. A Vaughn mi přišlo, že hrál úplně něco jinýho, než normálně. 7 - 8/10
0 0
reagovat
Ten film je perfektní a pro mne má nečekanej přesah, bavil jsem se parádně, i když to nebyla taková řachanda, jak jsem čekal. :+
613310
Ten film je perfektní a pro mne má nečekanej přesah, bavil jsem se parádně, i když to nebyla taková řachanda, jak jsem čekal. *:+*
0 0
reagovat

Ted

a môžeš porovnávať so Starbuckom?
613308
a môžeš porovnávať so Starbuckom?
Ted
0 0
reagovat
Kdo má rád Chrise Pratta, tak povinně mrkněte na Delivery Man. Ten film je lepší nadprůměr, žádnej zázrak, ale Pratt je tam prostě geniální...
613307
Kdo má rád Chrise Pratta, tak povinně mrkněte na Delivery Man. Ten film je lepší nadprůměr, žádnej zázrak, ale Pratt je tam prostě geniální...
0 0
reagovat
The Goonies po třiceti letech. :+
613276
The Goonies [link="http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1962856_10152233516917488_1140284281_n.jpg"]po třiceti letech[/link]. *:+*
0 0
reagovat

Piráti z Karibiku

Jack just got WAY cooler. :o:+

Jako tumlbr jsem nějak nepochopil, ale rodí se tam takový perly, že je občas škoda to nesdílet. 8):D
613253
[link="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1506030_638951836159511_172542979_n.jpg"]Jack just got WAY cooler.[/link] *:o**:+* Jako tumlbr jsem nějak nepochopil, ale rodí se tam takový perly, že je občas škoda to nesdílet. *8)**:D*
Piráti z Karibiku
0 0
reagovat
Collider spísal pekný článok o filmoch, ktoré by mohli súťažiť o Oskara tento rok
613247
Collider spísal pekný [link="http://collider.com/oscars-2015-preview-unbroken-interstellar/"]článok[/link] o filmoch, ktoré by mohli súťažiť o Oskara tento rok
0 0
reagovat

Out Of The Furnace

Naprosta parada! Podobny emocionalni narez jako Prisoners...
613245
Naprosta parada! Podobny emocionalni narez jako Prisoners...
Out Of The Furnace
0 0
reagovat

Enders Game

fakt mile překvapila. Používá v podstatě prosté nástroje a funguje to. A Fordův unavenej veterán mi přišel super, vlastně bych řekl, že nejslabší článek filmu je překvapivě Kingsleyho postava, včetně jejího ztvárnění. Dovedu si představit, že v předloze byla mnohem zásadnější, ale jak byl postavenej film,

zbylo z toho takový cheesy cameo, mohli ho klidně škrtnout, pár jeho dialogů nechat Fordovi a bylo by to ještě čistší, přímočařejší.
613226
fakt mile překvapila. Používá v podstatě prosté nástroje a funguje to. A Fordův unavenej veterán mi přišel super, vlastně bych řekl, že nejslabší článek filmu je překvapivě Kingsleyho postava, včetně jejího ztvárnění. Dovedu si představit, že v předloze byla mnohem zásadnější, ale jak byl postavenej film, [spoiler] zbylo z toho takový cheesy cameo, mohli ho klidně škrtnout, pár jeho dialogů nechat Fordovi a bylo by to ještě čistší, přímočařejší. [/spoiler]
Enders Game
0 0
reagovat

kubqo

Amen!
613224
Amen!
kubqo
0 0
reagovat

The Wrath of Vajra (2013)

Videoherní scénář, trocha fantasy, tuna prazvláštních dialogů a k tomu nejlepší souboje minulého roku (promiň Adkinsne). Takhle nějak bych si představoval adaptaci Mortal Kombatu.
613222
Videoherní scénář, trocha fantasy, tuna prazvláštních dialogů a k tomu nejlepší souboje minulého roku (promiň Adkinsne). Takhle nějak bych si představoval adaptaci Mortal Kombatu.
The Wrath of Vajra (2013)
0 0
reagovat

OCULUS

už je vonku aj ofic.trailer, myslim ze si zasluzi pozornost.
613211
už je vonku aj ofic.trailer, myslim ze si zasluzi pozornost.
OCULUS
0 0
reagovat

Bachy

Jo, to je boží věc.Já tu natáhlost chápal jako podařenou součást budování atmosféry. Dokonce mi výjimečně nevadil ani několikanásobnej konec.
613203
Jo, to je boží věc.Já tu natáhlost chápal jako podařenou součást budování atmosféry. Dokonce mi výjimečně nevadil ani několikanásobnej konec.
Bachy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se