Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 34701 - 34720 Napsat příspěvek

Bachy

zastavil tú mačku, a ešte tuším jedna vec ale nespomeniem si
613961
[spoiler]zastavil tú mačku, a ešte tuším jedna vec ale nespomeniem si[/spoiler]
Bachy
0 0
reagovat

Ex-soldier

Obviously fan-made...ale velmi pěkný :+
613953
Obviously fan-made...ale velmi pěkný *:+*
Ex-soldier
0 0
reagovat

Inside Llewyn

Můžete mi ještě někdo detailnějš popsat v čem je ten konec jinačí od toho začátku?
613951
Můžete mi ještě někdo detailnějš popsat [spoiler]v čem je ten konec jinačí od toho začátku?[/spoiler]
Inside Llewyn
0 0
reagovat
613950
[link="https://www.youtube.com/watch?v=13nhOtcWyHk"]BOND 24: COME AND DIVE - Official Teaser Trailer[/link] Je to pravé nebo fake?*:o*
0 0
reagovat

kubqo

613918
http://s8.postimg.org/o1dss28mt/c0w2iv_jpg.jpg
kubqo
0 0
reagovat

kubqo

Ten klučina úplně na konci, co ho vystřídá na pódiu. ;)
613917
[spoiler]Ten klučina úplně na konci, co ho vystřídá na pódiu. *;)*[/spoiler]
kubqo
0 0
reagovat

Bachy

Počkať! Kto je Dylan?
613914
[spoiler]Počkať! Kto je Dylan?[/spoiler]
Bachy
0 0
reagovat
ten konec je klasickej groundhog day.
613910
[spoiler]ten konec je klasickej groundhog day.[/spoiler]
0 0
reagovat

kubqo

Chápu. Úplně úrvně jsem to prostě bral tak, že je to prostě jen znovu scéna ze začátku filmu a celej film byl flashback, ale jelikož už jsem byl vycvičen Bartonem Finkem a Serious Manem, tak jsem spolu s několika články momentálně na teorii, že celý ten příběh je kruh, který Davis prožívá furt dokola s nějakou výjimkou. Celý ten příběh se vlastně mohl odehrát milionkrát. Davis je ztracenej a hledá zázrak, kterej ho strčí na scénu, a kterej ho vyvede z kruhu. Ten vidí v tom frajerovi v Chicagu, nicméně ani on mu nepomůže. Výsledek je, že tím zázrakem je (možná) až nástup Dylana. Davis dostane opět na držku, ale s tím, že tentokrát už se nemůže zvednout. Tentokrát tam už je to uvědomění sebe sama, že si ty problémy dělá sám + nástup Dylana, který jeho naopak ze scény definitivně vystrčí. (Druhá varianta je, že naopak ten Dylan mu otevře cestu, jelikož v ten moment si okamžitě celá veřejnost začne folkařů všímat, ale kloním se spíš k tý první) Tudíž já to beru jako kruh s tím, že se na závěr filmu definitivně rozseknul a Dylan je buď prostředkem nebo symbolem toho rozseknutí.
613909
[spoiler]Chápu. Úplně úrvně jsem to prostě bral tak, že je to prostě jen znovu scéna ze začátku filmu a celej film byl flashback, ale jelikož už jsem byl vycvičen Bartonem Finkem a Serious Manem, tak jsem spolu s několika články momentálně na teorii, že celý ten příběh je kruh, který Davis prožívá furt dokola s nějakou výjimkou. Celý ten příběh se vlastně mohl odehrát milionkrát. Davis je ztracenej a hledá zázrak, kterej ho strčí na scénu, a kterej ho vyvede z kruhu. Ten vidí v tom frajerovi v Chicagu, nicméně ani on mu nepomůže. Výsledek je, že tím zázrakem je (možná) až nástup Dylana. Davis dostane opět na držku, ale s tím, že tentokrát už se nemůže zvednout. Tentokrát tam už je to uvědomění sebe sama, že si ty problémy dělá sám + nástup Dylana, který jeho naopak ze scény definitivně vystrčí. (Druhá varianta je, že naopak ten Dylan mu otevře cestu, jelikož v ten moment si okamžitě celá veřejnost začne folkařů všímat, ale kloním se spíš k tý první) Tudíž já to beru jako kruh s tím, že se na závěr filmu definitivně rozseknul a Dylan je buď prostředkem nebo symbolem toho rozseknutí.[/spoiler]
kubqo
0 0
reagovat

Bachy

Jak sa to zopakovalo to isté ale nebolo to to isté. A on reagoval chvíľami ako keby sa mu to už stalo a chvíľami ako keby nie.
613904
[spoiler]Jak sa to zopakovalo to isté ale nebolo to to isté. A on reagoval chvíľami ako keby sa mu to už stalo a chvíľami ako keby nie.[/spoiler]
Bachy
0 0
reagovat

kubqo

A v čem konkrétně vidíš problém s tím koncem?
613901
A v čem konkrétně vidíš problém s tím koncem?
kubqo
0 0
reagovat

Inside Llewyn Davis

6/10.....ale to sú pre mňa všetky Coenovské filmy takž to nebverte moc vážne.

Btw, vystvetlí niekto čo si myslí o tom konci?
613897
6/10.....ale to sú pre mňa všetky Coenovské filmy takž to nebverte moc vážne. Btw, vystvetlí niekto čo si myslí o tom konci?
Inside Llewyn Davis
0 0
reagovat
inside llewyn davis (2013)
80%- coeni no. skoro vsecko zmakly na jednicku, ale zabiji to ta neskutecna predvidatelnost. vetsina scenek, ktery mohly bejt vtipny, kvuli tomu nejsou. je to strasne vykonstruovany a chyby tomu lehkost. presto sem si to uzil a ted se jen nemuzu dockat filmecku, na kterej se nejvic tesim - her, kterymu dal dokonce i fuka 100%.
613894
inside llewyn davis (2013) 80%- coeni no. skoro vsecko zmakly na jednicku, ale zabiji to ta neskutecna predvidatelnost. vetsina scenek, ktery mohly bejt vtipny, kvuli tomu nejsou. je to strasne vykonstruovany a chyby tomu lehkost. presto sem si to uzil a ted se jen nemuzu dockat filmecku, na kterej se nejvic tesim - her, kterymu dal dokonce i fuka 100%.
0 0
reagovat
aha, zmátla mě délka videa, neprohlížel jsem to. Náročný den.
613890
aha, zmátla mě délka videa, neprohlížel jsem to. Náročný den.
0 0
reagovat

Ex-Soldier

to je to isté -___-
613893
to je to isté -___-
Ex-Soldier
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

máš tam špatný link :D
posielal si toto? link
613889
máš tam špatný link :D posielal si toto? https://www.youtube.com/watch?v=zqmgV3bHA8g
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat
Deus Ex: Human Revolution fan film trailer

Premiéra 25. března.:+
613884
Deus Ex: Human Revolution [link="http://url_odkazu"]fan film trailer[/link] Premiéra 25. března.*:+*
0 0
reagovat
hra realu stojí na tom, ako dobre si cr7 spraví pred zápasom účes, nie na bale-ovi :)
613867
hra realu stojí na tom, ako dobre si cr7 spraví pred zápasom účes, nie na bale-ovi :)
0 0
reagovat

kyller

ok, me taky ne, takze dam Hustle sanci
613864
ok, me taky ne, takze dam Hustle sanci
kyller
0 0
reagovat

speta.jr

Nie.
613863
Nie.
speta.jr
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se