Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 34461 - 34480 Napsat příspěvek

MarvinP

:o :-
615204
*:o* *:-*
MarvinP
0 0
reagovat
MarvinP: :D
615203
MarvinP: *:D*
0 0
reagovat

MarvinP

:D:D
615202
*:D**:D*
MarvinP
0 0
reagovat
Disk sem už 10 hodin nic nenapsal. To je nějaká jeho nová provokace? To sem teď jako ta attention whore nebude psát vůbec?! Nevím jak to dělá, ale provokuje mě to víc než když psal smajlíky. Nemuůže mu za to dát někdo ban?!
615201
Disk sem už 10 hodin nic nenapsal. To je nějaká jeho nová provokace? To sem teď jako ta attention whore nebude psát vůbec?! Nevím jak to dělá, ale provokuje mě to víc než když psal smajlíky. Nemuůže mu za to dát někdo ban?!
0 0
reagovat

zahron

omfg, ano, asi den to bylo overused. Každopádně já nepřestanu používat smajlíky protože je disk používat začal. (od Tedových hororů to nikdo nijak extra nepoužil)
615199
omfg, ano, asi den to bylo overused. Každopádně já nepřestanu používat smajlíky protože je disk používat začal. (od Tedových hororů to nikdo nijak extra nepoužil)
zahron
0 0
reagovat
zahron: :(
615197
zahron: *:(*
0 0
reagovat
zahron: :o
615196
zahron: *:o*
0 0
reagovat
zahron: :-
615195
zahron: *:-*
0 0
reagovat

Smajlíci

Hoši už to není vtipné když je tady každý den smajlíkový spam a vzkaz pro Diskeťáka ať se probere a založí si blog nebo něco podobného, vyjadřování na základě smajlíků je dokonce i pod jeho úroveň
615194
Hoši už to není vtipné když je tady každý den smajlíkový spam a [b]vzkaz pro Diskeťáka ať se probere a založí si blog nebo něco podobného, vyjadřování na základě smajlíků je dokonce i pod jeho úroveň[/b]
Smajlíci
0 0
reagovat

Dredd

mi sednul do nálady, tohle (ne nějakej rádobyfilosofickej snowpiercer) je u mě guilty zábava. A chtěl bych další díly a aby byly úplně stejný... vlastně to působí jako pilot k seriálu. A takovejhle seriál bych na rozdíl od Almost human po třech dílech nezalomil.
615192
mi sednul do nálady, tohle (ne nějakej rádobyfilosofickej snowpiercer) je u mě guilty zábava. A chtěl bych další díly a aby byly úplně stejný... vlastně to působí jako pilot k seriálu. A takovejhle seriál bych na rozdíl od Almost human po třech dílech nezalomil.
Dredd
0 0
reagovat

TedGeorge

Jen to piš, pár horůrků které by mi jinak unikly jsem díky tomu viděl.
615178
Jen to piš, pár horůrků které by mi jinak unikly jsem díky tomu viděl.
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

Já to čtu. Protože mě horrory nebaví, tak si aspoň přečtu, o co přicházím... 8):D
615175
Já to čtu. Protože mě horrory nebaví, tak si aspoň přečtu, o co přicházím... *8)**:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Fair Play (2014)

(.)(.):+:+

zbytek zamenitelnej hranej dokument z CT2, kterej bezi v sobotu ve 2 hodiny rano...

6/10
615166
(.)(.)*:+**:+* zbytek zamenitelnej hranej dokument z CT2, kterej bezi v sobotu ve 2 hodiny rano... 6/10
Fair Play (2014)
0 0
reagovat

30 dní dlouhá noc (2007)

:+
615163
*:+*
30 dní dlouhá noc (2007)
0 0
reagovat

HAL

fyi: jsem schopný uznat že to není můj šálek čaje a (krom toho vizuálu) to nijak nehodnotím, jen jsem to vypnul a nadále to neplánuju hateovat (pokud bych se k tomu ještě někdy nevrátil).
615159
fyi: jsem schopný uznat že to není můj šálek čaje a (krom toho vizuálu) to nijak nehodnotím, jen jsem to vypnul a nadále to neplánuju hateovat (pokud bych se k tomu ještě někdy nevrátil).
HAL
0 0
reagovat
Gonzi :(:-:-:-
615156
Gonzi *:(**:-**:-**:-*
0 0
reagovat

SteKi

Nedělám si iluze o tom, že to je první hororový okénko, který tu většina lidí "přečetla" :))
615153
Nedělám si iluze o tom, že to je první hororový okénko, který tu většina lidí "přečetla" *:))*
SteKi
0 0
reagovat

Gonzi

:-
615151
*:-*
Gonzi
0 0
reagovat

12 opic

:D:D:D:D:- Tohle vyšlo asi rok před Skálou? Zatímco o skále tvrdím, že vidět ji dnes v kině, tak jsem z ní pořád odvařený (vypadá jako AAA produkce dneška), tak tohle muselo být staré už na své premiéře :D Po pár záběrech z normální doby:
a) bych chtěl ty drogy co měl režisér, jestli tak dnešek vnímá
b) jsem to vypnul
615149
*:D**:D**:D**:D**:-* Tohle vyšlo asi rok před Skálou? Zatímco o skále tvrdím, že vidět ji dnes v kině, tak jsem z ní pořád odvařený (vypadá jako AAA produkce dneška), tak tohle muselo být staré už na své premiéře *:D* Po pár záběrech z normální doby: a) bych chtěl ty drogy co měl režisér, jestli tak dnešek vnímá b) jsem to vypnul
12 opic
0 0
reagovat

Ted

ale musim uznat ze takto je to omnoho prehladnejsie ako citat tie tvoje elaboraty (som lenivy to citat)
615148
ale musim uznat ze takto je to omnoho prehladnejsie ako citat tie tvoje elaboraty (som lenivy to citat)
Ted
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se