Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 34181 - 34200 Napsat příspěvek
A este si pozri zaver Dragons Forever, suboj s Bennym The Jet Urquidezom je genialny, tak ako ten vo Wheels on Meals.
616173
A este si pozri zaver Dragons Forever, suboj s Bennym The Jet Urquidezom je genialny, tak ako ten vo Wheels on Meals.
0 0
reagovat
Odporucam este Armour of God (jednotka, z dvojky stoji za to len zaverecny suboj na zakladni) a Wheels on Meals.
616163
Odporucam este Armour of God (jednotka, z dvojky stoji za to len zaverecny suboj na zakladni) a Wheels on Meals.
0 0
reagovat

Steki

určite Who am I? :+
616162
určite [b]Who am I?[/b] *:+*
Steki
0 0
reagovat

Jackie Chan

Tak som si pozrel Police story 1 2 3 - jednotka je neskutocna bomba, ale aj ostatne dva su super. Sedm pesti - strasna hovadina. Drunken master 1 a 2 - :+ :+
A mam chut na nieco dalsie s Jackiem. Ktory by ste mi este odporucili?
616171
Tak som si pozrel Police story 1 2 3 - jednotka je neskutocna bomba, ale aj ostatne dva su super. Sedm pesti - strasna hovadina. Drunken master 1 a 2 - *:+* *:+* A mam chut na nieco dalsie s Jackiem. Ktory by ste mi este odporucili?
Jackie Chan
0 0
reagovat
616172
http://25.media.tumblr.com/26e144870baadb1b2836ceb749f2ba94/tumblr_mly455rW5P1qjemo2o1_500.gif
0 0
reagovat

xxendxx

:+:+:+:+:+
616170
*:+**:+**:+**:+**:+*
xxendxx
0 0
reagovat
Že vás to furt baví.
616169
Že vás to furt baví.
0 0
reagovat
616168
http://cdn.memegenerator.net/instances/45101953.jpg
0 0
reagovat
Tak pravdou jest, že herecké obsazení je opravdu slibné... Vidím to na zápis do Guinessovky za nejpočetnější obsazení v historii filmu :D
616165
Tak pravdou jest, že herecké obsazení je opravdu slibné... Vidím to na zápis do Guinessovky za nejpočetnější obsazení v historii filmu *:D*
0 0
reagovat

Disk

:D:D:D aspoň keby ma to odkázalo na tvoj facebook
616164
:D:D:D aspoň keby ma to odkázalo na tvoj facebook
Disk
0 0
reagovat
Na DGG filmy se vždy rád podívám, zatím mě nejvíc bavil Your Highness, rád bych někdy dvojku.
616161
Na DGG filmy se vždy rád podívám, zatím mě nejvíc bavil Your Highness, rád bych někdy dvojku.
0 0
reagovat

Joe (2013)

První pořádný herecký výkon Nicholase Cage od Obchodníka se smrtí ? Posledních pár let z něj mám herecky spíš srandu, ale sakra jsem ho jako malý harant zbožňoval. Sakra, vždyť on tam má za sebou 4 flky s absolutním hodnocením, co na něm stály (Leaving Las Vegas, Skála, Tváří v tvář, Con Air!).
Škoda možná trochu rozplyzlého úvodu, protože jsem si k úvodní dvojici našel vztah trochu později, než jsem měl. Je to hodně příjemná béčková variace na Mud, Prince Avalanche nebo i Gran Torino. :) Otec hlavního hrdiny suverénně největší sráč ve filmu za hodně dlouhou dobu. Byla by velká chyba tenhle snímek minout. David Gordon Green mne hodně baví. 8/10
616158
První pořádný herecký výkon Nicholase Cage od Obchodníka se smrtí ? Posledních pár let z něj mám herecky spíš srandu, ale sakra jsem ho jako malý harant zbožňoval. Sakra, vždyť on tam má za sebou 4 flky s absolutním hodnocením, co na něm stály (Leaving Las Vegas, Skála, Tváří v tvář, Con Air!). Škoda možná trochu rozplyzlého úvodu, protože jsem si k úvodní dvojici našel vztah trochu později, než jsem měl. Je to hodně příjemná béčková variace na Mud, Prince Avalanche nebo i Gran Torino. *:)* Otec hlavního hrdiny suverénně největší sráč ve filmu za hodně dlouhou dobu. Byla by velká chyba tenhle snímek minout. David Gordon Green mne hodně baví. 8/10
Joe (2013)
0 0
reagovat

kyller

YES! :+
616150
YES! *:+*
kyller
0 0
reagovat

Batman: Assault on Arkham

Nový animák od DC zo sveta herného Batmana :+ link
616140
Nový animák od DC zo sveta herného Batmana *:+* http://www.youtube.com/watch?v=-6abltUcric&feature=youtu.be
Batman: Assault on Arkham
0 0
reagovat

Cheap Thrills

Hodne zaujímavý koncept sa z väčšej časti podarilo preniesť na 1,5 hodinový film. Úvod sa vlečie, ale inak by sa to dalo asi len ťažko urobiť, keďže hlavnou devízou by malo byť zvyšovanie stávok. Čierny humor je, ale neprekáža mrazivej atmosfére a to je neskutočne dôležité. A obzvlášť koniec, i keď predvídateľný, som sledoval so zatajeným dychom. Herci výborne typologicky obsadený (Sara Paxton ftw) i keď možno nie tak dobre zahraný ako mohlo byť. Film je o jednej veci a sústredí sa na ňu, na čokoľvek iné absolútne kašle a za to si odomňa bere pochvalu.
7/10
616133
Hodne [link="https://www.youtube.com/watch?v=BLiWbTn1RpE"]zaujímavý koncept[/link] sa z väčšej časti podarilo preniesť na 1,5 hodinový film. Úvod sa vlečie, ale inak by sa to dalo asi len ťažko urobiť, keďže hlavnou devízou by malo byť zvyšovanie stávok. Čierny humor je, ale neprekáža mrazivej atmosfére a to je neskutočne dôležité. A obzvlášť koniec, i keď predvídateľný, som sledoval so zatajeným dychom. Herci výborne typologicky obsadený (Sara Paxton ftw) i keď možno nie tak dobre zahraný ako mohlo byť. Film je o jednej veci a sústredí sa na ňu, na čokoľvek iné absolútne kašle a za to si odomňa bere pochvalu. 7/10
Cheap Thrills
0 0
reagovat
Rozdíl je v hereckém obsazení. Ten druhý projekt má známé francouzské hvězdy.
616131
Rozdíl je v hereckém obsazení. Ten druhý projekt má známé francouzské hvězdy.
0 0
reagovat

Disk

No keby si mi ich pustil jeden vedľa druhého tak rozdil medzi nimi nepoznám...
616130
No keby si mi ich pustil jeden vedľa druhého tak rozdil medzi nimi nepoznám...
Disk
0 0
reagovat

kubqo

Tenhle film, o kterém jsem psal v minulém příspěvku, má premiéru až nyní na festivalu v Cannes. Je to konkurenční projekt. Dva filmy na stejné téma, mající premiéru v průběhu jednoho roku, se netočí jen v Hollywoodu, ale i ve Francii. ;)
616127
Tenhle film, o kterém jsem psal v minulém příspěvku, má premiéru až nyní na festivalu v Cannes. Je to konkurenční projekt. Dva filmy na stejné téma, mající premiéru v průběhu jednoho roku, se netočí jen v Hollywoodu, ale i ve Francii. *;)*
kubqo
0 0
reagovat

Disk

Neni už náhodou trailer vonku a česká premiéra dávno za nami?
616125
Neni už náhodou trailer vonku a česká premiéra dávno za nami?
Disk
0 0
reagovat

Saint Laurent

První fotky. :+ Zveřejněný materiál mocně láká do kina, i když kino bylo jasné už dávno - díky božskému hereckému obsazení - Gaspard Ulliel, Louis Garrel, Léa Seydoux a jako bonus Jérémie Renier. Moc bych si přál, aby se ten film povedl a hlavně aby se promítal i u nás.
616122
První [link="http://www.premiere.fr/Cinema/News-Cinema/PHOTOS-Ambiance-elegante-et-psychedelique-dans-le-Saint-Laurent-de-Bonello-3988829"]fotky[/link]. *:+* Zveřejněný materiál mocně láká do kina, i když kino bylo jasné už dávno - díky božskému hereckému obsazení - Gaspard Ulliel, Louis Garrel, Léa Seydoux a jako bonus Jérémie Renier. Moc bych si přál, aby se ten film povedl a hlavně aby se promítal i u nás.
Saint Laurent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se