Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33881 - 33900 Napsat příspěvek

Looper

To bylo naprosto boží :+.
Úplně náhodou jsem narazil na druhej film s Emily Blunt (*in love*) ve dvou dnech po sobě jdoucích, ba dokonce i vzdáleně tématicky příbuzný (časová smyčka, johoho!) a tenhle to moje lehký zklamání z Hrany zítřka víc než vynahradil.
618275
To bylo naprosto boží *:+*. Úplně náhodou jsem narazil na druhej film s Emily Blunt (*in love*) ve dvou dnech po sobě jdoucích, ba dokonce i vzdáleně tématicky příbuzný (časová smyčka, johoho!) a tenhle to moje lehký zklamání z Hrany zítřka víc než vynahradil.
Looper
0 0
reagovat

Memphis

No nevím, osobně 21JS miluju, ale 22 mě malinko zklamalo. Je to značně víc meta a plný pomrknutí, ale celkově je to podle mě o něco slabší než předchůdce. Ale furt velice slušný samozřejmě.
618264
No nevím, osobně 21JS miluju, ale 22 mě malinko zklamalo. Je to značně víc meta a plný pomrknutí, ale celkově je to podle mě o něco slabší než předchůdce. Ale furt velice slušný samozřejmě.
Memphis
0 0
reagovat

RT watch

22 Jump Street - 97 %, 33:1, 7,3/10, "it is the rare sequel that improves upon the original"

How to Train Your Dragon 2 - 100 %, 8:0, 7,5/10

So far, so good. Lord s Millerem teda jedou.
618262
22 Jump Street - 97 %, 33:1, 7,3/10, "it is the rare sequel that improves upon the original" How to Train Your Dragon 2 - 100 %, 8:0, 7,5/10 So far, so good. Lord s Millerem teda jedou.
RT watch
0 0
reagovat

popik

Edge of Tomorrow: 8/10* :+
Nečekal jsem, že to bude až taková prdel, kino narvané a nějakým vtípkům se i zatleskalo :D
618260
Edge of Tomorrow: 8/10* *:+* Nečekal jsem, že to bude až taková prdel, kino narvané a nějakým vtípkům se i zatleskalo *:D*
popik
0 0
reagovat
Life is still like a box of chocolates, and Paramount wants to remind everyone. The studio said today that it will rerelease Forrest Gump in Imax for the Best Picture Oscar winner’s 20th anniversary.



prosim prosim, at je to i u nas!
618234
Life is still like a box of chocolates, and Paramount wants to remind everyone. The studio said today that it will rerelease Forrest Gump in Imax for the Best Picture Oscar winner’s 20th anniversary. prosim prosim, at je to i u nas!
0 0
reagovat
Ja som na Legu vyrastal a aj tak to považujem za priemer. Karel to (ako väčšinu filmov, ktoré recenzuje) nahypoval a pridal 2-3 body k dobru. Za mňa 6/10. A áno aj mňa zaujalo, že aj voda bola z lega :D. BTW videné v kine a 3D
618206
Ja som na Legu vyrastal a aj tak to považujem za priemer. Karel to (ako väčšinu filmov, ktoré recenzuje) nahypoval a pridal 2-3 body k dobru. Za mňa 6/10. A áno aj mňa zaujalo, že aj voda bola z lega :D. BTW videné v kine a 3D
0 0
reagovat
Ten film byl naprosto dokonalej, ale zase musím uznat, že útočil vyloženě na cílovku.

Lidi, co na legu vyrůstali, tak je to prostě muselo vzít... Chápu, že kdo si tímhle neprošel, tak to pro něj byl obyčejnej animák (i tak ale kvalitní)...
618201
Ten film byl naprosto dokonalej, ale zase musím uznat, že útočil vyloženě na cílovku. Lidi, co na legu vyrůstali, tak je to prostě muselo vzít... Chápu, že kdo si tímhle neprošel, tak to pro něj byl obyčejnej animák (i tak ale kvalitní)...
0 0
reagovat
Nevím, jestli by mne nějaká průmerná záležitost donutila při cestě z kina si koupit Lego za desetinásobek ceny lístku, asi stárnu.
618188
Nevím, jestli by mne nějaká průmerná záležitost donutila při cestě z kina si koupit Lego za desetinásobek ceny lístku, asi stárnu.
0 0
reagovat
Já jsem asi taky podlehl hypu nebo mě to prostě nechytlo. Pro mě to byla průměrná záležitost.
618187
Já jsem asi taky podlehl hypu nebo mě to prostě nechytlo. Pro mě to byla průměrná záležitost.
0 0
reagovat

Vincent

je to animák a pohádka. Nic víc (a jsou animáky které mám radši). Každopádně mě osobně si to (kromě dokonalé technické stránky) získalo celkovou hravostí a kreativitou (i voda je z kostiček atd.), speciálně v kombinaci s tím koncem, kdy si nedovedu líp představit to podání dětské fantazie přenesené do kostiček... Jako člověk, co na tomhle (resp chevě) vyrůstal a hrál si s tím i poměrně dost dlouho jsem byl vyloženě dojatý (asi víc než jiní u toystory3, které mě naopak emotivně minulo).
618184
je to animák a pohádka. Nic víc (a jsou animáky které mám radši). Každopádně mě osobně si to (kromě dokonalé technické stránky) získalo celkovou hravostí a kreativitou (i voda je z kostiček atd.), speciálně v kombinaci s tím koncem, kdy si nedovedu líp představit to podání dětské fantazie přenesené do kostiček... Jako člověk, co na tomhle (resp chevě) vyrůstal a hrál si s tím i poměrně dost dlouho jsem byl vyloženě dojatý (asi víc než jiní u toystory3, které mě naopak emotivně minulo).
Vincent
0 0
reagovat
Po mistni chvale me teda Lego Movie celkem zklamalo, cekal jsem to o fousek dospelejsi nez to bylo :)
618183
Po mistni chvale me teda Lego Movie celkem zklamalo, cekal jsem to o fousek dospelejsi nez to bylo :)
0 0
reagovat

Gonzi

8):+
618148
*8)**:+*
Gonzi
0 0
reagovat

ještě ad CGI

čumím na LEGO movie... čumím jak puk na LEGO movie... that is awesome.
618147
čumím na LEGO movie... čumím jak puk na LEGO movie... that is awesome.
ještě ad CGI
0 0
reagovat
Hlídka by měla mít první řadu o 13 dílech a mělo by se to odehrávat po románech, tedy už s plně rozběhlou a fungující Městkou Hlídkou. Dorazí staré známé postavy i několik úplně nových. Ale už je kolem toho zase strašně dlouho ticho.

Karel - díky :)
618135
Hlídka by měla mít první řadu o 13 dílech a mělo by se to odehrávat po románech, tedy už s plně rozběhlou a fungující Městkou Hlídkou. Dorazí staré známé postavy i několik úplně nových. Ale už je kolem toho zase strašně dlouho ticho. [b]Karel[/b] - díky *:)*
0 0
reagovat

Sam.Vimes

:D:+
618101
*:D**:+*
Sam.Vimes
0 0
reagovat
Seriál s Hlídkou bych si nechal líbít:+Knížky, co jsem četl, byly hodně dobrý, takže by bylo z čeho čerpat.
618092
Seriál s Hlídkou bych si nechal líbít*:+*Knížky, co jsem četl, byly hodně dobrý, takže by bylo z čeho čerpat.
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Teda skoro jako by mě slyšeli. Právě Dobrá Znamení čtu a říkal jsem si jak by jim film slušel.
618091
Teda skoro jako by mě slyšeli. Právě Dobrá Znamení čtu a říkal jsem si jak by jim film slušel.
Sam.Vimes
0 0
reagovat

Terry Pratchett ve filmu

Rhianna Pratchett (Terryho dcera) dokončila první draft scénáře k filmu Svobodnej národ (The Wee Free Men). Tak snad se to už začne rychleji hýbat dopředu.
Pratchettova produkční společnost Narrativia kromě výše zmíněného pracuje ještě na adaptaci Dobrých znamení (ohledně které se nedávno sešli oba autoři) a na seriálu s Hlídkou.

vytáhni v hospodě: Rhianna pracovala mimo jiné i jako scenáristka nové herní Lary Croft.
618089
Rhianna Pratchett (Terryho dcera) dokončila první draft scénáře k filmu Svobodnej národ (The Wee Free Men). Tak snad se to už začne rychleji hýbat dopředu. Pratchettova produkční společnost Narrativia kromě výše zmíněného pracuje ještě na adaptaci Dobrých znamení (ohledně které se nedávno sešli [link="http://i.imgur.com/gbE2ClX.jpg"]oba autoři[/link]) a na seriálu s Hlídkou. vytáhni v hospodě: Rhianna pracovala mimo jiné i jako scenáristka nové herní Lary Croft.
Terry Pratchett ve filmu
0 0
reagovat
chlapci najlepšia kombinácia sú predsa praktické efekty doladené CGI. Ani jedno samostatne nie je dokonalé, ale až ich kombinácia pôsobí vo filme reálnym dojmom. ;)
618083
chlapci najlepšia kombinácia sú predsa praktické efekty doladené CGI. Ani jedno samostatne nie je dokonalé, ale až ich kombinácia pôsobí vo filme reálnym dojmom. *;)*
0 0
reagovat
"zmíněný Jacksonův Kong mě uspokojuje dodnes..."

Ne-ééééééé :D:D:D:D:D


Já teda nevím, jak může někdo nadávat na ILM a chválit WETA, když zrovna poslední Hobit je příkladem hodně odfláknutýho CGI.


A Gonzi, CGI Yoda FTW!
618073
"zmíněný Jacksonův Kong mě uspokojuje dodnes..." Ne-ééééééé *:D**:D**:D**:D**:D* Já teda nevím, jak může někdo nadávat na ILM a chválit WETA, když zrovna poslední Hobit je příkladem hodně odfláknutýho CGI. A [b]Gonzi[/b], CGI Yoda FTW!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se