Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33701 - 33720 Napsat příspěvek
Mám za sebou rest v podání Kmotra a velké zklamání.

Kmotr: 3/5
Kmotr II: 2/5
Kmotr III: 2/5

Al Pacino válí, to je ale tak vše.
619302
Mám za sebou rest v podání Kmotra a velké zklamání. Kmotr: 3/5 Kmotr II: 2/5 Kmotr III: 2/5 Al Pacino válí, to je ale tak vše.
0 0
reagovat

verbst

Presne tak, no hele ten soundtrack je orisek, dvojka jsou porad Transformeri, trojka uz je vykradacka, kde koho a ceho (fakt je mozne, ze pri strihu tam byly jine skladby a Bay zavelel, ze chce neco podobneho).
619288
Presne tak, no hele ten soundtrack je orisek, dvojka jsou porad Transformeri, trojka uz je vykradacka, kde koho a ceho (fakt je mozne, ze pri strihu tam byly jine skladby a Bay zavelel, ze chce neco podobneho).
verbst
0 0
reagovat

speta.jr

Tak dát soundtracku dvojky víc, jak soundtracku trojky... Ts, ts, ts... :D

Jinak to chápu tak, že to máš 1, 3, 2, 4, am I right?
619286
Tak dát soundtracku dvojky víc, jak soundtracku trojky... Ts, ts, ts... *:D* Jinak to chápu tak, že to máš 1, 3, 2, 4, am I right?
speta.jr
0 0
reagovat
jo, dík, sice ro nebyla odpověď na mojí otázku, ale naštěstí jsem z "běž s tou kostkou támhle do toho baráku..." pochopil, že TF jsou Transformers :-D

Heureka!
619283
jo, dík, sice ro nebyla odpověď na mojí otázku, ale naštěstí jsem z "běž s tou kostkou támhle do toho baráku..." pochopil, že TF jsou Transformers :-D Heureka!
0 0
reagovat
ogika ve smyslu: "Na letni blockbuster neurazejici smysluplnost a plynulost deje." Napr. v jednicce hlasky typu "bez s tou kostkou tam do toho baraku, nebo schovame se ve meste" jsou nelogicke, ale v ramci filmu me neurazi. Za to v TF4ce kdy Grammer soupustnikum vysvetluje co se za posledni roky stalo, kdyz u toho vsichni byly, tak to me treba urazi, protoze by to slo divakovi podat elegantneji
619282
ogika ve smyslu: "Na letni blockbuster neurazejici smysluplnost a plynulost deje." Napr. v jednicce hlasky typu "bez s tou kostkou tam do toho baraku, nebo schovame se ve meste" jsou nelogicke, ale v ramci filmu me neurazi. Za to v TF4ce kdy Grammer soupustnikum vysvetluje co se za posledni roky stalo, kdyz u toho vsichni byly, tak to me treba urazi, protoze by to slo divakovi podat elegantneji
0 0
reagovat
okej dávám se podat. Co e TF? Google mi našel Teologickou fakultu, ale k tomu mi nesedí tak vysoká hodnocení v kolonce "logika"...
619281
okej dávám se podat. Co e TF? Google mi našel Teologickou fakultu, ale k tomu mi nesedí tak vysoká hodnocení v kolonce "logika"...
0 0
reagovat

speta.jr

já si včera zopakoval jedničku a připoměl jsem si, proč to považuju za ultimátní blockbuster... totálně jiná liga...
619279
já si včera zopakoval jedničku a připoměl jsem si, proč to považuju za ultimátní blockbuster... totálně jiná liga...
speta.jr
0 0
reagovat

TF quadrology

Tak po pomernem sklamani ze ctverky jsem si udelal male opacko:

TF1:
Pribeh: 8/10
NeTrapnost: 10/10
Logika: 7/10
Hudba: 10/10
Ikonicnost: 10/10
Moneyshoty: 10/10
Dalnice: 8/10
Zakonceni: 6/10

TF2:
Pribeh: 5/10
NeTrapnost: 5/10
Logika: 5/10
Hudba: 8/10
Ikonicnost: 8/10
Moneyshoty: 9/10
Dalnice: 6/10
Zakonceni: 8/10

TF3:
Pribeh: 6/10
NeTRapnost: 7/10
Logika: 7/10
Hudba: 6/10
Ikonicnost: 6/10
Moneyshoty: 8/10
Dalnice: 10/10
Zakonceni: 6/10

TF4:
Pribeh: 6/10
NeTrapnost: 7/10
Logika: 5/10
Hudba: 4/10
Ikonicnost: 4/10
Moneyshoty: 6/10
Dalnice: (ty vole byla tam nejaka???)
Zakonceni: 8/10

Takze diky opacku fakt muzu rict, ze 4ka je nejhorsi, howk.
619278
Tak po pomernem sklamani ze ctverky jsem si udelal male opacko: TF1: Pribeh: 8/10 NeTrapnost: 10/10 Logika: 7/10 Hudba: 10/10 Ikonicnost: 10/10 Moneyshoty: 10/10 Dalnice: 8/10 Zakonceni: 6/10 TF2: Pribeh: 5/10 NeTrapnost: 5/10 Logika: 5/10 Hudba: 8/10 Ikonicnost: 8/10 Moneyshoty: 9/10 Dalnice: 6/10 Zakonceni: 8/10 TF3: Pribeh: 6/10 NeTRapnost: 7/10 Logika: 7/10 Hudba: 6/10 Ikonicnost: 6/10 Moneyshoty: 8/10 Dalnice: 10/10 Zakonceni: 6/10 TF4: Pribeh: 6/10 NeTrapnost: 7/10 Logika: 5/10 Hudba: 4/10 Ikonicnost: 4/10 Moneyshoty: 6/10 Dalnice: (ty vole byla tam nejaka???) Zakonceni: 8/10 Takze diky opacku fakt muzu rict, ze 4ka je nejhorsi, howk.
TF quadrology
0 0
reagovat

Carlito

Super, to je ono, dik moc.
Respekt.
619276
Super, to je ono, dik moc. Respekt.
Carlito
0 0
reagovat

kubqo

Jsou domluvený s 20th Century Fox, tahle stanice sem tam něco dělá pro Discovery.
619274
Jsou domluvený s 20th Century Fox, tahle stanice sem tam něco dělá pro Discovery.
kubqo
0 0
reagovat

Axis

To je jako ofiko od studia?
619273
To je jako ofiko od studia?
Axis
0 0
reagovat

Planeta opic

619268
Youtube miniserie mapující dění mezi prvním a druhým filmem nové Planety opic: [link="http://youtu.be/ejrtt37XzOY"]Spread of Simian Flu: Before the Dawn of the Apes (Year 1) [/link] [link="http://youtu.be/sxcTS7AUngs"]Struggling to Survive: Before the Dawn of the Apes (Year 5) [/link] [link="http://youtu.be/IYCl7_bDbZs"]Story of the Gun: Before the Dawn of the Apes (Year 10)[/link]
Planeta opic
0 0
reagovat

Gonzi

Ja si jednicku davam pravidelne a proste mi prijde kompaktnejsi, udernejsi a intenzivnejsi a taky napinavejsi.
619260
Ja si jednicku davam pravidelne a proste mi prijde kompaktnejsi, udernejsi a intenzivnejsi a taky napinavejsi.
Gonzi
0 0
reagovat
MInisterstvo zdravotnictví varuje, člověk má v průběhu toho filmu nejmíň 10x chuť uškrtit Emmu Roberts.
619259
MInisterstvo zdravotnictví varuje, člověk má v průběhu toho filmu nejmíň 10x chuť uškrtit Emmu Roberts.
0 0
reagovat

wesley

to by mělo být tohle The Art of Getting B
619258
to by mělo být tohle [link="http://www.csfd.cz/film/296152-umeni-zapadnout/"]The Art of Getting B[/link]
wesley
0 0
reagovat

Hledam nazev filmu

Ahoj lidi. Pred nejakym casem jsem videl na HBO utrzky filmu o klukovi, ktery zije s matkou, po tom co od nich odesel otec (kdyz ztratil zamestnani). On chodi do nejaky umelecky skoly (predpokladam).
Pak potka holcinu (vzhledove mi prisla jak Bridgit Mendler ci jak se jmenuje) a zacnou spolu kamaradit.
Pak se do toho nacpal nejaky starsi chlap (umelec) a jelikoz hlavni postava zatim nerekla na rovinu ty holce, ze jako ji chce, tak mu ji prebral. K tomu ma problemy ve skole atd. Nakonec se vsak da do kupy a ta holka se vrati k nasemu hlavnimu hrdinovi a neodjede s tim starsim do Francie ci nekam jinam do Evropy (80% Francie si myslim ze to byla).
Rad by jsem to vklidu zkouknul, ale nejak jsem si nepoznamenal jmeno.
Filmik na me pusobil jako takovy guilty pleasure feeling.

Kdo to zna dejte vedet, prosim.

Dik
619257
Ahoj lidi. Pred nejakym casem jsem videl na HBO utrzky filmu o klukovi, ktery zije s matkou, po tom co od nich odesel otec (kdyz ztratil zamestnani). On chodi do nejaky umelecky skoly (predpokladam). Pak potka holcinu (vzhledove mi prisla jak Bridgit Mendler ci jak se jmenuje) a zacnou spolu kamaradit. Pak se do toho nacpal nejaky starsi chlap (umelec) a jelikoz hlavni postava zatim nerekla na rovinu ty holce, ze jako ji chce, tak mu ji prebral. K tomu ma problemy ve skole atd. Nakonec se vsak da do kupy a ta holka se vrati k nasemu hlavnimu hrdinovi a neodjede s tim starsim do Francie ci nekam jinam do Evropy (80% Francie si myslim ze to byla). Rad by jsem to vklidu zkouknul, ale nejak jsem si nepoznamenal jmeno. Filmik na me pusobil jako takovy guilty pleasure feeling. Kdo to zna dejte vedet, prosim. Dik
Hledam nazev filmu
0 0
reagovat

speta.jr

Pusť si znovu raid 1. Resp. alespoň já si myslím, že to nijak větší vybíjená není, spíš naopak. Pamatoval jsem si to "jako ten film, který je od začátku do konce brutální vybíjená, která mě semlela, zatímco dvojka je víc roztahaná a s méně destruktivní akcí" a když jsem si to pak dal znovu, tak jsem zjistil, že (minimálně v mém případě) je to už zkreslené "zážitkovou pamětí".
(Samozřejmě delší to je, ale prostě mi přijde, že je tam více a lepší akce a nemám pocit že tam je méně důrazu na intenzitu).
619255
Pusť si znovu raid 1. Resp. alespoň já si myslím, že to nijak větší vybíjená není, spíš naopak. Pamatoval jsem si to "jako ten film, který je od začátku do konce brutální vybíjená, která mě semlela, zatímco dvojka je víc roztahaná a s méně destruktivní akcí" a když jsem si to pak dal znovu, tak jsem zjistil, že (minimálně v mém případě) je to už zkreslené "zážitkovou pamětí". (Samozřejmě delší to je, ale prostě mi přijde, že je tam více a lepší akce a nemám pocit že tam je méně důrazu na intenzitu).
speta.jr
0 0
reagovat
sorry kubqo, ale tohle realistický fakt ne, je to surový, perfektně vyfabulovaný, ale realistický to neni ani omylem, jen tu využívá jiné metody, než zápasní akce, ale vzdálený realitě mi to nepřijde o nic míň nebo víc.
619254
sorry kubqo, ale tohle realistický fakt ne, je to surový, perfektně vyfabulovaný, ale realistický to neni ani omylem, jen tu využívá jiné metody, než zápasní akce, ale vzdálený realitě mi to nepřijde o nic míň nebo víc.
0 0
reagovat

Guidoa

mne zrovna príde, že Raid je asi najbližšie ako sa dostaneš k realistickým bitkám. keby to bolo už len o trochu reálnejšie, tak by to boli len Miyazakiho samuraji a ten klip z Indyho
619253
mne zrovna príde, že Raid je asi najbližšie ako sa dostaneš k realistickým bitkám. keby to bolo už len o trochu reálnejšie, tak by to boli len Miyazakiho samuraji a ten klip z Indyho
Guidoa
0 0
reagovat
RAID>>>>RAID 2, moc dlouhe, akce pekna, ale rozmelnena bez durazu na intenzitu, jako v jednicce, videl jsem to predevcirem a nepamatuju si nic, krom komixove kladivkove zeny.
619251
RAID>>>>RAID 2, moc dlouhe, akce pekna, ale rozmelnena bez durazu na intenzitu, jako v jednicce, videl jsem to predevcirem a nepamatuju si nic, krom komixove kladivkove zeny.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se