Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33681 - 33700 Napsat příspěvek

Hellboy 2

Úplně jsem zapomněl, jak hrozně je to boží :D8):+.
Kdyby Christopher Tolkien nebyl debil, mohl Hobit dopadnout úplně jinak :( (a sám Tolkien by teď nemusel kňourat nad intelektuální kastrací díla pana otce).
619409
Úplně jsem zapomněl, jak hrozně je to boží *:D**8)**:+*. Kdyby Christopher Tolkien nebyl debil, mohl Hobit dopadnout úplně jinak *:(* (a sám Tolkien by teď nemusel kňourat nad intelektuální kastrací díla pana otce).
Hellboy 2
0 0
reagovat
cheap trills (2013)
60% - strasna prdel. zasmal sem se dobre a i to obsazeni mi perfektne sedlo. presto je to nehorazne predvidatelny a neobjevny. tu hodninu dvacet bych tomu stoprocentne venoval. doporucuju.
619405
cheap trills (2013) 60% - strasna prdel. zasmal sem se dobre a i to obsazeni mi perfektne sedlo. presto je to nehorazne predvidatelny a neobjevny. tu hodninu dvacet bych tomu stoprocentne venoval. doporucuju.
0 0
reagovat

Jurassic World

Nová fotka z natáčania link
619386
Nová fotka z natáčania http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/616545_732354086800261_2622371990755859124_o.jpg
Jurassic World
0 0
reagovat

Tusk

Koukám že třetí Clerks už tu nikoho netankujou, alespoň je venku první offiko plakát na Tusk.
619383
Koukám že třetí Clerks už tu nikoho netankujou, alespoň je venku první offiko [link="http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2014/07/tusk_xxlg-720x1110.jpg"]plakát na Tusk[/link].
Tusk
0 0
reagovat

Clerks III

Hm tak to nevypadá vůbec dobře a kdo ví zda se vůbec někdy dožijeme pokračování životních eskapád Randalla a Danteho. Ach jo.
619350
Hm tak to nevypadá [link="http://www.cinemablend.com/new/Kevin-Smith-Says-Weinsteins-Passed-Clerks-3-Reveals-Plans-Tusk-Spin-Off-43782.html"]vůbec dobře[/link] a kdo ví zda se vůbec někdy dožijeme pokračování životních eskapád Randalla a Danteho. Ach jo.
Clerks III
0 0
reagovat
Obligatory Sharknado 2 trailer comment
a áno, dostaví sa i dubstep
619345
Obligatory [link="https://www.youtube.com/watch?v=fWY4-u9Ewdc"]Sharknado 2 trailer[/link] comment a áno, dostaví sa i dubstep
0 0
reagovat

TonyClifton

Tam nehraje Plummer, ale Max von Sydow.
619344
Tam nehraje Plummer, ale Max von Sydow.
TonyClifton
0 0
reagovat
Michaela Cainea bude hrát Jude Law a Michael Caine bude hrát Christophera Plummera. :D
619330
Michaela Cainea bude hrát Jude Law a Michael Caine bude hrát Christophera Plummera. *:D*
0 0
reagovat

popik

a Michaela Cainea bude hrát....Michael Caine :D
619329
a Michaela Cainea bude hrát....Michael Caine *:D*
popik
0 0
reagovat
Liman bude točit remake Vítězství, to je ten film, jak tam Stallone, Michael Caine a Pelé hráli fotbal proti náckům. Už teď se těším na casting. Beckham, Cruise.... :D
619328
Liman bude točit remake Vítězství, to je ten film, jak tam Stallone, Michael Caine a Pelé hráli fotbal proti náckům. Už teď se těším na casting. Beckham, Cruise.... *:D*
0 0
reagovat

popik

Transcendence 2014
Po obludných recenzích a dojmech jsem byl nakonec příjemně překvapen a nebojím se tomuhle staromilskýmu scífku s parádně civilním Deppem a čím dál tím víc šukadelickou Hall vlepit pěkných 7/10* 8)
619325
Transcendence 2014 Po obludných recenzích a dojmech jsem byl nakonec příjemně překvapen a nebojím se tomuhle staromilskýmu scífku s parádně civilním Deppem a čím dál tím víc šukadelickou Hall vlepit pěkných 7/10* *8)*
popik
0 0
reagovat
To je asi vono, co mě na tom nejvíc sralo. Neskutečná podbízivost ve všech ohledech. :(
619323
To je asi vono, co mě na tom nejvíc sralo. Neskutečná podbízivost ve všech ohledech. *:(*
0 0
reagovat
Ja zas tých Ridickov vôbec nemusím ale ten posledný sa mi páčil lebo to bol jasne smerovaný fan service.
619321
Ja zas tých Ridickov vôbec nemusím ale ten posledný sa mi páčil lebo to bol jasne smerovaný fan service.
0 0
reagovat

Kostěj

:+ :+ :+ :+ :+
619320
*:+* *:+* *:+* *:+* *:+*
Kostěj
0 0
reagovat

Kostěj

Jsem celkem rád, že jsem si to onehdy nepustil a radši jsem si dal opáčko geniální Pitch Black ?)
619318
Jsem celkem rád, že jsem si to onehdy nepustil a radši jsem si dal opáčko geniální Pitch Black *?)*
Kostěj
0 0
reagovat

Riddick

Totální katastrofa.
Pomalá, užvaněná, nepřesvědčivá břečka téměř bez akce (když už nějaká, tak je zoufale sterilní) , která se tak strašně snaží bejt drsná, až je k smíchu. Snad nejdelší dvě hodiny, co jsem letos strávil před bednou, přičemž si myslím, že je relativně snadný mě zabavit. V tom filmu fungujou přesně dvě věci: hojně citovaný hudební téma z Pitch Black a charisma Vina Diesela. Ke zbytku obsazení řeknu jenom, že Santana zkapal asi tak o třičtvrtě hodiny dýl než měl, a navíc předtím stihl zabít jedinou jakžtakž sympatickou postavu ve filmu (psa).

Čtvrtej díl snad radši ani ne.

Pitch Black: 9/10
Chronicles: 8/10
Riddick: 3/10
619317
Totální katastrofa. Pomalá, užvaněná, nepřesvědčivá břečka téměř bez akce (když už nějaká, tak je zoufale sterilní) , která se tak strašně snaží bejt drsná, až je k smíchu. Snad nejdelší dvě hodiny, co jsem letos strávil před bednou, přičemž si myslím, že je relativně snadný mě zabavit. V tom filmu fungujou přesně dvě věci: hojně citovaný hudební téma z Pitch Black a charisma Vina Diesela. Ke zbytku obsazení řeknu jenom, že Santana zkapal asi tak o třičtvrtě hodiny dýl než měl, a navíc předtím stihl zabít jedinou jakžtakž sympatickou postavu ve filmu (psa). Čtvrtej díl snad radši ani ne. Pitch Black: 9/10 Chronicles: 8/10 Riddick: 3/10
Riddick
0 0
reagovat
Já jsem to tenkrát pouštěl každý večer jeden film s tím, že absolutní dojem to na mě udělalo až s úplným závěrem. Tudíž já bych té trojce taky méně nedával. Naopak u druhého dílu jsem se chvílema hodně ztrácel.
619316
Já jsem to tenkrát pouštěl každý večer jeden film s tím, že absolutní dojem to na mě udělalo až s úplným závěrem. Tudíž já bych té trojce taky méně nedával. Naopak u druhého dílu jsem se chvílema hodně ztrácel.
0 0
reagovat
Použiju styl hodnocení z ČSFD, ale za mě všechny tři díly plnej počet.
619315
Použiju styl hodnocení z ČSFD, ale za mě všechny tři díly plnej počet.
0 0
reagovat
WTF!!! Beru, že filmy jsou dlouhé jak týden, ale naprosté pecky... Ano, trojka už je "jen" výborná oproti prvním dvoum geniálním...
619313
WTF!!! Beru, že filmy jsou dlouhé jak týden, ale naprosté pecky... Ano, trojka už je "jen" výborná oproti prvním dvoum geniálním...
0 0
reagovat
Kmotra som tiež dobiehal teraz nedávno. Prvé dva diely za 9*, trojka za 6*.
619303
Kmotra som tiež dobiehal teraz nedávno. Prvé dva diely za 9*, trojka za 6*.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se