Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33561 - 33580 Napsat příspěvek

Gonzi

Kľud, nehysterči :D
619985
Kľud, nehysterči :D
Gonzi
0 0
reagovat
Miles Teller, děsný borec! :+
619984
Miles Teller, děsný borec! *:+*
0 0
reagovat
kubqo to si ten trailer videl až dnes? Bež do toho kúta ty 8)
619983
kubqo to si ten trailer videl až dnes? Bež do toho kúta ty *8)*
0 0
reagovat
WHIPLASH TRAILER WHIPLASH TRAILER WHIPLASH TRAILER WHIPLASH TRAILER

a kto nevie o čo ide, tak za trest na polhodinu do kúta zamysli sa nad svojím životom a prítomnosťou na MZ
619982
[link="https://www.youtube.com/watch?v=aHDEZXoh4-c"]WHIPLASH TRAILER WHIPLASH TRAILER WHIPLASH TRAILER WHIPLASH TRAILER[/link] a kto nevie o čo ide, tak za trest na polhodinu do kúta zamysli sa nad svojím životom a prítomnosťou na MZ
0 0
reagovat

Pe7er

Super. Tak ti teda díky. Tak jsem se těšil, ale když jsi mi to vyspoileroval, tak už se těm vtipům určitě nebudu smát. :- Shame on you. :-
619981
Super. Tak ti teda díky. Tak jsem se těšil, ale když jsi mi to vyspoileroval, tak už se těm vtipům určitě nebudu smát. *:-* Shame on you. *:-*
Pe7er
0 0
reagovat
A Cusack bude ten strelec :)
619980
A Cusack bude ten strelec :)
0 0
reagovat
Místo něj tam je teď Adam Scott, kterej hraje jeho syna.
619979
Místo něj tam je teď Adam Scott, kterej hraje jeho syna.
0 0
reagovat
Cusack
619978
Cusack
0 0
reagovat
Nebyl v jedničce ještě někdo čtvrtej? :D
619976
Nebyl v jedničce ještě někdo čtvrtej? *:D*
0 0
reagovat
Okrem tej pesničky ( :D ) celkom nuda
619975
Okrem tej pesničky ( *:D* ) celkom nuda
0 0
reagovat
Na to jak mne jednicka vazne bavila, tak ukazka na dvojku mne nechava chladnym. Ale necham se rad prekvapit.
619972
Na to jak mne jednicka vazne bavila, tak ukazka na dvojku mne nechava chladnym. Ale necham se rad prekvapit.
0 0
reagovat
Vlhké sny niektorých eMZákov sa naplnili. Trailer na Hot Tub Time Machine 2
619971
Vlhké sny niektorých eMZákov sa naplnili. [link="https://www.youtube.com/watch?v=IxNC7IEDAnQ&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DIxNC7IEDAnQ&has_verified=1"]Trailer na Hot Tub Time Machine 2[/link]
0 0
reagovat

kubqo

Možná, že to tak je urobený, ale pořád to v určitých scénách vypadá divně, i když uznávám, že žádný střihač není dokonalý a s kamerou též nejdou dělat zázraky.

Iko dává někomu do držky, zleva na něj nabíhají dva týpci, změna záběru, týpek dostane od Ika pár ran, záběr se vrací a dva týpci vybíhají z pozice, na které už dávno neměli být a přesně tehdy to vypadalo, jak kdyby tam mezitím tancovali.

Takhle v diskuzi je to blbý vysvětlovat a řešit to. Něco jinýho by bylo, kdybychom na to koukali spolu a v průběhu filmu na to upozorňovali (non-gay věta). Neříkám, že to musí být perfektní, to asi ani vlastně nejde, jen mi přijde, že od jedničky se v tomhle nic nezměnilo.
619963
Možná, že to tak je urobený, ale pořád to v určitých scénách vypadá divně, i když uznávám, že žádný střihač není dokonalý a s kamerou též nejdou dělat zázraky. Iko dává někomu do držky, zleva na něj nabíhají dva týpci, změna záběru, týpek dostane od Ika pár ran, záběr se vrací a dva týpci vybíhají z pozice, na které už dávno neměli být a přesně tehdy to vypadalo, jak kdyby tam mezitím tancovali. Takhle v diskuzi je to blbý vysvětlovat a řešit to. Něco jinýho by bylo, kdybychom na to koukali spolu a v průběhu filmu na to upozorňovali (non-gay věta). Neříkám, že to musí být perfektní, to asi ani vlastně nejde, jen mi přijde, že od jedničky se v tomhle nic nezměnilo.
kubqo
0 0
reagovat

departed

Tak by som skôr odporučil tebe to znova pozrieť. Tak ako píče Gonzi. Ja som si tie akčné scény prechádzal znova a znova ( v tomto ma Raid zničil - keď mám chuť na akčný film, tak si len znovu pustím výcuc z Raidu radšej) a práve tá kamera a pohyb hercov je tak urobený aby to nikdy nevyzeralo, že tam len stoja.
619916
Tak by som skôr odporučil tebe to znova pozrieť. Tak ako píče Gonzi. Ja som si tie akčné scény prechádzal znova a znova ( v tomto ma Raid zničil - keď mám chuť na akčný film, tak si len znovu pustím výcuc z Raidu radšej) a práve tá kamera a pohyb hercov je tak urobený aby to nikdy nevyzeralo, že tam len stoja.
departed
0 0
reagovat

departed

ad tancování kolem - já tvrdím jen že je tam jedna z nejlepších kontrol davu, co jsem ve filmu viděl... pořád je to jeden proti 50ti, ale často tam přebíhá, něco hází do dálky aby zastavil další vlnu, shazuje na ně regály apod... (prostě ok, možná to není dokonalé, ale ukaž mi kde je to zvládnuté líp než tady)

Jinak co mě se týče, tak ten film jsou akční scény (přesto tam je nějaká alespoň trochu zajímavá dramatická linka) a v těch je to naprostý vrchol žánru = 10/10*.

Závěrečné bitky jsou natočené v podstatě stejně (hraje tam postupně gradující hudba atd.), takže se dají krásně porovnávat. Mno a když jsem je měl obě čerstvě v hlavě, tak ta kuchyňská vítězila celkem výrazně.
619899
ad tancování kolem - já tvrdím jen že je tam jedna z nejlepších kontrol davu, co jsem ve filmu viděl... pořád je to jeden proti 50ti, ale často tam přebíhá, něco hází do dálky aby zastavil další vlnu, shazuje na ně regály apod... (prostě ok, možná to není dokonalé, ale ukaž mi kde je to zvládnuté líp než tady) Jinak co mě se týče, tak ten film jsou akční scény (přesto tam je nějaká alespoň trochu zajímavá dramatická linka) a v těch je to naprostý vrchol žánru = 10/10*. Závěrečné bitky jsou natočené v podstatě stejně (hraje tam postupně gradující hudba atd.), takže se dají krásně porovnávat. Mno a když jsem je měl obě čerstvě v hlavě, tak ta kuchyňská vítězila celkem výrazně.
departed
0 0
reagovat

Raid 2

Krásně jste to, hoši, vyhajpovali. Moc krásně. Akční scény beru, to je špička (choreografie, kamera :+), ale co to ostatní? Dvou a půl hodiny tam "trpím" takový nudný postavy a nezáživně podanej příběh. Některý scény bych vymazal hned a místo nich dal třeba tu, která se do filmu nakonec nedostala (přestřelka na schodech) a některý klidně i zkrátil. Do nebes jste tu vychvalovali bitku v kuchyni a mě nepřišla o nic lepší (ne-li horší), než závěrečná bitka v jedničce.

Někdo to dokonce dokázal přirovnat i ke Kmotrovi, co se vyprávění příběhu a vedení herců týče (WTF?!). Někdo zas říkal, že zatímco si dva dávají do držky, ostatní prej kolem už netancují, ale zapojují se do bitky rovnou. To není tak úplně pravda, pokud si ty bitky pustíte znovu...

Nejde o zklamání (i když jsem se párkrát přistihl, jak se pomalu začínám ukousávat nudou), jen mě sere, že jsem tomu debilnímu hypu zase podlehl. :(

10/10? To určitě. ?)
619889
Krásně jste to, hoši, vyhajpovali. Moc krásně. Akční scény beru, to je špička (choreografie, kamera *:+*), ale co to ostatní? Dvou a půl hodiny tam "trpím" takový nudný postavy a nezáživně podanej příběh. Některý scény bych vymazal hned a místo nich dal třeba tu, která se do filmu nakonec nedostala (přestřelka na schodech) a některý klidně i zkrátil. Do nebes jste tu vychvalovali bitku v kuchyni a mě nepřišla o nic lepší (ne-li horší), než závěrečná bitka v jedničce. Někdo to dokonce dokázal přirovnat i ke Kmotrovi, co se vyprávění příběhu a vedení herců týče (WTF?!). Někdo zas říkal, že zatímco si dva dávají do držky, ostatní prej kolem už netancují, ale zapojují se do bitky rovnou. To není tak úplně pravda, pokud si ty bitky pustíte znovu... Nejde o zklamání (i když jsem se párkrát přistihl, jak se pomalu začínám ukousávat nudou), jen mě sere, že jsem tomu debilnímu hypu zase podlehl. *:(* 10/10? To určitě. *?)*
Raid 2
0 0
reagovat
Nič viac som tým ani nemyslel.
619882
Nič viac som tým ani nemyslel.
0 0
reagovat
To sice jo, ale to vidím právě u každého Aronofského filmu... A zrovna Noe a Fontána až přes určitý spirituální/náboženský podtext je od sebe "nejdál". Noe v podstatě jinak pojatý blockbuster se špetkou filozofie, Fontána zato naprosto filozofická záležitost se dvěmi třemi skoro blockusterovými okamžiky...
619881
To sice jo, ale to vidím právě u každého Aronofského filmu... A zrovna Noe a Fontána až přes určitý spirituální/náboženský podtext je od sebe "nejdál". Noe v podstatě jinak pojatý blockbuster se špetkou filozofie, Fontána zato naprosto filozofická záležitost se dvěmi třemi skoro blockusterovými okamžiky...
0 0
reagovat
Na tom filme je vidieť v každej scéne, že Aronofsky chcel stvoriť zase raz "niečo viac" tak ako to bolo pri Fontáne. Určite si to tam videl.
619880
Na tom filme je vidieť v každej scéne, že Aronofsky chcel stvoriť zase raz "niečo viac" tak ako to bolo pri Fontáne. Určite si to tam videl.
0 0
reagovat
kyller: WTF? Fontána má společného s Noem pouze jméno režiséra... A to se mi Noe relativně líbil, Fontánu zbožňuju...
619879
kyller: WTF? Fontána má společného s Noem pouze jméno režiséra... A to se mi Noe relativně líbil, Fontánu zbožňuju...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se