Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33461 - 33480 Napsat příspěvek
Rozhodně Jeremiah Johnson. Dobrodružná poetika at its best :) link
620263
Rozhodně Jeremiah Johnson. Dobrodružná poetika at its best :) http://film.moviezone.cz/jeremiah-johnson/v.i.m./
0 0
reagovat
Až na to poslední jsem bohužel vše viděl, Muž který chtěl být králem, to vypadá skoro jako prequel naprosto excelentních Vysloužilých lvů. :))

Jinak jsem teď objevil taky tohle Poslední traper link
620261
Až na to poslední jsem bohužel vše viděl, Muž který chtěl být králem, to vypadá skoro jako prequel naprosto excelentních Vysloužilých lvů. *:))* Jinak jsem teď objevil taky tohle Poslední traper http://www.csfd.cz/film/189561-posledni-traper/
0 0
reagovat
Útěk ze Sibiře
Vítejte v džungli
Na ostří nože
Muž, který chtěl být králem
620260
Útěk ze Sibiře Vítejte v džungli Na ostří nože Muž, který chtěl být králem
0 0
reagovat
Neměl by někdo tip na vyloženě dobrodružný film? Něco novějšího data pokud možno. Mám pocit, že jsem viděl, žebříčky v tomhle moc nefungují, protože se tam zobrazí mraky balastu.
Ideálně něco jako Honba za diamantem, Vzpomínky na Afriku, Kon-tiki.
Něco z hezký přírody s takovou tou dobrodružnou poetikou.
620259
Neměl by někdo tip na vyloženě dobrodružný film? Něco novějšího data pokud možno. Mám pocit, že jsem viděl, žebříčky v tomhle moc nefungují, protože se tam zobrazí mraky balastu. Ideálně něco jako Honba za diamantem, Vzpomínky na Afriku, Kon-tiki. Něco z hezký přírody s takovou tou dobrodružnou poetikou.
0 0
reagovat
Ta poetika je jednoduše divná... Zkoušel sem se na ten film dívat asi třikrát, zždy v jiném rozpoložení, ale vždy z toho vypadla velmi zvláštní pachuť...
620244
Ta poetika je jednoduše divná... Zkoušel sem se na ten film dívat asi třikrát, zždy v jiném rozpoložení, ale vždy z toho vypadla velmi zvláštní pachuť...
0 0
reagovat

TonyClifton

Dík :+
620237
Dík *:+*
TonyClifton
0 0
reagovat
Hitman_47 :D :+
620236
Hitman_47 *:D* *:+*
0 0
reagovat

JohnyD

Vadí nevadí / Jeux d'enfants Docela fajn film, když se člověk naladí na tu poetiku. :)
620235
[link="http://www.csfd.cz/film/137603-vadi-nevadi/"]Vadí nevadí / Jeux d'enfants[/link] Docela fajn film, když se člověk naladí na tu poetiku. *:)*
JohnyD
0 0
reagovat

Meno filmu

Viete mi pomôcť nájsť film, len tak matne si pamätám na trailer. Je to o chlapcovi a dievčaťi, ktorí spolu od detstva kamarátia a navzájom sa hecujú, že jeden neurobí to a to a ide o dosť bizarné hecy ako napr. že on povie svojej nastávajucej nie na svatbe.

To je bohužiaľ asi tak všetko, čo mi ostalo v hlave po tom trailery po tak dlhej dobe.

Dík
620234
Viete mi pomôcť nájsť film, len tak matne si pamätám na trailer. Je to o chlapcovi a dievčaťi, ktorí spolu od detstva kamarátia a navzájom sa hecujú, že jeden neurobí to a to a ide o dosť bizarné hecy ako napr. že on povie svojej nastávajucej nie na svatbe. To je bohužiaľ asi tak všetko, čo mi ostalo v hlave po tom trailery po tak dlhej dobe. Dík
Meno filmu
0 0
reagovat
A už z toho bude pixarovský animák, teda ?
620233
A už z toho bude pixarovský animák, teda ?
0 0
reagovat

Shakers

To by mu musel z nostalgie a respektu přistoupit tak na 10x menší plat. :)
620232
To by mu musel z nostalgie a respektu přistoupit tak na 10x menší plat. *:)*
Shakers
0 0
reagovat

Breaking news: Sylvester Stallone wants Dwayne Johnson aka The Rock to be the villain of Expendables 4!

620231
http://www.expendablespremiere.com/news/breaking-news-sylvester-stallone-wants-dwayne-johnson-aka-the-rock-to-be-the-villain-of-expendables-4
Breaking news: Sylvester Stallone wants Dwayne Johnson aka The Rock to be the villain of Expendables 4!
0 0
reagovat
Ona jo, ale ta scena byla sestrihana na facku...:(
620230
Ona jo, ale ta scena byla sestrihana na facku...*:(*
0 0
reagovat
Zase v té barové scéně byla skvělá ve všech ohledech.
620229
Zase v té barové scéně byla skvělá ve všech ohledech.
0 0
reagovat
Jak jsem se na Rondu tesil, tak me v tom filmu srala asi nejvic... Coz samozrejme neni ale az tak chyba jeji, jako spis rezisera, ktery v tom filmu nakonec nechal kazdou jeji "prvni dobrou" (byt to muselo byt spis "prvni ne-az-tak-hrozna"). Ona je to podle vseho hodna, fajn holka, ale vpodstate v kazde scene se tvari jak kdyby drzela kakani, to jeji "Men.." neni ani vtipne, ani cool a ve scene, kdy podle vseho ma byt lehce navlhla z Banderasova sarmu uz to vypada, ze se vylozene naschval ksichtila, aby zkusila, jestli nekdo bude mit koule na to ji okriknout....nikdo je nemel a chudak Ronda si to ted vyzere...

Nevim, jestli to u Giny bylo i talentem nebo jenom kvalitnejsima reziserama, ale na filmovem poli se na ni Rowdy teda zatim fakt nechyta... uvidime, jak si to srovnaji v ringu :-D
620228
Jak jsem se na Rondu tesil, tak me v tom filmu srala asi nejvic... Coz samozrejme neni ale az tak chyba jeji, jako spis rezisera, ktery v tom filmu nakonec nechal kazdou jeji "prvni dobrou" (byt to muselo byt spis "prvni ne-az-tak-hrozna"). Ona je to podle vseho hodna, fajn holka, ale vpodstate v kazde scene se tvari jak kdyby drzela kakani, to jeji "Men.." neni ani vtipne, ani cool a ve scene, kdy podle vseho ma byt lehce navlhla z Banderasova sarmu uz to vypada, ze se vylozene naschval ksichtila, aby zkusila, jestli nekdo bude mit koule na to ji okriknout....nikdo je nemel a chudak Ronda si to ted vyzere... Nevim, jestli to u Giny bylo i talentem nebo jenom kvalitnejsima reziserama, ale na filmovem poli se na ni Rowdy teda zatim fakt nechyta... uvidime, jak si to srovnaji v ringu :-D
0 0
reagovat
Toho filmu je IMHO hrozná škoda, protože casting je podle mne skvělý to jak mladá tak stará garda, překvapivě byl snesitelný i Kellan Lutz. Ronda Rousey ftw! Všichni mi přišli jako hrozní sympaťáci a znovu vyzdvihnu excelentní výkon Banderase, tomu jsem věřil asi nejméně, ale smál jsem se každou jeho scénu. A dost by mne zajímalo, jestli akci dělal sám nebo ho někdo dubloval, protože to v jeho podání působilo hodně přirozeně. Akci to má taky dobrou místy až výbornou, ale totálně to zabíjí timing akčních scén, jejich zbytečnost a neúčelnost vzhledem k ději, tohle je prostě režijní a scénáristi fail jako prase. Jak se ve výplachu říkalo, že si to Hughes pohlídá, tak je to v tomhle ohledu možná ještě horší jak dvojka. Začátek vyloženě působí jako ty parodické akční skeče Weird Al Yankoviche. Do toho ta totálně špatná hudba, fakt mne překvapilo, že to dělal Brian Tyler, tohle chtělo nějaký odvaz. Jsem moc moc zklamaný, ale v kině tomu ještě šanci dám, už jenom kvůli tomu, abych Slye podpořil.
620227
Toho filmu je IMHO hrozná škoda, protože casting je podle mne skvělý to jak mladá tak stará garda, překvapivě byl snesitelný i Kellan Lutz. Ronda Rousey ftw! Všichni mi přišli jako hrozní sympaťáci a znovu vyzdvihnu excelentní výkon Banderase, tomu jsem věřil asi nejméně, ale smál jsem se každou jeho scénu. A dost by mne zajímalo, jestli akci dělal sám nebo ho někdo dubloval, protože to v jeho podání působilo hodně přirozeně. Akci to má taky dobrou místy až výbornou, ale totálně to zabíjí timing akčních scén, jejich zbytečnost a neúčelnost vzhledem k ději, tohle je prostě režijní a scénáristi fail jako prase. Jak se ve výplachu říkalo, že si to Hughes pohlídá, tak je to v tomhle ohledu možná ještě horší jak dvojka. Začátek vyloženě působí jako ty parodické akční skeče Weird Al Yankoviche. Do toho ta totálně špatná hudba, fakt mne překvapilo, že to dělal Brian Tyler, tohle chtělo nějaký odvaz. Jsem moc moc zklamaný, ale v kině tomu ještě šanci dám, už jenom kvůli tomu, abych Slye podpořil.
0 0
reagovat
Kruci, já idiot ten spoiler přečetl. Teď už si ten film tak neužiju :/
620226
Kruci, já idiot ten spoiler přečetl. Teď už si ten film tak neužiju :/
0 0
reagovat
Z těch 5/10 jsou 2 hvězdy za to že v závěrečný scéně pijou Budvar.
620224
[spoiler]Z těch 5/10 jsou 2 hvězdy za to že v závěrečný scéně pijou Budvar.[/spoiler]
0 0
reagovat

Expendables 3

To upřímně bolelo, děsivě špatný film... Banderas cool, jinak všechno trapné a špatné... To je jak vidět bývalou životní lásku, jak ztloustla a má rovnátka.... 5/10 hodně vymodlených uuuuuuf
620223
To upřímně bolelo, děsivě špatný film... Banderas cool, jinak všechno trapné a špatné... To je jak vidět bývalou životní lásku, jak ztloustla a má rovnátka.... 5/10 hodně vymodlených uuuuuuf
Expendables 3
0 0
reagovat

Side Effects (2013)

Už dlho sa mi nestalo, že by so mnou počas filmu režisér/scénarista tak vyje**li. Súhlas s Hladovou recenziou a ja idem o stupienok vyšie, lebo človek aby dnes kvalitný thriller vážne hľadal lupou. Filmu by kľudne prospela aj dlhšia stopáž, lebo v závere sa išlo vážne ako z rýchlika. Ale ani to mi nejako nevadí a teším sa ako si to budem vychutnávať druhýkrát a rochniť si pri tom.

Odporúčam nič si nezisťovať o filme a ísť naň s čistou hlavou. Skvelá Mara a ešte lepší badass Law.

No už by som sa mal konečne dokopať k tomu Trafficu.

:+
620220
Už dlho sa mi nestalo, že by so mnou počas filmu režisér/scénarista tak vyje**li. Súhlas s Hladovou recenziou a ja idem o stupienok vyšie, lebo človek aby dnes kvalitný thriller vážne hľadal lupou. Filmu by kľudne prospela aj dlhšia stopáž, lebo v závere sa išlo vážne ako z rýchlika. Ale ani to mi nejako nevadí a teším sa ako si to budem vychutnávať druhýkrát a rochniť si pri tom. Odporúčam nič si nezisťovať o filme a ísť naň s čistou hlavou. Skvelá Mara a ešte lepší [spoiler]badass [/spoiler]Law. No už by som sa mal konečne dokopať k tomu Trafficu. *:+*
Side Effects (2013)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se