Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33441 - 33460 Napsat příspěvek
dark city je nehorazna pecka, kterou neni tezky pochopit. staci to dokoukat do konce a tam je vsechno vysvetleny. aspon teda u toho director's cut. akorat vam nesmi vadit, ze to s vama bude prvni 3/4 filmu poradne vyjebavat.

jodorowskyho sem porad prehlizel. po tom co sem videl jodorowsky's dune to hodlam napravit. dneska si pustim el topo (1970).
620328
dark city je nehorazna pecka, kterou neni tezky pochopit. staci to dokoukat do konce a tam je vsechno vysvetleny. aspon teda u toho director's cut. akorat vam nesmi vadit, ze to s vama bude prvni 3/4 filmu poradne vyjebavat. jodorowskyho sem porad prehlizel. po tom co sem videl jodorowsky's dune to hodlam napravit. dneska si pustim el topo (1970).
0 0
reagovat

Pe7er

No jo, ja to jenom proletel a ted jsem za debila....

Sypu si popel na hlavu....:-
620327
No jo, ja to jenom proletel a ted jsem za debila.... Sypu si popel na hlavu....*:-*
Pe7er
0 0
reagovat

Spazz

Ale on to vie, že sú to dvaja rôzni. Však to aj píše.
620326
Ale on to vie, že sú to dvaja rôzni. Však to aj píše.
Spazz
0 0
reagovat

GuidoA.

Michas dohromady dva ruzne McDonaghy :)

Martin (Bruggy, Psychopati) vs. John Michael (Guard, Calvary)
620325
Michas dohromady dva ruzne McDonaghy :) Martin (Bruggy, Psychopati) vs. John Michael (Guard, Calvary)
GuidoA.
0 0
reagovat

Vardant

Já tomu věřím. Jenom říkám, že prokousat se k tomu dobrýmu holt není zas tak lehký :D
620324
Já tomu věřím. Jenom říkám, že prokousat se k tomu dobrýmu holt není zas tak lehký *:D*
Vardant
0 0
reagovat
Dark City je pecka ;)
620323
Dark City je pecka *;)*
0 0
reagovat

xxendxx

Vítej do klubu! :D
620322
Vítej do klubu! *:D*
xxendxx
0 0
reagovat
Dobré ráno.
620321
Dobré ráno.
0 0
reagovat
WTF?

Ono se fakt točí spin-off pokračování Rockyho s názvem Creed o vnukovi Apolla? :D:D:D
620320
WTF? Ono se fakt točí spin-off pokračování Rockyho s názvem Creed o vnukovi Apolla? *:D**:D**:D*
0 0
reagovat
dark city jsem asi po 20 minutach musel vypnout a sel jsem shanet vetsi mnozstvi tvrdejch drog, abych alespon trochu pochopil, o cem to vlastne je... hrozny WTF
620319
dark city jsem asi po 20 minutach musel vypnout a sel jsem shanet vetsi mnozstvi tvrdejch drog, abych alespon trochu pochopil, o cem to vlastne je... hrozny WTF
0 0
reagovat
little big man (1970)
60% - neskutecna hovadina, ktera je jen diky hoffmanovi, kterej zahraje vsechno koukatelna. westernovej forrest gump, kterej neni ani trochu vtipnej.

calvary (2014)
60% - tenhle mcdonagh je az moc overrated. ten druhej to je neco jinyho. in bruges (100%) mam v topce a muzu ho videt trikrat dene stejne jako pulp fiction. seven psychopaths (80%) byla taky skvela taskarice. u todytoho sem po the guard (70%) cekal, ze chlapec poroste a vono hovno. v calvary sou zablesky geniality stridany s zhovadilosti. nejvic sem se zasmal, kdyz poslal toho druhyho kneze do prdele.

the zero theorem (2013)
65% - prekvapive dobry. je to strasnej mismas ( i na gilliama), kterymu bych chvilema napalil odpad! a po chvili zas 5*. strasne nosouroda zalezitost. melanie thierry se tam perfektne hodila. nakej znamej ksicht by to zabil. matt damon je jako lord byznys k smichu.

anne of the thousand days (1969)
75% - fakt sem necekal, ze se u toho budu smat od zacatku do konce. perfektne napsany a taky vyborne sestrihany. cekal sem od toho suchou kostymni historickou uspavacku. tady je absurdnost situace vytezena na maximu. dobre sem se nasmal, kdyz cromwell vymyslel zase nakou picovinu a pak si za dverma oddych ze mu to vyslo.

Caddyshack (1980)
80% - well we're waiting. mel sem chut tomu lupnout 5*. kor kdyz je to na csfd v modrym, ale malo tomu chybelo. vyborna komedie s pitomym humorem, kterej kazdymu nesedne. presto dost chytra. tesil sem se na murrayho, kterej tam byl stejne zbytecnej.

dark city (1998)
100% - parada. vidim fuka smrtihlav 100%. du do toho a prekvapive ta fakt 100% je. vrana me moc nebavila tak sem tohle dlouho prehlizel. byla to chyba. spojeni hellraisera a kostky do paradniho celku.
je to v podstate strasny becko, ale tim jak se to bere smrtelne vazne to ma neskutecnou silu. nektery sceny sem si musel pustit znova jak byly uzasny. perfektne natoceny a hlavne vyborny davkovani informaci. jen to obsazeni nic moc.
620313
little big man (1970) 60% - neskutecna hovadina, ktera je jen diky hoffmanovi, kterej zahraje vsechno koukatelna. westernovej forrest gump, kterej neni ani trochu vtipnej. calvary (2014) 60% - tenhle mcdonagh je az moc overrated. ten druhej to je neco jinyho. in bruges (100%) mam v topce a muzu ho videt trikrat dene stejne jako pulp fiction. seven psychopaths (80%) byla taky skvela taskarice. u todytoho sem po the guard (70%) cekal, ze chlapec poroste a vono hovno. v calvary sou zablesky geniality stridany s zhovadilosti. nejvic sem se zasmal, kdyz poslal toho druhyho kneze do prdele. the zero theorem (2013) 65% - prekvapive dobry. je to strasnej mismas ( i na gilliama), kterymu bych chvilema napalil odpad! a po chvili zas 5*. strasne nosouroda zalezitost. melanie thierry se tam perfektne hodila. nakej znamej ksicht by to zabil. matt damon je jako lord byznys k smichu. anne of the thousand days (1969) 75% - fakt sem necekal, ze se u toho budu smat od zacatku do konce. perfektne napsany a taky vyborne sestrihany. cekal sem od toho suchou kostymni historickou uspavacku. tady je absurdnost situace vytezena na maximu. dobre sem se nasmal, kdyz cromwell vymyslel zase nakou picovinu a pak si za dverma oddych ze mu to vyslo. Caddyshack (1980) 80% - [link="http://youtu.be/hWJX9yUKJeQ"]well we're waiting[/link]. mel sem chut tomu lupnout 5*. kor kdyz je to na csfd v modrym, ale malo tomu chybelo. vyborna komedie s pitomym humorem, kterej kazdymu nesedne. presto dost chytra. tesil sem se na murrayho, kterej tam byl stejne zbytecnej. dark city (1998) 100% - parada. vidim fuka smrtihlav 100%. du do toho a prekvapive ta fakt 100% je. vrana me moc nebavila tak sem tohle dlouho prehlizel. byla to chyba. spojeni hellraisera a kostky do paradniho celku. je to v podstate strasny becko, ale tim jak se to bere smrtelne vazne to ma neskutecnou silu. nektery sceny sem si musel pustit znova jak byly uzasny. perfektne natoceny a hlavne vyborny davkovani informaci. jen to obsazeni nic moc.
0 0
reagovat

popik

Muž, který chtěl být králem 8/10*

Moc dobrej film! 8)
620310
Muž, který chtěl být králem 8/10* Moc dobrej film! *8)*
popik
0 0
reagovat

Gonzi

Mám za sebou Imax projekci, odjedu si na týden na dovču a pak si je vpálím znova. Jinak mě pobavila potitulková scéna kdy jsem byl asi jeden z mála v sálu, kterej věděl čemu se má smát :) Pak jsem pak bratrovi celou cestu dom vypravoval jak to s sebou vše souvisí a to tu diskuzi odstartovala jeho otázka na Tesseract (aneb co tam dělá krychlička z Capa a Avengers). Docela koukal jak jsou Starkovci malý čudly...i když čekal jen jednu odpověď místo 20minutový přednášky. A pak se divím proč mě kolegyně v práci přezdívá Leonard 8)
620297
Mám za sebou Imax projekci, odjedu si na týden na dovču a pak si je vpálím znova. Jinak mě pobavila potitulková scéna kdy jsem byl asi jeden z mála v sálu, kterej věděl čemu se má smát *:)* Pak jsem pak bratrovi celou cestu dom vypravoval jak to s sebou vše souvisí a to tu diskuzi odstartovala jeho otázka na Tesseract (aneb co tam dělá krychlička z Capa a Avengers). Docela koukal jak jsou Starkovci malý čudly...i když čekal jen jednu odpověď místo 20minutový přednášky. A pak se divím proč mě kolegyně v práci přezdívá Leonard *8)*
Gonzi
0 0
reagovat

Dawn of the planet of the apes

Epické... Musím to po včerejšku pořád vstřebat, ale tohle nemělo chybu...

Důstojné pokračování prvního dílu... 9/10
620293
Epické... Musím to po včerejšku pořád vstřebat, ale tohle nemělo chybu... Důstojné pokračování prvního dílu... 9/10
Dawn of the planet of the apes
0 0
reagovat

Axis

dneska jsem byl znova, je to naprostá pecka.:+
620289
dneska jsem byl znova, je to naprostá pecka.*:+*
Axis
0 0
reagovat

Strážci Galaxie

Přesně takhle jsem to chtěl, čert vem rodinný pouta a Marveláckou sázku na jistotu. I když je možný říkat o filmu s mývalem, stromem, ujetejma dialogama sázku jistotu? Jako origin epesní takže dvojka nechá již představené fungujícíuniverzum a příjde šílenějším a lepším příběhem (čím víc postav z Earth-616 tím líp). 8-9/10
620286
Přesně takhle jsem to chtěl, čert vem rodinný pouta a Marveláckou sázku na jistotu. I když je možný říkat o filmu s mývalem, stromem, ujetejma dialogama sázku jistotu? Jako origin epesní takže dvojka nechá již představené fungujícíuniverzum a příjde šílenějším a lepším příběhem (čím víc postav z Earth-616 tím líp). 8-9/10
Strážci Galaxie
0 0
reagovat

Zero theorem

U me dobry, na to ze ma pres 70 let, tak se s tim popasoval dobre (spojeni tezeni, minecraftu a kdovicoceho do jedne "hry" a pod.), akorat tam neco chybelo, treba jasne chovani postav ke konci, nebo nejaky doslovnejsi konec.
620268
U me dobry, na to ze ma pres 70 let, tak se s tim popasoval dobre (spojeni tezeni, minecraftu a kdovicoceho do jedne "hry" a pod.), akorat tam neco chybelo, treba jasne chovani postav ke konci, nebo nejaky doslovnejsi konec.
Zero theorem
0 0
reagovat

popik

Očista: Anarchie / Purge: Anarchy 6-7/10*
Frank Grillo je borec a já osobně mu držím palce aby ještě prorazil do vyšší herecké ligy. Jako takovej Punisher by byl naprosto boží! 8)
620267
Očista: Anarchie / Purge: Anarchy 6-7/10* Frank Grillo je borec a já osobně mu držím palce aby ještě prorazil do vyšší herecké ligy. Jako takovej Punisher by byl naprosto boží! *8)*
popik
0 0
reagovat
ano je to tak poeticke, az u toho usnete :D ale kouzlo to ma
620266
ano je to tak poeticke, az u toho usnete *:D* ale kouzlo to ma
0 0
reagovat

KarelR

Někdy mi to běží i dvakrát do měsíce. :D

Pro mne je podobně výborný Zálesák s Oliverem Reedem. link
620264
Někdy mi to běží i dvakrát do měsíce. *:D* Pro mne je podobně výborný Zálesák s Oliverem Reedem. http://www.csfd.cz/film/15575-zalesak/
KarelR
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se