Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33421 - 33440 Napsat příspěvek
Mne Divergent bavil víc, než jakýkoliv díl Hunger Games nebo Twilight. Fanclub tomu fakt dělat nebudu, ale nenudil jsem se.
620374
Mne Divergent bavil víc, než jakýkoliv díl Hunger Games nebo Twilight. Fanclub tomu fakt dělat nebudu, ale nenudil jsem se.
0 0
reagovat

naigoto

Kategoricky popiram, ze bych osahaval plysove medvidky.
620373
Kategoricky popiram, ze bych osahaval plysove medvidky.
naigoto
0 0
reagovat

popik

naigoto: dobrej matroš :D chci taky!
620372
naigoto: dobrej matroš *:D* chci taky!
popik
0 0
reagovat
TedGeorgův dvojodstavcový příspěvek zkrácen do jednoduché rovnice:
Divergent = Hunger Games = Twilight 1 = neurážlivej průměr

Logické vyústění:
TedGayOrgy se nám právě přiznal ke své homosexuální orientaci a jeho úchylce nepatřičného osahávání plyšových medvídků během koukání na poslední tři Twilighty pod vlivem popikovy moči
620371
[b]TedGeorgův dvojodstavcový příspěvek zkrácen do jednoduché rovnice:[/b] Divergent = Hunger Games = Twilight 1 = neurážlivej průměr [b]Logické vyústění:[/b] TedGayOrgy se nám právě přiznal ke své homosexuální orientaci a jeho úchylce nepatřičného osahávání plyšových medvídků během koukání na poslední tři Twilighty pod vlivem popikovy moči
0 0
reagovat
Mám to za sebou, dokonce jsem to i četl a mám za sebou i pokračování. Nezlob se na mě, ale na polonahého Lunterna, který tam běhá pořád bez trička i když to není treba , to fakt nemá.
620369
Mám to za sebou, dokonce jsem to i četl a mám za sebou i pokračování. Nezlob se na mě, ale na polonahého Lunterna, který tam běhá pořád bez trička i když to není treba , to fakt nemá.
0 0
reagovat

popicek Josef

Ve vší vážnosti tvrdím, že Divergent je neurážlivej průměr na úrovni Hunger Games a je to v pohodě přežitelný. Ano, už sme slyšeli, že tu herečku vůbec nemusíš (doslovně tě v tomhle případě citovat nebudu), ale to neznamená, že je to tak tragická věc jako Twilight 2 a dál.

Co se Twilightu 1 týče, tak to taky vidím jako neurážlivej průměr, kde se ty tragický charaktery ještě tolik nestihli zprotivit a šlo to tenkrát přežít úplně v pohodě. Twilight 2 jsem kvůli tomu ještě viděl dobrovolně a bolelo to. Další díly byly z donucení a na ty už sem koukal intoxikován.
620367
Ve vší vážnosti tvrdím, že Divergent je neurážlivej průměr na úrovni Hunger Games a je to v pohodě přežitelný. Ano, už sme slyšeli, že tu herečku vůbec nemusíš (doslovně tě v tomhle případě citovat nebudu), ale to neznamená, že je to tak tragická věc jako Twilight 2 a dál. Co se Twilightu 1 týče, tak to taky vidím jako neurážlivej průměr, kde se ty tragický charaktery ještě tolik nestihli zprotivit a šlo to tenkrát přežít úplně v pohodě. Twilight 2 jsem kvůli tomu ještě viděl dobrovolně a bolelo to. Další díly byly z donucení a na ty už sem koukal intoxikován.
popicek Josef
0 0
reagovat

popik

to kedlik: Dej si nášup a pusť si Divergenta, potom u tebe budu Tvajlajt uplně na jiným levelu :D
620366
to kedlik: Dej si nášup a pusť si Divergenta, potom u tebe budu Tvajlajt uplně na jiným levelu *:D*
popik
0 0
reagovat
Už rozumiem tým tunajším názorom na filmy... je to tu totiž samý masochista :D
620365
Už rozumiem tým tunajším názorom na filmy... je to tu totiž samý masochista *:D*
0 0
reagovat
Podstoupil jsem to dobrovolně. Nikomu nic podobného ,ale nedoporučuji.
620364
Podstoupil jsem to dobrovolně. Nikomu nic podobného ,ale nedoporučuji.
0 0
reagovat
KarelR: močíš Krušovice? :D
620363
KarelR: močíš Krušovice? :D
0 0
reagovat

kedlik

Jakou sázku jsi prohrál?
620362
Jakou sázku jsi prohrál?
kedlik
0 0
reagovat

popik

Já jsem si před týdnem dal maraton tvajlajtu, to je teprve peklo :))
620361
Já jsem si před týdnem dal maraton tvajlajtu, to je teprve peklo *:))*
popik
0 0
reagovat

popicek

Aneb nejzvrácenější "logika" všech dob. To je jak dobrovolně pít vlastní moč, aby sis užil pivo. Já si pivo užiju i bez tý první části, ale enjoy... :D
620360
Aneb nejzvrácenější "logika" všech dob. To je jak dobrovolně pít vlastní moč, aby sis užil pivo. Já si pivo užiju i bez tý první části, ale enjoy... *:D*
popicek
0 0
reagovat

popik

Někdy člověk zkrátka musí (i dobrovolně) zažít peklo, aby potom docenil i všední věci. ?):D
620359
Někdy člověk zkrátka musí (i dobrovolně) zažít peklo, aby potom docenil i všední věci. *?)**:D*
popik
0 0
reagovat

popicek

No nevím, kdo je horší. Jestli lidi, který to natočili, nebo lidi, který vědí, jaký to bude, ale stejně na to koukaj. Imho ty druhý, ty první za to alespoň dostali dobře zaplaceno... :D
620347
No nevím, kdo je horší. Jestli lidi, který to natočili, nebo lidi, který vědí, jaký to bude, ale stejně na to koukaj. Imho ty druhý, ty první za to alespoň dostali dobře zaplaceno... *:D*
popicek
0 0
reagovat

popik

Divergent/Divergence (2014)

Klesl jsem na úplný dno a pustil si tuhle "lahůdku". Twilight je proti tomuhle filmovej masterpiece! Ten pomyslný klobouk tomu všemu nasazuje hlavní hrdinka s tak nevýrazným a nesympatickým ksichtem, že i po deseti pivech a pěti panácích bych jí radši poblil, než políbil. O hereckých výkonech netřeba hovořit a scénář bych přirovnal k obřímu černýmu dildu, že tenhle příměr nechápete? Přesně tak. 8)
Cheers
620344
[b]Divergent/Divergence (2014) [/b] Klesl jsem na úplný dno a pustil si tuhle "lahůdku". Twilight je proti tomuhle filmovej masterpiece! Ten pomyslný klobouk tomu všemu nasazuje hlavní hrdinka s tak nevýrazným a nesympatickým ksichtem, že i po deseti pivech a pěti panácích bych jí radši poblil, než políbil. O hereckých výkonech netřeba hovořit a scénář bych přirovnal k obřímu černýmu dildu, že tenhle příměr nechápete? Přesně tak. *8)* Cheers
popik
0 0
reagovat

GuidoA.

Dej vědět jak se ti líbil El Topo :)
620337
Dej vědět jak se ti líbil El Topo *:)*
GuidoA.
0 0
reagovat

Memphis

Podle mě byli Psychopati perfektní doják záměrně ukrytej pod zhovadilostí a to na mě udělalo slušnej dojem. In Bruges je srdcovka, takže neměřitelné.

A Dark City to u mne vyhrálo tou osobitostí, ale teď si teda vůbec nevybavím, že by ten příběh byl nějakej zamotanější. Nicméně uznávám, že je to hrozivě dávno, kdy jsem Smrtihlava zkoukl.
620332
Podle mě byli Psychopati perfektní doják záměrně ukrytej pod zhovadilostí a to na mě udělalo slušnej dojem. In Bruges je srdcovka, takže neměřitelné. A Dark City to u mne vyhrálo tou osobitostí, ale teď si teda vůbec nevybavím, že by ten příběh byl nějakej zamotanější. Nicméně uznávám, že je to hrozivě dávno, kdy jsem Smrtihlava zkoukl.
Memphis
0 0
reagovat
to se blbe popisuje a uz si z toho moc nepamatuju. nedomrlej prave pefektne sedi na calvary. de tam uz o ten samotnej zpusob jak je to napsany a nektery vyrazy kdyz se opakovaly, tak sem mel chut to vypnout. taky postava littlefingera byla vylozene k smichu. nejvic me tam bavil samozrejme gleeson. pak ten druhej knez a ten panic. zbytek postav skoro k nicemu.
neni tam naka jedna scena, ktera je uplne z jinyho vesmiru a hrozne na picu, ktera kdyby se vystrihla je to ok. celkove mi to prijde jako prilis ambiciozni zalezitost, ktera je z velky casti banalni az trapna.

a ted uz konecne jedu na tu chatu at uz vypadnu z ty prahy.
620330
to se blbe popisuje a uz si z toho moc nepamatuju. nedomrlej prave pefektne sedi na calvary. de tam uz o ten samotnej zpusob jak je to napsany a nektery vyrazy kdyz se opakovaly, tak sem mel chut to vypnout. taky postava littlefingera byla vylozene k smichu. nejvic me tam bavil samozrejme gleeson. pak ten druhej knez a ten panic. zbytek postav skoro k nicemu. neni tam naka jedna scena, ktera je uplne z jinyho vesmiru a hrozne na picu, ktera kdyby se vystrihla je to ok. celkove mi to prijde jako prilis ambiciozni zalezitost, ktera je z velky casti banalni az trapna. a ted uz konecne jedu na tu chatu at uz vypadnu z ty prahy.
0 0
reagovat

GuidoA.

Zhovadilosti? Můžeš to rozvést?

In Bruges je klasika, ale Sedm psychopatů byl poměrně nedomrlej film, kterej se imho na Calvary nechytá.
620329
Zhovadilosti? Můžeš to rozvést? In Bruges je klasika, ale Sedm psychopatů byl poměrně nedomrlej film, kterej se imho na Calvary nechytá.
GuidoA.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se