Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33381 - 33400 Napsat příspěvek

Hledám film

Zdravím, nedávno jsem založil FB stránku "Hledám film", která slouží pro lidi, kteří někdy viděli nějaký film nebo jen ukázku na něj, ale nepamatují si jméno. Jednoduše se popis filmu napíše do zpráv a já ho pak zveřejním na stránku, aby se lidi snažili danému člověku pomoci v hledání. Bohužel, kvůli nízkému počtu publika to zatím nemůže moc fungovat. A tak Vás žádám, jestli by jste se na tu stránku podívali a případně zanechali like. Myslím si, že je to pro dobrou věc, protože pořád se setkávám s tím, že někdo někde hledá nějaký film a na FB je to asi ta nejrychlejší možnost, protože je tam více lidí než na nějakých fórech.
Děkuji za pozornost a níže máte odkaz.

link
620740
Zdravím, nedávno jsem založil FB stránku "Hledám film", která slouží pro lidi, kteří někdy viděli nějaký film nebo jen ukázku na něj, ale nepamatují si jméno. Jednoduše se popis filmu napíše do zpráv a já ho pak zveřejním na stránku, aby se lidi snažili danému člověku pomoci v hledání. Bohužel, kvůli nízkému počtu publika to zatím nemůže moc fungovat. A tak Vás žádám, jestli by jste se na tu stránku podívali a případně zanechali like. Myslím si, že je to pro dobrou věc, protože pořád se setkávám s tím, že někdo někde hledá nějaký film a na FB je to asi ta nejrychlejší možnost, protože je tam více lidí než na nějakých fórech. Děkuji za pozornost a níže máte odkaz. https://www.facebook.com/hledamfilmcz
Hledám film
0 0
reagovat
Laura Dern mela hrat nemanzelsky dite Velociraptora a T-Rexe.
620739
Laura Dern mela hrat nemanzelsky dite Velociraptora a T-Rexe.
0 0
reagovat
Přeobsazení Laury Dern? Uniklo mi něco?

Ten film mě baví čím dál tím míň. Kdybych něvěděl, že ho točil Spielberg, tak bych to ani netipoval.
620736
Přeobsazení Laury Dern? Uniklo mi něco? Ten film mě baví čím dál tím míň. Kdybych něvěděl, že ho točil Spielberg, tak bych to ani netipoval.
0 0
reagovat
Ta moviezone je hroznej cvokhaus :D
620735
Ta moviezone je hroznej cvokhaus *:D*
0 0
reagovat

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Viděno poprvé. A překvapivě to bylo výborné. Perfektní dobrodružný film se strhujícím tempem, skvělými herci, božími kamerovými jízdami. Hodně nedoceněné. Jediným záporem bylo přeobsazení Laury Dern.
620733
Viděno poprvé. A překvapivě to bylo výborné. Perfektní dobrodružný film se strhujícím tempem, skvělými herci, božími kamerovými jízdami. Hodně nedoceněné. Jediným záporem bylo přeobsazení Laury Dern.
Ztracený svět: Jurský park (1997)
0 0
reagovat
Kruci :D Ale to není tím, že bych tvůj příspěvek ignoroval, jen jsem na to od té doby zapomněl. Moje chyba.
620673
Kruci *:D* Ale to není tím, že bych tvůj příspěvek ignoroval, jen jsem na to od té doby zapomněl. Moje chyba.
0 0
reagovat

departed

kyller
21.07.2014 11:01:03
on-line

Ja by som doporučil radšej nech si ide zahrať nejakú závodnú hru. To bude lepšie strávený čas.



Schválne som si to dohľadal pár strán späť, len aby som ti mohol napísať "Tak ti treba!" :D
620672
[b]kyller 21.07.2014 11:01:03 on-line Ja by som doporučil radšej nech si ide zahrať nejakú závodnú hru. To bude lepšie strávený čas.[/b] Schválne som si to dohľadal pár strán späť, len aby som ti mohol napísať "Tak ti treba!" *:D*
departed
0 0
reagovat

Need for Speed

Kdybyste mi řekli ,,Nekoukej na to, je to chujovina. To už si radši pusť nějaký sestřih závodů na YT, ušetříš čas.", tak byste mi ušetřili dvě hodiny života. Pěkně jste mě v tom nechali. :)):-
620668
Kdybyste mi řekli ,,Nekoukej na to, je to chujovina. To už si radši pusť nějaký sestřih závodů na YT, ušetříš čas.", tak byste mi ušetřili dvě hodiny života. Pěkně jste mě v tom nechali. *:))**:-*
Need for Speed
0 0
reagovat

popik

Jumanji
Ten film je pořád naprosto boží! A filmy s takhle skvělým a originálním námětem se už dávno netočí. 8)
620669
[b]Jumanji[/b] Ten film je pořád naprosto boží! A filmy s takhle skvělým a originálním námětem se už dávno netočí. *8)*
popik
0 0
reagovat
Momoa a jeho Aquaman dostane sólovku.
620539
Momoa a jeho Aquaman dostane sólovku.
0 0
reagovat
joe (2013)
70% - fajne

mud (2012)
75% - jeste vic fajne

locke (2013)
55% - napad dobrej, ale nechal bych ho v supliku. nebejt tam tom hardy, tak by me zajimalo, kdo by to dokoukal.

perfect blue (1997)
90% - strasna pecka. uzival sem si absolutne vsechno. soundtrack, animaci, pribeh. ke konci sem z toho zacinal byt jelen.

el topo (1970)
60% - co to kurva? prvni pulka me bavila dost a dal bych klidne i 80%, ale ta druha uz me strasne nudila. presto du dal a chystam se na holy mountain. i kdyz vubec nevim o cem el topo bylo.
620518
joe (2013) 70% - fajne mud (2012) 75% - jeste vic fajne locke (2013) 55% - napad dobrej, ale nechal bych ho v supliku. nebejt tam tom hardy, tak by me zajimalo, kdo by to dokoukal. perfect blue (1997) 90% - strasna pecka. uzival sem si absolutne vsechno. soundtrack, animaci, pribeh. ke konci sem z toho zacinal byt jelen. el topo (1970) 60% - co to kurva? prvni pulka me bavila dost a dal bych klidne i 80%, ale ta druha uz me strasne nudila. presto du dal a chystam se na holy mountain. i kdyz vubec nevim o cem el topo bylo.
0 0
reagovat

Gonzi

Jenže Trierovi nejde (a nikdy nešlo) o realistickou psychologii postav. Tady jde mimo jiný o to, že v tu chvíli už to člověk nejen čekal, ale na určité emoční rovině i chápal a vlastně schvaloval... to je ten vtip. 0 ku 1000 hříchů a divák je na "špatné straně".
620479
Jenže Trierovi nejde (a nikdy nešlo) o realistickou psychologii postav. Tady jde mimo jiný o to, že v tu chvíli už to člověk nejen čekal, ale na určité emoční rovině i chápal a vlastně schvaloval... to je ten vtip. 0 ku 1000 hříchů a divák je na "špatné straně".
Gonzi
0 0
reagovat

MarvinP

shodou okolnosti oboji
620478
shodou okolnosti oboji
MarvinP
0 0
reagovat
upřímně, já nečekal ani jedno a přišlo mi to pak strašně "levné"...
Doteď mu to nechybělo, ale zrovna s ní dojde k závěru že tedy jo? seriously? a po x hodinovém rozhovoru to ještě udělá rape stylem, místo aby se s ní o tom začal bavit? (stylem "po tom všem bych možná alespoň rád zkusil, o čem to je... co ty na to?") Já jsem mu prostě ani zlomek sekundy nevěřil, že to půjde udělat, naopak když už tam za ní šel, tak jsem to zastřelení čekal.
620477
upřímně, já nečekal ani jedno a přišlo mi to pak strašně "levné"... [spoiler]Doteď mu to nechybělo, ale zrovna s ní dojde k závěru že tedy jo? seriously? a po x hodinovém rozhovoru to ještě udělá rape stylem, místo aby se s ní o tom začal bavit? (stylem "po tom všem bych možná alespoň rád zkusil, o čem to je... co ty na to?") Já jsem mu prostě ani zlomek sekundy nevěřil, že to půjde udělat, naopak když už tam za ní šel, tak jsem to zastřelení čekal.[/spoiler]
0 0
reagovat

xxendxx

u toho konce, odhadnul jsi...
že se jí pokusí znásilnit, nebo i to, že ho odkrágluje?

Protože to je velkej rozdíl. Tak jak ten konec je, je geniálně podvratnej a dvousečnej. Většina lidí předem čeká to první, protože jsou zvyklí uvažovat o ženách jako o nevinných obětech zlého patriarchátu. Jenže to ještě není konec...
620476
u toho konce, odhadnul jsi... [spoiler]že se jí pokusí znásilnit, nebo i to, že ho odkrágluje?[/spoiler] Protože to je velkej rozdíl. Tak jak ten konec je, je geniálně podvratnej a dvousečnej. Většina lidí předem čeká to první, protože jsou zvyklí uvažovat o ženách jako o nevinných obětech zlého patriarchátu. Jenže to ještě není konec...
xxendxx
0 0
reagovat

Nymfomanka Vol. 1 + 2

byl jsem až překvapenej, jak moc mě to bavilo. Sice bych většinu nemluvících scén o půlku sestříhal, ale užíval jsem si Joaniny patálie srovnávané s rybařením, politikou, křesťanstvím atd. Škoda jen toho do očí bijícího castingu mladé a staré verze, který si nejsou vůbec podobný a toho, že jsem konec odhadnul asi ve dvacátý minutě. 7/10
620466
byl jsem až překvapenej, jak moc mě to bavilo. Sice bych většinu nemluvících scén o půlku sestříhal, ale užíval jsem si Joaniny patálie srovnávané s rybařením, politikou, křesťanstvím atd. Škoda jen toho do očí bijícího castingu mladé a staré verze, který si nejsou vůbec podobný a toho, že jsem konec odhadnul asi ve dvacátý minutě. 7/10
Nymfomanka Vol. 1 + 2
0 0
reagovat

Dokonalý trik (2006)

Pořád jde o nejlepší film Christophera Nolana. Perfektní herci oddáni svým rolím, včetně mého (ne)oblíbence Christiana Balea, který výjimečně nevyřvává "já chci Oscara". :))
620463
Pořád jde o nejlepší film Christophera Nolana. Perfektní herci oddáni svým rolím, včetně mého (ne)oblíbence Christiana Balea, který výjimečně nevyřvává "já chci Oscara". *:))*
Dokonalý trik (2006)
0 0
reagovat

popik

Leon (1994)
Nikdy předtím jsem si nevšiml, že tenhle film je až tak moc pedofilní :D, nicméně pořád je to pecka jako prase!
620462
[b]Leon (1994)[/b] Nikdy předtím jsem si nevšiml, že tenhle film je až tak moc pedofilní *:D*, nicméně pořád je to pecka jako prase!
popik
0 0
reagovat
Uprimne to teda nevypada o moc hur nez ten Stallonuv (Stalloneho) hnuj...
620454
Uprimne to teda nevypada o moc hur nez ten Stallonuv (Stalloneho) hnuj...
0 0
reagovat
Lonely Island dostanú vlastný film :+
620435
Lonely Island dostanú vlastný film *:+*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se