Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33321 - 33340 Napsat příspěvek
Pacific Rim byl lepsi jak Godzilla ale porad je to sracka.
621397
Pacific Rim byl lepsi jak Godzilla ale porad je to sracka.
0 0
reagovat
Pacific Rim žádný sux, ale bomba.
621396
Pacific Rim žádný sux, ale bomba.
0 0
reagovat
nova godzila je perfektni protiargument pro ty, kteri tvrdi, ze pacific rim sux. Takovou nudu uz jsem dlouho nevidel.
621395
nova godzila je perfektni protiargument pro ty, kteri tvrdi, ze pacific rim sux. Takovou nudu uz jsem dlouho nevidel.
0 0
reagovat
ale v kine si mohol sledovat na velkom platne ako chlapec pozera na malej obrazovke na godzilu...
621394
ale v kine si mohol sledovat na velkom platne ako chlapec pozera na malej obrazovke na godzilu...
0 0
reagovat

kubqo

V kine dávali nejaký iný zostrih toho filmu?
621393
V kine dávali nejaký iný zostrih toho filmu?
kubqo
0 0
reagovat
Brace yourselves! Sklamané reakce na Godzillu od ludí čo to pozerajú doma na malej obrazovke incoming.
621392
Brace yourselves! Sklamané reakce na Godzillu od ludí čo to pozerajú doma na malej obrazovke incoming.
0 0
reagovat
maleficent (2014)
45% - jolie byl skvelej tah. ja ji moc nemusim, ale tady me bavila. jinak je to nehorazne nudna pohadka, na ktery je zajimava jedine vizualni stranka.

godzilla (2014)
50% - nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. vubec mi nevadilo, ze tam gojira neni moc videt, ale dve hodiny sou moc. hlavne kdyz je to tak strasne suchy. dejove me to nak neurazelo. proste to jen chtelo poradny nuzky.

dead snow 2 (2014)
65% - sympaticka kravina. chtelo to jeste daleko vic napaditosti. vetsina veci byla strasne predvidatelna, ale presto diky dobry kamere a kvalitnimu zpracovani to kdovijak nenudi. vyprostovani a masaz srdce mne vubec nerozesmaly, ale radio, cokolada, star trek a hlavne prefektni konec (kterej tomu urval 5% na vic) jo.

captain america: winter soldier
85% - best marvel movie. byl sem na tom v kine a super. dal sem to i doma a taky super. tak sem zedavej na ty strazce galaxie.

hodne se tesim na coherence. bojim se, ze to dopadne jako primer. ten mne dejove bavil, ale nic ve mne nezanechal. to az masterpiece upstream color me odrovnal.
621387
maleficent (2014) 45% - jolie byl skvelej tah. ja ji moc nemusim, ale tady me bavila. jinak je to nehorazne nudna pohadka, na ktery je zajimava jedine vizualni stranka. godzilla (2014) 50% - nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. vubec mi nevadilo, ze tam gojira neni moc videt, ale dve hodiny sou moc. hlavne kdyz je to tak strasne suchy. dejove me to nak neurazelo. proste to jen chtelo poradny nuzky. dead snow 2 (2014) 65% - sympaticka kravina. chtelo to jeste daleko vic napaditosti. vetsina veci byla strasne predvidatelna, ale presto diky dobry kamere a kvalitnimu zpracovani to kdovijak nenudi. vyprostovani a masaz srdce mne vubec nerozesmaly, ale radio, cokolada, star trek a hlavne prefektni konec (kterej tomu urval 5% na vic) jo. captain america: winter soldier 85% - best marvel movie. byl sem na tom v kine a super. dal sem to i doma a taky super. tak sem zedavej na ty strazce galaxie. hodne se tesim na coherence. bojim se, ze to dopadne jako primer. ten mne dejove bavil, ale nic ve mne nezanechal. to az masterpiece upstream color me odrovnal.
0 0
reagovat

Království nebeské - prodloužená verze

Že by to tentokrát konečně vyšlo? Prosím prosím smutně koukám...
621386
Že by to tentokrát konečně vyšlo? [link="http://www.film-game.cz/kralovstvi-nebeske-blu-ray-steelbook,0932188.html"]Prosím prosím smutně koukám...[/link]
Království nebeské - prodloužená verze
0 0
reagovat
Memphis: link?
621385
Memphis: [link="http://img.blesk.cz/img/1/full/908390-img-svetaci.jpg"]link[/link]?
0 0
reagovat
Za všechno můžou zednáři...
621384
Za všechno můžou zednáři...
0 0
reagovat
... jo a v jednom podcastu resili Archu umluvy, ktera, zda se, ztracena vubec neni a podle vseho ty zkazky o tom, jak se dostala tam, kam se dostala, davaji dost smysl... :-)
621383
... jo a v jednom podcastu resili Archu umluvy, ktera, zda se, ztracena vubec neni a podle vseho ty zkazky o tom, jak se dostala tam, kam se dostala, davaji dost smysl... :-)
0 0
reagovat
Doporucil bych Roganovy dychanky s Grahamem Hancockem, krom ayahuascy totiz hodne resi i existenci/vyhynuti civilizaci davno pred Egyptany atd... proste nalezy, ktere naznacuji, ze jeste pred civilizacemi, ktere jsou vseobecne brany jako ty prvni vyspele, tu byly civilizace vyspelejsi (coz udajne egyptske zkazky zminuji... ze vlastne staveli na zaklade nekoho vyspelejsiho a potvrzuji to i soucasne vyzkumy), ktere byly smeteny obri katastrofou... Hodne resi Gobekli tepe, coz je samo o sobe dost mindblowing a nabada ke spouste konspiracnich teorii... :D
621382
Doporucil bych Roganovy dychanky s Grahamem Hancockem, krom ayahuascy totiz hodne resi i existenci/vyhynuti civilizaci davno pred Egyptany atd... proste nalezy, ktere naznacuji, ze jeste pred civilizacemi, ktere jsou vseobecne brany jako ty prvni vyspele, tu byly civilizace vyspelejsi (coz udajne egyptske zkazky zminuji... ze vlastne staveli na zaklade nekoho vyspelejsiho a potvrzuji to i soucasne vyzkumy), ktere byly smeteny obri katastrofou... Hodne resi Gobekli tepe, coz je samo o sobe dost mindblowing a nabada ke spouste konspiracnich teorii... :D
0 0
reagovat
Ludvík Souček a jeho Tušení stínu/souvislostí, to je moc fajn čtení. Trochu náročnější, ale o to zajímavější. :+
621381
Ludvík Souček a jeho Tušení stínu/souvislostí, to je moc fajn čtení. Trochu náročnější, ale o to zajímavější. *:+*
0 0
reagovat
Tak já celkově nemusím Danikena. po tom co jsem viděl, kolik stojí jeho autogramiády. On je vyloženě oportunista. Takový Ludvík Souček je pro mne uplně jiná liga. 8):+
Hlavně v tom jak míchá domněnky s fakty.
621380
Tak já celkově nemusím Danikena. po tom co jsem viděl, kolik stojí jeho autogramiády. On je vyloženě oportunista. Takový Ludvík Souček je pro mne uplně jiná liga. *8)**:+* Hlavně v tom jak míchá domněnky s fakty.
0 0
reagovat
Ancient Aliens si hodne vymýšľajú, zavádzajú a používajú iba informácie, ktoré sa im hodia. Odporúčam Ancient Aliens Debunked. link
621378
Ancient Aliens si hodne vymýšľajú, zavádzajú a používajú iba informácie, ktoré sa im hodia. Odporúčam Ancient Aliens Debunked. https://www.youtube.com/watch?v=j9w-i5oZqaQ
0 0
reagovat
Nevím, jak by to teď fungovalo, ale před cca 15 lety jsem si z přinesl na kazetě naprosto parádní "dokument" o Ufu. Jmenovalo se to Tajné spisy KGB a provázel tím Roger Moore. Netuším, nakolik to byl dokument nebo tam bylo dost věcí přihraných, ale mělo to neskutečnou poetiku. Člověk měl pocit, že se opravdu něco dělo, což jsme u moderních konspiračních dokumentů dlouho neměl. Teď to bude působit dost směšně, ale tehdy to mělo neskutečnou poetiku. :)

btw nakoukával někdo Ancient Aliens? Hodnocené to není špatně, viděl jsem jen úvodní film a ten byl takový lehký nadprůměr. :)
621377
Nevím, jak by to teď fungovalo, ale před cca 15 lety jsem si z přinesl na kazetě naprosto parádní "dokument" o Ufu. Jmenovalo se to Tajné spisy KGB a provázel tím Roger Moore. Netuším, nakolik to byl dokument nebo tam bylo dost věcí přihraných, ale mělo to neskutečnou poetiku. Člověk měl pocit, že se opravdu něco dělo, což jsme u moderních konspiračních dokumentů dlouho neměl. Teď to bude působit dost směšně, ale tehdy to mělo neskutečnou poetiku. *:)* btw nakoukával někdo Ancient Aliens? Hodnocené to není špatně, viděl jsem jen úvodní film a ten byl takový lehký nadprůměr. *:)*
0 0
reagovat
K teme UFO, toto pobavilo:)
621376
K teme UFO, [link="http://i.imgur.com/W45eL.jpg"]toto pobavilo:)[/link]
0 0
reagovat

Spazz

Dik, zkusim pustit. On tech podcastu udelal snad 500, takze tezko se orientovat, co za to stoji a co sou jenom sileny blaboly... :+
621374
Dik, zkusim pustit. On tech podcastu udelal snad 500, takze tezko se orientovat, co za to stoji a co sou jenom sileny blaboly... *:+*
Spazz
0 0
reagovat

TedGeorge

Diky moc, Tyson byl samozrejme pastva pro usi, totalni informacni bomba... Stroud je taky fajn, ale slysel jsem ho zatim jen do pulky... misty mi prijde strasne namachrovany a vylozene full of himself. Ale porad je to zajimave a mam v planu projet si tu jeho show.

Tedka zrovna posloucham JRE s Dr. Stevenem Greerem, ktery se uz pres dvacet let angazuje v UFO Disclosure Projectu a rozhodne to doporucuju kazdemu, kdo se o to zajima... Spousta veci samozrejme zni uplne silene, ale at uz se tomu clovek rozhodne vysmat, uverit tomu, nebo si to zkratka jen poslechnout a neresit to dal, je to porad ku*evsky zajimave..... IMO.
621373
Diky moc, Tyson byl samozrejme pastva pro usi, totalni informacni bomba... Stroud je taky fajn, ale slysel jsem ho zatim jen do pulky... misty mi prijde strasne namachrovany a vylozene full of himself. Ale porad je to zajimave a mam v planu projet si tu jeho show. Tedka zrovna posloucham JRE s [link=https://www.youtube.com/watch?v=0gVLv5eg4Xg"]Dr. Stevenem Greerem[/link], ktery se uz pres dvacet let angazuje v UFO Disclosure Projectu a rozhodne to doporucuju kazdemu, kdo se o to zajima... Spousta veci samozrejme zni uplne silene, ale at uz se tomu clovek rozhodne vysmat, uverit tomu, nebo si to zkratka jen poslechnout a neresit to dal, je to porad ku*evsky zajimave..... IMO.
TedGeorge
0 0
reagovat

Spazz

Rogana jsem poslouchaval, na 100 procent si pust dve epizody. Les Stroud a Neil Degrasse Tyson. S Lesem resi hlavne yetiho a ma fantasticky prihody z Kanadsky divociny, ze kterejch se poseres. Tyson zase velmi pekne posle do kopru polovinu vsech konspiracnich teorii. Zvlast tu s nepristanim na mesici rozseka vyborne...
621372
Rogana jsem poslouchaval, na 100 procent si pust dve epizody. Les Stroud a Neil Degrasse Tyson. S Lesem resi hlavne yetiho a ma fantasticky prihody z Kanadsky divociny, ze kterejch se poseres. Tyson zase velmi pekne posle do kopru polovinu vsech konspiracnich teorii. Zvlast tu s nepristanim na mesici rozseka vyborne...
Spazz
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se