Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 33081 - 33100 Napsat příspěvek
A neni. Sám bych ty nejlepší filmy viděl míňkrát, než když se na ně s radostí podívám poxtý s miláškem ?).
622776
A neni. Sám bych ty nejlepší filmy viděl míňkrát, než když se na ně s radostí podívám poxtý s miláškem *?)*.
0 0
reagovat
A to je vysvětlení, proč je lepší být single. 8)
622771
A to je vysvětlení, proč je lepší být single. *8)*
0 0
reagovat
My se doma snažíme vkus sbližovat, ale pořád jsou pro slečnu Cliftonovou Avengers a Guardians, "ty filmy s panáčkama".
Já zase moc nemusím Estonsko Řecký dramata, kde se 2 hodiny nepromluví.
622770
My se doma snažíme vkus sbližovat, ale pořád jsou pro slečnu Cliftonovou Avengers a Guardians, "ty filmy s panáčkama". Já zase moc nemusím Estonsko Řecký dramata, kde se 2 hodiny nepromluví.
0 0
reagovat

Davies182

Co já vim každej máme v sobě kus temný strany síly 8)
622769
Co já vim každej máme v sobě kus temný strany síly *8)*
Davies182
0 0
reagovat

Axis

Vypadám spíš jako týpek, co sbírá CD-čka Tomáše Kluse nebo jako někdo, kdo chodí dvakrát měsíčně do Comics Pointu?
622768
Vypadám spíš jako týpek, co sbírá CD-čka Tomáše Kluse nebo jako někdo, kdo chodí dvakrát měsíčně do Comics Pointu?
Axis
0 0
reagovat

Davies182

To je vtip chápu to správně, že jo?
622767
To je vtip chápu to správně, že jo?
Davies182
0 0
reagovat

Bachy

Tak diametrální naštěstí ne a třeba minulej tejden sme spolu s mladou koukali na Teda a novýho Djanga, spíš je to ale někdy o takovým "filmovým vydírání", který naposledy probíhalo následovně:

"Půjdeš se mnou na Strážce Galaxie, zlato, je to fakt pecka, tak víš jak, MARVEL."
"Ale vždyť víš, že ty komiksy zase tak moc nežeru, moc se mi na to nechce. Když se mnou ale zajdeš na Tři bratry, tak s Tebou potom do toho sálu na oplátku vlezu... hm?"

Dopadlo to pochopitelně tak, že jsme šli každej do kina sám.

Furt nechápu, co se jí na tom mluvícím mývalovi tak líbí...
622765
Tak diametrální naštěstí ne a třeba minulej tejden sme spolu s mladou koukali na Teda a novýho Djanga, spíš je to ale někdy o takovým "filmovým vydírání", který naposledy probíhalo následovně: "Půjdeš se mnou na Strážce Galaxie, zlato, je to fakt pecka, tak víš jak, MARVEL." "Ale vždyť víš, že ty komiksy zase tak moc nežeru, moc se mi na to nechce. Když se mnou ale zajdeš na Tři bratry, tak s Tebou potom do toho sálu na oplátku vlezu... hm?" Dopadlo to pochopitelně tak, že jsme šli každej do kina sám. Furt nechápu, co se jí na tom mluvícím mývalovi tak líbí...
Bachy
0 0
reagovat
Takže žijete s někým, kdo má tak diametrálně odlišný vkus?
622764
Takže žijete s někým, kdo má tak diametrálně odlišný vkus?
0 0
reagovat

TedGeorge

Jedná se o známý fenomén, který lze najít v mnoha domácnostech: část rodiny chce vidět Babovřesky, ale odmítá se mrknout na Grey a naopak. Jak z toho ven? Kompromis (nejčastěji jde o zarputilé přítelkyně či manželky)!
622763
Jedná se o známý fenomén, který lze najít v mnoha domácnostech: část rodiny chce vidět Babovřesky, ale odmítá se mrknout na Grey a naopak. Jak z toho ven? Kompromis (nejčastěji jde o zarputilé přítelkyně či manželky)!
TedGeorge
0 0
reagovat

GuidoA

Někdo ti unesl koule, nebo proc ses proboha dival na Babovresky? :o
622759
Někdo ti unesl koule, nebo proc ses proboha dival na Babovresky? *:o*
GuidoA
0 0
reagovat
frank (2014)
65% - neskutecne nesourody. parx sem se pousmal. hlavne sem si vzpomel na stox zabavnejsi a ucelenejsi exit through the gift shop (80%) od banksyho. asi jediny, co tam vylozene stoji za to, je ten fassbender.

eraserhead (1977)
80% - jako eraserhead si pripadam kazdej den a pisen ty velkohuby svine '' in heaven, everything is fiiiine'' je fakt libezna. lynche mam hodne rad. mulholland drive mam v topce, ale na tohle se uz asi nikdy znovu nepodivam. na to se mam moc rad.

babovřesky (2013)
0% - ve stejnej den sem videl nejhorsi film a nejlepsi. tuhle gigasracku a znovu 81/2ku.

the grey (2011)
50% - tohle mne fakt zklamalo. a-team (85%) je moje oblibeny gpcko, ale tohle byla umorna natahovacka. aspon vizualne je to hodne fajn.
622758
frank (2014) 65% - neskutecne nesourody. parx sem se pousmal. hlavne sem si vzpomel na stox zabavnejsi a ucelenejsi exit through the gift shop (80%) od banksyho. asi jediny, co tam vylozene stoji za to, je ten fassbender. eraserhead (1977) 80% - jako eraserhead si pripadam kazdej den a pisen ty velkohuby svine '' in heaven, everything is fiiiine'' je fakt libezna. lynche mam hodne rad. mulholland drive mam v topce, ale na tohle se uz asi nikdy znovu nepodivam. na to se mam moc rad. babovřesky (2013) 0% - ve stejnej den sem videl nejhorsi film a nejlepsi. tuhle gigasracku a znovu 81/2ku. the grey (2011) 50% - tohle mne fakt zklamalo. a-team (85%) je moje oblibeny gpcko, ale tohle byla umorna natahovacka. aspon vizualne je to hodne fajn.
0 0
reagovat

Carlito

Já byl ze Zodiaca naplno nadšen taktéž až na podruhé
622757
Já byl ze Zodiaca naplno nadšen taktéž až na podruhé
Carlito
0 0
reagovat

Carlito

Ta perfektní sedmdesátková atmosféra je zachycena především díky dodnes nedoceněnému kameramanovi Harrisi Savidesovi, který bohužel před dvěma lety předčasně zemřel. On tehdy v té době dělal kameramana ještě dalším dvěma sedmdesátkovým filmům, tedy Americkému gangsterovi Ridleyho Scotta a Milkovi Guse Van Santa. Nedávno jsem si tyhle filmy (včetně zmíněného Zodiaca) pouštěl jako určitou trilogii. Každý ten film je samozřejmě jiný, ale jedno mají společné. Dokonalé a věrné zachycení atmosféry 70. let ve Spojených státech, přičemž tvorba této atmosféry byla pokaždé jiná. Zodiac využíval modré plátno, Americký gangster klasickou výpravu a svícení a Milk byl s původním natočeným materiálem prokládán archivními záběry. Výsledek byl ve všech případech vždycky na jedničku. Savidese mám v topce oblíbených kameramanů jenom za tyhle filmy, ale myslím, že to bohatě stačí. :+
622724
Ta perfektní sedmdesátková atmosféra je zachycena především díky dodnes nedoceněnému kameramanovi Harrisi Savidesovi, který bohužel před dvěma lety předčasně zemřel. On tehdy v té době dělal kameramana ještě dalším dvěma sedmdesátkovým filmům, tedy Americkému gangsterovi Ridleyho Scotta a Milkovi Guse Van Santa. Nedávno jsem si tyhle filmy (včetně zmíněného Zodiaca) pouštěl jako určitou trilogii. Každý ten film je samozřejmě jiný, ale jedno mají společné. Dokonalé a věrné zachycení atmosféry 70. let ve Spojených státech, přičemž tvorba této atmosféry byla pokaždé jiná. Zodiac využíval modré plátno, Americký gangster klasickou výpravu a svícení a Milk byl s původním natočeným materiálem prokládán archivními záběry. Výsledek byl ve všech případech vždycky na jedničku. Savidese mám v topce oblíbených kameramanů jenom za tyhle filmy, ale myslím, že to bohatě stačí. *:+*
Carlito
0 0
reagovat

Zodiac (2007)

Když jsem marně přemýšlel, jaký film si pustit, napadlo mě co nějakého Finchera, když jde do kin ta Zmizelá a volba padla na Zodiaca. Teď nechápu, jak jsem tomu mohl dát na csfd jen 4 hvězdy, nyní jasných 5 s konstatováním, že jde o nejlepší Fincherův film. Už na první pohled je vidět, že celá realizace musela dát tuny práce. Počínaje propracovaným scénářem, přes dokonalé vedení kamery po věrné zachycení určitého období. Ta atmosféra sedmdesátých let z toho úplně čiší. Nejlepší na tom je, že přestože to má 2 a půl hodiny , tak vás to nenechá ani na okamžik vydechnout. Na začátku vás to chytí a už nepustí. Fincher je zkrátka perfektní vypravěč.
p.s. Až teď jsem docenil skvelý a soustředěný výkon odhodlaného skautíka Jakea Gyllenhaala , určitě jednoho z nejlepších herců své generace.
622723
Když jsem marně přemýšlel, jaký film si pustit, napadlo mě co nějakého Finchera, když jde do kin ta Zmizelá a volba padla na Zodiaca. Teď nechápu, jak jsem tomu mohl dát na csfd jen 4 hvězdy, nyní jasných 5 s konstatováním, že jde o nejlepší Fincherův film. Už na první pohled je vidět, že celá realizace musela dát tuny práce. Počínaje propracovaným scénářem, přes dokonalé vedení kamery po věrné zachycení určitého období. Ta atmosféra sedmdesátých let z toho úplně čiší. Nejlepší na tom je, že přestože to má 2 a půl hodiny , tak vás to nenechá ani na okamžik vydechnout. Na začátku vás to chytí a už nepustí. Fincher je zkrátka perfektní vypravěč. p.s. Až teď jsem docenil skvelý a soustředěný výkon odhodlaného skautíka Jakea Gyllenhaala , určitě jednoho z nejlepších herců své generace.
Zodiac (2007)
0 0
reagovat
Ja som myslel, že sme sa už dohodli na tom, že každý kto uštipačne a pateticky reaguje na Diska len preto aby si trochu pohonil ego je debil...
622709
Ja som myslel, že sme sa už dohodli na tom, že každý kto uštipačne a pateticky reaguje na Diska len preto aby si trochu pohonil ego je debil...
0 0
reagovat

The Grand Seduction

Ďalší podarený kúsok z tej skupiny nenápadných filmov, ktoré tu ani nemajú profil a človek by na ne mohol naraziť maximálne tak raz za život v telke, aj to iba čírou náhodou. Veľmi pohodová kanadská komédia s Brendanom Gleesonom a Taylorom Kitschom. 8/10 :+
622694
Ďalší podarený kúsok z tej skupiny nenápadných filmov, ktoré tu ani nemajú profil a človek by na ne mohol naraziť maximálne tak raz za život v telke, aj to iba čírou náhodou. Veľmi pohodová kanadská komédia s Brendanom Gleesonom a Taylorom Kitschom. 8/10 *:+*
The Grand Seduction
0 0
reagovat

Axis

Já bych klidně přišel, i s rizikem, že se se mnou nikdo nebude bavit. Bohužel termín se mi absolutně nehodil. Tak snad někdy příště. Rád bych odstranil předsudky o sobě (koneckonců u moravských MZáků se mi to před lety podařilo, na ultimátní brněnské a ostravské srazy dodnes rád vzpomínám), jenže když není příležitost, je pak všechno těžké...
622693
Já bych klidně přišel, i s rizikem, že se se mnou nikdo nebude bavit. Bohužel termín se mi absolutně nehodil. Tak snad někdy příště. Rád bych odstranil předsudky o sobě (koneckonců u moravských MZáků se mi to před lety podařilo, na ultimátní brněnské a ostravské srazy dodnes rád vzpomínám), jenže když není příležitost, je pak všechno těžké...
Axis
0 0
reagovat

Memphis

Ay caramba! :D
622691
Ay caramba! *:D*
Memphis
0 0
reagovat

Memphis

:D:D:D
622690
*:D**:D**:D*
Memphis
0 0
reagovat
622688
http://rainbowdash.net/file/minti-20120125T153841-rsgwygc.jpeg
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se