Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32941 - 32960 Napsat příspěvek

kubqo

Hypováno cca před rokem a byl jsem tu označen za magora jak se i to může líbit.
Předpokládám že podobně na tom teď bude i Stretch
623760
Hypováno cca před rokem a byl jsem tu označen za magora jak se i to může líbit. Předpokládám že podobně na tom teď bude i [b]Stretch[/b]
kubqo
0 0
reagovat
Why dont you play in hell? tak toto je trošku iný nářez :D
623751
[link="https://www.youtube.com/watch?v=H1FWScYLqwg"]Why dont you play in hell?[/link] tak toto je trošku iný nářez *:D*
0 0
reagovat

How to Train Your Dragon 2

Takmer nič tam nefungovalo a jediné na čo som celú dobu myslel bolo, "Ako je možné , že na csfd mám 5* pri jednotke, a pritom si z toho filmu skoro nič nepamätám?" 5/10
623742
Takmer nič tam nefungovalo a jediné na čo som celú dobu myslel bolo, "Ako je možné , že na csfd mám 5* pri jednotke, a pritom si z toho filmu skoro nič nepamätám?" 5/10
How to Train Your Dragon 2
0 0
reagovat

Život Adele

Zase budem trošku za hovado ale čo už. Prvá dajme tomu polovica je fantastická. Super natočená, krásne nasnímaná a dokonale zahraná. Bohužiaľ neskôr sa už film točí v kruhu a aj napriek občasným záchvevom geniality sa vkráda hrozná nuda a film začína pripomínať lesbickú verziu Núdzového východu so zle namaskovanými ( resp. nenamaskovanou osemnástkou, ktorá sa snaží hrať tridsiatničku) hercami. A tie kecy o tom, že "to je život " nekupujem, pretože to čo sa Kechiche snaží povedať v dĺžke 3 hodín sa Kevinovi Smithovi podarili dvoma scénami ( prvá je hádka gayov v Zack a Miri a druhá Bansksyho monológ z Chasing Amy na tému Everybody need a cock), ktoré boli úprimnejšie a zábavnejšie. U mňa hlavne vďaka prvej polovici 7/10, ale pre milovníkov klubových filmov prišla desiatková udalosť.
623740
Zase budem trošku za hovado ale čo už. Prvá dajme tomu polovica je fantastická. Super natočená, krásne nasnímaná a dokonale zahraná. Bohužiaľ neskôr sa už film točí v kruhu a aj napriek občasným záchvevom geniality sa vkráda hrozná nuda a film začína pripomínať lesbickú verziu Núdzového východu so zle namaskovanými ( resp. nenamaskovanou osemnástkou, ktorá sa snaží hrať tridsiatničku) hercami. A tie kecy o tom, že "to je život " nekupujem, pretože to čo sa Kechiche snaží povedať v dĺžke 3 hodín sa Kevinovi Smithovi podarili dvoma scénami ( prvá je hádka gayov v Zack a Miri a druhá Bansksyho monológ z Chasing Amy na tému Everybody need a cock), ktoré boli úprimnejšie a zábavnejšie. U mňa hlavne vďaka prvej polovici 7/10, ale pre milovníkov klubových filmov prišla desiatková udalosť.
Život Adele
0 0
reagovat

Pyramida boha Slunce (1965)

Vyčítat mayovkám naivitu (ve všem) je hloupé, protože o tom tyhle filmy byly. Pyramida boha Slunce je napínavá od začátku do konce, postavy přesně mayovské, stejně tak výprava atd. Prostě dobrodružná pohádka, která s ohledem na své stáří pořád dobře funguje. :+
623739
Vyčítat mayovkám naivitu (ve všem) je hloupé, protože o tom tyhle filmy byly. Pyramida boha Slunce je napínavá od začátku do konce, postavy přesně mayovské, stejně tak výprava atd. Prostě dobrodružná pohádka, která s ohledem na své stáří pořád dobře funguje. *:+*
Pyramida boha Slunce (1965)
0 0
reagovat

Mildík

já každýmu vyprávím o tom, jak chlap najde identický dvojce - z toho si nic nedělej 8):D
623738
já každýmu vyprávím o tom, jak chlap najde identický dvojce - z toho si nic nedělej *8)**:D*
Mildík
0 0
reagovat

Stretch

Tak jsem si musel dát některé pasaže znova, úvodní 20ti minutovka je geniální. Hlavně rozchodová scéna a následný pád na držku.
Nechce někdo z redakce udělat minirecenzi aby se tu toho chatlo víc lidí.
623724
Tak jsem si musel dát některé pasaže znova, úvodní 20ti minutovka je geniální. Hlavně rozchodová scéna a následný pád na držku. Nechce někdo z redakce udělat minirecenzi aby se tu toho chatlo víc lidí.
Stretch
0 0
reagovat

Enemy

No tak sem asi retard, ale takovýhle věci sem v tom fakt neviděl... :D
623723
No tak sem asi retard, ale takovýhle věci sem v tom fakt neviděl... *:D*
Enemy
0 0
reagovat
PS: Melissu McCarthy nemam vubec rad, ale v St. Vincent hraje takovou normalni mamu, ktera se musi vyporadat s novou realitou, ale nevenuje se ji az moc prostoru (spis to je stylem - mama musi pracovat bez prestani, tak o to vic prostoru dostane Bill Murray s mladym klukem). Takze i kdyz nemate radi Melissu McCarthy, nenechte se odradit jejim jmenem na plakatu :)
623702
PS: Melissu McCarthy nemam vubec rad, ale v St. Vincent hraje takovou normalni mamu, ktera se musi vyporadat s novou realitou, ale nevenuje se ji az moc prostoru (spis to je stylem - mama musi pracovat bez prestani, tak o to vic prostoru dostane Bill Murray s mladym klukem). Takze i kdyz nemate radi Melissu McCarthy, nenechte se odradit jejim jmenem na plakatu :)
0 0
reagovat
KarelR gets it :)
623701
KarelR gets it :)
0 0
reagovat

Enemy

Je to pecka. Kto to pochopil na prvú šupu je divný.
623697
Je to pecka. Kto to pochopil na prvú šupu je divný.
Enemy
0 0
reagovat

Mildík

623696
[link="https://www.youtube.com/watch?v=v9AWkqRwd1I"]Link.[/link]
Mildík
0 0
reagovat

Enemy

Vím, že se to tu mohutně řešilo, ale mohl by mi někdo do spoilerů hodin o co tam šlo? Případně nějaký zajímavý link?

Díkes :+
623692
Vím, že se to tu mohutně řešilo, ale mohl by mi někdo do spoilerů hodin o co tam šlo? Případně nějaký zajímavý link? Díkes *:+*
Enemy
0 0
reagovat
Melissa McCarthy?? Opravdu?
623680
Melissa McCarthy?? Opravdu?
0 0
reagovat
No ještě aby se Vincentovi nelíbil film St. Vincent... :D
623677
No ještě aby se Vincentovi nelíbil film St. Vincent... *:D*
0 0
reagovat

St. Vincent

Bill Murray is back! Ano, podobnych pribehu tu byla uz spousta (nahrada za otce a malej kluk), ale v podani Billa Murrayho je to krasna podivana. V druhe pulce to trosku zvazni a mozna i ukapne nejaka ta slzicka ke konci, ale clovek odchazi z kina se spokojenym hrejivym pocitem :) Bezte na to pri prvni prilezitosti.
623672
Bill Murray is back! Ano, podobnych pribehu tu byla uz spousta (nahrada za otce a malej kluk), ale v podani Billa Murrayho je to krasna podivana. V druhe pulce to trosku zvazni a mozna i ukapne nejaka ta slzicka ke konci, ale clovek odchazi z kina se spokojenym hrejivym pocitem *:)* Bezte na to pri prvni prilezitosti.
St. Vincent
0 0
reagovat

Mildík

Ano, s přítelkyní jsme měli úplně stejné reakce. Jestli jsme to pochopili? Ne. Museli jsem si po zhlédnutí přečíst všechny rozbory a diskuze. :D
623661
Ano, s přítelkyní jsme měli úplně stejné reakce. Jestli jsme to pochopili? Ne. Museli jsem si po zhlédnutí přečíst všechny rozbory a diskuze. *:D*
Mildík
0 0
reagovat

Enemy

WTF? :o
623654
WTF? *:o*
Enemy
0 0
reagovat
Mám pocit, že Patrick Wilson je čoraz lepší.
623651
Mám pocit, že Patrick Wilson je čoraz lepší.
0 0
reagovat

Stretch

Fajn jednohubka s hrozně cheesy finále, která uteče jako nic. Ale aby z filmu bylo něco víc, chtělo by to odvážnější scénář, větší rozpočet, něco... Nicméně fanoušky Carnahana rozhodně nezarmoutí a Wilson je už tradičně skvělej.
623649
Fajn jednohubka s hrozně cheesy finále, která uteče jako nic. Ale aby z filmu bylo něco víc, chtělo by to odvážnější scénář, větší rozpočet, něco... Nicméně fanoušky Carnahana rozhodně nezarmoutí a Wilson je už tradičně skvělej.
Stretch
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se