Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32921 - 32940 Napsat příspěvek
....a byť je teda Gosling hrozně krásnej, je to šílený dřevo...
link
hackol sa disk na verbstov ucet?
623877
....a byť je teda Gosling hrozně krásnej, je to šílený dřevo... [link="http://whattheflicka.com/wp-content/uploads/2014/08/What-the-fuck-GIFS.gif"]link[/link] hackol sa disk na verbstov ucet?
0 0
reagovat

Carlito

Čínská čtvrť, Angel Heart, Maltézský sokol....
623868
Čínská čtvrť, Angel Heart, Maltézský sokol....
Carlito
0 0
reagovat

Dotaz

Nemáte někdo tip na nějakou prima detektivku, spíš oldschoolovýho ražení ? Něco jako se jeví být Walk Among the Tombstones nebo Insomnie nebo L.A.Přísně tajné .. Předem díky :)
623866
Nemáte někdo tip na nějakou prima detektivku, spíš oldschoolovýho ražení ? Něco jako se jeví být Walk Among the Tombstones nebo Insomnie nebo L.A.Přísně tajné .. Předem díky *:)*
Dotaz
0 0
reagovat
Jedna z největších píčovin, kterou jsem kdy viděl a u které lituju ztracené hoďky a půl svého života. :) (no jo, jenže já ko*** jsem měl pak potřebu zkouknout následně i ta dvě pokračování, u kterých toho také lituju... nevím za co jsem se tenkrát trestal).
623858
Jedna z největších píčovin, kterou jsem kdy viděl a u které lituju ztracené hoďky a půl svého života. *:)* (no jo, jenže já ko*** jsem měl pak potřebu zkouknout následně i ta dvě pokračování, u kterých toho také lituju... nevím za co jsem se tenkrát trestal).
0 0
reagovat

popik

Austin Powers:Špionátor

Nějak jsem dostal chuť na tenhle kultovní filmovej klenot, tak jsem se ze zvědavosti koukl i na hodnocení na CSFD a docela jsem čuměl! Jedna z posledních opravdu prvotřídních parodií/komedií, boží Mike Myers a naprosto odzbrojující Elizabeth Hurley, která strká bezproblémů do kapsy všechny bondgirls. K tomu obrovský množství vedlejších postav. "Můj otec někdy vinil vlašské ořechy z toho, že jsou líné" :D Ten film vůbec nestárne! 10/10*
623855
Austin Powers:Špionátor Nějak jsem dostal chuť na tenhle kultovní filmovej klenot, tak jsem se ze zvědavosti koukl i na hodnocení na CSFD a docela jsem čuměl! Jedna z posledních opravdu prvotřídních parodií/komedií, boží Mike Myers a naprosto odzbrojující Elizabeth Hurley, která strká bezproblémů do kapsy všechny bondgirls. K tomu obrovský množství vedlejších postav. "Můj otec někdy vinil vlašské ořechy z toho, že jsou líné" *:D* Ten film vůbec nestárne! 10/10*
popik
0 0
reagovat
Spazz: Ale no tak, na to, aby sem to začal brát byť jen vzdáleně jako hádku, by sme museli řešit jiné bejkárny...
Navíc by bylo nudné a hloupé vyvolávat ji s tebou, jakožto jedním z mála MZ lidí, co je Hobbit baví a chcou o nich diskutovat ;)...

ad moje teorie: Ono to možná je vycucané z prstu tak z poloviny, ale ty návaznosti, především pak střihové a obrazové tam sou a ne, že ne. Ale to je ostatně jedno. Nejde mi o to dokázat, že ten film je bezchybný, spíš mně to zarazilo, "páč vono mi to celý dávalo smysl, víš" ;)...
623853
Spazz: Ale no tak, na to, aby sem to začal brát byť jen vzdáleně jako hádku, by sme museli řešit jiné bejkárny... Navíc by bylo nudné a hloupé vyvolávat ji s tebou, jakožto jedním z mála MZ lidí, co je Hobbit baví a chcou o nich diskutovat ;)... ad moje teorie: Ono to možná je vycucané z prstu tak z poloviny, ale ty návaznosti, především pak střihové a obrazové tam sou a ne, že ne. Ale to je ostatně jedno. Nejde mi o to dokázat, že ten film je bezchybný, spíš mně to zarazilo, "páč vono mi to celý dávalo smysl, víš" ;)...
0 0
reagovat

Teenage Mutant Korytnačky

Keď som sa tak hlbšie zamýšlal nad príbehom a príbehovými zvratmi spôsobovalo mi to veľkú vnútornú bolesť. Jediné čo to ako tak zachránilo bola scénka na snehu a asi 2 vydarené vtipy od oranžovej korytnačky. Inak hrozný grc. 5/10
623852
Keď som sa tak hlbšie zamýšlal nad príbehom a príbehovými zvratmi spôsobovalo mi to veľkú vnútornú bolesť. Jediné čo to ako tak zachránilo bola scénka na snehu a asi 2 vydarené vtipy od oranžovej korytnačky. Inak hrozný grc. [b]5/10[/b]
Teenage Mutant Korytnačky
0 0
reagovat
Druhý Hobit je teda aj po extended verzii neuveriteľne nudná a hlúpa záležitosť, kde už nefungujú ani tie momenty, ktoré by mali zahriať fandovské srdiečka aspoň tak ako v jednotke. Toto budem pri budúcich maratónoch hexalógie preskakovať. Tento rok to už môže byť len lepšie.
623851
Druhý Hobit je teda aj po extended verzii neuveriteľne nudná a hlúpa záležitosť, kde už nefungujú ani tie momenty, ktoré by mali zahriať fandovské srdiečka aspoň tak ako v jednotke. Toto budem pri budúcich maratónoch hexalógie preskakovať. Tento rok to už môže byť len lepšie.
0 0
reagovat
Vymyslene to mas hezky, vsechno to tak do sebe zapada. Muj jediny problem s tvoji teorii je to, ze jsi podle me vuci PJ zkratka trochu moc vstricny domyslis si vazby tam, kde ve skutecnosti mozna opravdu zadne nejsou a opravdu jde nekonzistenci ve vypraveni... :) Kazdopadne jsem nechtel zacinat zadnou hadku, mam to furt rad, jen me ta jedna konkretni vec fakt zarazila a v momente, kdy to Thrain zminil jsem si opravdu rikal "No, jsem zvedavy, jakym zpusobem ted bude upraveny ten dialog se Smakem, at to do sebe zapada".
623849
Vymyslene to mas hezky, vsechno to tak do sebe zapada. Muj jediny problem s tvoji teorii je to, ze jsi podle me vuci PJ zkratka trochu moc vstricny domyslis si vazby tam, kde ve skutecnosti mozna opravdu zadne nejsou a opravdu jde nekonzistenci ve vypraveni... :) Kazdopadne jsem nechtel zacinat zadnou hadku, mam to furt rad, jen me ta jedna konkretni vec fakt zarazila a v momente, kdy to Thrain zminil jsem si opravdu rikal "No, jsem zvedavy, jakym zpusobem ted bude upraveny ten dialog se Smakem, at to do sebe zapada".
0 0
reagovat
Jako takhle – on nemusel být vůbec cíl to, že sejmou Thorina, i když by mi to přišlo logické. Šmak je navíc vykreslen jako takové rozmazlené děcko, které sice Sauronovi příjde k duhu, ale taky si na něj musí dát majzla.
Co Šmak dosvědčil za Gandyho slova? Že o Sauronovi, ano Sauronovi a né „Nekromantovi“ moc dobře ví. Ano, říká to nepřímo - „Příjde nová Tma.“... Na tyto slova navíc navazují záběry na zajatého Gandyho a na armádu z DolGulduru (a nepotřebuju být nikterak zběhlý v obrazových interpretacích, abych věděl, co tím básník chtěl říct). A hlavně – Šmak zcela nepochybně ví o existenci Jednoho, dokonce bych si vsadil, že moc dobře ví, že právě Jeden má právě v držení Bilbo. To sice na mysl přivádí otázky, proč ho rovnou neukořistil (snad proto, že se domníval, že ho získá později, a nebo proto, že není „lidského“ původu a Prsten funguje jen na lidi/elfy (takže i skřety)/trpajzlíky a Maye).
Ve výsledku – oba o sobě moc dobře ví a oba počítají s tím druhým. Jestli to není aliance, pak nevím. Každopádně Sauron rozhodně mohl Šmaka upozornit – ona past snad neznamená, že načisto počítají, že tam dojdou. Kdyby výpravu sejmul Azog, byla by to nepochybně win-win situace pro všechny (samozřejmě záporáky) – protože Azog by dostal Thorinovu hlavu, Sauron Duronovu linii (kterou nenáviděl pro vlastnictví jednoho ze Sedmi – navíc toho vůdcovského ze sedmi) a Šmak klidný a nerušený spánek na zlatém loži.
Vzhledem k tomu, že skřeti výpravu nedostali, byla dle mého situace následující – Azog byl dovolán z honu, ale pojistil se Bolgem, že přece jen Thorinovu hlavu dostane. Sauron dal vědět Šmakovi, že přijde. Výprava, včetně Balina a Gandalfa si mysleli, že drak spí. Proč? Protože brali Bilba, aby ukradl Arcikam s nímž by mohli sjednotit trpajzlíky. Počítali s tím, že do hory se jen probijou, ukradnou klenot, sestaví armádu a s tou teprve vyrazí zahubit draka. Potřebovali, aby byl drak ve stavu ničivých a chtivých snů. A Drak dle všeho spát měl (dle mého je tu ponechán prostor pro fandy knížky – draci na svých zlatých pokladech následně vždy spí).
Thrain však Gandymu řekl, že je to past – mohl to vědět s tím, že ho Sauron mučil pomyšlením na to, že má ve svých řadách i draka, který jim zruinoval život. A následná scéna ukazuje, že Bilbo jde do Hory a Šmak očividně nespí, ale je plně na stráži a je připraven na to, že někdo přijde....
Možná si to interpretuju blbě, ale na druhou stranu – mám pocit, že mnohé se vysvětlí právě trojkou – krerá bude víceméně celá už čistě o Sauronově hrozbě...
623847
Jako takhle – on nemusel být vůbec cíl to, že sejmou Thorina, i když by mi to přišlo logické. Šmak je navíc vykreslen jako takové rozmazlené děcko, které sice Sauronovi příjde k duhu, ale taky si na něj musí dát majzla. Co Šmak dosvědčil za Gandyho slova? Že o Sauronovi, ano Sauronovi a né „Nekromantovi“ moc dobře ví. Ano, říká to nepřímo - „Příjde nová Tma.“... Na tyto slova navíc navazují záběry na zajatého Gandyho a na armádu z DolGulduru (a nepotřebuju být nikterak zběhlý v obrazových interpretacích, abych věděl, co tím básník chtěl říct). A hlavně – Šmak zcela nepochybně ví o existenci Jednoho, dokonce bych si vsadil, že moc dobře ví, že právě Jeden má právě v držení Bilbo. To sice na mysl přivádí otázky, proč ho rovnou neukořistil (snad proto, že se domníval, že ho získá později, a nebo proto, že není „lidského“ původu a Prsten funguje jen na lidi/elfy (takže i skřety)/trpajzlíky a Maye). Ve výsledku – oba o sobě moc dobře ví a oba počítají s tím druhým. Jestli to není aliance, pak nevím. Každopádně Sauron rozhodně mohl Šmaka upozornit – ona past snad neznamená, že načisto počítají, že tam dojdou. Kdyby výpravu sejmul Azog, byla by to nepochybně win-win situace pro všechny (samozřejmě záporáky) – protože Azog by dostal Thorinovu hlavu, Sauron Duronovu linii (kterou nenáviděl pro vlastnictví jednoho ze Sedmi – navíc toho vůdcovského ze sedmi) a Šmak klidný a nerušený spánek na zlatém loži. Vzhledem k tomu, že skřeti výpravu nedostali, byla dle mého situace následující – Azog byl dovolán z honu, ale pojistil se Bolgem, že přece jen Thorinovu hlavu dostane. Sauron dal vědět Šmakovi, že přijde. Výprava, včetně Balina a Gandalfa si mysleli, že drak spí. Proč? Protože brali Bilba, aby ukradl Arcikam s nímž by mohli sjednotit trpajzlíky. Počítali s tím, že do hory se jen probijou, ukradnou klenot, sestaví armádu a s tou teprve vyrazí zahubit draka. Potřebovali, aby byl drak ve stavu ničivých a chtivých snů. A Drak dle všeho spát měl (dle mého je tu ponechán prostor pro fandy knížky – draci na svých zlatých pokladech následně vždy spí). Thrain však Gandymu řekl, že je to past – mohl to vědět s tím, že ho Sauron mučil pomyšlením na to, že má ve svých řadách i draka, který jim zruinoval život. A následná scéna ukazuje, že Bilbo jde do Hory a Šmak očividně nespí, ale je plně na stráži a je připraven na to, že někdo přijde.... Možná si to interpretuju blbě, ale na druhou stranu – mám pocit, že mnohé se vysvětlí právě trojkou – krerá bude víceméně celá už čistě o Sauronově hrozbě...
0 0
reagovat
to se tu vazne resi ta pohadka pro deti, kde pred bluescreenem hopsaj digitalni elfove po hlavach trpasliku jedoucich v sudech po rece? 8)
623846
to se tu vazne resi ta pohadka pro deti, kde pred bluescreenem hopsaj digitalni elfove po hlavach trpasliku jedoucich v sudech po rece? *8)*
0 0
reagovat
Karlos: Ja jsem ten posledni, kdo by alternativni zdroje nekomu vycital :)

V tom pripade muzu za sebe rict, ze nic horsiho jsem tam nikde fakt nevidel :D

Jinak ano - Azog sice je Sauronuv vrchni velitel, ale z jejich rozhovoru vyplyva, ze hon na Thorina je Azogova ciste osobni zalezitost, ktera je Sauronovi ukradena natolik, ze Azogovi osobne dalsi hon zatrhl.
A co se Smaka tyce, tak - pokud se nepletu - nez s tim prisel Thrain, tak se o jakemkoliv spojeni se Sauronem mluvilo dycky jenom v kontextu "byl by to ale pruser, kdyby se Nepriteli podarilo naverbovat draka na svoji stranu, coz?". Jde tam o strach z toho, ze by se to mohlo stat.... a navic teda kdyz to vezmem uplne do dusledku, tak identita Saurona je porad skryta - nikdo to nevi, vsichni, i Gandalf, to povazujou za nepravdepodobnou moznost, kterou je ale samozrejme vzhledem obrovskym rizikum nutne proverit a eliminovat.
Nevim, z ceho usuzujes to, ze Smak Gandalfovy domnenky potvrdil. Vubec nic z toho, co rekl tomu nenasvedcuje. Na nikoho tam evidentne necekal, jenom si tam chrapal v horde zlata, s tim, ze ciste logicky predpokladal, ze se Thorin driv nebo pozdeji ukaze, ale i tak ho ve finale ta drzost spis urazela, nez ze by z ni bylo citit nejake zadostiucineni, ze ho ma konecne na dosah.

Vsechno, co se tam deje je ciste osobni vec, konec koncu to, ze se nakonec Smak sebere a jede vypalit Jezerni mesto taky zadnym zpusobem nenaznacuje jakoukoliv alianci (spis ji tim tuplem uplne vyvraci) s cilem sejmout Thorina.
623843
Karlos: Ja jsem ten posledni, kdo by alternativni zdroje nekomu vycital :) V tom pripade muzu za sebe rict, ze nic horsiho jsem tam nikde fakt nevidel :D Jinak ano - Azog sice je Sauronuv vrchni velitel, ale z jejich rozhovoru vyplyva, ze hon na Thorina je Azogova ciste osobni zalezitost, ktera je Sauronovi ukradena natolik, ze Azogovi osobne dalsi hon zatrhl. A co se Smaka tyce, tak - pokud se nepletu - nez s tim prisel Thrain, tak se o jakemkoliv spojeni se Sauronem mluvilo dycky jenom v kontextu "byl by to ale pruser, kdyby se Nepriteli podarilo naverbovat draka na svoji stranu, coz?". Jde tam o strach z toho, ze by se to mohlo stat.... a navic teda kdyz to vezmem uplne do dusledku, tak identita Saurona je porad skryta - nikdo to nevi, vsichni, i Gandalf, to povazujou za nepravdepodobnou moznost, kterou je ale samozrejme vzhledem obrovskym rizikum nutne proverit a eliminovat. Nevim, z ceho usuzujes to, ze Smak Gandalfovy domnenky potvrdil. Vubec nic z toho, co rekl tomu nenasvedcuje. Na nikoho tam evidentne necekal, jenom si tam chrapal v horde zlata, s tim, ze ciste logicky predpokladal, ze se Thorin driv nebo pozdeji ukaze, ale i tak ho ve finale ta drzost spis urazela, nez ze by z ni bylo citit nejake zadostiucineni, ze ho ma konecne na dosah. Vsechno, co se tam deje je ciste osobni vec, konec koncu to, ze se nakonec Smak sebere a jede vypalit Jezerni mesto taky zadnym zpusobem nenaznacuje jakoukoliv alianci (spis ji tim tuplem uplne vyvraci) s cilem sejmout Thorina.
0 0
reagovat
Spazz : Bez bolesti se přiznám, že sem sáhl pro „jiný zdroj“ - 720p/5.5GB a očividně byl blbě ripnutý, navíc z itunes verze... Než začnete hysterčit, EE Šmaka budu kupovat na 3D BD, provinile se proto necítím.
Jinak přídavky končí právě Dol Guldurem a poslední hodina, kde je Šmak, se nic nepřidávalo.
A nakonec – jestli ti jde o „alianci“ Šmaka a Saurona, ta je naznačovaná během celé dvojky a určitě ve dvou scénách jedničky. Jo, je to to, že každý říká, že vyvstává temnota, ale minimálně Šmak potvrzuje, že Gandyho domněnky o oné alianci jsou správné... Vzhledem k tomu a dál k tomu, že po Thorinovi jde Azog (čili vrchní velitel Saurona), tudíž i Šmak moc dobře ví, že ho někdo navštíví, nijak mi chybná reakce Thraina nepřijde.
Okkac: jj, jak přijdou disky, jako první se bezesporu protočí čtvrtá a pátá placka....
623840
Spazz : Bez bolesti se přiznám, že sem sáhl pro „jiný zdroj“ - 720p/5.5GB a očividně byl blbě ripnutý, navíc z itunes verze... Než začnete hysterčit, EE Šmaka budu kupovat na 3D BD, provinile se proto necítím. Jinak přídavky končí právě Dol Guldurem a poslední hodina, kde je Šmak, se nic nepřidávalo. A nakonec – jestli ti jde o „alianci“ Šmaka a Saurona, ta je naznačovaná během celé dvojky a určitě ve dvou scénách jedničky. Jo, je to to, že každý říká, že vyvstává temnota, ale minimálně Šmak potvrzuje, že Gandyho domněnky o oné alianci jsou správné... Vzhledem k tomu a dál k tomu, že po Thorinovi jde Azog (čili vrchní velitel Saurona), tudíž i Šmak moc dobře ví, že ho někdo navštíví, nijak mi chybná reakce Thraina nepřijde. Okkac: jj, jak přijdou disky, jako první se bezesporu protočí čtvrtá a pátá placka....
0 0
reagovat
To pokuseni se na to podivat je velke, ja to zatim jen proklikal, ale radeji si pockam, az dorazi blucka domu. Akorat tam asi prvni soupnu do prehravace ty bonusove disky :-D
623836
To pokuseni se na to podivat je velke, ja to zatim jen proklikal, ale radeji si pockam, az dorazi blucka domu. Akorat tam asi prvni soupnu do prehravace ty bonusove disky :-D
0 0
reagovat
Karlos: Tak Thrain tam Gandalfovi rika, ze cela ta vec s Ereborem je past, Smak je se Saurenm domluveny a uz tam na ne ceka... dramaticky ta scena fungovala super, ale dejove by to bylo konzistentni jenom pokud bys pristoupil na to, ze Smak si potom vymysli - prestoze k tomu jako divak zadny duvod nemas. proste by musel lhat, jelikoz jakemukoliv spiknuti a cekani na ne nic nenaznacuje. Jasne, nez vypukne to inferno tak rekne neco ve smyslu, ze se blizi velky stin, blablabla, ale v tom svete rika porad dokola uplne kazdy :D

Osobne mi teda pridany material technicky nijak horsi neprisel, maximalne par zaberu v zaverecne nahanecce se Smakem, ale tam nejsem schopny identifikovat, co bylo pridano a co bylo uz v kinoverzi.... kazdopadne je to digihnus, no... :D

Jinak ja teda nejsem zadny expert, ale koupil jsem si HD verzi, ktera ma bezmala 7GB a podprumerna mi teda rozhodne neprisla...
623835
Karlos: [spoiler]Tak Thrain tam Gandalfovi rika, ze cela ta vec s Ereborem je past, Smak je se Saurenm domluveny a uz tam na ne ceka... dramaticky ta scena fungovala super, ale dejove by to bylo konzistentni jenom pokud bys pristoupil na to, ze Smak si potom vymysli - prestoze k tomu jako divak zadny duvod nemas. proste by musel lhat, jelikoz jakemukoliv spiknuti a cekani na ne nic nenaznacuje. Jasne, nez vypukne to inferno tak rekne neco ve smyslu, ze se blizi velky stin, blablabla, ale v tom svete rika porad dokola uplne kazdy :D[/spoiler] Osobne mi teda pridany material technicky nijak horsi neprisel, maximalne par zaberu v zaverecne nahanecce se Smakem, ale tam nejsem schopny identifikovat, co bylo pridano a co bylo uz v kinoverzi.... kazdopadne je to digihnus, no... :D Jinak ja teda nejsem zadny expert, ale koupil jsem si HD verzi, ktera ma bezmala 7GB a podprumerna mi teda rozhodne neprisla...
0 0
reagovat
Spazz: V čem ti přijde ten kiks? Od knížky se tahle linka liší už od jedničky a jestli jde o klíč a mapu, to tam vysvětleno přece je...
Za sebe říkám, že EE dvojky nedoporučuju nikomu, komu by se nelíbila už kino verze. Prohloubení postav se nekoná, překopaná je linka DolGulduru, což je super, ale ale. Jezerního města bych taky nemusel přidádat, naopak Temný hvozd začal dávat smysl. Medděd velmi fajn, poklona knížce s nástupem trpajzlíků taky a osobně víc, jak propojování s LOTRem vidím nové linky jako přípravu na trojku.
Celkově je to opravdu soudržnější, ale pořád to není tak výrazná změna, aby to znechucení lidi přestali nenávidět a začali milovat. Navíc pořád jsou ve filmu místa, kde značně hapruje střih. A technická kvalita nového materiálu je o poznání slabší, i když konečné soudy rozhodně nechci vynášet teď, kdy sem to viděl v opravdu podprůměrné kvalitě.
Pro fandy a lidi, co jim dvojka nevadila ale samozřejmě povinnost, na to je tam přidán natolik výrazný materiál a celkově to má snahu připravit diváky na poslední díl, že nevidět ji by byla chyba. Tedy opět jen za předpokladu, že jste z kina neodcházeli znechucení.
Ps: Ani rozšířená verze nepřináší žádné písničky přímo ve filmu...
623818
Spazz: V čem ti přijde ten kiks? Od knížky se tahle linka liší už od jedničky a jestli jde o klíč a mapu, to tam vysvětleno přece je... Za sebe říkám, že EE dvojky nedoporučuju nikomu, komu by se nelíbila už kino verze. Prohloubení postav se nekoná, překopaná je linka DolGulduru, což je super, ale ale. Jezerního města bych taky nemusel přidádat, naopak Temný hvozd začal dávat smysl. Medděd velmi fajn, poklona knížce s nástupem trpajzlíků taky a osobně víc, jak propojování s LOTRem vidím nové linky jako přípravu na trojku. Celkově je to opravdu soudržnější, ale pořád to není tak výrazná změna, aby to znechucení lidi přestali nenávidět a začali milovat. Navíc pořád jsou ve filmu místa, kde značně hapruje střih. A technická kvalita nového materiálu je o poznání slabší, i když konečné soudy rozhodně nechci vynášet teď, kdy sem to viděl v opravdu podprůměrné kvalitě. Pro fandy a lidi, co jim dvojka nevadila ale samozřejmě povinnost, na to je tam přidán natolik výrazný materiál a celkově to má snahu připravit diváky na poslední díl, že nevidět ji by byla chyba. Tedy opět jen za předpokladu, že jste z kina neodcházeli znechucení. Ps: Ani rozšířená verze nepřináší žádné písničky přímo ve filmu...
0 0
reagovat

Hobbit: The Desolation Of Smaug EE

No, proc ne... neda se rict, ze by to pridany material zvedal nejak vylozene extremne, ale znovu plati, ze je to takove trochu koherentnejsi... Imo nejvyraznejsi pridavky jsou dalsi pojitka s Panem prstenu a samozrejme Thrainova linka, ktera se z hlediska pribehu jevi jako docela dost zasadni, ale 1) vede k malinkemu dejovemu kiksu, 2) prinesla s sebou jedno z nejtrapnejsich uziti Wilhelm screamu v dejinach kinematografie.

Pridavalo se bohuzel i tam, kde se mohlo spis strihat, ale to je o preferencich, no - za sebe muzu rict, ze vic Jezerniho mesta ani Temneho hvozdu jsem nepotreboval. Naopak hned ze startu potesilo prodlouzeni Meddedovy linky, ktere krom pojitek s PP nabizi i scenku, ktera je pohadkova v tom nejlepsim moznem slova smyslu a tonem jako by knizce z oka vypadla :)
623810
No, proc ne... neda se rict, ze by to pridany material zvedal nejak vylozene extremne, ale znovu plati, ze je to takove trochu koherentnejsi... Imo nejvyraznejsi pridavky jsou dalsi pojitka s Panem prstenu a samozrejme Thrainova linka, ktera se z hlediska pribehu jevi jako docela dost zasadni, ale 1) vede k malinkemu dejovemu kiksu, 2) prinesla s sebou jedno z nejtrapnejsich uziti Wilhelm screamu v dejinach kinematografie. Pridavalo se bohuzel i tam, kde se mohlo spis strihat, ale to je o preferencich, no - za sebe muzu rict, ze vic Jezerniho mesta ani Temneho hvozdu jsem nepotreboval. Naopak hned ze startu potesilo prodlouzeni Meddedovy linky, ktere krom pojitek s PP nabizi i scenku, ktera je pohadkova v tom nejlepsim moznem slova smyslu a tonem jako by knizce z oka vypadla :)
Hobbit: The Desolation Of Smaug EE
0 0
reagovat

Carlito

Samotná předloha je velmi ... no nevím jak bych to řekl, asi - unikátní ?? Každopádně, kniha stojí za to. Čím víc jsem se do knihy ponořil tím víc jsem si začal uvědomovat, že tohle bude děsne příšernej film. :D
623802
Samotná předloha je velmi ... no nevím jak bych to řekl, asi - unikátní ?? Každopádně, kniha stojí za to. Čím víc jsem se do knihy ponořil tím víc jsem si začal uvědomovat, že tohle bude děsne příšernej film. *:D*
Carlito
0 0
reagovat

Carlito

Já teda film ještě neviděl, ale soudím, že to je spíš chyba předlohy. Přesně to cos napsal jsem si říkal, když jsem to četl.
623781
Já teda film ještě neviděl, ale soudím, že to je spíš chyba předlohy. Přesně to cos napsal jsem si říkal, když jsem to četl.
Carlito
0 0
reagovat

Horns

Alexandre Aja je packal. Jeho staré horory mám rád, ale to je jednoduchá, přímočará řezničina, ta mu jde dobře. Ovšem tady se jedná o poznání ambicióznější látku a na tu Aja zjevně nestačí. Film chce být lovestory,drama, fantasy, horor, (černá)komedie a kdo ví co ještě. A to dohromady prostě nefunguje. Jednotlivě některé scény fungují dobře, některé velmi, ale hodně je jich velké wtf, kdy nevíte, zda se máte smát nebo být vyděšeni a podle mého to rozhodně nebyl tvůrčí záměr :). Velká škoda, potenciál tam byl velký. No nic, raději knihu 8) (nečetl jsem, stojí za to ?)
p.s. Herecké výkony rovněž velmi nevyrovnané až bych řekl spíš slabší, jediný kdo to ustál se ctí je Radcliffe, kterej se do té role docela hodí ( teď nevim, jestli je to pro něj dobře nebo špatně :D)
623775
Alexandre Aja je packal. Jeho staré horory mám rád, ale to je jednoduchá, přímočará řezničina, ta mu jde dobře. Ovšem tady se jedná o poznání ambicióznější látku a na tu Aja zjevně nestačí. Film chce být lovestory,drama, fantasy, horor, (černá)komedie a kdo ví co ještě. A to dohromady prostě nefunguje. Jednotlivě některé scény fungují dobře, některé velmi, ale hodně je jich velké wtf, kdy nevíte, zda se máte smát nebo být vyděšeni a podle mého to rozhodně nebyl tvůrčí záměr *:)*. Velká škoda, potenciál tam byl velký. No nic, raději knihu *8)* (nečetl jsem, stojí za to ?) p.s. Herecké výkony rovněž velmi nevyrovnané až bych řekl spíš slabší, jediný kdo to ustál se ctí je Radcliffe, kterej se do té role docela hodí ( teď nevim, jestli je to pro něj dobře nebo špatně *:D*)
Horns
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se