Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32841 - 32860 Napsat příspěvek
Vedel som ze na teba sa da spolahnut:+
624290
Vedel som ze na teba sa da spolahnut*:+*
0 0
reagovat
Ubehli tri minuty a ja si vzpomnel na dalsi... link Pokud jste jeste nevideli, prave ste nasli viteze :)
624289
Ubehli tri minuty a ja si vzpomnel na dalsi... http://www.csfd.cz/film/254871-podivni/ Pokud jste jeste nevideli, prave ste nasli viteze :)
0 0
reagovat

Gorecki

Prej mate nejaky tipy... :D

Rozhodne stoji za pozornost Australskej Wolf Creek. Hodne nasilne, hodne realisticke, pokud draha polovicka dava Eden Lake, mela by dat i tohle. link

Zaroven uz sem tu v mym top 11 clanku doporucoval taky australskej Dying Breed Trochu to pripomina Deliverance, rozhodne to taky stoji za pozornost link - a koneckoncu o tom pisu i tady link

Tam take doporucuju Urban Explorer. Ale na to bacha, to uz je ve druhe polovine hodne torture.

Jinak ti gratuluju k zene. Neznam zadnou zenskou, ktere by se libil Eden Lake a dobrovolne by vyhledavala podobne filmy. Vetsinou mam zkusenosti prave opacne. Duchariny a lekacky ano, psychickej a fyzickej teror rozhodne ne....

P.S Mozna si vzpomenu casem i na dalsi... :)
624288
Prej mate nejaky tipy... *:D* Rozhodne stoji za pozornost Australskej [b]Wolf Creek[/b]. Hodne nasilne, hodne realisticke, pokud draha polovicka dava Eden Lake, mela by dat i tohle. http://www.csfd.cz/film/195321-wolf-creek/ Zaroven uz sem tu v mym top 11 clanku doporucoval taky australskej [b]Dying Breed[/b] Trochu to pripomina Deliverance, rozhodne to taky stoji za pozornost http://www.csfd.cz/film/249612-dying-breed/ - a koneckoncu o tom pisu i tady http://www.moviezone.cz/clanek/27290-top-11-nejlepsi-horory-podle-tedgeorge/ Tam take doporucuju [b]Urban Explorer[/b]. Ale na to bacha, to uz je ve druhe polovine hodne [b]torture[/b]. Jinak ti gratuluju k zene. Neznam zadnou zenskou, ktere by se libil Eden Lake a dobrovolne by vyhledavala podobne filmy. Vetsinou mam zkusenosti prave opacne. Duchariny a lekacky ano, psychickej a fyzickej teror rozhodne ne.... P.S Mozna si vzpomenu casem i na dalsi... :)
Gorecki
0 0
reagovat

Gorecki

Babovřesky
624287
Babovřesky
Gorecki
0 0
reagovat

Poradte horor/thriller

Na dnesny tematicky vecer, polovicka nechce klasicke lakacky a nadprirodzene duchariny, chcela by nieco desive v "realistickom" style a la Eden Lake.
Mate nejake tipy?
624286
Na dnesny tematicky vecer, polovicka nechce klasicke lakacky a nadprirodzene duchariny, chcela by nieco desive v "realistickom" style a la Eden Lake. Mate nejake tipy?
Poradte horor/thriller
0 0
reagovat

GuidoA.

Neviděl a díky za doporučení. :+
624283
Neviděl a díky za doporučení. *:+*
GuidoA.
0 0
reagovat
Ten soundtrack proste odporúčam link
624276
Ten soundtrack proste odporúčam http://www.youtube.com/watch?v=3BwOWPlYyt0
0 0
reagovat

Goondo: Minranui Sidae

Tragédia, humor, zábavné bojové scény, sympatickí hrdinovia, poriadny záporák, štipka Tarantina a k tomu fajnová westernová hudba. 8/10
624272
Tragédia, humor, zábavné bojové scény, sympatickí hrdinovia, poriadny záporák, štipka Tarantina a k tomu fajnová westernová hudba. 8/10
Goondo: Minranui Sidae
0 0
reagovat

Babadook

Fajný horor, kde sa viac bojíte .... ako toho strašidla a všetci sú v prdeli skôr, než tam vôbec dôjde... nezvyčajné, no o to viac zaujímavé 7,5/10
624262
Fajný horor, kde sa viac bojíte .... ako toho strašidla a všetci sú v prdeli skôr, než tam vôbec dôjde... nezvyčajné, no o to viac zaujímavé 7,5/10
Babadook
0 0
reagovat

Letní bouře (2004)

Mám ten film hodně rád a nebojím se jej nazvat klasikou ve svém (sub)žánru. Báječný soundtrack (hit "Manamana" nikdy nezněl nikdy lépe než zde), výborní herci, vtipné momenty fungují bez problému a k tomu výborná práce s kamerou a krásná příroda. A jednu větu jsem si už před lety vzal k srdci: "Když se budeš skrývat, tak se celý život nikdy nenajdeš."
624261
Mám ten film hodně rád a nebojím se jej nazvat klasikou ve svém (sub)žánru. Báječný soundtrack (hit "Manamana" nikdy nezněl nikdy lépe než zde), výborní herci, vtipné momenty fungují bez problému a k tomu výborná práce s kamerou a krásná příroda. A jednu větu jsem si už před lety vzal k srdci: "Když se budeš skrývat, tak se celý život nikdy nenajdeš."
Letní bouře (2004)
0 0
reagovat
axis
mezi ty skvely vyjimky patri jeste behind the mask: the rise of leslie vernon z roku 2006. musis videt, teda pokud si tak uz neucinil.

the bird with the crystal plumage (1970)
75% - tohle proste zeru. na suspirii (90%) a profondo rosso (95%) to zdaleka nema, ale presto je to libec. argento si ty pretwistovany gialla proste dava. priste si dam bud inferno nebo operu.

dawn of the planet of the apes (2014)
60% - ten predchozi dil me bavil vic. na tomhle sem si akorat uzival nektery scenerie. dej je neskutecne nudnej a u nekterejch natahovanejch scen sem uplne cejtil jak mi rostou vlasy.
624260
axis mezi ty skvely vyjimky patri jeste behind the mask: the rise of leslie vernon z roku 2006. musis videt, teda pokud si tak uz neucinil. the bird with the crystal plumage (1970) 75% - tohle proste zeru. na suspirii (90%) a profondo rosso (95%) to zdaleka nema, ale presto je to libec. argento si ty pretwistovany gialla proste dava. priste si dam bud inferno nebo operu. dawn of the planet of the apes (2014) 60% - ten predchozi dil me bavil vic. na tomhle sem si akorat uzival nektery scenerie. dej je neskutecne nudnej a u nekterejch natahovanejch scen sem uplne cejtil jak mi rostou vlasy.
0 0
reagovat

GuidoA.

:+
624258
*:+*
GuidoA.
0 0
reagovat

Chvění (1990)

Boží poloáčko se skvělou dvojkou rednecků Kevina Bacona a jeho kolegy Freda Warda!
Valím oči co za ty směšný prachy v rozpočtu podařilo natočit. A ty hlášky jak z bratránků Gremlins a Critters. 7,5/10
Přesně takový polohororový komedie mě strašně chybějí a nikdo je dnes nedokáže natočit. I když sem tam světlá vyjímka Zombielandu nebo právě Chaty v horách.
624257
Boží poloáčko se skvělou dvojkou rednecků Kevina Bacona a jeho kolegy Freda Warda! Valím oči co za ty směšný prachy v rozpočtu podařilo natočit. A ty hlášky jak z bratránků Gremlins a Critters. 7,5/10 Přesně takový polohororový komedie mě strašně chybějí a nikdo je dnes nedokáže natočit. I když sem tam světlá vyjímka Zombielandu nebo právě Chaty v horách.
Chvění (1990)
0 0
reagovat
624256
[link="http://youtu.be/yGz2xdQa1ho"]every reference in the cabin in the woods[/link]
0 0
reagovat

Kandidát

Takže, dá sa to keď sa chce príp. vie. Remeselne fantastické* , vynikajúco zahrané *, skvelo napísané * . Film má spád *, gule* , ambície* aj to srdiečko* . Hodnotiace absolútno 10/10 *.

legenda * - na slovenské pomery

normálne je to na nejakých 5 - 6/10 , takže kto chce môže priemerovať. na csfd budem zaokrúhľovať na 4*
Ale tadeto vedie cesta a Karáskovi by som nemal problém nechať režírovať napr. Saw 9 a mohla by to byť megapecka *

P.S. darmo, film v ktorom je Judit Bárdos nemôže byť zlý ;)
624255
Takže, dá sa to keď sa chce príp. vie. Remeselne fantastické* , vynikajúco zahrané *, skvelo napísané * . Film má spád *, gule* , ambície* aj to srdiečko* . Hodnotiace absolútno 10/10 *. legenda * - na slovenské pomery normálne je to na nejakých 5 - 6/10 , takže kto chce môže priemerovať. na csfd budem zaokrúhľovať na 4* Ale tadeto vedie cesta a Karáskovi by som nemal problém nechať režírovať napr. Saw 9 a mohla by to byť megapecka * P.S. darmo, film v ktorom je Judit Bárdos nemôže byť zlý *;)*
Kandidát
0 0
reagovat
Zvedavosť a slabosť pre vianočné filmy. Videl som jednotku pred rokmi, ktorá sa dala stráviť celkom v pohode. Toto ale bolo na mňa moc.
624241
Zvedavosť a slabosť pre vianočné filmy. Videl som jednotku pred rokmi, ktorá sa dala stráviť celkom v pohode. Toto ale bolo na mňa moc.
0 0
reagovat

kyller

:D To musím vidieť ! A prečo si to vlastne pozeral? :)
624240
*:D* To musím vidieť ! A prečo si to vlastne pozeral? :)
kyller
0 0
reagovat

Niko 2

Ty vole! Tak toto bola bizarnosť. Vianočný animák pre deti a jednou z hlavných tém filmu je to, že Nikova maminka si nájde milenca, pretože tatino ju zanedbáva kvôli práci pre Santu.

A milenec maminu ešte aj nabúchal.

Proste nová vianočná klasika.
624238
Ty vole! Tak toto bola bizarnosť. Vianočný animák pre deti a jednou z hlavných tém filmu je to, že Nikova maminka si nájde milenca, pretože tatino ju zanedbáva kvôli práci pre Santu. [spoiler]A milenec maminu ešte aj nabúchal.[/spoiler] Proste nová vianočná klasika.
Niko 2
0 0
reagovat
axis
- dik za tip, ale komixy uz davno nectu.

ted sem v horrorovy manii a chystam se na milovanyho argenta - the bird with the crystal plumage a prej uzasnej asijskej kousek audition. davam tomu dokonce prednost pred boyhoodem, na kterej se samozrejme taky tesim.
624229
axis - dik za tip, ale komixy uz davno nectu. ted sem v horrorovy manii a chystam se na milovanyho argenta - the bird with the crystal plumage a prej uzasnej asijskej kousek audition. davam tomu dokonce prednost pred boyhoodem, na kterej se samozrejme taky tesim.
0 0
reagovat
...cameo Kaplického blobu v poslední scéně potěšilo.
624228
...cameo Kaplického blobu v poslední scéně potěšilo.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se