Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32801 - 32820 Napsat příspěvek

TedGeorge

Ani jedno jsem neviděl, oboje vypadá velice zajímavě. Díky za tip! :+
624397
Ani jedno jsem neviděl, oboje vypadá velice zajímavě. Díky za tip! *:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

TrDlo

Z nedávných Last Days on Mars a hlavně Europa Report. Ta se mi hodně líbila a pokud si jí nahodou neviděl, tak by se ti mohla líbit.
624396
Z nedávných Last Days on Mars a hlavně Europa Report. Ta se mi hodně líbila a pokud si jí nahodou neviděl, tak by se ti mohla líbit.
TrDlo
0 0
reagovat
GuidoA.
Vypadá to na správnou psychárnu. Vyzkouším, díky :)

Clavius
Obojí viděno, i když Event Horizon bych si možná i zopakoval. Galaxy Quest je sice super věc, ale se zadáním má společný tak akorát ten vesmír :D

kubqo
To asi opravdu vypadá spíš na komedii.

Gonzi
Atmosférou velmi blízko toho, co bych chtěl, ten vesmír nakonec není nutnou podmínkou. Jenom škoda, že je znám nazpaměť :)
624395
[b]GuidoA.[/b] Vypadá to na správnou psychárnu. Vyzkouším, díky :) [b]Clavius[/b] Obojí viděno, i když Event Horizon bych si možná i zopakoval. Galaxy Quest je sice super věc, ale se zadáním má společný tak akorát ten vesmír *:D* [b]kubqo[/b] To asi opravdu vypadá spíš na komedii. [b]Gonzi[/b] Atmosférou velmi blízko toho, co bych chtěl, ten vesmír nakonec není nutnou podmínkou. Jenom škoda, že je znám nazpaměť :)
0 0
reagovat
John Wick je po dlouhy dobe akcni film, kterej jsem si vylozene uzival. Keanu je holt borec :)
624392
John Wick je po dlouhy dobe akcni film, kterej jsem si vylozene uzival. Keanu je holt borec :)
0 0
reagovat

popik

John Wick:

8/10*
Ten týpek za kamerou má kurva talent, je vidět, že se u dost věcí museli držet rozpočtově při zemi, finále je slabší, ale jinak to šlapek jak hodinky. Keanu je super, přestřelka v baru je boží (mě se ještě víc líbila ta klidná předehra v těch lázních/u bazénu) a ostatní herecká sestava dobře doplňuje celek. :+
624389
John Wick: 8/10* Ten týpek za kamerou má kurva talent, je vidět, že se u dost věcí museli držet rozpočtově při zemi, finále je slabší, ale jinak to šlapek jak hodinky. Keanu je super, přestřelka v baru je boží (mě se ještě víc líbila ta klidná předehra v těch lázních/u bazénu) a ostatní herecká sestava dobře doplňuje celek. *:+*
popik
0 0
reagovat
tron a oblivion
624387
tron a oblivion
0 0
reagovat

trdlo

Dark Star maybe? i keď to je skôr čierna komédia, než scifi AV žrádlo
624386
Dark Star maybe? i keď to je skôr čierna komédia, než scifi AV žrádlo
trdlo
0 0
reagovat

TrDLo

Teď mě napadá trošku hororový Event Horizon nebo zábavný Galaxy Quest :D
624385
Teď mě napadá trošku hororový Event Horizon nebo zábavný Galaxy Quest *:D*
TrDLo
0 0
reagovat
trdlo
nejvetsi audiovizualni zradlo, co sem posledni dobou videl je beyond the black rainbow a ma to absolutne uzasnej soundtrack. akorat to neni vesmirny no.
624383
trdlo nejvetsi audiovizualni zradlo, co sem posledni dobou videl je beyond the black rainbow a ma to absolutne uzasnej soundtrack. akorat to neni vesmirny no.
0 0
reagovat
20,000 days on earth (2014)
70% - uzasne natocenej ''dokument''. uteklo to, jako by to melo tak 5 minut. rozhodne stoji za videni.

boyhood (2014)
100% - duhh.
624382
20,000 days on earth (2014) 70% - uzasne natocenej ''dokument''. uteklo to, jako by to melo tak 5 minut. rozhodne stoji za videni. boyhood (2014) 100% - duhh.
0 0
reagovat
Dostal jsem chuť na trochu té vesmírné audiovizuální atmosféry. Doporučí někdo nějaký film? Rád bych něco (velmi zhruba) z průniku Sunshine, Solarisu, Fontány, 2001, Gravitace, Transcendence, ... Silný soundtrack uvítám.

Předem dík :+
624381
Dostal jsem chuť na trochu té vesmírné audiovizuální atmosféry. Doporučí někdo nějaký film? Rád bych něco (velmi zhruba) z průniku Sunshine, Solarisu, Fontány, 2001, Gravitace, Transcendence, ... Silný soundtrack uvítám. Předem dík *:+*
0 0
reagovat
já se skvěle bavil u "Kdo si vezme Barryho?". Je to taková buranská komedie ve stylu Prciček + pařba ve vegas. Hrajou tam samí seriáloví herci. (tlustej fousatej z Reapera, černoch z happy endings, hubenej ze Silicon Valley)
624374
já se skvěle bavil u "Kdo si vezme Barryho?". Je to taková buranská komedie ve stylu Prciček + pařba ve vegas. Hrajou tam samí seriáloví herci. (tlustej fousatej z Reapera, černoch z happy endings, hubenej ze Silicon Valley)
0 0
reagovat
Není teď nějaká nová fakt zábavná komedie na DVD? Něco jako Fak jů, pane učiteli? Díky.
624373
Není teď nějaká nová fakt zábavná komedie na DVD? Něco jako Fak jů, pane učiteli? Díky.
0 0
reagovat

kyller

Díky :+
624370
Díky *:+*
kyller
0 0
reagovat

Carlito

624369
http://www.csfd.cz/film/336059-kralove-leta/
Carlito
0 0
reagovat

Dotaz

Nevíte, jak se jmenuje ten film, co v něm parta dětí staví v lese nějaké obydlí ? Je to relativně nový.
624368
Nevíte, jak se jmenuje ten film, co v něm parta dětí staví v lese nějaké obydlí ? Je to relativně nový.
Dotaz
0 0
reagovat

Ted

Bohužel ano. Je to nudná tragédie, ale třeba to někomu sedne. Pousmál jsem se jen u scény, kde se ke konci objevili zmutovaní zombiehumanbeavers a zombiebearbeaver byl už vrchol.
624361
Bohužel ano. Je to nudná tragédie, ale třeba to někomu sedne. Pousmál jsem se jen u scény, kde [spoiler]se ke konci objevili zmutovaní zombiehumanbeavers a zombiebearbeaver byl už vrchol[/spoiler].
Ted
0 0
reagovat
Už ste viděli Zombeavers? :D link a link a link a link
624360
Už ste viděli Zombeavers? :D http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/custom/Embeds/Zombeavers%20Awards%20Her.jpg a http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/custom/Embeds/Zombeavers%20American%20Hustle.jpg a http://cdn.bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2014/02/Zombeavers-Awards-banner.jpg a http://www.highsnobiety.com/files/2014/02/Watch-the-official-trailer-for-Zombeavers-00.jpg
0 0
reagovat

Disketa1

To sice jo, ale ne ve vysílaných programech. Na začátku a na konci je mi to putna.
624348
To sice jo, ale ne ve vysílaných programech. Na začátku a na konci je mi to putna.
Disketa1
0 0
reagovat

Axis

Pozor, reklamy na ČT jsou zakázány pouze na prvním programu, na ostatních programech jedou normálně. Na ČT1 jsou místo reklam teleshopingové nabídky z produkce ČT.
624346
Pozor, reklamy na ČT jsou zakázány pouze na prvním programu, na ostatních programech jedou normálně. Na ČT1 jsou místo reklam teleshopingové nabídky z produkce ČT.
Axis
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se