Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32621 - 32640 Napsat příspěvek

The Guest

What the fuck?!?!
4/5, v druhé půlce se to paradně zvrhne a svým stylem (propojení s hudbou) mi to připomínalo Drive. Pohodové béčko na nudný večer :+
624943
[spoiler]What the fuck?!?![/spoiler] 4/5, v druhé půlce se to paradně zvrhne a svým stylem (propojení s hudbou) mi to připomínalo Drive. Pohodové béčko na nudný večer *:+*
The Guest
0 0
reagovat

Atlas mraků

Viděno 2x a ani jednou velký zklamání, ale ani nadšení. Jako jednotlivý příběhy pěkný, herci sympatičtí, masky kapku mimo, ale to zapadání do sebe/poselství. No nevím, čekal jsem daleko geniálnější konec s doslovnějším rozuzlením, kdy si ve vteřině až mi to dojde přehraju zbytek filmu pozpátku a vduchu pochválím tvůrce, jak to geniálně vymysleli. Cesta přeprala cíl u filmu, který celou dobu směřoval k mega finále, který bylo hodně meh. "Heleďte, jak tohle spolu souviselo! áááááánd its gone.."
624933
Viděno 2x a ani jednou velký zklamání, ale ani nadšení. Jako jednotlivý příběhy pěkný, herci sympatičtí, masky kapku mimo, ale to zapadání do sebe/poselství. No nevím, čekal jsem daleko geniálnější konec s doslovnějším rozuzlením, kdy si ve vteřině až mi to dojde přehraju zbytek filmu pozpátku a vduchu pochválím tvůrce, jak to geniálně vymysleli. Cesta přeprala cíl u filmu, který celou dobu směřoval k mega finále, který bylo hodně meh. "Heleďte, jak tohle spolu souviselo! áááááánd its gone.."
Atlas mraků
0 0
reagovat
Xxendxxův kolega dorazil a jako vždy rázně a moudře, přinejmenším státnicky pronesl pravdu. Svou vlastní pravdu. :D
624932
Xxendxxův kolega dorazil a jako vždy rázně a moudře, přinejmenším státnicky pronesl pravdu. Svou vlastní pravdu. *:D*
0 0
reagovat
Je to nekoukatelná new age pí*ovina 0/10
624931
Je to nekoukatelná new age pí*ovina 0/10
0 0
reagovat

Atlas mraků

Zrovna ta střihová skladba mě na tom filmu nepřestává fascinovat. Návaznost záběrů při střihu mezi povídkami, společná gradace atd. V tom je ten film podle mě nejsilnější. :+
624930
Zrovna ta střihová skladba mě na tom filmu nepřestává fascinovat. Návaznost záběrů při střihu mezi povídkami, společná gradace atd. V tom je ten film podle mě nejsilnější. *:+*
Atlas mraků
0 0
reagovat
je to jak hodit knedlo vepro zelo do mixeru... taky tam nic nechybi ani neprebyva, ale pro nekoho je to nepozivatelny :)
624929
je to jak hodit knedlo vepro zelo do mixeru... taky tam nic nechybi ani neprebyva, ale pro nekoho je to nepozivatelny :)
0 0
reagovat
Ten durův koment u Atlasu mraků je jeden z mála, kde se s ním absolutně neshodnu. Znovu opakuji, že všechno tam má své místo a nic nechybí ani nepřebývá. Akorát jsem zapomněl, že ten film není pro každého, což xxendxx svými rádobymachro výroky jen potvrzuje. :)
624928
Ten durův koment u Atlasu mraků je jeden z mála, kde se s ním absolutně neshodnu. Znovu opakuji, že všechno tam má své místo a nic nechybí ani nepřebývá. Akorát jsem zapomněl, že ten film není pro každého, což xxendxx svými rádobymachro výroky jen potvrzuje. *:)*
0 0
reagovat
kdyby mi Dada Patrasova v kouzelny skolce rekla "Tvoje činy můžou ovlivnit životy jinejch lidí, tak se podle toho chovej?" , nemel bych s tim asi zadnej zavaznejsi problem. tohle byla 3 hodiny dlouha nuda ala "kdyz budete zly na prirodu, tak bude priroda zla na vas" avatar pointa. Akorat tam se 3 hodiny neco delo, ne jen ze si hromada lidi nekde povida (a jako bonus se porad skace sem a tam mezi 18 ruznejma storylajnama).
624927
kdyby mi Dada Patrasova v kouzelny skolce rekla "Tvoje činy můžou ovlivnit životy jinejch lidí, tak se podle toho chovej?" , nemel bych s tim asi zadnej zavaznejsi problem. tohle byla 3 hodiny dlouha nuda ala "kdyz budete zly na prirodu, tak bude priroda zla na vas" avatar pointa. Akorat tam se 3 hodiny neco delo, ne jen ze si hromada lidi nekde povida (a jako bonus se porad skace sem a tam mezi 18 ruznejma storylajnama).
0 0
reagovat

xxendxx

Kritiku ala blbě vystavěný nebo herecky mdlý plně akceptuju, ale furt v tom nevidím nic pseudo :)
624926
Kritiku ala blbě vystavěný nebo herecky mdlý plně akceptuju, ale furt v tom nevidím nic pseudo :)
xxendxx
0 0
reagovat

KarelR

tak nejak se shoduju s Durem a jeho komentem na csfd.

"Keby mi to perfektné postapo a solídnu sci-fi neprerušovali tými ostatnými nudnými báchorkami (načo je komédia o dôchodcoch v blázinci?), tak dajme tomu... Veľkú všeobjímajúcu štruktúru tam v žiadnom prípade nevidím, prechody medzi žánrami často bolestivé, záverečná pointa... žiadna. Navyše je to fakt útrpne dlhé a som úprimne rád, že som to nevidel v kine. Ale Hugh Grant ako vodca divošských kanibalov na nezaplatenie. :)"

kdyby to melo povidkovou strukturu jako treba Pulpy (ve spravnym poradi), bylo by to imho o hodne stravitelnejsi. Hrozne me vadilo to chaoticky skakani mezi dobama a Hanks vsude jinde, nez usmudlanej v lese.
624925
tak nejak se shoduju s Durem a jeho komentem na csfd. "Keby mi to perfektné postapo a solídnu sci-fi neprerušovali tými ostatnými nudnými báchorkami (načo je komédia o dôchodcoch v blázinci?), tak dajme tomu... Veľkú všeobjímajúcu štruktúru tam v žiadnom prípade nevidím, prechody medzi žánrami často bolestivé, záverečná pointa... žiadna. Navyše je to fakt útrpne dlhé a som úprimne rád, že som to nevidel v kine. Ale Hugh Grant ako vodca divošských kanibalov na nezaplatenie. :)" kdyby to melo povidkovou strukturu jako treba Pulpy (ve spravnym poradi), bylo by to imho o hodne stravitelnejsi. Hrozne me vadilo to chaoticky skakani mezi dobama a Hanks vsude jinde, nez usmudlanej v lese.
KarelR
0 0
reagovat

xxendxx

Hele a co přesně je pseudo na "Tvoje činy můžou ovlivnit životy jinejch lidí, tak se podle toho chovej?" Přijde mi to jako extrémně jednoduchý poselství, jenom ho prostě předávaj lidi v divnejch maskách :)
624924
Hele a co přesně je pseudo na "Tvoje činy můžou ovlivnit životy jinejch lidí, tak se podle toho chovej?" Přijde mi to jako extrémně jednoduchý poselství, jenom ho prostě předávaj lidi v divnejch maskách :)
xxendxx
0 0
reagovat

Cloud atlas

tak jsem to konecne dokoukal a lituju zabitejch 3 hodin. posledni pseudoblabol, kterej me takhle hrozne nudil a kterej vsichni buhvi proc adorujou do nebes, byla Fontana.
624921
tak jsem to konecne dokoukal a lituju zabitejch 3 hodin. posledni pseudoblabol, kterej me takhle hrozne nudil a kterej vsichni buhvi proc adorujou do nebes, byla Fontana.
Cloud atlas
0 0
reagovat

Brief Encounter

Aj napriek neduhom svojej doby ( hlavne na súčasnú dobu kostrbatá práca s monológmi ) je to stále nádherný film a krásny príklad toho, že keď dostane skvelý režisér do rúk aj ten najtuctovejší scenár dokáže z neho vyčarovať úžasný zážitok. 9/10
624920
Aj napriek neduhom svojej doby ( hlavne na súčasnú dobu kostrbatá práca s monológmi ) je to stále nádherný film a krásny príklad toho, že keď dostane skvelý režisér do rúk aj ten najtuctovejší scenár dokáže z neho vyčarovať úžasný zážitok. 9/10
Brief Encounter
0 0
reagovat

Frank

Neskutečně dobré...miluji čerstvé filmy
624915
Neskutečně dobré...miluji čerstvé filmy
Frank
0 0
reagovat

xxendxx

Ono je to strašně zmatený i v knížce a až do půlky jsem si říkal co se to kurva děje. Ale pak když se jednotlivé příběhy začnou spojovat do jendoho většího tak děj do sebe perfektně zapadne. Jen to prolévání asi sedmy různých rovin je dost zamtečný.
Asi bych se být tebou přečetl i knížku.
624912
Ono je to strašně zmatený i v knížce a až do půlky jsem si říkal co se to kurva děje. Ale pak když se jednotlivé příběhy začnou spojovat do jendoho většího tak děj do sebe perfektně zapadne. Jen to prolévání asi sedmy různých rovin je dost zamtečný. Asi bych se být tebou přečetl i knížku.
xxendxx
0 0
reagovat

Have Dreams, Will Travel

Celkom fajn nezávislý film, ktorý skončil takmer po celom svete nepochopiteľne mimo distribúcie. A je to škoda pretože aj napriek tomu, že to nie je žiadna pecka oplatí sa kuknúť. A tiež bolo po dlhej dobe príjemne vidieť Vala Kilmeroa v niečom zmysluplnom 7 /10
624913
Celkom fajn nezávislý film, ktorý skončil takmer po celom svete nepochopiteľne mimo distribúcie. A je to škoda pretože aj napriek tomu, že to nie je žiadna pecka oplatí sa kuknúť. A tiež bolo po dlhej dobe príjemne vidieť Vala Kilmeroa v niečom zmysluplnom 7 /10
Have Dreams, Will Travel
0 0
reagovat

xxendxx

Když neusneš a budeš dávat pozor, tak veškerá nenápadná propojení uvidíš. :)
624910
Když neusneš a budeš dávat pozor, tak veškerá nenápadná propojení uvidíš. *:)*
xxendxx
0 0
reagovat
Disk:

dává to pak nějakej smysl kde se to všechno propojí, nebo je to pořád jen chaoticky skakani sem tam?
Jsem u sceny kde se Hale Berry s Hanksem schovavaj pod mostem pri ceste k nejaky hore a naprosto netusim, o co tam jde. (a dostal sem se tak daleko po 4 vecerech "ted to urcite dokoukam")
624909
Disk: dává to pak nějakej smysl kde se to všechno propojí, nebo je to pořád jen chaoticky skakani sem tam? Jsem u sceny kde se Hale Berry s Hanksem schovavaj pod mostem pri ceste k nejaky hore a naprosto netusim, o co tam jde. (a dostal sem se tak daleko po 4 vecerech "ted to urcite dokoukam")
0 0
reagovat

SteKi

Jen doplnění...

Vždyť v Transcendenci je na otázce umělé inteligence postavená pointa celého filmu.
624908
Jen doplnění... Vždyť v Transcendenci je na otázce umělé inteligence postavená pointa celého filmu.
SteKi
0 0
reagovat

Atlas mraků (2012)

V kině viděno rovnou třikrát, včera konečně na Blu-rayi. Pořád jde o jeden z nejvýznamnějších filmů tohoto desetiletí. Subjektivně velmi krátký film, který rychle uteče. Geniální střihové montáže a perfektně propojené jednotlivé dějové úseky. Nemá cenu něco vyzdvihovat, všechno je pečlivě vyvážené a nic nepřebývá. Emotivně dodnes působivé. Dokonalá režie, dokonalá kamera (na BD vyniká skvěle) a dokonalí herci. Nezapomenutelný film s božským soundtrackem. :+
624906
V kině viděno rovnou třikrát, včera konečně na Blu-rayi. Pořád jde o jeden z nejvýznamnějších filmů tohoto desetiletí. Subjektivně velmi krátký film, který rychle uteče. Geniální střihové montáže a perfektně propojené jednotlivé dějové úseky. Nemá cenu něco vyzdvihovat, všechno je pečlivě vyvážené a nic nepřebývá. Emotivně dodnes působivé. Dokonalá režie, dokonalá kamera (na BD vyniká skvěle) a dokonalí herci. Nezapomenutelný film s božským soundtrackem. *:+*
Atlas mraků (2012)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se