Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32601 - 32620 Napsat příspěvek
uznávám, že opice hrály, vzbuzovaly emoce, měly pěkné chlupy atd. Jen mi prostě přišel ten druhý díl o hrozně moc hloupější než ten první.
625032
uznávám, že opice hrály, vzbuzovaly emoce, měly pěkné chlupy atd. Jen mi prostě přišel ten druhý díl o hrozně moc hloupější než ten první.
0 0
reagovat
Což je samozřejmě taktéž vlastnost filmu, pokud po kině ztratí tolik.
625031
Což je samozřejmě taktéž vlastnost filmu, pokud po kině ztratí tolik.
0 0
reagovat

Rise of the Planet of the Apes

Ja som to videl aj v kine aj doma na malej obrazovke a ten rozdiel je neskutočný. Legitímne je najsilnejšia stránka toho filmu práve technické spracovanie opíc a to na malej obrazovke (nech sa snažíte akokoľvek) proste nepohltí.

That said, rozhodne to nie je bezchybný film.
625029
Ja som to videl aj v kine aj doma na malej obrazovke a ten rozdiel je neskutočný. Legitímne je najsilnejšia stránka toho filmu práve technické spracovanie opíc a to na malej obrazovke (nech sa snažíte akokoľvek) proste nepohltí. That said, rozhodne to nie je bezchybný film.
Rise of the Planet of the Apes
0 0
reagovat

Gonzi

zbavil bych to těch slůvek jako "extémně" a "naprosto" a odsouhlasil. A co chtít víc? Já nevím, prostě něco víc...
625028
zbavil bych to těch slůvek jako "extémně" a "naprosto" a odsouhlasil. A co chtít víc? Já nevím, prostě něco víc...
Gonzi
0 0
reagovat

MarvinP

Prijemna marvelovka ve smyslu vyplachovy letni film... beru. Kazdopadne je zo extremne zabavna a nahlaskovana zalezitost s naprosto luxusnim tempem. Opravdu nevim co vic chtit od popcornove zabavy.
625024
Prijemna marvelovka ve smyslu vyplachovy letni film... beru. Kazdopadne je zo extremne zabavna a nahlaskovana zalezitost s naprosto luxusnim tempem. Opravdu nevim co vic chtit od popcornove zabavy.
MarvinP
0 0
reagovat

10/10

Konečně viděnej Barry Lyndon. Tyvoe jakto, že ten film nezestárnul ani o jedinej den? To je něco neuvěřitelnýho. 1975!! Respekt velikej, i když se mi to ke konci už docela táhlo.
625018
Konečně viděnej Barry Lyndon. Tyvoe jakto, že ten film nezestárnul ani o jedinej den? To je něco neuvěřitelnýho. 1975!! Respekt velikej, i když se mi to ke konci už docela táhlo.
10/10
0 0
reagovat

MarvinP

RotPotA - V kine ma to pohltilo a jeden z naj zážitkov tohto roka. Čiže si myslím že kino tomu dosť pridáva neviem ako na monitore ale chystám sa aj na to určite.
625015
RotPotA - V kine ma to pohltilo a jeden z naj zážitkov tohto roka. Čiže si myslím že kino tomu dosť pridáva neviem ako na monitore ale chystám sa aj na to určite.
MarvinP
0 0
reagovat
Starou Bellu do toho netahej, nebo prijde Edward a domluvi ti :D
625003
Starou Bellu do toho netahej, nebo prijde Edward a domluvi ti *:D*
0 0
reagovat
Guardians of the Galaxy - příjemná marvelovka, ale fakt nic víc. Je okolo toho nezaslouženej hype.

Rise of the Planet of the Apes - těžký zklamání. Jednička docela dobře fungovala, tady se to chvílema propadalo do těžkýho béčka a místy to bylo nechtěně směšný. Dialogy stály za starou Bellu. Když je záběr na klec s lidmy a nějaká paní tam hlásí "chceme odsud pryč" tak to jsem třeba vyprsk smíchy a nebylo to jediný místo. Slabota.

Wrong Cops - viděl jsem to opilej a užil jsem si to moc. Fakt vtipná a svérázná záležitost.
625001
Guardians of the Galaxy - příjemná marvelovka, ale fakt nic víc. Je okolo toho nezaslouženej hype. Rise of the Planet of the Apes - těžký zklamání. Jednička docela dobře fungovala, tady se to chvílema propadalo do těžkýho béčka a místy to bylo nechtěně směšný. Dialogy stály za starou Bellu. Když je záběr na klec s lidmy a nějaká paní tam hlásí "chceme odsud pryč" tak to jsem třeba vyprsk smíchy a nebylo to jediný místo. Slabota. Wrong Cops - viděl jsem to opilej a užil jsem si to moc. Fakt vtipná a svérázná záležitost.
0 0
reagovat
:)
625000
*:)*
0 0
reagovat
Kdo by bral vazne Mufa, ktorý si nevšimol, že vo filme nie je iba jedna Godzilla.
624998
Kdo by bral vazne Mufa, ktorý si nevšimol, že vo filme nie je iba jedna Godzilla.
0 0
reagovat

fountain a cloud atlas sou sracky ?

Under the skin je masterpiece ?!!! wtf ? To už chce pořádnou dávku demence tohle tvrdit.....
624997
Under the skin je masterpiece ?!!! wtf ? To už chce pořádnou dávku demence tohle tvrdit.....
fountain a cloud atlas sou sracky ?
0 0
reagovat
nic nemam proti idejim se kteryma si zahravaj. slysel sem ze cloud atlas je bozi knizka. akorat je u nich tezky, aby se nerozpadly a nebyly k smichu. coz je pripad tehle dvou filmu. under the skin je masterpiece. tam by me nenapadlo se zasmat tak jednoduchymu napadu ani na fterinu.
624983
nic nemam proti idejim se kteryma si zahravaj. slysel sem ze cloud atlas je bozi knizka. akorat je u nich tezky, aby se nerozpadly a nebyly k smichu. coz je pripad tehle dvou filmu. under the skin je masterpiece. tam by me nenapadlo se zasmat tak jednoduchymu napadu ani na fterinu.
0 0
reagovat
Sakra, proč já na ty sra*ky chodím do kina a mnohdy si dávám repete. Asi jsem filmový ignorant a laik, který tam to "nic" nevidí a uživá si ty ubohé pseudopříběhy s takovou vervou.
624981
Sakra, proč já na ty sra*ky chodím do kina a mnohdy si dávám repete. Asi jsem filmový ignorant a laik, který tam to "nic" nevidí a uživá si ty ubohé pseudopříběhy s takovou vervou.
0 0
reagovat
fountain a cloud atlas sou sracky tecka
624978
fountain a cloud atlas sou sracky tecka
0 0
reagovat
Fontána a pseudoblábol? Vážně? No tak to pardón...
624963
Fontána a pseudoblábol? Vážně? No tak to pardón...
0 0
reagovat

popik

the babadook (2014)

Celou stopáž jsem fandil babadookovi, aby ty totálně vyjebaný postavy, to se jinak nedá říct, konečně zavřeli hubu.
624952
the babadook (2014) Celou stopáž jsem fandil babadookovi, aby ty totálně vyjebaný postavy, to se jinak nedá říct, konečně zavřeli hubu.
popik
0 0
reagovat
the babadook (2014)
35% - tak tohle teda byla nocni mura. takhle sem se u horroru nenudil uz hezky dlouho. kazdou minutu se deje naka nova artova picovina, az je to fakt unavny. obcas je to i k smichu. pritom je to absolutne o hovne. aspon ta hlavni herecka byla super.

na the guest se hodne tesim.
624950
the babadook (2014) 35% - tak tohle teda byla nocni mura. takhle sem se u horroru nenudil uz hezky dlouho. kazdou minutu se deje naka nova artova picovina, az je to fakt unavny. obcas je to i k smichu. pritom je to absolutne o hovne. aspon ta hlavni herecka byla super. na the guest se hodne tesim.
0 0
reagovat

The Guest

What the fuck?!?!
4/5, v druhé půlce se to paradně zvrhne a svým stylem (propojení s hudbou) mi to připomínalo Drive. Pohodové béčko na nudný večer :+
624943
[spoiler]What the fuck?!?![/spoiler] 4/5, v druhé půlce se to paradně zvrhne a svým stylem (propojení s hudbou) mi to připomínalo Drive. Pohodové béčko na nudný večer *:+*
The Guest
0 0
reagovat

Atlas mraků

Viděno 2x a ani jednou velký zklamání, ale ani nadšení. Jako jednotlivý příběhy pěkný, herci sympatičtí, masky kapku mimo, ale to zapadání do sebe/poselství. No nevím, čekal jsem daleko geniálnější konec s doslovnějším rozuzlením, kdy si ve vteřině až mi to dojde přehraju zbytek filmu pozpátku a vduchu pochválím tvůrce, jak to geniálně vymysleli. Cesta přeprala cíl u filmu, který celou dobu směřoval k mega finále, který bylo hodně meh. "Heleďte, jak tohle spolu souviselo! áááááánd its gone.."
624933
Viděno 2x a ani jednou velký zklamání, ale ani nadšení. Jako jednotlivý příběhy pěkný, herci sympatičtí, masky kapku mimo, ale to zapadání do sebe/poselství. No nevím, čekal jsem daleko geniálnější konec s doslovnějším rozuzlením, kdy si ve vteřině až mi to dojde přehraju zbytek filmu pozpátku a vduchu pochválím tvůrce, jak to geniálně vymysleli. Cesta přeprala cíl u filmu, který celou dobu směřoval k mega finále, který bylo hodně meh. "Heleďte, jak tohle spolu souviselo! áááááánd its gone.."
Atlas mraků
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se