Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32481 - 32500 Napsat příspěvek
Meh a já považoval Birdmana jako jednoho z hlavních kandidátů a ty recenze zatím vypovídají o znatelných kvalitách. Snad to u kritiků neprošumí :(
625443
Meh a já považoval Birdmana jako jednoho z hlavních kandidátů a ty recenze zatím vypovídají o znatelných kvalitách. Snad to u kritiků neprošumí *:(*
0 0
reagovat

Disketa

Ako Weinsteini majú jasný vplyv, ale ja to na ceny tak neadorujem kvôli tomu , že je gej, ale preto viem od kritikov ktorých sledujem a viem aký majú vkus.
625441
Ako Weinsteini majú jasný vplyv, ale ja to na ceny tak neadorujem kvôli tomu , že je gej, ale preto viem od kritikov ktorých sledujem a viem aký majú vkus.
Disketa
0 0
reagovat

Detention (2011)

Konečně pořádnej Party film a když jste maličko zhulený je to ještě lepší! Když tu adorujeme Fuck You pane učiteli, Chatu v horách a podobný šílenosti tak tohle je pro MZ partu nutnost! FUCK YOU Joss Whedon!
625439
Konečně pořádnej Party film a když jste maličko zhulený je to ještě lepší! Když tu adorujeme Fuck You pane učiteli, Chatu v horách a podobný šílenosti tak tohle je pro MZ partu nutnost! FUCK YOU Joss Whedon!
Detention (2011)
0 0
reagovat
Asi to mnohe prekvapi, ale me ten Jobsuv zivotopis nejak vubec nelaka :)
625432
Asi to mnohe prekvapi, ale me ten Jobsuv zivotopis nejak vubec nelaka :)
0 0
reagovat

KarelR

:D
Ale asi tazko. Film ma zobrazovat udalosti najneskor v 2001, vtedy mala Lisa 23 rokov. Aj ked Jessice by som zozral vsetko;)

A paci sa mi, ze to Sorkin vzal vraj dost kriticky voci Jobsovi, urcite nepojde o ziadny zaujaty monument.
625430
*:D* Ale asi tazko. Film ma zobrazovat udalosti najneskor v 2001, vtedy mala Lisa 23 rokov. Aj ked Jessice by som zozral vsetko;) A paci sa mi, ze to Sorkin vzal vraj dost kriticky voci Jobsovi, urcite nepojde o ziadny zaujaty monument.
KarelR
0 0
reagovat

Gorecki

Hele tak sorry, já ten nejnovější update úplně minul a Fassy fakt je "attached". link Naopak tam ale nejsou zmínky o Rogenovi (Wozniak) ani Jessice. Důležitou postavou filmu má btw. bejt Jobsova dcera. Že by si třeba zahrála její starší verzi, protože... něco takovýho už dlouho nezkusila? :D
625425
Hele tak sorry, já ten nejnovější update úplně minul a Fassy fakt je "attached". http://www.hollywoodreporter.com/news/universal-picks-up-steve-jobs-752149 Naopak tam ale nejsou zmínky o Rogenovi (Wozniak) ani Jessice. Důležitou postavou filmu má btw. bejt Jobsova dcera. Že by si třeba zahrála její starší verzi, protože... něco takovýho už dlouho nezkusila? *:D*
Gorecki
0 0
reagovat

popik

Jobs
Uz je to potvrzené! Jessica Chastain bude hrát Steva Jobse. :D
625424
Jobs Uz je to potvrzené! Jessica Chastain bude hrát Steva Jobse. *:D*
popik
0 0
reagovat

Carlito

Mě zrovna souboj s Tigrem potěšil jen na půl, byl jsem rád že se pokusili o historickou věrnost a Shermany neměli šanci. Ovšem to že se osádka tigeru trefí jen na každou třetí ránu, to jim nežeru, osádky byli trénovány na první jasnou ránu (taky proto při obranných bojích dostávali US jednotky tak výrazně na prdel). Tyhle hračky se dávali jen nejzkušenějším posádkám (už jen z důvodu vyrobených 1450ks ve všech modofikacích) a když už Tigr padl tak buď na zničený pohonný ústrojí, zničenej pás nebo leteckou palbou (vrchní část věže měla slabé pancéřování a Typhoony, Mustangy a Šturmáče toho dokázali využít). A pak k tomu souboji...věž Tigeru se otočí o 360 stupňů za 60 sekund což by Pittova Easy Eight neměla šanci dát.
Mám holt tu smůlu, že mám z důvodů modelařiny načteno a hodně historických snímků mě tak irituje. I ten konec byl dost na pěst. Na druhou stranu, kdy zase někdo něco podobně alespoň trochu kvalitního natočí.
625423
Mě zrovna souboj s Tigrem potěšil jen na půl, byl jsem rád že se pokusili o historickou věrnost a Shermany neměli šanci. Ovšem to že se osádka tigeru trefí jen na každou třetí ránu, to jim nežeru, osádky byli trénovány na první jasnou ránu (taky proto při obranných bojích dostávali US jednotky tak výrazně na prdel). Tyhle hračky se dávali jen nejzkušenějším posádkám (už jen z důvodu vyrobených 1450ks ve všech modofikacích) a když už Tigr padl tak buď na zničený pohonný ústrojí, zničenej pás nebo leteckou palbou (vrchní část věže měla slabé pancéřování a Typhoony, Mustangy a Šturmáče toho dokázali využít). A pak k tomu souboji...věž Tigeru se otočí o 360 stupňů za 60 sekund což by Pittova Easy Eight neměla šanci dát. Mám holt tu smůlu, že mám z důvodů modelařiny načteno a hodně historických snímků mě tak irituje. I ten konec byl dost na pěst. Na druhou stranu, kdy zase někdo něco podobně alespoň trochu kvalitního natočí.
Carlito
0 0
reagovat

Carlito

:+
625422
*:+*
Carlito
0 0
reagovat
Aspon ta Jessica Chastain je potvrdena:)

Koho ma hrat sa sice nikde nespomina, ale Jobsova manzelka je asi jasna.
625420
Aspon ta Jessica Chastain je potvrdena:) Koho ma hrat sa sice nikde nespomina, ale Jobsova [link="http://9to5mac.files.wordpress.com/2012/01/laurene-powell-jobs-and-steve-jobs-image-001.jpg"]manzelka[/link] je asi [link="http://www.worldstoplists.com/wp-content/uploads/2014/04/laurene-powell-jobs.jpg"]jasna[/link].
0 0
reagovat

Fury (2014)

Pitt to stále má ( i když nevím přesně co a kde, ale je to tam ), Lerman absolutně nevadil, Shia super, lepší než když ze sebe dělá kašpara a ty dva do party taky ok, i když bad guy moh bejt výraznější a mexikánec nemusel bejt mexikánec ?). Souboj s tigerem masakrózní. A nic není víc cool než Pitt s kulometem kosící nácky. Best job I ever had. 9/10
625419
Pitt to stále má ( i když nevím přesně co a kde, ale je to tam ), Lerman absolutně nevadil, Shia super, lepší než když ze sebe dělá kašpara a ty dva do party taky ok, i když bad guy moh bejt výraznější a mexikánec nemusel bejt mexikánec *?)*. Souboj s tigerem masakrózní. A nic není víc cool než Pitt s kulometem kosící nácky. Best job I ever had. 9/10
Fury (2014)
0 0
reagovat

KarelR

Tak vzhladom k tomu, ze vraj kvoli jeho schedule conflict bolo Sony ochotne ten projekt pustit to beriem ako hotovu vec.
Inymi slovami, nekaz mi radost ty chytrolin:)
625418
Tak vzhladom k tomu, ze vraj kvoli jeho schedule conflict bolo Sony ochotne ten projekt pustit to beriem ako hotovu vec. Inymi slovami, nekaz mi radost ty chytrolin:)
KarelR
0 0
reagovat
Jak říkám, Fassy tu roli momentálně fakt nemá. Maximálně je studiovým favoritem.
625410
Jak říkám, Fassy tu roli momentálně fakt nemá. Maximálně je studiovým favoritem.
0 0
reagovat
Na vážného Fassbendera se ve filmu, kde nezakrývá půlku plátna jeho houpající se penis, hrozně těším. :+
625409
Na vážného Fassbendera se ve filmu, kde nezakrývá půlku plátna jeho houpající se penis, hrozně těším. *:+*
0 0
reagovat
Tak jak teda? Na tohle se hodne tesim, tak me to zajima...
625408
Tak jak teda? Na tohle se hodne tesim, tak me to zajima...
0 0
reagovat

Gorecki

Hele pokud vím, tak Fassbendera akorát chtěli v Sony předtím, než to prodali Universalu. Takže v tuhle chvíli určitě nikoho nenahradil :)
625407
Hele pokud vím, tak Fassbendera akorát chtěli v Sony předtím, než to prodali Universalu. Takže v tuhle chvíli určitě nikoho nenahradil :)
Gorecki
0 0
reagovat
Ach tak... Jak mi byl Jobs vždycky ukradenej, tak jsem neskutečně zvědavej, co s tímhle Boyle provede.

Jinak Fassbender. :+ (Kdo by to u toho nenápadnýho kluka v Band of Brothers čekal, že jednou bude hrát v největších filmech a pošilhávat po cenách.) :D
625406
Ach tak... Jak mi byl Jobs vždycky ukradenej, tak jsem neskutečně zvědavej, co s tímhle Boyle provede. Jinak Fassbender. *:+* (Kdo by to u toho nenápadnýho kluka v Band of Brothers čekal, že jednou bude hrát v největších filmech a pošilhávat po cenách.) *:D*
0 0
reagovat

JohnyD

Tazko povedat, tocit sa musi zacat uz v januari, Fassbender ma potom Apocalypse. Takmer to kvoli tomu cele krachlo, lebo Sony chcelo tocit neskor a tak po dvoch rokoch vycuvalo z toho projektu, ale nastastie to prebral Universal. Premieru vsak tipujem az koncom roka:(

Memphis
No hej, ale tam islo o klasickejsi scenar, vela opisov scen a podobne. Toto budu tri 30-minutove real time dialogy:)
625404
Tazko povedat, tocit sa musi zacat uz v januari, Fassbender ma potom Apocalypse. Takmer to kvoli tomu cele krachlo, lebo Sony chcelo tocit neskor a tak po dvoch rokoch vycuvalo z toho projektu, ale nastastie to prebral Universal. Premieru vsak tipujem az koncom roka:( [b]Memphis[/b] No hej, ale tam islo o klasickejsi scenar, vela opisov scen a podobne. Toto budu tri 30-minutove real time dialogy:)
JohnyD
0 0
reagovat

Gorecki

Tak Fincher dokázal ze 163 stránek udělat dvouhodinovej film... :D
625403
Tak Fincher dokázal ze 163 stránek udělat dvouhodinovej film... *:D*
Gorecki
0 0
reagovat

Vardant

Mám z toho filmu podobné pocity. Jen jsem si u jedné z počátečních scén říkal: "Ty jo, Edward Furlong." A nakonec je to herečka Sarah Snook :D
625402
Mám z toho filmu podobné pocity. Jen jsem si u jedné z počátečních scén říkal: "Ty jo, Edward Furlong." A nakonec je to herečka Sarah Snook *:D*
Vardant
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se