Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 32441 - 32460 Napsat příspěvek

pepo

Jj, prakticky neznámá uberpecka :+
625648
Jj, prakticky neznámá uberpecka *:+*
pepo
0 0
reagovat

Predestination

Velmi velmi zajimavy a chytry. Akorat se porad nemuzu rozhodnout, jestli se mi to libilo nebo ne. Prvni pulka skoro az smrtici, druha naopak vyborna.
625642
Velmi velmi zajimavy a chytry. Akorat se porad nemuzu rozhodnout, jestli se mi to libilo nebo ne. Prvni pulka skoro az smrtici, druha naopak vyborna.
Predestination
0 0
reagovat

Indiscreet

Neviem sa rozhodnúť či je tento film dokonalá žánrová hra alebo hnusný podraz na diváka ale je to strašná pecka. Začína to ako klasická gýčová love story ako od Danielle Steelovej, akurát s dokonalým hereckým duom Grant - Bergmanová a trošku sofistikovajším scenárom aby sa to zhruba od polovice zvrtlo ku fantastickej screwball comedy pri ktorej som sa dusil smiechom. Predstavte si ako keby sa v polovici Komanda zjavil Charlie Sheen a zvyšok filmu pokračoval v duchu Horúcich výstrelov. 10/10 " Nie je nič úprimnejšie ako keď žena klame " :)
625641
Neviem sa rozhodnúť či je tento film dokonalá žánrová hra alebo hnusný podraz na diváka ale je to strašná pecka. Začína to ako klasická gýčová love story ako od Danielle Steelovej, akurát s dokonalým hereckým duom Grant - Bergmanová a trošku sofistikovajším scenárom aby sa to zhruba od polovice zvrtlo ku fantastickej screwball comedy pri ktorej som sa dusil smiechom. Predstavte si ako keby sa v polovici Komanda zjavil Charlie Sheen a zvyšok filmu pokračoval v duchu Horúcich výstrelov. 10/10 " Nie je nič úprimnejšie ako keď žena klame " :)
Indiscreet
0 0
reagovat

Fury

Slušné, velice slušné, ale filmu, kterej si tak moc hraje na realističnost, prostě nedokážu odpustit debilní granátové etudy, které mají účinnost malé petardy, ještě ve stísněných prostorech, kde by takovej granát měl 10ti násobnou sílu...i víc. 7/10*
625612
Slušné, velice slušné, ale filmu, kterej si tak moc hraje na realističnost, prostě nedokážu odpustit debilní granátové etudy, které mají účinnost malé petardy, ještě ve stísněných prostorech, kde by takovej granát měl 10ti násobnou sílu...i víc. 7/10*
Fury
0 0
reagovat
do tretice vseho ...
mam poradnou chut si znova pustit moji oblibenou planetu terror (85%). tu sem videl uz minimalne 3x. zato u death proof (55%) sem chcipal a jednou bylo moc, ale furt lepsi nez machete kills (20%).
625603
do tretice vseho ... mam poradnou chut si znova pustit moji oblibenou planetu terror (85%). tu sem videl uz minimalne 3x. zato u death proof (55%) sem chcipal a jednou bylo moc, ale furt lepsi nez machete kills (20%).
0 0
reagovat
de behandeling / the treatment (2014)
70% - nesnasim ty seversky ''ultradepresivni'' mrdky a proto jsem se bal, ze to bude tomu podobny. nakonce me to docela bavilo. prumerna storka, ktera je trochu lip natocena a vystavena. filmecek je to dost frustrujici, protoze vetsinu casu preslapuje na miste. vysetrovani da holt praci, a tak se mi ke konci zaviraly oci.
625601
de behandeling / the treatment (2014) 70% - nesnasim ty seversky ''ultradepresivni'' mrdky a proto jsem se bal, ze to bude tomu podobny. nakonce me to docela bavilo. prumerna storka, ktera je trochu lip natocena a vystavena. filmecek je to dost frustrujici, protoze vetsinu casu preslapuje na miste. vysetrovani da holt praci, a tak se mi ke konci zaviraly oci.
0 0
reagovat
battle royale (2000)
100% - proste paradni jizda. ani ten konec, kterej uz trochu hapruje, mi nevadil. nejvic se mi libilo, jak to misto nakyho pomalyho rozjezdu hned vlitne do akce. taky se mi libilo, ze i pres dost vysoky tempo tam neni nic odbyty. takze i postava, ktera tam je na pet minut, je dostatecne prokleslena. takovyho toho nejvetsiho maniaka sem si prejmenoval na breivika. akorat kdyz tam strikala krev, tak to vypadalo dost trapne.

a touch of sin (2013)
60% - de to. z ciny mi bylo vzdycky na bliti. natoceny je to vazne hezky. krvavy sceny sou dost pusobivy. postavy sou taky fajn, ale dat tomu cenu za scenar, je snad vtip.
625593
battle royale (2000) 100% - proste paradni jizda. ani ten konec, kterej uz trochu hapruje, mi nevadil. nejvic se mi libilo, jak to misto nakyho pomalyho rozjezdu hned vlitne do akce. taky se mi libilo, ze i pres dost vysoky tempo tam neni nic odbyty. takze i postava, ktera tam je na pet minut, je dostatecne prokleslena. takovyho toho nejvetsiho maniaka sem si prejmenoval na breivika. akorat kdyz tam strikala krev, tak to vypadalo dost trapne. a touch of sin (2013) 60% - de to. z ciny mi bylo vzdycky na bliti. natoceny je to vazne hezky. krvavy sceny sou dost pusobivy. postavy sou taky fajn, ale dat tomu cenu za scenar, je snad vtip.
0 0
reagovat
Není zač, holt zrovna tohle mě fakt sedlo. Psycho mix Ferrise Buellera, Návratů do Budoucnosti, Snídaňovýho klubu a Vřískotu se solidním gore horůrkem. Fajnová je vysvětlovačka chlapíka co je 9 let po škole a ta změna muziky a mody na jeho spolupoškolácích - MTV kultura hadr. Ono je to celý tak na dvě tři zkouknutí aby člověk objevil všechny vtípky a odkazy (třeba stroj času v medvědovi má hodně zajímavý rozhraní ala Iron man).
BTW rejža Joseph Kahn před tím natočil Torque - ohnivá kola, recenzi ve Vztyčených palcích si pamatuju dodnes :D
625594
Není zač, holt zrovna tohle mě fakt sedlo. Psycho mix Ferrise Buellera, Návratů do Budoucnosti, Snídaňovýho klubu a Vřískotu se solidním gore horůrkem. Fajnová je vysvětlovačka chlapíka co je 9 let po škole a ta změna muziky a mody na jeho spolupoškolácích - MTV kultura hadr. Ono je to celý tak na dvě tři zkouknutí aby člověk objevil všechny vtípky a odkazy (třeba stroj času v medvědovi má hodně zajímavý rozhraní ala Iron man). BTW rejža Joseph Kahn před tím natočil Torque - ohnivá kola, recenzi ve Vztyčených palcích si pamatuju dodnes *:D*
0 0
reagovat

SteKi

Popojeď o pár příspěvků dolů kde to s Gonzim řešíme.
625590
Popojeď o pár příspěvků dolů kde to s Gonzim řešíme.
SteKi
0 0
reagovat

Predestination

prave nad tym premyslam a zistil som, ze ten film je nerealny... :D ale fakt, to co sa tam deje je nemozne, pretoze ona/on sa nikdy nemohol/a narodil bez toho aby existoval stroj casu. takze kde to potom cele zacalo?!? ved je nemozene aby on/a vobec vznikol. ved musel nejak na zaciatku existovat aby sa mohol vratit v case a sam sa oplodnit aby sa nakoniec ukadol a dal do sirotcinca....aaaaaaa :D
625589
[spoiler]prave nad tym premyslam a zistil som, ze ten film je nerealny... *:D* ale fakt, to co sa tam deje je nemozne, pretoze ona/on sa nikdy nemohol/a narodil bez toho aby existoval stroj casu. takze kde to potom cele zacalo?!? ved je nemozene aby on/a vobec vznikol. ved musel nejak na zaciatku existovat aby sa mohol vratit v case a sam sa oplodnit aby sa nakoniec ukadol a dal do sirotcinca....aaaaaaa *:D* [/spoiler]
Predestination
0 0
reagovat

Predestination

Radil by som to blízko k Looperovi, ale o level nižšie. Nemá to tie kulervoucí scény ako looper a nie tak skvelý casting. inak je to ale viac ukecanejšie a to nemusí by´t nutne zle.
7/10, ale takýchto ukecaných retro-scifi dostávame tak jednu za 5 rokov takže vlastne nadšenie
625588
Radil by som to blízko k Looperovi, ale o level nižšie. Nemá to tie kulervoucí scény ako looper a nie tak skvelý casting. inak je to ale viac ukecanejšie a to nemusí by´t nutne zle. 7/10, ale takýchto ukecaných retro-scifi dostávame tak jednu za 5 rokov takže vlastne nadšenie
Predestination
0 0
reagovat

Before I Disappear

Výborne natočený film. Celkom som prekvapený ako sa mi to trafilo... 8.5/10

FURY

Na tieto vojnové filmy a celkovo tematiku moc nie som, ale na toto sa dalo veľmi spokojne dívať do konca... hlavne ansambl herecký je na A+ 8/10
625587
Výborne natočený film. Celkom som prekvapený ako sa mi to trafilo... 8.5/10 FURY Na tieto vojnové filmy a celkovo tematiku moc nie som, ale na toto sa dalo veľmi spokojne dívať do konca... hlavne ansambl herecký je na A+ 8/10
Before I Disappear
0 0
reagovat

Detention

Dekuju Axisovi za doporuceni, byla to vazne celkem pecka :) Kez by takovych silenosti vznikalo vic :)
625586
Dekuju Axisovi za doporuceni, byla to vazne celkem pecka :) Kez by takovych silenosti vznikalo vic :)
Detention
0 0
reagovat

Predestination

Super! :+ Jeden z top filmů roku. U mne si to namazalo na chleba Interstellar i takový ne uplně nepodobný Atlas mraků 9/10 a šlo to i s minimem efektů. :+
625584
Super! *:+* Jeden z top filmů roku. U mne si to namazalo na chleba Interstellar i takový ne uplně nepodobný Atlas mraků 9/10 a šlo to i s minimem efektů. *:+*
Predestination
0 0
reagovat

SteKi

vždyť taky Bootstrap paradox má popkulturní přezdívku Moffat loop :D
625580
vždyť taky Bootstrap paradox má popkulturní přezdívku Moffat loop *:D*
SteKi
0 0
reagovat

Popik

mna ako Doctor Who fanusika to vobec neprekvapilo :)) :D a dokonca som to presne takto predpokladal ze to bude. A to dost skoro. Ale inak dost dobry film. Vyborne sa to pozeralo.
625579
mna ako Doctor Who fanusika to vobec neprekvapilo *:))* *:D* a dokonca som to presne takto predpokladal ze to bude. A to dost skoro. Ale inak dost dobry film. Vyborne sa to pozeralo.
Popik
0 0
reagovat

Gorecki

Jsme na tom stejne :+
625568
Jsme na tom stejne *:+*
Gorecki
0 0
reagovat
Tady je popis povidky All You Zombies od Heinleina, kterou film vcelku verne adaptuje, az na toho Fizzle bombera, ale udalosti se shoduji. Je tam pak i chronologicke serazeni udalosti: link
625556
Tady je popis povidky All You Zombies od Heinleina, kterou film vcelku verne adaptuje, az na toho Fizzle bombera, ale udalosti se shoduji. Je tam pak i chronologicke serazeni udalosti: http://en.wikipedia.org/wiki/All_You_Zombies
0 0
reagovat

Ted

Telegraficky: asi film roka, tesne pred Fury, fungovalo na mna vsetko. Emocie, sci-fi, humor, fyzika, hudba, herci, dokonca aj ten Damon ma sral len chvilu, zvraty ktore som ocakaval ma napriek tomu bavili, lacnota mi nevadila, musim to vidiet este raz v kine, na telke si to uz asi nepozriem. :)
625555
Telegraficky: asi film roka, tesne pred Fury, fungovalo na mna vsetko. Emocie, sci-fi, humor, fyzika, hudba, herci, dokonca aj ten Damon ma sral len chvilu, zvraty ktore som ocakaval ma napriek tomu bavili, lacnota mi nevadila, musim to vidiet este raz v kine, na telke si to uz asi nepozriem. :)
Ted
0 0
reagovat
Cvak :D
625545
Cvak *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se