Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 31821 - 31840 Napsat příspěvek
ups :D
628235
ups *:D*
0 0
reagovat
pepo

Kdybys mel dve, tak bys videl ten preklep ve slove "masterpiece" :D
628234
[b]pepo[/b] Kdybys mel dve, tak bys videl ten preklep ve slove "masterpiece" *:D*
0 0
reagovat

KarelR

Niekto tvrdí, že dokonca dve :D
628229
Niekto tvrdí, že dokonca dve *:D*
KarelR
0 0
reagovat

pepo

Jo... máš dobrý oko :+
628228
Jo... máš dobrý oko *:+*
pepo
0 0
reagovat

Roaring Twenties (1939)

OMG! To bolo tak strašne dobré. Brilantne zrežírovaný, napísaný aj zahraný materpiece 10/10
628227
OMG! To bolo tak strašne dobré. Brilantne zrežírovaný, napísaný aj zahraný materpiece 10/10
Roaring Twenties (1939)
0 0
reagovat
Určitě by to po nich vzal Jaden Smith.
628226
Určitě by to po nich vzal Jaden Smith.
0 0
reagovat
Jake Gyllenhaal sa na Suicide Squad nakoniec vysral. Mne osobne odľahlo už tieto blockbustové polohy dva krát skúšal a hrubo pohorel. Radšej ho uvidím v nejakej pecke ako jeho posledných 5 filmov. Aj Hardy aj Jake majú výborny výber filmov čo vzbudzuje otázky o kvalite scenára a filmu celkovo, nemyslíte?
628225
Jake Gyllenhaal sa na Suicide Squad nakoniec [link="http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=43178"]vysral[/link]. Mne osobne odľahlo už tieto blockbustové polohy dva krát skúšal a hrubo pohorel. Radšej ho uvidím v nejakej pecke ako jeho posledných 5 filmov. Aj Hardy aj Jake majú výborny výber filmov čo vzbudzuje otázky o kvalite scenára a filmu celkovo, nemyslíte?
0 0
reagovat

Whiplash

Sakra to byla jízda. Hned po shlédnutí tomu nemám problém napařit desítku, protože ten film mě hned na začátku vtáhnul a na konci vyplivnul do titulků s přiblbým úsměvem na tváři.

Po vychladnutí bych asi ubral, protože to bylo místy fakt šílené, ale jakmile se to rozjede, tak je vám to prostě jedno a za to si to ty body zaslouží zase zpátky :+
628189
Sakra to byla jízda. Hned po shlédnutí tomu nemám problém napařit desítku, protože ten film mě hned na začátku vtáhnul a na konci vyplivnul do titulků s přiblbým úsměvem na tváři. Po vychladnutí bych asi ubral, protože to bylo místy fakt šílené, ale jakmile se to rozjede, tak je vám to prostě jedno a za to si to ty body zaslouží zase zpátky *:+*
Whiplash
0 0
reagovat

Rodann

ja som to tiez nemyslel zle. len tomu uprimne nerozumiem, preco dobrovolne vyhladavas informacie o filme, na ktory sa tesis. ja napr. nepozeram uz ani trailery, aj ked by som strasne moc chcel, pretoze ich mam hrozne rad. ale radsej si to vsetko vychutnam az v kine. ale tak je to individualne, teba to tesi evidentne a predpokladam, ze si tym tiez nenechas pokazit zazitok v kine. dobre pre teba :) ale aj tak tomu nerozumiem :D
628173
ja som to tiez nemyslel zle. len tomu uprimne nerozumiem, preco dobrovolne vyhladavas informacie o filme, na ktory sa tesis. ja napr. nepozeram uz ani trailery, aj ked by som strasne moc chcel, pretoze ich mam hrozne rad. ale radsej si to vsetko vychutnam az v kine. ale tak je to individualne, teba to tesi evidentne a predpokladam, ze si tym tiez nenechas pokazit zazitok v kine. dobre pre teba :) ale aj tak tomu nerozumiem :D
Rodann
0 0
reagovat

xxendxx

:D:+
628171
*:D**:+*
xxendxx
0 0
reagovat

birdman

tak se mi to rozlezelo a dokoukal jsem to... a ten konec je jeste horsi, nez jsem cekal.
fakt nechapu, za co to dostava ty absolutoria. Po skonceni mi to evokuje dalsi kultovni film, kterej sel naprosto mimo me a kterej uz nechci nikdy videt. Requiem za sen.

2/10
1* za Nortona
1* za to, ze Keaton jeste neni mrtvej
628170
tak se mi to rozlezelo a dokoukal jsem to... a ten konec je jeste horsi, nez jsem cekal. fakt nechapu, za co to dostava ty absolutoria. Po skonceni mi to evokuje dalsi kultovni film, kterej sel naprosto mimo me a kterej uz nechci nikdy videt. Requiem za sen. 2/10 1* za Nortona 1* za to, ze Keaton jeste neni mrtvej
birdman
0 0
reagovat

LukyBuky

a zrovna do takových jak ty "patřím tam i já" je tam rejpnuto
628163
a zrovna do takových jak ty "patřím tam i já" je tam [spoiler]rejpnuto[/spoiler]
LukyBuky
0 0
reagovat
he’s a goddamn artist!
628161
he’s a goddamn artist!
0 0
reagovat
No tak já jsem velmi přízemní člověk a na tyhle divnosti nechodím, v kině dávám jen blockbustery.
628157
No tak já jsem velmi přízemní člověk a na tyhle divnosti nechodím, v kině dávám jen blockbustery.
0 0
reagovat

xxendxx

Já mám tenhle pocit už od první upoutávky. Fakt přemýšlím, jestli za to vyhazovat prachy...
628152
Já mám tenhle pocit už od první upoutávky. Fakt přemýšlím, jestli za to vyhazovat prachy...
xxendxx
0 0
reagovat
why don't you play in hell? (2013)
70% - nice.

muj kino-plan se zacina hroutit. whiplash uz sem posral. birdmana se nemuzu dockat. ten to jeste drzi. horsi to bude s the duke of burgundy. za chvilku je venku a u nas v kine je az 16.4. me poser. du si pustit aphex twin - computer controlled acoustic instruments pt.2 (2015).
628150
why don't you play in hell? (2013) 70% - nice. muj kino-plan se zacina hroutit. [link="http://thedissolve.com/reviews/1126-whiplash/"]whiplash[/link] uz sem posral. [link="http://thedissolve.com/reviews/1152-birdman/"]birdman[/link]a se nemuzu dockat. ten to jeste drzi. horsi to bude s [link="http://thedissolve.com/reviews/1326-the-duke-of-burgundy/"]the duke of burgundy[/link]. za chvilku je venku a u nas v kine je az 16.4. me poser. du si pustit aphex twin - computer controlled acoustic instruments pt.2 (2015).
0 0
reagovat
SHOTS FIRED!
628144
SHOTS FIRED!
0 0
reagovat

birdman

Nestava se mi moc casto, abych neco nedokoukal, ale tohle se fakt nedalo. Jestli byl rezijni cil udelat ze vsech nesnesitelny debily, tak je to film roku. Jit na tohle do kina, tak chci vratit prachy a sel bych si spravit chut treba na babovresky.
628142
Nestava se mi moc casto, abych neco nedokoukal, ale tohle se fakt nedalo. Jestli byl rezijni cil udelat ze vsech nesnesitelny debily, tak je to film roku. Jit na tohle do kina, tak chci vratit prachy a sel bych si spravit chut treba na babovresky.
birdman
0 0
reagovat
:D

Tak teraz si ma úprimne dostal :+
628138
*:D* Tak teraz si ma úprimne dostal *:+*
0 0
reagovat
Tak chvíli počkáme....

Už?
628137
Tak chvíli počkáme.... Už?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se