Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 31801 - 31820 Napsat příspěvek

Sharknado

Bombáááááááá! We need a bigger chopper :) :) :) 10/10
628331
Bombáááááááá! We need a bigger chopper :) :) :) 10/10
Sharknado
0 0
reagovat
birdman (or the unexpected virtue of ignorance) (2014)
85% - hereckej koncert. vsichni hrali bozsky. 1. keaton, 2. galifianakis !, 3. norton. keaton a lubezki maj jasnyho oscara. vyborne tam fungovaly i ty bici. v kine sem si to nesmirne uzival. naomi watts zase jako silena lezba co chce bejt hereckou jako v mulholland drive. jako vyborna komedie s oblibenejma hercema (kor kdyz miluju emmu stone) super, ale jako neco vic to neni nic extra.

force majeure (2014)
90% - to se musi videt. film pro vsechny skodoliby parchanty. takovouhle demolici sem uz dlouho nevidel. ten reziser je dabel.
628329
birdman (or the unexpected virtue of ignorance) (2014) 85% - hereckej koncert. vsichni hrali bozsky. 1. keaton, 2. galifianakis !, 3. norton. keaton a lubezki maj jasnyho oscara. vyborne tam fungovaly i ty bici. v kine sem si to nesmirne uzival. naomi watts zase jako silena lezba co chce bejt hereckou jako v mulholland drive. jako vyborna komedie s oblibenejma hercema (kor kdyz miluju emmu stone) super, ale jako neco vic to neni nic extra. force majeure (2014) 90% - to se musi videt. film pro vsechny skodoliby parchanty. takovouhle demolici sem uz dlouho nevidel. ten reziser je dabel.
0 0
reagovat

Memphis

Jestli chceš profesionálně nakládat, musíš rozhodně umět i dostávat, nezlob se na mě. To, že to ve filmu možná moc nevypadá, se přece nevylučuje s tim, že Wickovi tisíckrát před tim nemohli natrhnout řiť. Nebo tam o tom někde je přímo řeč, že má kůži jak dětskou prdýlku všude, a já to dokonale zapoměl zase :D?

A Banshee bych si obzvláště dneska nebral moc do huby :D - na to, že jsou True Detective nebo Gravitace enormní sračky, tu máme jiný experty na vytrubování :)
628328
Jestli chceš profesionálně nakládat, musíš rozhodně umět i dostávat, nezlob se na mě. To, že to ve filmu možná moc nevypadá, se přece nevylučuje s tim, že Wickovi tisíckrát před tim nemohli natrhnout řiť. Nebo tam o tom někde je přímo řeč, že má kůži jak dětskou prdýlku všude, a já to dokonale zapoměl zase *:D*? A Banshee bych si obzvláště dneska nebral moc do huby *:D* - na to, že jsou True Detective nebo Gravitace enormní sračky, tu máme jiný experty na vytrubování *:)*
Memphis
0 0
reagovat

Davies

To si právě skončil s Banshee maratonem, že mi pokládáš takovou, bez urážky, pitomou otázku? :D
628327
To si právě skončil s Banshee maratonem, že mi pokládáš takovou, bez urážky, pitomou otázku? *:D*
Davies
0 0
reagovat
Jak se může z někoho stát prvotřídní mašina na zabíjení, kdyby nebyl zvyklej (naučenej), dostávat na prdel, prosimtě :)?
628326
Jak se může z někoho stát prvotřídní mašina na zabíjení, kdyby nebyl zvyklej (naučenej), dostávat na prdel, prosimtě *:)*?
0 0
reagovat
Navíc se mi opravdu hodně líbí, jak je podaná ta Wickova "rustiness", jak je vidět, že dělá chyby, že je zranitelnej a že teda vůbec není zvyklej od někoho dostávat na prdel.
628325
Navíc se mi opravdu hodně líbí, jak je podaná ta Wickova "rustiness", jak je vidět, že dělá chyby, že je zranitelnej a že teda vůbec není zvyklej od někoho dostávat na prdel.
0 0
reagovat

Davies

Tak schválně, posuď sám. link
628323
Tak schválně, posuď sám. http://oi57.tinypic.com/14l6p2c.jpg
Davies
0 0
reagovat

Memphis Davies

Jep, přesně takovej pocit jako z mladého Wooa ( to je skloňování :D) jsem z toho měl, jen bez těch holubic, emoví, tequily a Chow Yun Feta.
628321
Jep, přesně takovej pocit jako z mladého Wooa ( to je skloňování *:D*) jsem z toho měl, jen bez těch holubic, emoví, tequily a Chow Yun Feta.
Memphis Davies
0 0
reagovat

Dokonalý trik (The Prestige)

Hmm... i po těch letech (a tolika jeho vynikajících snímcích), pro mě osobně, pořád nejlepší Nolan. :+

10/10
628320
Hmm... i po těch letech (a tolika jeho vynikajících snímcích), pro mě osobně, pořád [link="http://film.moviezone.cz/dokonaly-trik/recenze/"]nejlepší Nolan[/link]. *:+* 10/10
Dokonalý trik (The Prestige)
0 0
reagovat

Memphis

Asi máš Tváří v tvář fakt HODNĚ rád :D ;)
628318
Asi máš Tváří v tvář fakt HODNĚ rád *:D* *;)*
Memphis
0 0
reagovat

John Wick podruhé

Miluju ten film. K absolutní dokonalosti už mu chybí jen pár bílých holubic.
628317
Miluju ten film. K absolutní dokonalosti už mu chybí jen pár bílých holubic.
John Wick podruhé
0 0
reagovat

popik

Mě právě přišel Walter mnohem víc jako někdo s kým se může "normální" člověk trochu ztotožnit , kdežto Hector na mě působil jako karikatura, která se rozhodla, že si "první třídou" vyzkouší procestovat svět, kde mu každej na počkání vyklopí nějaké to životní moudro.
Já si z toho filmu asi nejlíp pamatuju jen Rózinu prdelku :D
628302
Mě právě přišel Walter mnohem víc jako někdo s kým se může "normální" člověk trochu ztotožnit , kdežto Hector na mě působil jako karikatura, která se rozhodla, že si "první třídou" vyzkouší procestovat svět, kde mu každej na počkání vyklopí nějaké to životní moudro. Já si z toho filmu asi nejlíp pamatuju jen Rózinu prdelku *:D*
popik
0 0
reagovat

popik

Hector je ale presne podľa knihy také trdlo, ako ho Pegg hrá. S Mittym sa to samozrejme nedá porovnávať, či už kvôli kamere alebo soundtracku, ale Hector mi k srdcu prirástol o mnoho viac ako Walter (ako postava), naviac tu viem doceniť aj Pike, ktorá tu má síce iba pár štekov, ale človek sa na ňu po Gone Girl bude vždy už pozerať inak a dáva si na ňu bacha :D

U mňa dobrý, solídnych 7 8)

Uvidíme, či sa dočkáme aj pokračovaní.
628301
Hector je ale presne podľa knihy také trdlo, ako ho Pegg hrá. S Mittym sa to samozrejme nedá porovnávať, či už kvôli kamere alebo soundtracku, ale Hector mi k srdcu prirástol o mnoho viac ako Walter (ako postava), naviac tu viem doceniť aj Pike, ktorá tu má síce iba pár štekov, ale človek sa na ňu po Gone Girl bude vždy už pozerať inak a dáva si na ňu bacha *:D* U mňa dobrý, solídnych 7 *8)* Uvidíme, či sa dočkáme aj pokračovaní.
popik
0 0
reagovat

popik

Hector and the Search for Happiness (2014)
6/10*

Doufal jsem v podobnou pecku jakou byla Stillerova/Mittyho dobrodružství (ten film je pro mě po několika shlídnutích jasnejch 10/10* a nehodlám se o tom s nikým bavit), ale Hector bohužel moje očekávání nenaplnil. Film byl ve všech ohledech horší než Stillerova epopej do lidské duše. Jednak proto, že Simon Pegg hrál opět asi desátou variaci na svoji klasickou "trdlovskou" postavu, která už mě unavuje, za druhé proto, že ač se tvůrci snažili sebevíc o nějakou nápaditost, všechno nakonec působil až moc vykonstruovaně a prvoplánovitě. Jak by řekl Pepík Hádám-že-čik "Nebylo tam to srdíčko".
628272
Hector and the Search for Happiness (2014) 6/10* Doufal jsem v podobnou pecku jakou byla Stillerova/Mittyho dobrodružství (ten film je pro mě po několika shlídnutích jasnejch 10/10* a nehodlám se o tom s nikým bavit), ale Hector bohužel moje očekávání nenaplnil. Film byl ve všech ohledech horší než Stillerova epopej do lidské duše. Jednak proto, že Simon Pegg hrál opět asi desátou variaci na svoji klasickou "trdlovskou" postavu, která už mě unavuje, za druhé proto, že ač se tvůrci snažili sebevíc o nějakou nápaditost, všechno nakonec působil až moc vykonstruovaně a prvoplánovitě. Jak by řekl Pepík Hádám-že-čik "Nebylo tam to srdíčko".
popik
0 0
reagovat
link Tohle je nějaký fake nebo něco jako Aporver?
628270
http://lovcimamutu.cz/ Tohle je nějaký fake nebo něco jako Aporver?
0 0
reagovat

popik

naopak Black Sea s Judem vypadá slibně link
628242
naopak Black Sea s Judem vypadá slibně http://www.rottentomatoes.com/m/black_sea/
popik
0 0
reagovat
Vyzerá to, že Mortdecai sa vydaril. 8)
628241
Vyzerá to, že Mortdecai sa [link="http://www.rottentomatoes.com/m/mortdecai/?search=mortdeca"]vydaril[/link]. *8)*
0 0
reagovat

Big Heat (1953)

Veľmi dobre napísané a výborne zahrané postavy v dobrom príbehu. Ale celé je to na mňa strašne hŕŕŕŕ. Chýbala mi atmosféra a na to, že to robil režisér Langovho kalibru mi to prišlo aj prekvapivo štandardne natočené. Výborná žánrovka a film ktorý sa patrí vidieť ale pravdu povediac... čakal som viac. Mnohé vylepšuje perfektná záverečná tretina 8/10
628239
Veľmi dobre napísané a výborne zahrané postavy v dobrom príbehu. Ale celé je to na mňa strašne hŕŕŕŕ. Chýbala mi atmosféra a na to, že to robil režisér Langovho kalibru mi to prišlo aj prekvapivo štandardne natočené. Výborná žánrovka a film ktorý sa patrí vidieť ale pravdu povediac... čakal som viac. Mnohé vylepšuje perfektná záverečná tretina 8/10
Big Heat (1953)
0 0
reagovat

The Grand Budapest Hotel

Po Moonrise Kingdom jsem tohle odkládal co to šlo, ale nominace jsou nominace. A jakože wow. Nejlepším Andersonem pořád zůstává Steve Zissou, ale toto mu solidně šlape na paty. Perfektně vypiplaný dialogy, skvělej Voldermort, geniální Desplat a akorátní dávka Andersonovské divnosti.
Ale abych se vrátil k těm nominácím - meh. Za co jako?
8/10


Hercules
Nečekal jsem naprosto nic a dostal skvělou oddychovku. Rock válí, Ian Shane a prostě a jednoduše si ten film na nic nehraje. 7/10 a nejlepší titulkovej song od Can You Dig It z Iron Mana 3


47 Ronin
A vlastně proč ne? Stejně jako antická podívaná výše mi přišlo, že si to na nic nehrálo - rádoby historická oddychovka. Fantasy prvek mě bavil, a překvapilo mě, že hlavním hrdinou nebyl Keanu. Jednohubka do časů naprosto devastující angíny. 7/10


Jednou za čas se mi podaří mou slečnu přemluvit na něco "normálního" a tak jsem jí pustil A Good Year. Nadšení jsme byli oba. Já proto, že ten film nestárne a ona proto, že je to prostě pecka.
628238
Po Moonrise Kingdom jsem tohle odkládal co to šlo, ale nominace jsou nominace. A jakože wow. Nejlepším Andersonem pořád zůstává Steve Zissou, ale toto mu solidně šlape na paty. Perfektně vypiplaný dialogy, skvělej Voldermort, geniální Desplat a akorátní dávka Andersonovské divnosti. Ale abych se vrátil k těm nominácím - meh. Za co jako? 8/10 [b]Hercules[/b] Nečekal jsem naprosto nic a dostal skvělou oddychovku. Rock válí, Ian Shane a prostě a jednoduše si ten film na nic nehraje. 7/10 a nejlepší titulkovej song od Can You Dig It z Iron Mana 3 [b]47 Ronin[/b] A vlastně proč ne? Stejně jako antická podívaná výše mi přišlo, že si to na nic nehrálo - rádoby historická oddychovka. Fantasy prvek mě bavil, a překvapilo mě, že hlavním hrdinou nebyl Keanu. Jednohubka do časů naprosto devastující angíny. 7/10 Jednou za čas se mi podaří mou slečnu přemluvit na něco "normálního" a tak jsem jí pustil [b]A Good Year[/b]. Nadšení jsme byli oba. Já proto, že ten film nestárne a ona proto, že je to prostě pecka.
The Grand Budapest Hotel
0 0
reagovat
mat(ˇ)er piece znie fajn
628236
mat(ˇ)er piece znie fajn
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se