Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 31781 - 31800 Napsat příspěvek

Gonzi, Axis, Memphis

Muzu teda aspon konstatovat, ze jsme tim padem meli kazdej z poloviny pravdu? Sem si totiz pomerne jistej, ze Wick bravurne ovlada i kontaktni souboje na telo :)
628394
Muzu teda aspon konstatovat, ze jsme tim padem meli kazdej z poloviny pravdu? Sem si totiz pomerne jistej, ze Wick bravurne ovlada i kontaktni souboje na telo *:)*
Gonzi, Axis, Memphis
0 0
reagovat

The Stranger (1946)

Kane ani Dotyk zla to síce nie je ale aj tak je zaujímavé sledovať ako bol Welles režijne aj herecky 10 rokov pred celým Hollywoodom. Aj keď tu to nie je tak markantne jasné ako inokedy. 9/10
628376
Kane ani Dotyk zla to síce nie je ale aj tak je zaujímavé sledovať ako bol Welles režijne aj herecky 10 rokov pred celým Hollywoodom. Aj keď tu to nie je tak markantne jasné ako inokedy. 9/10
The Stranger (1946)
0 0
reagovat

Memphis

S tím jsem také souhlasil (ale psal jen o "dostávání ran" v reakci na Daviese).
628370
S tím jsem také souhlasil (ale psal jen o "dostávání ran" v reakci na Daviese).
Memphis
0 0
reagovat

Memphis

Je to jeden z mých top 10 filmů a tak ho nutím každému 8)
Jak už jsem psal, Christopher McQuarrie děj trochu zkomplikoval, kdyby se tak 3-4 postavy odebraly, byl by výsledek mnohem přehlednější a v konci konců lepší.
628367
Je to jeden z mých top 10 filmů a tak ho nutím každému *8)* Jak už jsem psal, Christopher McQuarrie děj trochu zkomplikoval, kdyby se tak 3-4 postavy odebraly, byl by výsledek mnohem přehlednější a v konci konců lepší.
Memphis
0 0
reagovat

Axis

Únosce jsem viděl v nějakým seznamu nejlepších filmových přestřelek všech dob, díky za připomenutí. :+

Gonzi
Tak jsem to ale úplně nemyslel. Snažil jsem se říct, že je ve filmu podle mě cejtit ten rozdíl mezi Boogeymanem, legendou, který se všichni bojí a která uměla zlikvidovat armádu menšího státu bez jedinýho šrámu, a současným Wickem, kterej už není stoprocentní a k doktorovi musí chodit pomalu po každý akci. Vždyť ho několikrát musítahat z průseru i Green Goblin.Ale je to možná jen můj dojem...
628365
Únosce jsem viděl v nějakým seznamu nejlepších filmových přestřelek všech dob, díky za připomenutí. *:+* [b]Gonzi[/b] Tak jsem to ale úplně nemyslel. Snažil jsem se říct, že je ve filmu podle mě cejtit ten rozdíl mezi Boogeymanem, legendou, který se všichni bojí a která uměla zlikvidovat armádu menšího státu bez jedinýho šrámu, a současným Wickem, kterej už není stoprocentní a k doktorovi musí chodit pomalu po každý akci. Vždyť ho několikrát musí[spoiler]tahat z průseru i Green Goblin.[/spoiler]Ale je to možná jen můj dojem...
Axis
0 0
reagovat

Gonzi

Ten jsem sice nemyslel, ale je taky supr.
Já jsem měl na zřetely tento film. Doufám že až zestárnu budu vypadat jako Benicio Del Toro.
628361
Ten jsem sice nemyslel, ale je taky supr. Já jsem měl na zřetely tento [link="http://www.csfd.cz/film/15387-unosci/"]film[/link]. Doufám že až zestárnu budu vypadat jako Benicio Del Toro.
Gonzi
0 0
reagovat

Axis

link ? Neviděl, píši si :+
628360
http://www.csfd.cz/film/273232-unosce/ ? Neviděl, píši si *:+*
Axis
0 0
reagovat

Gonzi

Pak si tedy rozumíme.
BTW pokuď si doteď neviděl Únosce, tak doporučuji, snad jedinej film ve kterém je akce zfilmována tak, jak by v reálu asi probíhala. Je to sice hrozně rozvláčný, strašně by bylo potřeba stříhat některé scény, ale jinak je to až Tarantinovská libovka.
628359
Pak si tedy rozumíme. BTW pokuď si doteď neviděl Únosce, tak doporučuji, snad jedinej film ve kterém je akce zfilmována tak, jak by v reálu asi probíhala. Je to sice hrozně rozvláčný, strašně by bylo potřeba stříhat některé scény, ale jinak je to až Tarantinovská libovka.
Gonzi
0 0
reagovat
let's be cops (2014)
60% - az se trochu stydim, ze me to bavilo. myslim tim prvni polovinu. nejvic me prekvapilo, ze tam hraje jarvis. palec nahoru za natashu leggero.
628358
let's be cops (2014) 60% - az se trochu stydim, ze me to bavilo. myslim tim prvni polovinu. nejvic me prekvapilo, ze tam hraje jarvis. palec nahoru za natashu leggero.
0 0
reagovat

Axis

Však já s tím naprosto souhlasím, já mu žeru že on je bůh - a ještě žeru, že ten film to i solidně prodá divákovi dřív, než vůbec vystřelí. Reagoval jsem čistě na "když rozdáváš, musíš umět i dostávat", neb tohle u střelců (narozdíl třeba od boxerů) dost dobře nemůže platit.
628357
Však já s tím naprosto souhlasím, já mu žeru že on je bůh - a ještě žeru, že ten film to i solidně prodá divákovi dřív, než vůbec vystřelí. Reagoval jsem čistě na "když rozdáváš, musíš umět i dostávat", neb tohle u střelců (narozdíl třeba od boxerů) dost dobře nemůže platit.
Axis
0 0
reagovat

Gonzi

Zase :) , to je spíš na hospodskou diskuzi, reaguji na svět kolem něj tak jak ho popsal Imf v recenzi. Tak nějak beru jeho neprustřelnost, ale k tomu schopnost využít své umění v rozumném realistickém modu (přestřelka před kostelem je jako z příručky). Aneb Max Payne v filmovém žánru.
628355
Zase *:)* , to je spíš na hospodskou diskuzi, reaguji na svět kolem něj tak jak ho popsal Imf v recenzi. Tak nějak beru jeho neprustřelnost, ale k tomu schopnost využít své umění v rozumném realistickém modu (přestřelka před kostelem je jako z příručky). Aneb Max Payne v filmovém žánru.
Gonzi
0 0
reagovat

Axis

Wick samozřejmě umí epicky střílet, což ale neznamená, že je neprůstřelný a že se do něj nikdo z 50ti lidí s útočnýma puškama netrefí. Třeba Equalizer mi v tom přišel (na film) realistický (likvidoval ze zálohy a když už se dostal do palby, tak to i koupil). Nemám problém respektovat, že ve filmu se do hrdinů nikdo netrefí, ale pak se moc nedá bavit o tom, že by za život "dostával na prdel" (nedostával, dostal by jednou a už by nebyl), pročež souhlasím s Memphisem.
628352
Wick samozřejmě umí epicky střílet, což ale neznamená, že je neprůstřelný a že se do něj nikdo z 50ti lidí s útočnýma puškama netrefí. Třeba Equalizer mi v tom přišel (na film) realistický (likvidoval ze zálohy a když už se dostal do palby, tak to i koupil). Nemám problém respektovat, že ve filmu se do hrdinů nikdo netrefí, ale pak se moc nedá bavit o tom, že by za život "dostával na prdel" (nedostával, dostal by jednou a už by nebyl), pročež souhlasím s Memphisem.
Axis
0 0
reagovat
proxy (2013)
80% - mindf**k. je to hrozny becko, ale na moje oblibeny tema, takze sem to hltal od zacatku do konce. dokonce premejslim, ze si to dam brzy jeste jednou. koho bavil gone girl (90%), tak je velka pravdepodobnost, ze ho bude bavit i tohleto. ja sem se teda nenudil ani fterinu. je to nesmirne napadity a na to jak je to sileny, tak to funguje zatracene dobre. nektery sceny vypadaly jako pocta von trierovi. tenhle film ma proste koule.
628348
proxy (2013) 80% - mindf**k. je to hrozny becko, ale na moje oblibeny tema, takze sem to hltal od zacatku do konce. dokonce premejslim, ze si to dam brzy jeste jednou. koho bavil gone girl (90%), tak je velka pravdepodobnost, ze ho bude bavit i tohleto. ja sem se teda nenudil ani fterinu. je to nesmirne napadity a na to jak je to sileny, tak to funguje zatracene dobre. nektery sceny vypadaly jako pocta von trierovi. tenhle film ma proste koule.
0 0
reagovat

Gonzi

Doporučuji se jít podívat na soutěže v Akční střelbě, pak se na Johna Wicka budeš dívat jinak...prostě umí a dokáže toho využít!
628345
Doporučuji se jít podívat na soutěže v Akční střelbě, pak se na Johna Wicka budeš dívat jinak...prostě umí a dokáže toho využít!
Gonzi
0 0
reagovat

Whiplash

Filmová radosť so skvelým drivom a vynikajúcimi hercami. 9/10
628344
Filmová radosť so skvelým drivom a vynikajúcimi hercami. 9/10
Whiplash
0 0
reagovat

John Wick

Osobně si naprosto užívám způsob, jakým tam o něm soon-to-be-dead-bad-guys mluví jako o nějakém andělu smrti, díky čemuž mu pak člověk tu totální likvidaci bez problémů věří.
Davies182
Mno - ony jsou ve hře střelné zbraně, tzn buď vyhraješ, nebo zemřeš. Tedy, né že bych s tebou z pohledu reálného světa nesouhlasil, jenže tohle (platné) pravidlo prostě u akčních hrdinů letí z okna - ti tak nějak z principu musí vyhrávat (s prostřeleným ramenem) vždy.
628343
Osobně si naprosto užívám způsob, jakým tam o něm soon-to-be-dead-bad-guys mluví jako o nějakém andělu smrti, díky čemuž mu pak člověk tu totální likvidaci bez problémů věří. [b]Davies182[/b] Mno - ony jsou ve hře střelné zbraně, tzn buď vyhraješ, nebo zemřeš. Tedy, né že bych s tebou z pohledu reálného světa nesouhlasil, jenže tohle (platné) pravidlo prostě u akčních hrdinů letí z okna - ti tak nějak z principu musí vyhrávat (s prostřeleným ramenem) vždy.
John Wick
0 0
reagovat
Včera jsem po mnoha letech viděl Aliho a ta absolutní forma, herecké výkony... I těch 160 minut mi uteklo dost rychle. No, snad se Mann ještě po Public Enemis a Blackhat vzchopí. 9/10

Co mi ale vůbec nesedlo je nová šaškárna Tim Burtona jménem Big Eyes a už jsem definitivně přesvědčenej, že žádnou pecku už ten člověk není schopen v životě natočit. 2/10
628341
Včera jsem po mnoha letech viděl Aliho a ta absolutní forma, herecké výkony... I těch 160 minut mi uteklo dost rychle. No, snad se Mann ještě po Public Enemis a Blackhat vzchopí. 9/10 Co mi ale vůbec nesedlo je nová šaškárna Tim Burtona jménem Big Eyes a už jsem definitivně přesvědčenej, že žádnou pecku už ten člověk není schopen v životě natočit. 2/10
0 0
reagovat
st.vincent - veľmi fajná oddychovka, v minulom roku asi za chefom. dobre som sa bavil, ruská štetka v podaní naomi watts fajn, mccarthy mi dokonca v tejto roli výborne sadla (ovela lepsie ako tie jej komické kreácie) a samozrejme bill murray ťažko vládne. 7,5/10
PS: v krátkej dobe (čti 3 mesiace po interstellari) ďalšie decko vo filme, ktoré mi vôbec NELIEZLO NA NERVY!!!

Laggies - čakal som trocha viac, námet dobrý, ale dosť často sa to vlieklo na nezaujímavom scenári. škoda, lebo herci si tam evidentne sadli a niekedy to bolo naozaj super sledovať. 6/10
628335
st.vincent - veľmi fajná oddychovka, v minulom roku asi za chefom. dobre som sa bavil, ruská štetka v podaní naomi watts fajn, mccarthy mi dokonca v tejto roli výborne sadla (ovela lepsie ako tie jej komické kreácie) a samozrejme bill murray ťažko vládne. 7,5/10 PS: v krátkej dobe (čti 3 mesiace po interstellari) ďalšie decko vo filme, ktoré mi vôbec NELIEZLO NA NERVY!!! Laggies - čakal som trocha viac, námet dobrý, ale dosť často sa to vlieklo na nezaujímavom scenári. škoda, lebo herci si tam evidentne sadli a niekedy to bolo naozaj super sledovať. 6/10
0 0
reagovat

popik

Wedding Ringer/Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Za mě krásných 8/10*, náramně jsem se bavil a 8 hvězdu dávám za "I got a bad felling about this flight" 8)
628333
Wedding Ringer/Dokonalý svědek s.r.o. (2015) Za mě krásných 8/10*, náramně jsem se bavil a 8 hvězdu dávám za "I got a bad felling about this flight" *8)*
popik
0 0
reagovat

pepo

Dvojka je asi tak třikrát epičtější (čti "lepší"), takže hned v závěsu povinně ;)!
628332
Dvojka je asi tak třikrát epičtější (čti "lepší"), takže hned v závěsu povinně *;)*!
pepo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se