Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 31341 - 31360 Napsat příspěvek
kingsman: the secret service (2014)
60% - pred tejdnem sem na tom byl v kine a odvarenej sem z toho rozhodne nebyl. skoda, ze vic nevyuzili tu gazelle. ten jeden matrixovskej skok byl malo. ta roxy se mi dost libila. no a nejvic to tahne colin firth. bez nej by to bylo fakt o nicem. ten hlavni capek usel. spousta prvoplanovejch vtipku na pousmati a nejvetsi vytlem byl az u toho jak skoncil valentine. ohnostroj byl trapnej.

wild tales (2014)
55% - nejvic me zaujala nehoda. nejzabavnejsi byla ta audina. nejzbytecenjsi byla ta historka z bistra. ta s bombermanem byla nejvic vlezdoprdelska. svatba byla na zaver fajn, ale dlouha jak tejden.

the imitation game (2014)
70% - cekal sem to horsi. nejslabsi clanek byl cucumberbatch. snazil se az moc a casto byl k smichu. zato me prekvapil mark strong. ten mi tam pripadal ze vsech nejlepsi. misto toho, ale byli nominovani jini. ten oscar za scenar mi moc nevadi. sice je klisoidni, ale funguje zatracene dobre. ten hudebni motiv od desplata byl super, ale jeho vomilani mi lezlo krkem.
630079
kingsman: the secret service (2014) 60% - pred tejdnem sem na tom byl v kine a odvarenej sem z toho rozhodne nebyl. skoda, ze vic nevyuzili tu gazelle. ten jeden matrixovskej skok byl malo. ta roxy se mi dost libila. no a nejvic to tahne colin firth. bez nej by to bylo fakt o nicem. ten hlavni capek usel. spousta prvoplanovejch vtipku na pousmati a nejvetsi vytlem byl az u toho jak skoncil valentine. ohnostroj byl trapnej. wild tales (2014) 55% - nejvic me zaujala nehoda. nejzabavnejsi byla ta audina. nejzbytecenjsi byla ta historka z bistra. ta s bombermanem byla nejvic vlezdoprdelska. svatba byla na zaver fajn, ale dlouha jak tejden. the imitation game (2014) 70% - cekal sem to horsi. nejslabsi clanek byl cucumberbatch. snazil se az moc a casto byl k smichu. zato me prekvapil mark strong. ten mi tam pripadal ze vsech nejlepsi. misto toho, ale byli nominovani jini. ten oscar za scenar mi moc nevadi. sice je klisoidni, ale funguje zatracene dobre. ten hudebni motiv od desplata byl super, ale jeho vomilani mi lezlo krkem.
0 0
reagovat
Lidé jsou různé... Blbé a pitomé.
630078
Lidé jsou různé... Blbé a pitomé.
0 0
reagovat
Vidět Birdmana na csfd v modrých číslech, jedna z nejsmutnějších věcí. :-
630073
Vidět Birdmana na csfd v modrých číslech, jedna z nejsmutnějších věcí. *:-*
0 0
reagovat

The Pyramid (2014)

Tohle bylo hloupé i na poměry hororu točeného napůl normálně a napůl ruční kamerou v nově objevené trojstranné pyramidě kompletně zahrabané do písku. V kontextu tohodle failu je moje oblíbené As Above, So Below veledílo s logicky se správajícími postavami a fungujícími originálními lekačkami...

Jako fakt sem se na Pyramidu těšil a Aja na producentské sesli mi zlomil srdce, protože kromě začátku je to nekoukatelně debilní a bohužel i špatně natočený... :(

3/10 Hlavně za jakš takš genius loci a fungující blondýnu, kterou odněkud znám.
630072
Tohle bylo hloupé i na poměry hororu točeného napůl normálně a napůl ruční kamerou v nově objevené trojstranné pyramidě kompletně zahrabané do písku. V kontextu tohodle failu je moje oblíbené [b]As Above, So Below[/b] veledílo s logicky se správajícími postavami a fungujícími originálními lekačkami... Jako fakt sem se na Pyramidu těšil a Aja na producentské sesli mi zlomil srdce, protože kromě začátku je to nekoukatelně debilní a bohužel i špatně natočený... :( 3/10 Hlavně za jakš takš genius loci a fungující blondýnu, kterou odněkud znám.
The Pyramid (2014)
0 0
reagovat

Imaginárne lásky (2010)

Ach jaj, od Ghost Ridera 2 som pri filme takto netrpel. Ale aspoň tam bolo dosť príležitostí sa tomu filmu vysmievať takže nekonečné čakanie na koniec sa dalo aspoň niečím spríjemniť. 3/10
630060
Ach jaj, od Ghost Ridera 2 som pri filme takto netrpel. Ale aspoň tam bolo dosť príležitostí sa tomu filmu vysmievať takže nekonečné čakanie na koniec sa dalo aspoň niečím spríjemniť. 3/10
Imaginárne lásky (2010)
0 0
reagovat
:+ skvělý, prakticky každej kus by hned mířil na zeď/strop :), jak tak koukám na odkazy, co jste tu házeli. A to jsem třeba ten jeho Flickr proletěl jen kouskem.
630052
*:+* skvělý, prakticky každej kus by hned mířil na zeď/strop *:)*, jak tak koukám na odkazy, co jste tu házeli. A to jsem třeba ten jeho Flickr proletěl jen kouskem.
0 0
reagovat

Daniel Norris

A na jeho Flickr je skoro nerdgasm!
BTW Kocouréééééé!
630011
A na jeho [link="https://www.flickr.com/photos/14025511@N03/"]Flickr[/link] je skoro nerdgasm! BTW Kocouréééééé!
Daniel Norris
0 0
reagovat

Gorecki

Ty od Norise jsou supr a taky si jich pár nechám vytisknout.
630010
Ty od [link="https://thisisnotadvertising.wordpress.com/2012/03/26/daniel-norris-re-designed-movie-posters/"]Norise[/link] jsou supr a taky si jich pár nechám vytisknout.
Gorecki
0 0
reagovat

Gorecki

Rocky IV a Predator nejlepší. :+
630009
Rocky IV a Predator nejlepší. *:+*
Gorecki
0 0
reagovat

Clavius

nie :D
630004
nie *:D*
Clavius
0 0
reagovat
Dalsia serka filmovych plagatov, osobne som uz unaveny z tych minimalistickych, z tohto si asi aj nieco vytlacim:)
630003
[link="http://www.fromupnorth.com/beautiful-movie-posters-1173/"]Dalsia serka filmovych plagatov[/link], osobne som uz unaveny z tych minimalistickych, z tohto si asi aj nieco vytlacim:)
0 0
reagovat

pepo

Ano, je to lepší než Kick-Ass :D
629982
Ano, je to lepší než Kick-Ass :D
pepo
0 0
reagovat

Kingsman

Matthew Vaughn je ďábel. Šialený, drzý a perfektný film. Najväčšia chyba je, že to nie je tak dobré ako Kick - Ass 9/10
629979
Matthew Vaughn je ďábel. Šialený, drzý a perfektný film. Najväčšia chyba je, že to nie je tak dobré ako Kick - Ass 9/10
Kingsman
0 0
reagovat

Chappie

Blomkamp si zjavne neudržuje len šýl ale aj kvalitu. Rovnako nezvládnutý geek project ako druhá polovica Districtu 9 a Elysium 6/10
629978
Blomkamp si zjavne neudržuje len šýl ale aj kvalitu. Rovnako nezvládnutý geek project ako druhá polovica Districtu 9 a Elysium 6/10
Chappie
0 0
reagovat
Hajpuje sa tu Ex Machina ale ani iní scifi triler - Self/less - nevyzerá špatne.
629974
Hajpuje sa tu Ex Machina ale ani iní scifi triler - [link="https://www.youtube.com/watch?v=3agaVwt0tb8"]Self/less[/link] - nevyzerá špatne.
0 0
reagovat
takže trailery nelhaly. Fuks už to říkal před 14 dnama, že by byl z Bloomkampa jako directora novejch Alienu odvarenej, kdyby nevidel Chappieho
629970
takže trailery nelhaly. Fuks už to říkal před 14 dnama, že by byl z Bloomkampa jako directora novejch Alienu odvarenej, kdyby nevidel Chappieho
0 0
reagovat
Chappie zatiaľ vyzerá ako mierny výblitok podľa recenzií.
629965
Chappie zatiaľ vyzerá ako mierny [link="http://www.metacritic.com/movie/chappie"]výblitok [/link]podľa recenzií.
0 0
reagovat
modern horror classic. nemuzu se dockat.
629947
[link="http://www.theguardian.com/film/2015/feb/26/it-follows-review-horror-sex-death"]modern horror classic[/link]. nemuzu se dockat.
0 0
reagovat
Amen to that. :)
629938
Amen to that. *:)*
0 0
reagovat

verbst

svet by bol nudné miesto, ak by sme mali všetci rovnaký názor ;)
629933
svet by bol nudné miesto, ak by sme mali všetci rovnaký názor *;)*
verbst
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se