Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 31281 - 31300 Napsat příspěvek
Všetci už to doufám dávno viděli. :D
630398
Všetci už to doufám dávno viděli. *:D*
0 0
reagovat

John Wick

Nie stokrát ale aspoň tisíckrát obohraná platňa z 80 - 90´s. Občas síce preskočí a zapraská ale stále krásne zahrá a vráti do dôb, keď sme začali objavovať filmy a mali sme pocit že Lunddgren , Van Damme alebo Seagal sú naozaj fajn herci. Hlavne je potešujúce, že aj v tejto kategórii dokáže vzniknúť niečo čo je zábavné, štýlové a skutočne cool. Ale neviem sa zbaviť dojmu, že keby tam bol miesto Keanu Reevesa Statham, neštekol by po tom ani pes. Čistokvný akčnák. aký tu v tejto kvalite už dlho nebol -kedy vlastne naposledy? silných 7/10 alebo nostalgických 8? Je to jedno. Všetci pozrieť
630396
Nie stokrát ale aspoň tisíckrát obohraná platňa z 80 - 90´s. Občas síce preskočí a zapraská ale stále krásne zahrá a vráti do dôb, keď sme začali objavovať filmy a mali sme pocit že Lunddgren , Van Damme alebo Seagal sú naozaj fajn herci. Hlavne je potešujúce, že aj v tejto kategórii dokáže vzniknúť niečo čo je zábavné, štýlové a skutočne cool. Ale neviem sa zbaviť dojmu, že keby tam bol miesto Keanu Reevesa Statham, neštekol by po tom ani pes. Čistokvný akčnák. aký tu v tejto kvalite už dlho nebol -kedy vlastne naposledy? silných 7/10 alebo nostalgických 8? Je to jedno. Všetci pozrieť
John Wick
0 0
reagovat

Sin City: A Dame to Kill For

Nechcem Rodrigueza stále hejtovať, pretože natočil jeden zo svojich najlepších filmov takže sa pokúsim byť pozitívny. Pobehuje tam nahá Eva Green, čo je tak nejako automaticky dôvod to hodnotiť o dva body vyššie než si film zaslúži a vo svete kde existujú Babovřesky, Panelák alebo hudba Majka Spirita je to stále aspoň priemer . 5/10 Čaro nevideného sa totiž vytratilo už niekde v druhej tretine prvého Sin City - a toto neponúka vôbec nič navyše. a ešte je to aj nuda
630397
Nechcem Rodrigueza stále hejtovať, pretože natočil jeden zo svojich najlepších filmov takže sa pokúsim byť pozitívny. Pobehuje tam nahá Eva Green, čo je tak nejako automaticky dôvod to hodnotiť o dva body vyššie než si film zaslúži a vo svete kde existujú Babovřesky, Panelák alebo hudba Majka Spirita je to stále aspoň priemer . 5/10 Čaro nevideného sa totiž vytratilo už niekde v druhej tretine prvého Sin City - a toto neponúka vôbec nič navyše. a ešte je to aj nuda
Sin City: A Dame to Kill For
0 0
reagovat

speta.jr

Což je pro kaskadéry vlastně poklona...i když chápu jak to myslíš, ono 50% toho záběru je CGI, jiný letadlo, nákladový prostor, prostocviky herců atd. to mě příjde ve scéně nedoladěný a snad nad tím ještě zapracují. I když je FF šílenost tak za fyzický kaskadérský triky s autama je mám docela rád.
630371
Což je pro kaskadéry vlastně poklona...i když chápu jak to myslíš, ono 50% toho záběru je CGI, jiný letadlo, nákladový prostor, prostocviky herců atd. to mě příjde ve scéně nedoladěný a snad nad tím ještě zapracují. I když je FF šílenost tak za fyzický kaskadérský triky s autama je mám docela rád.
speta.jr
0 0
reagovat

Black Sea (2014)

Celkem jsem se na to těšil a zklamání. Jude Law je tam skvělý, víc takových drsnějších rolí pro něj. Má to skvělou zápletku dobrodružně chlapáckou posádku, ale režijně a scénáristicky je to zoufale nezvládnuté. Vážně jsem byl překvapený, že to má na kontě režisér Posledního skotského krále. Dějové zvraty totálně bez gradace, hudba prakticky neznatelná. A všechno je to velká škoda, protože takhle dobrodružných filmů se točí zoufale málo, tohle zasloužilo větší péči. 4/10
630370
Celkem jsem se na to těšil a zklamání. Jude Law je tam skvělý, víc takových drsnějších rolí pro něj. Má to skvělou zápletku dobrodružně chlapáckou posádku, ale režijně a scénáristicky je to zoufale nezvládnuté. Vážně jsem byl překvapený, že to má na kontě režisér Posledního skotského krále. Dějové zvraty totálně bez gradace, hudba prakticky neznatelná. A všechno je to velká škoda, protože takhle dobrodružných filmů se točí zoufale málo, tohle zasloužilo větší péči. 4/10
Black Sea (2014)
0 0
reagovat
každej rok star wars ? ale ano !
episoda 8 v létě 2017 a první spinoff rogue one už za rok v zimě

at nás provází síla !
630357
každej rok star wars ? ale ano ! episoda 8 v létě 2017 a první spinoff rogue one už za rok v zimě at nás provází síla !
0 0
reagovat
coz ho to, klobouk dolu, ale stejne to jako CGI vypada :D
630353
coz ho to, klobouk dolu, ale stejne to jako CGI vypada *:D*
0 0
reagovat
Upřímně wau. Jak jsem si byl jistej, že to bude CGI, tak mi teď tvůrci vytřeli zrak.
630351
Upřímně wau. Jak jsem si byl jistej, že to bude CGI, tak mi teď tvůrci vytřeli zrak.
0 0
reagovat

FF7 - skydiving car scene

CGI ani náhodou, takhle se to dělá, pěkně na plný koule!
630348
CGI ani náhodou, takhle se to dělá, pěkně na [link="https://youtu.be/F540eW4fs9Q"]plný koule![/link]
FF7 - skydiving car scene
0 0
reagovat
Na první zkouknutí první díl lepší, druhej mi přišel jako nepovedený pokus o něco víc, ale zároveň nadšenej jsem rozhodně nebyl ani z jednoho.
630335
Na první zkouknutí první díl lepší, druhej mi přišel jako nepovedený pokus o něco víc, ale zároveň nadšenej jsem rozhodně nebyl ani z jednoho.
0 0
reagovat
oba dily stoji za prd, ale kdyby me nekdo nutil si to pustit, pustil bych si jednicku.
630332
oba dily stoji za prd, ale kdyby me nekdo nutil si to pustit, pustil bych si jednicku.
0 0
reagovat
Taky mám radši jedničku. Koukal jsem na to nedávno znova.
630317
Taky mám radši jedničku. Koukal jsem na to nedávno znova.
0 0
reagovat
Já si to před Vánocema dal shodou okolností znova, a jak jsem si pamatoval, že mám dvojku radši, a že byla prostě lepší, tak teď jsem až zíral jako moc je to zdlouhavý, nudný a oproti svěží jedničce o ničem...
630315
Já si to před Vánocema dal shodou okolností znova, a jak jsem si pamatoval, že mám dvojku radši, a že byla prostě lepší, tak teď jsem až zíral jako moc je to zdlouhavý, nudný a oproti svěží jedničce o ničem...
0 0
reagovat
poznám kopu ľudí ktorí považujú jedničku za lepší film....ale nemajú pravdu
630314
poznám kopu ľudí ktorí považujú jedničku za lepší film....ale nemajú pravdu
0 0
reagovat
Já to považoval za všeobecnej konsenzus...
630313
Já to považoval za všeobecnej konsenzus...
0 0
reagovat
Dvojka JE lepší než jednička.
630311
Dvojka JE lepší než jednička.
0 0
reagovat
Spíš bych řekl že je GuidoA. nekonformní až za hrob.
630310
Spíš bych řekl že je GuidoA. nekonformní až za hrob.
0 0
reagovat
630309
[link="http://www.quickmeme.com/img/59/59dadc945769526373d3fbda35fb13eeb67766113e94285d8e21c7731278d9a4.jpg"]GuidoA.[/link]
0 0
reagovat
kill bill 2 je stokrat lepsi jak jednicka
630308
kill bill 2 je stokrat lepsi jak jednicka
0 0
reagovat
Doháněl jsem resty.

Kill Bill
Audiovizuální pecka s výborně natočenou akcí a skvěle padnoucí hudbou, která posouvala každou akční scénu o level výš. K tomu navrch hektolitry krve a sympatický postavy.

Kill Bill 2
Dlouhá, utahaná nuda, která se sice nedá nazvat zklamáním, ale oproti jedničce je to teda zívačka, až mě bolí, že je to stále Tarantino. Jestli chtěl dvojkou dovyprávět příběh, omezit akci, přidat pseudofilozofično a vložit tam málo chytlavou hudbu, tak se mu to povedlo, ale mě to nebavilo.

Memento
Výborná mysteriózní kriminálka se skvělým námětem, u kterého se vsadím, že ve své době musel oslnit úplně každého. Zamotá hlavu, nechá vás v nejistotě až do konce a přesto stále drží tempo a napětí. Nolan už od začátku jel správným směrem.
630301
Doháněl jsem resty. [b]Kill Bill[/b] Audiovizuální pecka s výborně natočenou akcí a skvěle padnoucí hudbou, která posouvala každou akční scénu o level výš. K tomu navrch hektolitry krve a sympatický postavy. [b]Kill Bill 2[/b] Dlouhá, utahaná nuda, která se sice nedá nazvat zklamáním, ale oproti jedničce je to teda zívačka, až mě bolí, že je to stále Tarantino. Jestli chtěl dvojkou dovyprávět příběh, omezit akci, přidat pseudofilozofično a vložit tam málo chytlavou hudbu, tak se mu to povedlo, ale mě to nebavilo. [b]Memento[/b] Výborná mysteriózní kriminálka se skvělým námětem, u kterého se vsadím, že ve své době musel oslnit úplně každého. Zamotá hlavu, nechá vás v nejistotě až do konce a přesto stále drží tempo a napětí. Nolan už od začátku jel správným směrem.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se