Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3101 - 3120 Napsat příspěvek
Rey>mando
892109
Rey>mando
3 -16
reagují: Adventurer, HAL
reagovat
Film o Mandalorianovi je podle mě aktuálně asi to jediné, co dokáže smysluplného Disney a KK ze světa SW vyplodit. Osobně věřím víc v úspěch tohohle než dopředu odepsanému filmu o Rey, který nikdo vidět reálně nechce. Samozřejmě v Manodvi očekávám camea Ahsoky, Sabine a Ezry. A kdyby se tam objevil i Thrawn tak by to bylo super. 8) 
892108
Film o Mandalorianovi je podle mě aktuálně asi to jediné, co dokáže smysluplného Disney a KK ze světa SW vyplodit. Osobně věřím víc v úspěch tohohle než dopředu odepsanému filmu o Rey, který nikdo vidět reálně nechce. Samozřejmě v Manodvi očekávám camea Ahsoky, Sabine a Ezry. A kdyby se tam objevil i Thrawn tak by to bylo super. *8)* 
9 -1
reagovat
Mando film od Favreaua imo zní velmi dobře a docela se divím tomu odporu co to tady vzbuzuje - nic lepšího v SW světě teď Disney nemá, rozhodně milionkrát lepší než ten předem evidentní potrat o Rey. Na tom že ty postavy jsou super se shodnem snad všichni (krom pepa), problematické bývá jen provedení v seriálu kde je až moc vaty a zbytečných podzápletek - a tohle právě může dobře eliminovat omezení filmovou stopáží, zároveň velký budget tomu jen prospěje. 

A Favreau není žádný začátečník, zkušeností s blockbustery má dost. Žádný Spielberg, ale v tomhle marasmu rozhodně jiskřička naděje. 
892107
Mando film od Favreaua imo zní velmi dobře a docela se divím tomu odporu co to tady vzbuzuje - nic lepšího v SW světě teď Disney nemá, rozhodně milionkrát lepší než ten předem evidentní potrat o Rey. Na tom že ty postavy jsou super se shodnem snad všichni (krom pepa), problematické bývá jen provedení v seriálu kde je až moc vaty a zbytečných podzápletek - a tohle právě může dobře eliminovat omezení filmovou stopáží, zároveň velký budget tomu jen prospěje.  A Favreau není žádný začátečník, zkušeností s blockbustery má dost. Žádný Spielberg, ale v tomhle marasmu rozhodně jiskřička naděje. 
11 -8
reagují: Leefko
reagovat
Dnes jsem objevil Francouzskou Arachnofobii.
Na csfd velmi prijemne recenze. 
Chci to hned vidět :+
892106
Dnes jsem objevil [url=https://youtu.be/YfvmRpUFrk4?si=vGGAQAuxSdeqv12C]Francouzskou Arachnofobii[/url]. Na csfd velmi prijemne recenze.  Chci to hned vidět *:+*
3 0
reagují: esmo
reagovat
Konec Sheily
Napínavá detektivka o tom, jak zámožný producent pozve partu známých na svou loď, kde si „zahrají takovou hru“ (a asi se sluší ani víc nic neříkat, jaké k tomu má boháč pohnutky). Parta je plná známých jmen (jeden takovej věčnej slídil a detektiv, myslel jsem si, že je to mladej Poirot David Suchet, ale podoba čistá náhodná). Opravdu to člověka drží mile v šachu a s postavami zvídavě dumá, kdo a proč je zlosyn. Sedmdesátkovej ekvivalent k „Na nože“, kdybych hledal příměr.

Ďábelská svůdkyně
Jak by vypadal „Základní instinkt“, kdyby v něm hrála Linda Fiorentino ... ok, zas tak rozpustilý to tady neni, ale pro představu stačí (kór když beru v potaz, že roli v instinktu odmítla). Šachistku, která tu partii napříč polem chlapů rozehrává tak, aby vyhrála, hraje perfektně. A i když to před závěrem celkem kolísá, táhne to hlavně ona a bavilo mě sledovat, jak z čeho zas vybruslí a koho zblbne pro svůj prospěch.
892103
[b]Konec Sheily[/b] Napínavá detektivka o tom, jak zámožný producent pozve partu známých na svou loď, kde si „zahrají takovou hru“ (a asi se sluší ani víc nic neříkat, jaké k tomu má boháč pohnutky). Parta je plná známých jmen (jeden takovej věčnej slídil a detektiv, myslel jsem si, že je to mladej Poirot David Suchet, ale podoba čistá náhodná). Opravdu to člověka drží mile v šachu a s postavami zvídavě dumá, kdo a proč je zlosyn. Sedmdesátkovej ekvivalent k „Na nože“, kdybych hledal příměr. [b]Ďábelská svůdkyně[/b] Jak by vypadal „Základní instinkt“, kdyby v něm hrála Linda Fiorentino ... ok, zas tak rozpustilý to tady neni, ale pro představu stačí (kór když beru v potaz, že roli v instinktu odmítla). Šachistku, která tu partii napříč polem chlapů rozehrává tak, aby vyhrála, hraje perfektně. A i když to před závěrem celkem kolísá, táhne to hlavně ona a bavilo mě sledovat, jak z čeho zas vybruslí a koho zblbne pro svůj prospěch.
3 0
reagovat

Kočka a pes: Šílené dobrodružství

Lacheau asi chtěl vyjít kamarádce vstříc, ale co to je sakra :D
link
892098
Lacheau asi chtěl vyjít kamarádce vstříc, ale co to je sakra *:D* https://www.youtube.com/watch?v=3VQiFKxCWkY
Kočka a pes: Šílené dobrodružství
1 0
reagovat
Gratulujem Disneymu. Prvýkrát v živote vynechám v kine Star Wars film. A to som fanúšik novej trilógie
892096
Gratulujem Disneymu. Prvýkrát v živote vynechám v kine Star Wars film. A to som fanúšik novej trilógie
12 -2
reagovat
reaguje na: verbst
"This is the Way" :D:D:D
892095
"This is the Way" *:D**:D**:D*
892090
2 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Ten Disney je fakt nepoucitelny, pusti film do kin zalozeny na serialovych postavach (Marvels) a shori to jak papir... Tak si to chtej evidentne zopaknout znova. Kor kdyz je sledovanost Mandaloriana v hajzlu. Pochopil bych to po prvni sezone... Fakt Idiocie.
892092
Ten Disney je fakt nepoucitelny, pusti film do kin zalozeny na serialovych postavach (Marvels) a shori to jak papir... Tak si to chtej evidentne zopaknout znova. Kor kdyz je sledovanost Mandaloriana v hajzlu. Pochopil bych to po prvni sezone... Fakt Idiocie.
892090
19 -2
reagovat
Já vím, že bude novinka. 
Já vím, že Star Wars are dead. 

Ale kurva, já se furt těším! link
892090
Já vím, že bude novinka.  Já vím, že Star Wars are dead.  Ale kurva, já se furt těším! https://www.starwars.com/news/the-mandalorian-and-grogu
3 -5
reagují: House5, speta.jr
reagovat
Kde je Samir Hauser meme, kdyz ho potrebujeme? (napoveda: "Di do piceeee!")
892088
Kde je Samir Hauser meme, kdyz ho potrebujeme? (napoveda: "Di do piceeee!")
2 0
reagovat
On už má zas povolenku bez schvalování?
892084
On už má zas povolenku bez schvalování?
2 0
reagovat
Here we go again :D:-
892083
Here we go again *:D**:-*
10 -1
reagovat

SSU/MCU filmové kostýmy

------------
SPOILER
------------
Tohle nikoho nezajímá; Julia Carpenter, Mattie Franklin, Anya Corazon a Cassandra Webb.
Tohle už je zajímavější; Wolverine.
------------
SPOILER
------------
892082
------------ SPOILER ------------ [spoiler]Tohle nikoho nezajímá[/spoiler]; [url=https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fsiap5xawlfbc1.jpeg]Julia Carpenter, Mattie Franklin, Anya Corazon a Cassandra Webb[/url]. [spoiler]Tohle už je zajímavější[/spoiler]; [url=https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fhnk6t3kkafbc1.jpeg]Wolverine[/url]. ------------ SPOILER ------------
SSU/MCU filmové kostýmy
2 -15
reagovat

Luke Skywalker se setkal se svojí matkou

892081
https://www.instagram.com/p/C12qiMpyGgQ/?igsh=aGxlaWlnbXBpZG9r *:+**:))*
Luke Skywalker se setkal se svojí matkou
3 0
reagovat
reaguje na: Barv666
V animovaných DC filmech se s tím moc neserou no :D
892070
V animovaných DC filmech se s tím moc neserou no *:D*
892063
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
892067
https://www.moviezone.cz/forum/filmy/107#comment_777131
892064
1 0
reagovat

Chobotnička (1983)

Je to stále pecka od začátku do konce. Miška und Griška, Sandokan, nádherná Maud Adams a její hudební motiv, šílený generál Orlov a jeho plán. Miluju ten film. Jedna z nejlepších bondovek z celé historie.
892064
Je to stále pecka od začátku do konce. Miška und Griška, Sandokan, nádherná Maud Adams a její hudební motiv, šílený generál Orlov a jeho plán. Miluju ten film. Jedna z nejlepších bondovek z celé historie.
Chobotnička (1983)
1 -4
reagují: verbst
reagovat
Když tady čtu tu diskusi násilí vs. erotika, tak nevím, co jsem to za tátu, že jsem včera klukovi pustil Attack to Arkham, animák natolik vzdálený od dětských, že i já asi třikrát trochu překvapeně zíral - no ale ani Harle prcající s Dead Shotem ho z míry nevyvedla, tak snad OK :D
892063
Když tady čtu tu diskusi násilí vs. erotika, tak nevím, co jsem to za tátu, že jsem včera klukovi pustil Attack to Arkham, animák natolik vzdálený od dětských, že i já asi třikrát trochu překvapeně zíral - no ale ani Harle prcající s Dead Shotem ho z míry nevyvedla, tak snad OK *:D*
2 -1
reagují: Demonic8
reagovat

The Gift (7/10)

Mám rád  Edgertona jako herce, ale i jako režisér a scénárista mě potěšil. Film zpočátku působí jako jeden z mnoha, ale nakonec je to dost slušné psychochodrama, které zbytečně netlačí na pilu a nechává spíš jen na náznacích rozehrávat divákovu fantasii, což žel trochu pokazí slabším koncem. Přesto milé překvapení.
892061
Mám rád  Edgertona jako herce, ale i jako režisér a scénárista mě potěšil. Film zpočátku působí jako jeden z mnoha, ale nakonec je to dost slušné psychochodrama, které zbytečně netlačí na pilu a nechává spíš jen na náznacích rozehrávat divákovu fantasii, což žel trochu pokazí slabším koncem. Přesto milé překvapení.
The Gift (7/10)
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se