Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 31161 - 31180 Napsat příspěvek
:D:D:D:D:D:D
630767
*:D**:D**:D**:D**:D**:D*
0 0
reagovat

studo

Pepo tim vyjadruje svuj protest nad tim, ze se Karel porad nedokopal k tomu napsat slibovany clanek o filmovych peckach pred Star Wars. Americane pro to maji slovo "filibustering" Krome Pepa to naposledy delali americti republikani, kdyz se snazili zabranit prijeti Obamacare...
630766
Pepo tim vyjadruje svuj protest nad tim, ze se Karel porad nedokopal k tomu napsat slibovany clanek o filmovych peckach pred Star Wars. Americane pro to maji slovo "filibustering" Krome Pepa to naposledy delali americti republikani, kdyz se snazili zabranit prijeti Obamacare...
studo
0 0
reagovat

popik

"pepofilmium"
630764
"pepofilmium"
popik
0 0
reagovat
kedy sa to tu premenuje na pepove filmy? Alebo Pepo a filmy. Filmy a pepova zbierka. :D
630763
kedy sa to tu premenuje na pepove filmy? Alebo Pepo a filmy. Filmy a pepova zbierka. *:D*
0 0
reagovat

Adam

Celkom fajn feel good oddychovka na nudné popoludnie 7/10
630762
Celkom fajn feel good oddychovka na nudné popoludnie 7/10
Adam
0 0
reagovat

Ted

Viděl jsi tenhle graf? link

Další potvrzení toho, jak Warneři blbě hospodaří - každej jejich projekt je prostě hrozně předraženej a když se k tomu přidá pár vyložených propadáků...
630761
Viděl jsi tenhle graf? http://www.hollywoodreporter.com/news/studio-profitability-report-whos-up-781672 Další potvrzení toho, jak Warneři blbě hospodaří - každej jejich projekt je prostě hrozně předraženej a když se k tomu přidá pár vyložených propadáků...
Ted
0 0
reagovat

speta.jr

Ak očakávala pekný animák pre decká, tak sa nečudujem :)
630757
Ak očakávala pekný animák pre decká, tak sa nečudujem :)
speta.jr
0 0
reagovat

pepo

Už druhá vec ktorú ti možem podpísať dnes. Ja mám ten film v top 10.
630755
Už druhá vec ktorú ti možem podpísať dnes. Ja mám ten film v top 10.
pepo
0 0
reagovat

pepo

ten film jsem pustil tehdejsi pritelkyni, dva dny se se mnou nebavila :-D Ze to bylo depresivni.
630754
ten film jsem pustil tehdejsi pritelkyni, dva dny se se mnou nebavila :-D Ze to bylo depresivni.
pepo
0 0
reagovat

Mary a Max (2009)

Maximálne nadšenie. Nádherný film. Originálny, vtipný, citlivý s krásnou hudbou. 10/10 Neviem prečo som pozretie tak dlho odkladal
630752
Maximálne nadšenie. Nádherný film. Originálny, vtipný, citlivý s krásnou hudbou. 10/10 Neviem prečo som pozretie tak dlho odkladal
Mary a Max (2009)
0 0
reagovat

kubqo

herecky to bolo výborné a le tie postavy ma vôbec nebavili. ani jedna
630750
herecky to bolo výborné a le tie postavy ma vôbec nebavili. ani jedna
kubqo
0 0
reagovat

pepo

Prakticky súhlas. Ale zase nemôžem tvrdiť ani že by som sa úplne nudil, minimálne herecky je to teda dobre podporené.
630744
Prakticky súhlas. Ale zase nemôžem tvrdiť ani že by som sa úplne nudil, minimálne herecky je to teda dobre podporené.
pepo
0 0
reagovat

Men, Women & Children

Zo všetkých predchádzajúcich filmov Jasona Reitmana som bol nadšený (dokonca aj z Young adult a Labor Day) ale toto je bohužiľ slabučké. Ambiciózna látka sa Reitmanovi rozpadla pod rukami a ostal tu len smutne nezvládnutý pokus Ale mám pocit, že návštevníci kinoklubov budú nadšení pretože vďaka nezvládnutiu látky z toho nakoniec vyliezlo niečo čo by sa dalo pokladať za artfilm - je to nudné, povrchné, točiace sa v kruhu a kričiace "Chcem niečo dôležité povedať!" 5/10
P.S: Adam Sandler tu je úplne v poriadku a mal by častejšie hrávať v normálnzch filmoch, pretože neraz ukázal že mu to ide
630741
Zo všetkých predchádzajúcich filmov Jasona Reitmana som bol nadšený (dokonca aj z Young adult a Labor Day) ale toto je bohužiľ slabučké. Ambiciózna látka sa Reitmanovi rozpadla pod rukami a ostal tu len smutne nezvládnutý pokus Ale mám pocit, že návštevníci kinoklubov budú nadšení pretože vďaka nezvládnutiu látky z toho nakoniec vyliezlo niečo čo by sa dalo pokladať za artfilm - je to nudné, povrchné, točiace sa v kruhu a kričiace "Chcem niečo dôležité povedať!" 5/10 P.S: Adam Sandler tu je úplne v poriadku a mal by častejšie hrávať v normálnzch filmoch, pretože neraz ukázal že mu to ide
Men, Women & Children
0 0
reagovat

okkac

:+ člověk by nevěřil, kolik filmů začíná a končí skoro stejným záběrem.
630740
*:+* člověk by nevěřil, kolik filmů začíná a končí skoro stejným záběrem.
okkac
0 0
reagovat
Kolik filmu poznate jen z prvniho a posledniho zaberu link :) ?
630739
Kolik filmu poznate jen z prvniho a posledniho zaberu http://www.slashfilm.com/watch-first-and-final-shots/ *:)* ?
0 0
reagovat

popik

Chtěl bych nějaké finanční vyrovnání za to, že mě zmiňuješ v článku!!! :o
630738
Chtěl bych nějaké finanční vyrovnání za to, že mě zmiňuješ v článku!!! *:o*
popik
0 0
reagovat

Joker

Až na Popelku. S velkou radostí (když bylo nadáváno na trailery a byly jsem za bezmeznou důvěru ridikulováááán) konstatuju, že i první relevantní reakce u nás jsou nadšený. Když A.Kopecka a Psema napálí plnej počet a Psema k tomu napíše "Staromódní, uctivá a přitom svoje a svěží. Kenneth válí a za kostýmy a hudbu kotel cen" , tak už to něco znamená :) Těším se a já vám to říkal celu dobu... 8)
630736
Až na [b]Popelku[/b]. S velkou radostí (když bylo nadáváno na trailery a byly jsem za bezmeznou důvěru ridikulováááán) konstatuju, že i první relevantní reakce u nás jsou nadšený. Když A.Kopecka a Psema napálí plnej počet a Psema k tomu napíše "Staromódní, uctivá a přitom svoje a svěží. Kenneth válí a za kostýmy a hudbu kotel cen" , tak už to něco znamená :) Těším se a já vám to říkal celu dobu... *8)*
Joker
0 0
reagovat

Ted

To bude zajímavé. Rád bych přispěl něčím ve stylu "filmy 10/15/20 zpátky byly o tolik lepší". :)
630735
To bude zajímavé. Rád bych přispěl něčím ve stylu "filmy 10/15/20 zpátky byly o tolik lepší". :)
Ted
0 0
reagovat

Joker

Tobě hlavně příští (přespříští) týden přistane PM s prosbou o nějakej odstavec (či dva) s komentářem k problematice a možná se tě na pár věcí ještě poptám ?)
630733
Tobě hlavně příští (přespříští) týden přistane PM s prosbou o nějakej odstavec (či dva) s komentářem k problematice a možná se tě na pár věcí ještě poptám *?)*
Joker
0 0
reagovat

TedGeorge

Hlavně tam zmiň, jak rychlý internet zabil videotrh, půjčovny a já budu spokojenej. ;-)
630734
Hlavně tam zmiň, jak rychlý internet zabil videotrh, půjčovny a já budu spokojenej. ;-)
TedGeorge
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se