Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30881 - 30900 Napsat příspěvek

RainMakeR

Heozně se za to stydím, ale těším se :-D
632100
Heozně se za to stydím, ale těším se :-D
RainMakeR
0 0
reagovat
no a za 2 roky budou další transformeři 8):D:+
632099
no a za 2 roky budou další transformeři *8)**:D**:+*
0 0
reagovat
kubqo: Taky nechapu lidi co maj 4000 neprectenejch emailu a 67 neprectenejch zprav :o
632096
kubqo: Taky nechapu lidi co maj 4000 neprectenejch emailu a 67 neprectenejch zprav *:o*
0 0
reagovat

kubqo

Fuj druhak.
632095
Fuj druhak.
kubqo
0 0
reagovat

Vincent

Kamoš ma na to prehovára, ale ja jednak nemožem horory a druhak by som mal z toho strašné záchvaty úzkosti a nutkanie kontrolovať notifikácie...
632094
Kamoš ma na to prehovára, ale ja jednak nemožem horory a druhak by som mal z toho strašné záchvaty úzkosti a nutkanie kontrolovať notifikácie...
Vincent
0 0
reagovat
Videl uz nekdo Unfriended? Prej se to cely odehrava na plose pocitace :D
632081
Videl uz nekdo [link="http://www.theverge.com/2015/4/17/8445053/unfriended-horror-movie-cyberbullying-review"]Unfriended[/link]? Prej se to cely odehrava na plose pocitace *:D*
0 0
reagovat

In Cold Blood (1967)

Pocitovo mi to pripomínalo posledné filmy Finchera alebo PT Andersona. Filmársky úplne brilantné a na mnohých miestach obdivuhodné ale väčšinu stopáže aj nie príliš strhujúce a celé príliš chladné. Aj napriek tomu výborný film 9/10
632066
Pocitovo mi to pripomínalo posledné filmy Finchera alebo PT Andersona. Filmársky úplne brilantné a na mnohých miestach obdivuhodné ale väčšinu stopáže aj nie príliš strhujúce a celé príliš chladné. Aj napriek tomu výborný film 9/10
In Cold Blood (1967)
0 0
reagovat
Blackhat jsem videl v kine, ale pamatuju si z toho asi 2 sceny.
632062
Blackhat jsem videl v kine, ale pamatuju si z toho asi 2 sceny.
0 0
reagovat

Justice League: Throne of Atlantis

Něco mi tam solidně chybělo a bylo to strašně zkratkovitý, ale slušnejch 6/10. Asi nejvíc z DC animáků jsem tady vnímal hudbu, za což jsou teda taky nějaký body k dobru.


Horrible Bosses 2
Ještě horší než jednička. Jedna trapnost za druhou. Zachraňuje to Motherfucker Jones & Spacey. 3/10
632060
Něco mi tam solidně chybělo a bylo to strašně zkratkovitý, ale slušnejch 6/10. Asi nejvíc z DC animáků jsem tady vnímal hudbu, za což jsou teda taky nějaký body k dobru. [b]Horrible Bosses 2[/b] Ještě horší než jednička. Jedna trapnost za druhou. Zachraňuje to Motherfucker Jones & Spacey. 3/10
Justice League: Throne of Atlantis
0 0
reagovat

REC 4

Jako samostatný film by to byla solidní práce, ale jako završení celé série je to neobstojné. Pryč je ruční kamera a představa obrovské apokalypsy (z názvu by to slovíčko mělo zmizet), místo toho se jedná o podobné pokračování, jaké měla USA předělávka Karanténa. Jen místo letadla je zde loď.
Škoda, protože něco ve stylu Monstra by se mi líbilo mnohem více.
Hrátky s motorem nebo opice byly fajn a po všech stránkách je to lepší, než předchozí díl, který byl vyloženě urážlivým plivancem na celou sérii. Přišlo mi ale, že režisér veškeré své nápady a zábavnost vyčerpal ve vynikajícím Zatímco spíš.
Byl to fajn čtyřdenní maraton, ale blbě se mi spalo jen první den. První dva díly si někdy určitě pustím, ty poslední vynechám... Obrovsky promarněný potenciál...
Poznámka na konec - Naučil jsem se španělské slovo - "Vamos" které je napříč všemi díly použito asi stokrát.
Smutná poznámka na úplný konec - Angela se nakonec nahoře bez neukázala...
632059
Jako samostatný film by to byla solidní práce, ale jako završení celé série je to neobstojné. Pryč je ruční kamera a představa obrovské apokalypsy (z názvu by to slovíčko mělo zmizet), místo toho se jedná o podobné pokračování, jaké měla USA předělávka Karanténa. Jen místo letadla je zde loď. Škoda, protože něco ve stylu Monstra by se mi líbilo mnohem více. Hrátky s motorem nebo opice byly fajn a po všech stránkách je to lepší, než předchozí díl, který byl vyloženě urážlivým plivancem na celou sérii. Přišlo mi ale, že režisér veškeré své nápady a zábavnost vyčerpal ve vynikajícím Zatímco spíš. Byl to fajn čtyřdenní maraton, ale blbě se mi spalo jen první den. První dva díly si někdy určitě pustím, ty poslední vynechám... Obrovsky promarněný potenciál... Poznámka na konec - Naučil jsem se španělské slovo - "Vamos" které je napříč všemi díly použito asi stokrát. Smutná poznámka na úplný konec - Angela se nakonec nahoře bez neukázala...
REC 4
0 0
reagovat

TedGeorge

:D
632049
*:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

pepo

Moc?

Lawrence a Liman link :D
632048
Moc? Lawrence a Liman http://www.badum-tish.com/ *:D*
pepo
0 0
reagovat

TedGeorge

9 je trošku veľa ale to fakt výborné
632046
9 je trošku veľa ale to fakt výborné
TedGeorge
0 0
reagovat

Blast from the Past (1999)

Čas ukázal, že tenhle film je komediální legenda, která si geniálním vypointováním poloviny scén zaslouží opakovaný shlédnutí. Viděno předečírem v noci a chvílema sem se dusil smíchy. Alicia Silverstone vládla devadesátým letům. A nejenom kvůli těm Aerosmith videoklipům... 9/10
632045
Čas ukázal, že tenhle film je komediální legenda, která si geniálním vypointováním poloviny scén zaslouží opakovaný shlédnutí. Viděno předečírem v noci a chvílema sem se dusil smíchy. Alicia Silverstone vládla devadesátým letům. A nejenom kvůli těm Aerosmith videoklipům... 9/10
Blast from the Past (1999)
0 0
reagovat

The Hunchback of Notre Dame (1939)

Charles Laughton je ako Quasimodo skvelý a Maureen O´Hara je dostatočne krásna na to aby sa do nej na prvý pohľad zamilovali štyria (!!!) chlapi.Príbeh (aj keď všemožne poupravovaný a oklieštený) je overený časom,je to výpravné, atmosféru to má výbornú ale bohužiaľ sa pod veľa scén až príliš podpísal zub času, takže sa film občas nepríjemne vlečie. A ten zbabelý happy end tiež moc nepotešil 8/10
632047
Charles Laughton je ako Quasimodo skvelý a Maureen O´Hara je dostatočne krásna na to aby sa do nej na prvý pohľad zamilovali štyria (!!!) chlapi.Príbeh (aj keď všemožne poupravovaný a oklieštený) je overený časom,je to výpravné, atmosféru to má výbornú ale bohužiaľ sa pod veľa scén až príliš podpísal zub času, takže sa film občas nepríjemne vlečie. A ten zbabelý happy end tiež moc nepotešil 8/10
The Hunchback of Notre Dame (1939)
0 0
reagovat

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

Stopáž trochu přepálená, ale i tak slušnej dokument. 7/10
632042
Stopáž trochu přepálená, ale i tak slušnej dokument. 7/10
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief
0 0
reagovat

Žít po svém /An Unfinished Life

K tomuhle jsem se dostal přes doporučení, že je to film "o ničem a o všem". Líp bych to asi nepopsal. Strašně moc krásný film, kde i Jennifer Lopez předvádí nějaký herectví a že nevypadá vedle charismatu Redforda a Freemana vyloženě směšně považuju za menší zázrak. Hallstrom je jeden z nejzvláštnějších režisérů, ale tuhle malou velkou pecku se mu podařilo zrežírovat na jedničku. Kolikátý už je to jeho film, kde by jeho postava v klidu mohla být starším Jeremiah Johnsonem? Feel good je druhý název tohodle moc fajn filmu. 8/10
632038
K tomuhle jsem se dostal přes doporučení, že je to film "o ničem a o všem". Líp bych to asi nepopsal. Strašně moc krásný film, kde i Jennifer Lopez předvádí nějaký herectví a že nevypadá vedle charismatu Redforda a Freemana vyloženě směšně považuju za menší zázrak. Hallstrom je jeden z nejzvláštnějších režisérů, ale tuhle malou velkou pecku se mu podařilo zrežírovat na jedničku. Kolikátý už je to jeho film, kde by jeho postava v klidu mohla být starším Jeremiah Johnsonem? Feel good je druhý název tohodle moc fajn filmu. 8/10
Žít po svém /An Unfinished Life
0 0
reagovat

Beyond the Reach (2014)

Je to hrozně béčkový, ale je na tom tak mco vidět, jak si to Michael Douglas užívá. Po nemoci jeho pohublost působí docela děsivě, ale to jenom hraje jeho roli do karet. Nečekejte od toho nic komplexního a snad vás to příjemně překvapí i přes ten jednoduchoučký přímočarý děj. Nahání tam toho mlaďase z Warhorse a oba si to dávají docela slušně. Jenom mžoná škoda příliš doslovného závěru. Jo a chci to auto, ASAP! :) 7/10
632037
Je to hrozně béčkový, ale je na tom tak mco vidět, jak si to Michael Douglas užívá. Po nemoci jeho pohublost působí docela děsivě, ale to jenom hraje jeho roli do karet. Nečekejte od toho nic komplexního a snad vás to příjemně překvapí i přes ten jednoduchoučký přímočarý děj. Nahání tam toho mlaďase z Warhorse a oba si to dávají docela slušně. Jenom mžoná škoda příliš doslovného závěru. Jo a chci to auto, ASAP! :) 7/10
Beyond the Reach (2014)
0 0
reagovat

Tony

A já to absolvoval v kině :(:-:D
632025
A já to absolvoval v kině *:(**:-**:D*
Tony
0 0
reagovat

Vardant

Já u toho popravdě večer usnul a dokoukával to ráno u snídaně. :-D
632014
Já u toho popravdě večer usnul a dokoukával to ráno u snídaně. :-D
Vardant
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se