Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30601 - 30620 Napsat příspěvek

GuidoA.

my víme, jen nechápeme to hype kolem toho :D
633377
my víme, jen nechápeme to hype kolem toho *:D*
GuidoA.
0 0
reagovat
tak ten mad max je docela nic moc.
633396
tak ten mad max je docela nic moc.
0 0
reagovat

Night of the Hunter (1955)

Vrním blahom a popri tom hystericky kričím nadšením. Megapecka. Vizuálne úchvatné, Robert Mitchum je skvelý a z toho žánrového posunu v druhej polovici mi padla sánka (nechcem spoilerovať). Decká síce mohli hrať lepšie, niektoré akčné momenty by mohli byť menej vtipné a vôbec by nevadilo keby to malo o pol hodinu viac a nebolo to také skratkovité ale to mi nebráni v tom aby som sa do toho filmu zamiloval. Scénu úteku po jezere tesať do kameňa. 10/10
633316
Vrním blahom a popri tom hystericky kričím nadšením. Megapecka. Vizuálne úchvatné, Robert Mitchum je skvelý a z toho žánrového posunu v druhej polovici mi padla sánka (nechcem spoilerovať). Decká síce mohli hrať lepšie, niektoré akčné momenty by mohli byť menej vtipné a vôbec by nevadilo keby to malo o pol hodinu viac a nebolo to také skratkovité ale to mi nebráni v tom aby som sa do toho filmu zamiloval. Scénu úteku po jezere tesať do kameňa. 10/10
Night of the Hunter (1955)
0 0
reagovat
633290
[link="http://blogs.indiewire.com/theplaylist/cannes-watch-first-teaser-clips-from-the-lobster-sicario-love-irrational-man-macbeth-more-20150514"]cannes - teaser clips[/link]
0 0
reagovat

Kurt Cobain: Montage of Heck

Fucking awesome! :+ 10/10*
633293
Fucking awesome! *:+* 10/10*
Kurt Cobain: Montage of Heck
0 0
reagovat

Spongebob...

Serial jsem nikdy nevidel, ale v traileru ta ujetost vypadala relativne lakave... a je fakt, ze cas od casu jsou tam zablesky takrka geniality. Tim spis nechapu, jak je mozne, ze ten zbytek je takova debilita... Osobne mam absurdni humor dost rad, ale tady se mi do noty trefil tak kazdy desaty vtipek, pricemz ten zbytek bilancoval nekde mezi "pouhou" nezajimavosti az totalni trapnosti...

Osobne jsem byl zvedavy spis na ten mix 3D animace v realnem svete, protoze original pojeti je z umeleckeho hlediska totalne nezajimava nuda, takze me docela dost nastvalo, ze na to dojde az nekde v posledni tretine filmu. Coz by samozrejme samo o sobe nevadilo, kdyby to do te doby aspon co se pribehu nebo humoru za neco stalo, jenze ono ne. Nezachranila to ani ta posledni tretina a nejakych 20 minut pred koncem jsem to uz vypnul, protoze jsem si uvedomil, ze svuj volny cas muzu vyuzit opravdu MNOHEM lepe..
633288
Serial jsem nikdy nevidel, ale v traileru ta ujetost vypadala relativne lakave... a je fakt, ze cas od casu jsou tam zablesky takrka geniality. Tim spis nechapu, jak je mozne, ze ten zbytek je takova debilita... Osobne mam absurdni humor dost rad, ale tady se mi do noty trefil tak kazdy desaty vtipek, pricemz ten zbytek bilancoval nekde mezi "pouhou" nezajimavosti az totalni trapnosti... Osobne jsem byl zvedavy spis na ten mix 3D animace v realnem svete, protoze original pojeti je z umeleckeho hlediska totalne nezajimava nuda, takze me docela dost nastvalo, ze na to dojde az nekde v posledni tretine filmu. Coz by samozrejme samo o sobe nevadilo, kdyby to do te doby aspon co se pribehu nebo humoru za neco stalo, jenze ono ne. Nezachranila to ani ta posledni tretina a nejakych 20 minut pred koncem jsem to uz vypnul, protoze jsem si uvedomil, ze svuj volny cas muzu vyuzit opravdu MNOHEM lepe..
Spongebob...
0 0
reagovat

Sicario

Jj, vypadá to fakt dobře, tak na toto se budu těšit.
633287
Jj, vypadá to fakt dobře, tak na toto se budu těšit.
Sicario
0 0
reagovat
Tak Sicario bude určitě pecka.
633286
Tak Sicario bude určitě pecka.
0 0
reagovat

xxendxx

:D:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+
633285
*:D**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+*
xxendxx
0 0
reagovat
ty ses tak roztomilej. :D
633284
ty ses tak roztomilej. *:D*
0 0
reagovat
pisu si... youth a sicario by mohlo bejt super, zbytek ignorovat 8)
633280
pisu si... youth a sicario by mohlo bejt super, zbytek ignorovat *8)*
0 0
reagovat
filmy z cannes podle ocekavani:
the lobster 10/10
love 9/10
macbeth 9/10
carol 8/10
the assassin 8/10
son of saul 7/10
tale of the tales 6/10
the sea of trees 4/10
youth 4/10
sicario 3/10
633276
filmy z cannes podle ocekavani: the lobster 10/10 love 9/10 macbeth 9/10 carol 8/10 the assassin 8/10 son of saul 7/10 tale of the tales 6/10 the sea of trees 4/10 youth 4/10 sicario 3/10
0 0
reagovat

Project Almanac

Taky jsem byl celkem spokojeny. Za pulkou tam je trochu moc vaty, takze finale je pak zas odvypravene trochu moc narychlo, s casem si to klidne dam znova, pohodova oddechovka :)
633274
Taky jsem byl celkem spokojeny. Za pulkou tam je trochu moc vaty, takze finale je pak zas odvypravene trochu moc narychlo, s casem si to klidne dam znova, pohodova oddechovka :)
Project Almanac
0 0
reagovat

Project Almanac

Potřebovalo by to trochu prostříhat, ale jinak bych tomu dal slušných 7/10. Dostal jsem přesně co jsem čekal a filmy s cestováním v čase jsou moje slabost.
633272
Potřebovalo by to trochu prostříhat, ale jinak bych tomu dal slušných 7/10. Dostal jsem přesně co jsem čekal a filmy s cestováním v čase jsou moje slabost.
Project Almanac
0 0
reagovat
Snowpiercer byl výborný. Hlavně ve Varech za přítomnosti režiséra a českého architekta, který se postaral o výpravu. :+
633269
Snowpiercer byl výborný. Hlavně ve Varech za přítomnosti režiséra a českého architekta, který se postaral o výpravu. *:+*
0 0
reagovat

Gonzi

6/10 je fajn :) tu bol okolo toho hype?
633268
6/10 je fajn *:)* tu bol okolo toho hype?
Gonzi
0 0
reagovat

pepo

Snowpiercer byl fajn, ale taky mi to přišlo jako "pohodový jednorázový zážitek" a nic víc (místní hype jsem svou dobou spíše nechápal).
633267
Snowpiercer byl fajn, ale taky mi to přišlo jako "pohodový jednorázový zážitek" a nic víc (místní hype jsem svou dobou spíše nechápal).
pepo
0 0
reagovat

TedGeorge

zo starších Lady Vanishes a Rebecca a z tých novších Shadow of the Doubt a Dial M for Murder
633264
zo starších Lady Vanishes a Rebecca a z tých novších Shadow of the Doubt a Dial M for Murder
TedGeorge
0 0
reagovat

pepo

To sem byl určitě já, někdy před rokem sem se tu pokoušel o podobné a skončil sem na půli cesty. Tak som sa pýtal...

Z toho co píšeš sem viděl Notorious, Rear Window, Vertigo, Psycho, North by Northwest, Birds a Strangers on a Train... První místo u mě sdílí Okno a Notorious. Co bys z toho zbytku dal jako Top1 a Top2? Nedostává se moc času... :(
633263
To sem byl určitě já, někdy před rokem sem se tu pokoušel o podobné a skončil sem na půli cesty. Tak som sa pýtal... Z toho co píšeš sem viděl Notorious, Rear Window, Vertigo, Psycho, North by Northwest, Birds a Strangers on a Train... První místo u mě sdílí Okno a Notorious. Co bys z toho zbytku dal jako Top1 a Top2? Nedostává se moc času... :(
pepo
0 0
reagovat
Keď som začal napozerávať tie staré filmy, tak ma niekto poprosil (nepamätám sa kto) o zoznam best of Hitchcock (podľa mňa) keď s ním skončím . Takže nech sa páči - v náhodnom poradí TOP 15 (videl som ich 32)

1, Secret Agent 2, Lady Vanishes 3, Foreign Correspndent 4, Rebecca 5, Suspition 6, Shadow of a Doubt 7, Notorious 8, Dial M for Murder 9, Rear Window 10, Vertigo 11, Pscho 12, North by northwest 13, Birds 14, Povraz 15, Strangers on a Train
633265
Keď som začal napozerávať tie staré filmy, tak ma niekto poprosil (nepamätám sa kto) o zoznam best of Hitchcock (podľa mňa) keď s ním skončím . Takže nech sa páči - v náhodnom poradí TOP 15 (videl som ich 32) 1, Secret Agent 2, Lady Vanishes 3, Foreign Correspndent 4, Rebecca 5, Suspition 6, Shadow of a Doubt 7, Notorious 8, Dial M for Murder 9, Rear Window 10, Vertigo 11, Pscho 12, North by northwest 13, Birds 14, Povraz 15, Strangers on a Train
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se