Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 2961 - 2980 Napsat příspěvek
reaguje na: speta.jr
za mna najsilnejsi kinozazitok.
892969
za mna najsilnejsi kinozazitok.
892955
0 0
reagovat

Bastard

Nejdrsnější film o zemědělství, co jsem viděl. Paráda.
Potěšilo poměrně plný kino, čekal jsem spíš prázdnej sál, ale Mikkelsen asi dost táhne.

Po hodně dlouhý době se mi stalo, že jsem se u filmu zapomněl a nechal se tak po dvou třetinách uchlácholit a čekal jsem spokojeně na happy end. Pak se ale začali řezat kolonisti a celá poslední část byla lahůdková. Celkově tý akce/násilí bylo málo, ale když už, tak pořádně. Depresivní konec sednul parádně vzhledem k předchozí práci s postavama, ale uznávám, že poslední scéna potěšila, protože kdyby nebyl ani malinkej silver lining, tak by to asi bylo až moc zdrcující :D

Asi podobně jako nedávno u Seveřana nechám hodnocení jenom lehce pod pěti hvězdama, protože mi to úplně neutrhlo hlavu, každopádně bude Bastard jeden z těch filmů, co budu doporučovat vždy a všude. :+
892966
Nejdrsnější film o zemědělství, co jsem viděl. Paráda. Potěšilo poměrně plný kino, čekal jsem spíš prázdnej sál, ale Mikkelsen asi dost táhne. [spoiler]Po hodně dlouhý době se mi stalo, že jsem se u filmu zapomněl a nechal se tak po dvou třetinách uchlácholit a čekal jsem spokojeně na happy end. Pak se ale začali řezat kolonisti a celá poslední část byla lahůdková. Celkově tý akce/násilí bylo málo, ale když už, tak pořádně. Depresivní konec sednul parádně vzhledem k předchozí práci s postavama, ale uznávám, že poslední scéna potěšila, protože kdyby nebyl ani malinkej silver lining, tak by to asi bylo až moc zdrcující *:D* [/spoiler] Asi podobně jako nedávno u Seveřana nechám hodnocení jenom lehce pod pěti hvězdama, protože mi to úplně neutrhlo hlavu, každopádně bude Bastard jeden z těch filmů, co budu doporučovat vždy a všude. *:+*
Bastard
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Snakes on the Plane... Motherfucker...8)
892956
Snakes on the Plane... Motherfucker...*8)*
892933
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Plne kino a to ticho! Pri titulkach je nezapomenutelne.
892955
Plne kino a to ticho! Pri titulkach je nezapomenutelne.
892942
4 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Barv666
Přesně jak se to řešilo v jednom MZ Live. Člověk ví, jak to dopadne, ale stejně do posledni chvíle věří, že to bude mít happy end.
Neuvěřitelný film, na který jsem nikdy neměl takové rozpoložení v hlavě, abych si ho dokázal dat podruhé. 
892947
Přesně jak se to řešilo v jednom MZ Live. Člověk ví, jak to dopadne, ale stejně do posledni chvíle věří, že to bude mít happy end. Neuvěřitelný film, na který jsem nikdy neměl takové rozpoložení v hlavě, abych si ho dokázal dat podruhé. 
892916
9 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
V kině to byl nezapomenutelnej zážitek. :+
892942
V kině to byl nezapomenutelnej zážitek. *:+*
892935
2 0
reagují: speta.jr
reagovat

Deadpool & Wolverine

————
SPOILER
————
Zvláštní varianta Wadea.
————
SPOILER
————
892939
———— SPOILER ———— [spoiler]Zvláštní[/spoiler] [url=https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fpreview.redd.it%2Fnew-set-photos-of-deadpool-3-reveals-a-variant-of-deadpool-v0-2tje8l7wlgdc1.jpg%3Fwidth%3D634%26format%3Dpjpg%26auto%3Dwebp%26s%3Dc3c6d4e647623109b97f55171aff22e9963662d2]varianta Wadea[/url]. ———— SPOILER ————
Deadpool & Wolverine
3 -4
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Jj, doslova jsem zapomněl, jak dopadnul, a byl napnutý do poslední vteřiny. Greengrass natočil hodně dobrých filmů, ale tohle u mě tedy vede.
892936
Jj, doslova jsem zapomněl, jak dopadnul, a byl napnutý do poslední vteřiny. Greengrass natočil hodně dobrých filmů, ale tohle u mě tedy vede.
892935
2 0
reagovat
reaguje na: Barv666
Vidět to tehdy v kině, tak jsem jak Chelios v Cranku. Takhle napnutej u filmu, kde víme, jak to bohužel dopadne, ale v průběhu je to tak strhující, že na to „zapomenu“ a doufám, že to dopadne dobře ... pro mě je to film jako třeba Utoya. Obojí jsem pořídil na placku, ale zatim jsem si to vlastně pustil jen jednou.
892935
Vidět to tehdy v kině, tak jsem jak Chelios v Cranku. Takhle napnutej u filmu, kde víme, jak to bohužel dopadne, ale v průběhu je to tak strhující, že na to „zapomenu“ a doufám, že to dopadne dobře ... pro mě je to film jako třeba Utoya. Obojí jsem pořídil na placku, ale zatim jsem si to vlastně pustil jen jednou.
892916
4 0
reagují: verbst, Barv666
reagovat
reaguje na: esmo
Nejlepší film s letadlem je imho Indiana Jones a Poslední křížová výprava.
892933
Nejlepší film s letadlem je imho Indiana Jones a Poslední křížová výprava.
892932
4 0
reagují: studo
reagovat
reaguje na: Barv666
Taky jsem to doposud ignoroval, teď si mě ale navnadil a sjel jsem.
Sakra to bylo strašně dobrý! Člověk celou dobu ví co se stane, ale stejně sedí zařezanej a naptutej jak kšandy.
10/10 nejlepší film s letadlem
892932
Taky jsem to doposud ignoroval, teď si mě ale navnadil a sjel jsem. Sakra to bylo strašně dobrý! Člověk celou dobu ví co se stane, ale stejně sedí zařezanej a naptutej jak kšandy. 10/10 nejlepší film s letadlem
892927
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Cinefil
To jsem viděl a ano, moc dobré. 93 jsem vlastně ignoroval z blbosti, nebo spíš jsem asi zrovna viděl víc filmů podle skutečnosti, co to až moc zvoraly, a pak mi zapadl. Ale, může to znít blbě, mně ten pád 93 vlastně přišel taky pozitivní, že se ty lidi dokázali sebrat a sejmout je, zemřít jako lidi, snad to tak nějak i v reálu bylo.
892927
To jsem viděl a ano, moc dobré. 93 jsem vlastně ignoroval z blbosti, nebo spíš jsem asi zrovna viděl víc filmů podle skutečnosti, co to až moc zvoraly, a pak mi zapadl. Ale, může to znít blbě, mně ten pád 93 vlastně přišel taky pozitivní, že se ty lidi dokázali sebrat a sejmout je, zemřít jako lidi, snad to tak nějak i v reálu bylo.
892926
3 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Barv666
Pusti si pak Sullyho: Zázrak na Hudsonu, ať neklesáš s letadly na mysli. Mně to vždycky zvedne náladu, že se na světě dějou i nesmírně pozitivní nehody. 
892926
Pusti si pak Sullyho: Zázrak na Hudsonu, ať neklesáš s letadly na mysli. Mně to vždycky zvedne náladu, že se na světě dějou i nesmírně pozitivní nehody. 
892916
2 0
reagují: Barv666
reagovat

United 93 (10/10)

Úžasný film! Nenajdu nic, co bych mohl aspoň nepatrně kritizovat, vše dokonale zapadá. Věci tak známé - a přesto mě u stokrát viděného záběru letadla vrážejícího do mrakodrapu zamrazilo, jak dlouho ne. Naprostá absence patosu, ba chvílemi naopak bez příkras znázorněný chaos. A pasažéři - do prdele, fakt ukápla, to byla síla.
892916
Úžasný film! Nenajdu nic, co bych mohl aspoň nepatrně kritizovat, vše dokonale zapadá. Věci tak známé - a přesto mě u stokrát viděného záběru letadla vrážejícího do mrakodrapu zamrazilo, jak dlouho ne. Naprostá absence patosu, ba chvílemi naopak bez příkras znázorněný chaos. A pasažéři - do prdele, fakt ukápla, to byla síla.
United 93 (10/10)
11 0
reagovat

Jeden svět nestačí (1999)

Bondovka Jeden svět nestačí ve mně vyvolává jistý smutek. Navždy se tu loučí totiž Desmond Llewelyn alias geniální vynálezce Q. Bondovi své vynálezy předváděl od Srdečných pozdravů z Ruska. Ten jeho poslední záběr v Jednom světě je dojemný. Jinak jde o klasickou brosnanovskou bondovku, kterou jsem si sice užil, ale Zlatému oku a Zítřku se už nevyrovná. To horší přijde příště.
892884
Bondovka Jeden svět nestačí ve mně vyvolává jistý smutek. Navždy se tu loučí totiž Desmond Llewelyn alias geniální vynálezce Q. Bondovi své vynálezy předváděl od Srdečných pozdravů z Ruska. Ten jeho poslední záběr v Jednom světě je dojemný. Jinak jde o klasickou brosnanovskou bondovku, kterou jsem si sice užil, ale Zlatému oku a Zítřku se už nevyrovná. To horší přijde příště.
Jeden svět nestačí (1999)
1 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
No ja u toho napoprve po 4 pivech usnul, pac sem cekal film pro otrle a ne nezavislou oscarovku. Takze sem to dnes mel v premiere a fakt na ceny.
892882
No ja u toho napoprve po 4 pivech usnul, pac sem cekal film pro otrle a ne nezavislou oscarovku. Takze sem to dnes mel v premiere a fakt na ceny.
892878
0 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Nebyl tam Diesel a Walker, jinak vůbec nic.
892881
Nebyl tam Diesel a Walker, jinak vůbec nic.
892876
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Z dnešního pohledu už tolik ne, co? :D

Já ten hejt upřímně taky nikdy moc nepochopil.
892879
Z dnešního pohledu už tolik ne, co? *:D* Já ten hejt upřímně taky nikdy moc nepochopil.
892876
10 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ten monolog Goth je na Oscara, škoda že je to pro akademii moc brak.
892878
Ten monolog Goth je na Oscara, škoda že je to pro akademii moc brak.
892875
4 0
reagují: speta.jr
reagovat

Rychle a zběsile: Tokyjská jízda

Co je na tom filmu špatně? :D
892876
Co je na tom filmu špatně? *:D*
Rychle a zběsile: Tokyjská jízda
8 0
reagují: (=LIFTY=), Memphis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se