Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 2761 - 2780 Napsat příspěvek

Duna 3 Avatar 7

Někde jsem dnes zachytil informace o tom, že Villeneuve uvažuje nad třetím dílem Duny (nebo snad už maká na scénáři) a Cameron snad nad sedmým dílem Avatara wtf, to bude mít premiéru v roce 2050 nebo kdy? 
894565
Někde jsem dnes zachytil informace o tom, že Villeneuve uvažuje nad třetím dílem Duny (nebo snad už maká na scénáři) a Cameron snad nad sedmým dílem Avatara wtf, to bude mít premiéru v roce 2050 nebo kdy? 
Duna 3 Avatar 7
1 -2
reagují: SHUTTER, rollman69, speta.jr
reagovat
reaguje na: pepo
Dabing je peklo. Všichni víte, že jsem milovník dabingové patiny, kor z tohoto období. Ale tady fakt ne....

Já ten film mom zafixovaný jako dítě v originále, viděl jsem to poprvé jako malý kluk v USA. 
894563
Dabing je peklo. Všichni víte, že jsem milovník dabingové patiny, kor z tohoto období. Ale tady fakt ne.... Já ten film mom zafixovaný jako dítě v originále, viděl jsem to poprvé jako malý kluk v USA. 
894561
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
ja si to už musím kuknúť v originále, lebo skrz ten zlý dabing som to nikdy úplne nedocenil
894561
ja si to už musím kuknúť v originále, lebo skrz ten zlý dabing som to nikdy úplne nedocenil
894560
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

48 hodin

Naprosto parádní buddy movie, která je ještě lepší než před lety a překvapí svou drsností. Nolte i Murphy byli tou dobou na vrcholu, krásně to zapadá do sebe. 9/10
894560
Naprosto parádní buddy movie, která je ještě lepší než před lety a překvapí svou drsností. Nolte i Murphy byli tou dobou na vrcholu, krásně to zapadá do sebe. 9/10
48 hodin
5 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Cinefil
to v ziadnom pripade nechcem. z toho by som nemal radosť :D navyse tiez potrebujem realny feedback
894549
to v ziadnom pripade nechcem. z toho by som nemal radosť *:D* navyse tiez potrebujem realny feedback
894547
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
Reálně 4, dám tam ale 5 :+8)
894548
Reálně 4, dám tam ale 5 *:+**8)*
894540
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
Tak si každý založíme 3 účty a zase to vyženem nahoru. :D
894547
Tak si každý založíme 3 účty a zase to vyženem nahoru. *:D*
894540
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Demonic8
ech 94% to som nečakal:+. Som zvedavý, kam sa dostaneme po príchode odpadovej úderky
894540
ech 94% to som nečakal*:+*. Som zvedavý, kam sa dostaneme po príchode odpadovej úderky
894526
5 0
reagují: esmo, Cinefil
reagovat
reaguje na: pepo
Já hodnotil i Zlovensko, jen  na csfd mám jiné jméno než tady 8)
894526
Já hodnotil i Zlovensko, jen  na csfd mám jiné jméno než tady *8)*
894502
1 0
reagují: pepo
reagovat

All of Us Strangers (2023)

Scénárista a režisér Andrew Haigh má nezaměnitelný rukopis a ani jeho další film nezůstává dlužen pověsti vybroušeného díla plného autentických dialogů a chemie ústředního páru. Andrew Scott, Paul Mescal, Clare Foy a Jamie Bell zde předvádějí nádherný herecký koncert a celý závěr vás emocionálně smete. All uf Us Strangers je výjimečný počin a je velká škoda, že není k vidění na velkém plátně, protože to by pro mě byly ještě větší emoce.
894516
Scénárista a režisér Andrew Haigh má nezaměnitelný rukopis a ani jeho další film nezůstává dlužen pověsti vybroušeného díla plného autentických dialogů a chemie ústředního páru. Andrew Scott, Paul Mescal, Clare Foy a Jamie Bell zde předvádějí nádherný herecký koncert a celý závěr vás emocionálně smete. All uf Us Strangers je výjimečný počin a je velká škoda, že není k vidění na velkém plátně, protože to by pro mě byly ještě větší emoce.
All of Us Strangers (2023)
0 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
voldemort:D
894503
voldemort*:D*
894501
2 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
nezapomente film ohodnotit na csfd:D
894502
nezapomente film ohodnotit na csfd*:D*
894484
5 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: SteKi
Co je tedy potom Blaha?
894501
Co je tedy potom Blaha?
894499
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Nie, Fico je niečo ako skurvený kokot.
894499
Nie, Fico je niečo ako skurvený kokot.
894496
24 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Zase bych tomu fiktivnímu černokněžníkovi nekřivdil.
894497
Zase bych tomu fiktivnímu černokněžníkovi nekřivdil.
894496
8 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
Jo viděl. Je to nejhorší vězení... Zavírají se tam nejhorší zločinci...

Fico teda je něco jak Grindelwald? :D8)
894496
Jo viděl. Je to nejhorší vězení... Zavírají se tam nejhorší zločinci... Fico teda je něco jak Grindelwald? *:D**8)*
894493
0 0
reagují: SteKi, TedGeorge
reagovat
reaguje na: pepo
Mrazivý videoesej, jehož název odkazuje na slavný dokument Dušana Hanáka Obrazy starého sveta. Záběry nádherných panoramatických záběrů slovenské přírody a památek silně kontrastují s děsivým lidským chování a nebezpečnými postoji, které se objevují v dnešní slovenské společnosti. Nacionalismus, rsismus, homofobie, xenofobie, adorace Tisa, Mečiara, Kotleby a jiných diktátorů... Děsivých třináct minut sledování a skvělá práce se střihem a zvukem, která v divácích a divačkách může vyvolat pocit úzkosti.
894494
Mrazivý videoesej, jehož název odkazuje na slavný dokument Dušana Hanáka Obrazy starého sveta. Záběry nádherných panoramatických záběrů slovenské přírody a památek silně kontrastují s děsivým lidským chování a nebezpečnými postoji, které se objevují v dnešní slovenské společnosti. Nacionalismus, rsismus, homofobie, xenofobie, adorace Tisa, Mečiara, Kotleby a jiných diktátorů... Děsivých třináct minut sledování a skvělá práce se střihem a zvukem, která v divácích a divačkách může vyvolat pocit úzkosti.
894393
3 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Harryho Pottera jsi viděl? :)
894493
Harryho Pottera jsi viděl? :)
894491
0 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Nechápu pointu. 
Proč do Azkabanu? :D8)
894491
Nechápu pointu.  Proč do Azkabanu? *:D**8)*
894440
0 -2
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: pepo
Dobrá práce, už Zlovensko bylo parádní. Je to hodně mrazivé a smutné. 
894484
Dobrá práce, už Zlovensko bylo parádní. Je to hodně mrazivé a smutné. 
894393
1 0
reagují: pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se