Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 24021 - 24040 Napsat příspěvek
Zrovna u Cameronových filmů bych se 3D nebál. Vzpomeňte si na tmavé záběry v Titaniku, i ve tmě bylo vidět všechno. Cameron si určitě všechno pohlídal.
663042
Zrovna u Cameronových filmů bych se 3D nebál. Vzpomeňte si na tmavé záběry v Titaniku, i ve tmě bylo vidět všechno. Cameron si určitě všechno pohlídal.
0 0
reagovat
Cameron má T2 nasvíceného tak, že i ty "tmavé" scény nebudou dětat takový problém, jako moderní bijáky. Jediná scéna, kte by mohl být problém je honička na dálnici.
Samozřejmně, že 3D vezme světla dost, ale zase bych to nepaušalizoval. Materiál sám o sobě je imo k 3D vcelku vstřícný.
Ale ruku do ohně nedávám, zatím sem neviděl...
663039
Cameron má T2 nasvíceného tak, že i ty "tmavé" scény nebudou dětat takový problém, jako moderní bijáky. Jediná scéna, kte by mohl být problém je honička na dálnici. Samozřejmně, že 3D vezme světla dost, ale zase bych to nepaušalizoval. Materiál sám o sobě je imo k 3D vcelku vstřícný. Ale ruku do ohně nedávám, zatím sem neviděl...
0 0
reagovat

xnewstedx

Asi budes sklamany, kedze to 3D je aj cely point toho, preco to opat ide do kin:D
663038
Asi budes sklamany, kedze to 3D je aj cely point toho, preco to opat ide do kin*:D*
xnewstedx
0 0
reagovat
logan lucky (2017) 
85% - to mame peknej rok. namakany kary, loupeze, fbi. katherine waterston chci za zenu. 
663037
logan lucky (2017)  85% - to mame peknej rok. namakany kary, loupeze, fbi. katherine waterston chci za zenu. 
0 0
reagovat

T2

V nasom kine uz premietaju T2, ale len v 3D. Riesim dilemu ci to 3D nebude na T2 prilis tmave. 
663036
V nasom kine uz premietaju T2, ale len v 3D. Riesim dilemu ci to 3D nebude na T2 prilis tmave. 
T2
0 0
reagovat
Ja som tento efekt najsilnejsie pocitil pri Rogue One. 
663034
Ja som tento efekt najsilnejsie pocitil pri Rogue One. 
0 0
reagovat
To je snad normalni, ne? :D
663033
To je snad normalni, ne? *:D*
0 0
reagovat

hroubek

"a jelikož jsem věděl co mě přesně čeká, tak jsem byl o trochu více spokojenější, než po první projekci" :+
ten efekt u sebe pociťuji strašně často.
663032
"a jelikož jsem věděl co mě přesně čeká, tak jsem byl o trochu více spokojenější, než po první projekci" *:+* ten efekt u sebe pociťuji strašně často.
hroubek
0 0
reagovat

The Social Network (2010)

Disk mě navnadil tím, že postupně sjížděl pecky od Finchera, že jsem si také jednu zopakoval.

The Social Network jsem viděl je jednou a to v době premiéry. Včera jsem film viděl podruhé a je to obrovská pecka, která neskutečně šlape a má boží dialogy respektive scénář, hudbu, zvuk a geniální kameru. A samozřejmě herci jsou též skvělý. Super film. 9,5-10/10
663030
Disk mě navnadil tím, že postupně sjížděl pecky od Finchera, že jsem si také jednu zopakoval. The Social Network jsem viděl je jednou a to v době premiéry. Včera jsem film viděl podruhé a je to obrovská pecka, která neskutečně šlape a má boží dialogy respektive scénář, hudbu, zvuk a geniální kameru. A samozřejmě herci jsou též skvělý. Super film. 9,5-10/10
The Social Network (2010)
0 0
reagovat

Logan

Dal jsem si ho podruhé a jelikož jsem věděl co mě přesně čeká, tak jsem byl o trochu více spokojenější, než po první projekci. 8,5-9/10
663029
Dal jsem si ho podruhé a jelikož jsem věděl co mě přesně čeká, tak jsem byl o trochu více spokojenější, než po první projekci. 8,5-9/10
Logan
0 0
reagovat
memphis
ct art 2.9.2017, 23:20 - withnail & i :+
663028
memphis ct art 2.9.2017, 23:20 - withnail & i *:+*
0 0
reagovat
P.S. Zmínil jsem, že to skvělej soundtrack?
663024
P.S. Zmínil jsem, že [url=https://www.youtube.com/watch?v=raNGeq3_DtM]to[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=I_2D8Eo15wE]má[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=4jOWaTLbWtA]skvělej[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=NkAe30aEG5c]soundtrack[/url]?
0 0
reagovat

The Hitman's Bodyguard

Shodou okolností jsem to taky viděl včera a říkal jsem si to samý. :D

Jinak za mě je film příjemný překvapení. Non-stop zábava od začátku do konce a i akce zejména po příjezdu do Holandska dost povedená, nápaditá a nečekaně rozmáchlá. Hughes vesele opisuje od mistrů žánru a docela mu to jde. Rozhodně jsem tipoval větší rozpočet než třicet mega.

Jediná větší výtka je, že tradičně geniální Richard E. Grant se tam objeví jen na chvíli. Silných 7/10.
663023
Shodou okolností jsem to taky viděl včera a říkal jsem si to samý. *:D* Jinak za mě je film příjemný překvapení. Non-stop zábava od začátku do konce a i akce zejména po příjezdu do Holandska dost povedená, nápaditá a nečekaně rozmáchlá. Hughes vesele opisuje od mistrů žánru a docela mu to jde. Rozhodně jsem tipoval větší rozpočet než třicet mega. Jediná větší výtka je, že tradičně geniální Richard E. Grant se tam objeví jen na chvíli. Silných [b]7/10[/b].
The Hitman's Bodyguard
0 0
reagovat
the hitman's bodyguard (2017) 
50% - pianko. wilhelm scream pri padu z kola v amsterdamu pobavil :).
663019
the hitman's bodyguard (2017)  50% - pianko. wilhelm scream pri padu z kola v amsterdamu pobavil *:)*.
0 0
reagovat

The Last Jedi Force Friday II

Tak nám to začalo. Ukázka zatím nikde, ale třeba se ještě poštěstí. Za to některé kousky merchandisingu jsou luxusní! :+

Samozřejmě čekejte spoilery k filmu.
663018
Tak nám to začalo. Ukázka zatím nikde, ale třeba se ještě poštěstí. Za to [url=https://makingstarwars.net/2017/08/makingstarwars-nets-star-wars-force-friday-ii-visual-guide/]některé kousky merchandisingu[/url] jsou luxusní! *:+* Samozřejmě čekejte spoilery k filmu.
The Last Jedi Force Friday II
0 0
reagovat
663016
[url=http://www.indiewire.com/2017/08/you-were-never-really-here-trailer-lynne-ramsay-joaquin-phoenix-1201838347/]lynne ramsay[/url]
0 0
reagovat
cartel land (2015)
60% - takova ta ambivalence za kazdou cenu. to fakt neni nic pro mne. natoceny je to skoro az filmove ale na to jak je to kratky tak to vubec neubiha. aspon sem se konecne rozhodnul ze se zacnu divat na narcos. 

the mummy (2017)
65% - dobrej film ale chapu proc to vsichni ztrhali. tmavy je to jako prase ale je to dark universe tak co. hlavne ze tam furt neprsi a nejsou tam zpomalovacky. hlavne vselijaky nalady se stridaj v jednom kuse. takze sem se i bombove nasmal. treba jedna scena prokopnuti zombika mi pripomnela pineapple express .

neco z alenky (1988)
75% - casto genialni ale jeste casteji iritujici. svankmajera radsi v kratkometrazni podobe. presto je to povinnost.

heavy metal (1981)
80% - animaky s ceckama ja rad. 

posledni rodina (2016)
85% - scenar je kvalitka. takze si jednou dam i the lure kterymu se povedlo zakotvit na criterion collection. patologie jako tmel. vono se vo tom neda ani moc co napsat to se proste musi videt. zadnej zazrak to neni klidne bych tomu dal i 70 ale je to jistym zpusobem udalost. 
663003
cartel land (2015) 60% - takova ta ambivalence za kazdou cenu. to fakt neni nic pro mne. natoceny je to skoro az filmove ale na to jak je to kratky tak to vubec neubiha. aspon sem se konecne rozhodnul ze se zacnu divat na narcos.  the mummy (2017) 65% - dobrej film ale chapu proc to vsichni ztrhali. tmavy je to jako prase ale je to dark universe tak co. hlavne ze tam furt neprsi a nejsou tam zpomalovacky. hlavne vselijaky nalady se stridaj v jednom kuse. takze sem se i bombove nasmal. treba jedna scena prokopnuti zombika mi pripomnela [url=https://i.pinimg.com/736x/29/39/b2/2939b284718be441cdc5f6e8bfbb6ca4--pineapple-express-movie-theater.jpg]pineapple express[/url] . neco z alenky (1988) 75% - casto genialni ale jeste casteji iritujici. svankmajera radsi v kratkometrazni podobe. presto je to povinnost. heavy metal (1981) 80% - animaky s ceckama ja rad.  posledni rodina (2016) 85% - scenar je kvalitka. takze si jednou dam i the lure kterymu se povedlo zakotvit na criterion collection. patologie jako tmel. vono se vo tom neda ani moc co napsat to se proste musi videt. zadnej zazrak to neni klidne bych tomu dal i 70 ale je to jistym zpusobem udalost. 
0 0
reagovat

do_Od

Už je termín? Platí toho 22.9.? Já se těším!
663000
Už je termín? Platí toho 22.9.? Já se těším!
do_Od
0 0
reagovat
A osazenstvo MZ ho uvidí na narozkách v Aeru :)
662997
A osazenstvo MZ ho uvidí na narozkách v Aeru *:)*
0 0
reagovat

Wind River

Nevím, jestli se to tu někde psalo, ale pro jistotu.
Premiéra u nás bude 28.9.2017
662994
Nevím, jestli se to tu někde psalo, ale pro jistotu. Premiéra u nás bude [b]28.9.2017[/b]
Wind River
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se