Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 2381 - 2400 Napsat příspěvek

Deadpool & Wolverine

————
SPOILER
————
Jednu z variant Logana si střihne i Henry Cavill.
————
SPOILER
————
898270
———— SPOILER ———— Jednu z variant Logana si střihne i [spoiler]Henry Cavill[/spoiler]. ———— SPOILER ————
Deadpool & Wolverine
4 0
reagují: speta.jr
reagovat

Zimní prázdniny

Až by se chtělo říct, že na vysoké hodnocení je to až moc "normální" film. Payne se ale v normálnosti pohybuje tak znamenitě, že z toho všeho křesá překrásnou "feel-good" tragikomedii, která navíc jakoby sonduje i do doby sedmdesátých let(ano, není to jen bezmyšlenkovitě retro, má to tam ohromnou roli). Herci jsou prakticky bezchybní, a celá hlavní trojice hraje své posmutnělé charaktery tak parádně, že jim budete přát štěstí každým centimetrem vašich palců. Je to film na první pohled nenápadný, ale zároveň je to snímek, který ze své nenápadnosti vykřesal téměř dokonalý film.
9/10
898267
Až by se chtělo říct, že na vysoké hodnocení je to až moc "normální" film. Payne se ale v normálnosti pohybuje tak znamenitě, že z toho všeho křesá překrásnou "feel-good" tragikomedii, která navíc jakoby sonduje i do doby sedmdesátých let(ano, není to jen bezmyšlenkovitě retro, má to tam ohromnou roli). Herci jsou prakticky bezchybní, a celá hlavní trojice hraje své posmutnělé charaktery tak parádně, že jim budete přát štěstí každým centimetrem vašich palců. Je to film na první pohled nenápadný, ale zároveň je to snímek, který ze své nenápadnosti vykřesal téměř dokonalý film. [b]9/10[/b]
Zimní prázdniny
4 0
reagovat
Přišla v Noci už je na voyo.
898262
Přišla v Noci už je na voyo.
1 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Prvních 30 vteřin je super. A pak začne reálná ukázka...
898244
Prvních 30 vteřin je super. A pak začne reálná ukázka...
898242
1 0
reagovat

Godzilla Kong final? trailer

link

je to hrozně nařvaný :D:D a bude to super :+:+:+
898242
https://youtu.be/XeDbyVODQ5M?si=TjTFAC6LO5-aX7Sc je to hrozně nařvaný *:D**:D* a bude to super *:+**:+**:+*
Godzilla Kong final? trailer
2 -1
reagují: Muf, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gacy
no wow. Naposledy to bolo dosť márne...tak dúfam vo veľký comeback
898227
no wow. Naposledy to bolo dosť márne...tak dúfam vo veľký comeback
898211
4 0
reagovat
Tak je rozumný, že se vrací Neve, lepši než začít s nováčkami, ta Courtney Cox se vrátí určitě taky a bude vymalováno8)
898214
Tak je rozumný, že se vrací Neve, lepši než začít s nováčkami, ta Courtney Cox se vrátí určitě taky a bude vymalováno*8)*
0 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Dost zajímavý veletoč u mé oblíbené série :o Ale tak proč ne, uvidíme co z toho vyleze 8)
898213
Dost zajímavý veletoč u mé oblíbené série *:o* Ale tak proč ne, uvidíme co z toho vyleze *8)*
898211
1 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Čekal bych, že se s prosíkem vrátí za Radio Silence, ale ty jsou očividně pevně rozhodnutí...na Williamsona jsem velmi zvědav...
898212
Čekal bych, že se s prosíkem vrátí za Radio Silence, ale ty jsou očividně pevně rozhodnutí...na Williamsona jsem velmi zvědav...
898211
1 0
reagovat

Vřiskot 7

Vrací se Neve Campbell a režiruje Kevin Williamson  co dělal i scenář pro první, druhý s čtvrtý díl…. Zajímavé
898211
Vrací se Neve Campbell a režiruje Kevin Williamson  co dělal i scenář pro první, druhý s čtvrtý díl…. Zajímavé
Vřiskot 7
6 0
reagují: pepo, pytlik, Leefko
reagovat
reaguje na: Leefko
Ano minisérie by tomu slušela víc, takhle každý dostal minimum prostoru.
Ten jejich příběh je opravdu hodně kontroverzní a smutnej.
Efron je v tom filmu hodně vyraznej jak postavou, tak herecky.
Btw ty účesy co měli všichni bráchové ve filmu  byli hrozný :D:D:D
898209
Ano minisérie by tomu slušela víc, takhle každý dostal minimum prostoru. Ten jejich příběh je opravdu hodně kontroverzní a smutnej. Efron je v tom filmu hodně vyraznej jak postavou, tak herecky. Btw ty účesy co měli všichni bráchové ve filmu  byli hrozný *:D**:D**:D*
898201
2 -1
reagovat
The Batman 2 odložený o rok na říjen 2026.

S tím Reevesovým šnečím tempem nepřekvapivé. 
898204
The Batman 2 odložený o rok na říjen 2026. S tím Reevesovým šnečím tempem nepřekvapivé. 
2 -4
reagovat

Železní bratři

Nutno uznat, že jsem rozpolocenější, než bych čekal. Na jedné straně je tu totiž opravdu drtivý příběh rodiny Von Erichů, který je sám o sobě dosti emotivní, a už jen o něm číst není nic příjemného. Film je navíc zručně natočen a jde vidět, že jak rejža, tak kameraman dost dobře vědí, co dělají. Přidejte k tomu famózní herce skoro na všech pozicích(Allen White a ke konci i Efron i tak vyčnívají), a zdálo by se, že máme vlastně dost fajn a povedený filmeček. Na straně druhé je ale občas dost haprující scénář, kdy jakoby se jeho autor nedokázal zamyslet nad nějakou replikou nebo rovnou celou scénou, a napsal tam tu nejošmudlanější frázi/scénu, jakou si kdo dovede představit. Film navíc taky očividně spěchá, až jsem si říkal, že by tomu minutáž minisérie asi prospěla víc než dvě hodiny fimu. Ve finále jsem tak na vážkách, protože jsem dostali docela povedený film, který je určitě silný a vytvořený schopnými lidmi, jen se nedokážu zbavit dojmu, že na věštím prostoru to mohlo být o mnoho drtivější a emotivnější. Nechám si to uležet, a hádám, že nějaké druhé shlédnutí mi už udělá jasno, jak moc mi to vlastně sedlo....
7,5/10
898201
Nutno uznat, že jsem rozpolocenější, než bych čekal. Na jedné straně je tu totiž opravdu drtivý příběh rodiny Von Erichů, který je sám o sobě dosti emotivní, a už jen o něm číst není nic příjemného. Film je navíc zručně natočen a jde vidět, že jak rejža, tak kameraman dost dobře vědí, co dělají. Přidejte k tomu famózní herce skoro na všech pozicích(Allen White a ke konci i Efron i tak vyčnívají), a zdálo by se, že máme vlastně dost fajn a povedený filmeček. Na straně druhé je ale občas dost haprující scénář, kdy jakoby se jeho autor nedokázal zamyslet nad nějakou replikou nebo rovnou celou scénou, a napsal tam tu nejošmudlanější frázi/scénu, jakou si kdo dovede představit. Film navíc taky očividně spěchá, až jsem si říkal, že by tomu minutáž minisérie asi prospěla víc než dvě hodiny fimu. Ve finále jsem tak na vážkách, protože jsem dostali docela povedený film, který je určitě silný a vytvořený schopnými lidmi, jen se nedokážu zbavit dojmu, že na věštím prostoru to mohlo být o mnoho drtivější a emotivnější. Nechám si to uležet, a hádám, že nějaké druhé shlédnutí mi už udělá jasno, jak moc mi to vlastně sedlo.... [b]7,5/10[/b]
Železní bratři
2 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Damsel 6*

Malá dáma začne docela snesitelně, pak přijde zvrat a velmi zábavné pokračování děje. Bohužel po ohnivém nebi měli scénaristi asi padla a tak rychle slepili i nějaké to finále... Vše ostatní se stane strašně rychle, protože se to musí stát. Na scénu nastoupí obrovské množství děr: Hrdinka má co dělat, aby utekla, ale pak se "jen tak" vrátí zpět a je z ní Wonder Woman. Proč toho draka neporazila dřív, ale teď jo? Není podstané. Proč ten drak zabil stovky vojáků naprosto bez námahy, ale s ní má problém? Neřeš. Jakto že si Elodie jen tak nakráčí na hrad, na svatbu aby měla proslov? Kde jsou stráže apod? Nebuď detailista...
Chápu, že to může znít poněkud hnidopišsky, ale není tomu tak: Elodie se dostala do smrtelného nebezpečí, obrovské přesily a jen tak tak vyvázla, se štěstím, s pomocí otce a pouze o chlup. To, že se šmahem vrátí v John Wick módu vše předchozí znehodnocuje.
Bohužel.
Tak máme průměrnou příjemnou oddychovku, u které jsem si někde v polovině myslel, že je to docela solidní věc, ale finále mi to nadšení poslalo zpět na průměrnou jednohubku.

PS: Docela bych chtěl vidět dvojku.
898163
Malá dáma začne docela snesitelně, pak přijde zvrat a velmi zábavné pokračování děje. Bohužel po ohnivém nebi měli scénaristi asi padla a tak rychle slepili i nějaké to finále... Vše ostatní se stane strašně rychle, protože se to musí stát. Na scénu nastoupí obrovské množství děr: [spoiler]Hrdinka má co dělat, aby utekla, ale pak se "jen tak" vrátí zpět a je z ní Wonder Woman. Proč toho draka neporazila dřív, ale teď jo? Není podstané. Proč ten drak zabil stovky vojáků naprosto bez námahy, ale s ní má problém? Neřeš. Jakto že si Elodie jen tak nakráčí na hrad, na svatbu aby měla proslov? Kde jsou stráže apod? Nebuď detailista...[/spoiler] Chápu, že to může znít poněkud hnidopišsky, ale není tomu tak: [spoiler]Elodie se dostala do smrtelného nebezpečí, obrovské přesily a jen tak tak vyvázla, se štěstím, s pomocí otce a pouze o chlup. To, že se šmahem vrátí v John Wick módu vše předchozí znehodnocuje.[/spoiler] Bohužel. Tak máme průměrnou příjemnou oddychovku, u které jsem si někde v polovině myslel, že je to docela solidní věc, ale finále mi to nadšení poslalo zpět na průměrnou jednohubku. PS: Docela bych chtěl vidět dvojku.
Damsel 6*
3 0
reagovat

Damsel

pohádka ve stylu Panna a netvor feat Rambo/Predátor :D
Drak super, 11 parádní.
Tohle se hodně povedlo.:+:+:+
898153
pohádka ve stylu Panna a netvor feat Rambo/Predátor *:D* Drak super, 11 parádní. Tohle se hodně povedlo.*:+**:+**:+*
Damsel
4 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Já bych řekl že i víc. Každopádně vedle mě na projekci seděli nějací dva cizinci, kteří mě poměrně dost srali (nejen jezením popkornu), takže jsem měl takovou škodolibou radost, že jim velká část děje utekla. Na druhou stranu to může být zajímavej zážitek zkoušet si odvodit, co tak můžou říkat, a pak se na to podívat znovu s titulkama.
898131
Já bych řekl že i víc. Každopádně vedle mě na projekci seděli nějací dva cizinci, kteří mě poměrně dost srali (nejen jezením popkornu), takže jsem měl takovou škodolibou radost, že jim velká část děje utekla. Na druhou stranu to může být zajímavej zážitek zkoušet si odvodit, co tak můžou říkat, a pak se na to podívat znovu s titulkama.
898102
1 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
Dík za tip :+
898116
Dík za tip *:+*
898114
1 0
reagovat
reaguje na: Barv666
Jo jejich pojetí příběhů je takové jiné no :).
Zkuste i alternativu pidilidi, Arriety že světa pujcovnicku, nedávno jsem viděl a taky pěkné.
898114
Jo jejich pojetí příběhů je takové jiné no *:)*. Zkuste i alternativu pidilidi, [b]Arriety že světa pujcovnicku, [/b]nedávno jsem viděl a taky pěkné.
898096
2 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Bína
Jak píše okkac, možná pětina dialogů je ve smyšleným jazyku, včetně klíčovejch informací. Já bych to nebral.
898102
Jak píše okkac, možná pětina dialogů je ve smyšleným jazyku, včetně klíčovejch informací. Já bych to nebral.
898099
5 0
reagují: RingMan
reagovat
reaguje na: Bína
Je tam dost fremenské mluvy, která měla jen české titulky, takže v Číně bude to samé, takže asi se budeš celkem dost ztrácet.
898100
Je tam dost fremenské mluvy, která měla jen české titulky, takže v Číně bude to samé, takže asi se budeš celkem dost ztrácet.
898099
12 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se